23418
  • Effe88
    #17837
    várj grúzt most hozta oláhval együtt
    őket én is csípem szerintem megütik az nb1 átlagot,sőt!!!!

    viszont juniort meg stanicot hozta tavaly
    stanic már elment hála az égnek........junior meg:SS:S:

  • Láma!
    #17836
    Érdekes a kaposváriakat szidók mindig kifelejtik Grúzt, aki az eddig meccsek alapján Ottennel (akit szintén Pruki hozott) elég stabil védelmet hoztak össze középen....

    bárki jöhet csak Pintér ne....:S
  • Grenzjager
    #17835
    ok ez gazdasági része

    de kubi mondta hogy magyarokat építünk a csapatba....
    pl Fülöp, Sváb, Pölö, Jova

    ok, az utánpótlásunk nem nagy szám... de a légiósokkal szemben nem tudja senki sem elmagyarázni, hogy nem gazdaságos.... főleg a teljesítmény.

    helyettük azonban van egy rakat brazil, akik közül egy az azeri bajnokságban már bizonyított, és eddig semmit se csináltak. igaz a semmi elmodnható az összes kaposváriról Marótival az élen ..... Junior se egy adu... Oláhtól többet vártam, neki a lesről való előadással kell kezdeni.

    S ha gazdaságilag nézem akkor az exVidis-Moquadishu-Hústorony brazil trió, mind a csatár posztra, Oláh mellé nagyon is megéri gazdaságilag.
    ....biztos.... de csak kubi és pruki szerint.

    De Prukitól még gyorsan meg kell szabadulni hogy sulii kezdésre ismét jó legyen máshol a tanítóbácsi.

    De majd biztos a faszbukkra majd ír Kubi, mert most már így megy...

    Pinyőt tantóbácsi helyére
  • Solt
    #17834
    Én nem hiszem, hogy ez így van. A Fradi még ma is Fradi... olyan magyar játékosokat kell keresni, akiknek ez a név még ma is jelent valamit... egy ilyen csapatnak megbocsátanák még azt is, ha a kiesés ellen küzdene...

    Pont abban a fázisban vagyunk, amikor szinte fontosabb egy játékos emberi, mentális tulajdonsága, mint a focizni tudása...

    Persze sok igazság van abban amit írsz, de az én bizalmam megrendült a Prukner irányába... döbbenetes hibákat vétenek a játékosaink...
  • Solt
    #17833
    Az edzőt érdekli, ugyanis, ha összetöri a kis lelküket, akkor majd elkezdenek ellene focizni, ugrik az állás, ennyi...

    A többivel amit írsz, kb egyet is értek... de ez nem csak a focinkra igaz, hanem az egész közéletre...
  • banok
    #17832
    A szabadon igazolható magyarok akik jönnének is horror összegeket kérnek magukért. Ezt több magyar klubvezető is panaszolja.
  • Láma!
    #17831
    rég nincs már olyan hogy valaki azért jön ide mert ez a FRADI.
    annak a korszaknak vége, és hogy újra eljöjjön azért dolgozni kell.

    magyar tehetségeket nem tudsz ingyen igazolni mert a klubja nem engedi el, vagy ha el is adná akkor nekünk biztos hogy 20-50%-al drágábban mint bárki másnak, mert ilyen esetben ez a FRADI...

    utánpótlásunk a kizárásunkkal egyidőben megszűnt, és elölről kellett/kell kezdeni az egészet, ami azt jelenti hogy 10-15 évig nem nagyon fogunk kinevelni Lisztes szintű embereket.
    Tóth Bencét követelik a szurkolók a csapatba, a Pécs ellen újfent bizonyított, lassan el lehet felejteni. Fülöp Noelben talán van fantázia, és 1-2 magyar szinten elfogadható fiatalunk van/lesz,de olyan aki húzóember, vezéregyéniség lehetne a pályán, nincs.
    Magyar sztárocskákat megintcsak nem lehet igazolni mert inkább külföldre akarnak menni ha elhagyják a csapatukat, fizetni meg nem tudunk nekik, nincs se MOL-unk, se senkink...
    Maradnak tehát az ingyen külföldiek, és ingyen magyarok.
    Ami viszont reményt adhat, az az, hogy Prukner az az ember az országban akinek a mostani NB1 legjobb játékosainak jórészét köszönhetjük. Van szeme a tehetségekhez, talán talál nekünk is 1-2-t.
  • Láma!
    #17830
    Pruknerhez azonban hozzátartozik az is hogy oké magyarázkodik a vereség után, de egyszer sem hallottam talán gyözelem után töle olyat hogy ez igen, megyünk felfele, jajj de jok vagyunk stb, mindig azt mondta hogy még nem vagyunk ott ahol kéne, és jo hogy nyertünk, de menni kell tovább.
  • Jakuza001
    #17829
    "Azt ne feledd, hogy a nyilatkozatait a játékosok is olvassák, így sok esetben az őszinte véleményüket el sem mondják az edzők, mert azzal porrá zúznák a sok mimóza lelkét..."

    Ismerhetsz, hogy en mindig megmondom a magamet. :D

    Na de a mondatra visszaterve. Ki a loturot erdekel hogy osszezuzza a mimozak lelket ?

    A hazudozastol es az onamitgatastol ilyen a mi focink.
    Amikor kikapunk akkor jon a magyarazkodas, hogy szerda-szombat, a termeszeti viszonyok az ellenfelet segitettek, az ellenfel mar nem felkeszulesi szakaszban van, sok volt a teszta, a meleg, a paratartalom, a biro elleunk volt, vagy csak eppen nem volt szerencsenk es sorolhatnam.

    Egyszer nem mondjak ilyenkor, hogy gyengek vagyunk, hanem ugy tesznek mintha eloszor fordult volna elo, pedig a tudassal van baj, nem a balszerencsevel.

    Aztan ha megverunk egy nevenincs csapatot vagy eppen egy nem tul motivalt jobb csapat ellen baratsagos merkozesen nyerunk (mashogy nem igazan nyertunk komolyabb csapat ellen az elmult 25 evben) akkor egybol jon az erem masik oldala, azaz mashogy hazudoznak tovabb, hogy jo uton jarunk es megindultunk felfele. Pedig egy kanyit nem mozdul elore semmi, es a kovetkezo komolyabb csapat siman alaz minket tetmerkozesen.

    Pont ezek miatt a nem realis ertekelesek es hazudozas miatt tartunk a nagy nullan. Raadasul ugy adjak el ezt a szanalmas moslekot, mint profi labdarugast nalunk.

    Most oszinten mi profi a honi fociban ? Semmi. Illetve a teljesitmeny nelkuli a magyar viszonyokhoz kepest hihetetlen magas fizetesek, semmi egyeb.

    Profi magyarazokon kivul nincs mas ami profi lenne.

    Jol tukrozi az allapotokat a mult, hogy mennyire csak a szajjal torteno teljesites vagy teljesitmeny ami valosagos csak a magyar palyakon.

    Emlekezzunk a Fradi-DVSC merkozesre, ahol a szurkolok lerugdaltak az ellen edzojet.

    Jottek ket hetig az igergetesek, mert mindenki felhaborodott, igy a felelosok megprobaltak az idot huzni az igergetesekkel, hogy most aztan jon a komoly fejlesztes belepteto rendszerekkel, komoly intezkedesekkel, stadion fejlesztesekkel.

    2 het kellett mindossze ahhoz, hogy a felhaborodas lecsituljon es az igergetosok, mindenrol elfeledkezzenek es azota eltelt par ev es gyakorlatilag semmi nem valtozott.

    Ennyi a magyar labdarugas es a kozege. Igergetni,hazudni,sikkasztani es lopni tudnak. De azt mar nem, hogy komolyan elkezdjenek vegre dolgozni.
  • Solt
    #17828
    Őt, vagy a Sisát szívesen látnám én is, de jelen helyzetben esélytelen... Pinyó, vagy valami másik szadista állat kéne most ide, aki szétb@sz közöttük... ha már focizni nem tudnak, szántsák fel a pályát...
  • Solt
    #17827
    Na igen...

    Inkább igazoltunk volna fiatal magyarokat, akik azért jönnek ide mert ez a FRADI... egy ilyen csapattal az ember megbocsájtja még a középmezőnyt is, de ezzel a sok megélhetési szarházival már nem... a tanár úr meg vagy szedje össze magát és a csapatát, vagy tegye le a lantot. Amiket láttam meccseket, azokon olyan amatőr hibákat vétettünk, amiknek semmi köze a tehetséghez, nemes egyszerűséggel megtanulható, megtanítható dolgok.
  • Effe88
    #17826
    szivics kell ide
    (tudom élő szerződése van.....stb...stb stb...)
  • Grenzjager
    #17825
    ...bár ha a Csertői előtti Pinyő féle ETO-t nézem, akkor neki is meg kéne tiltani külföldi igazolását...
  • Grenzjager
    #17824
    és Pinyő szabad
  • Solt
    #17823
    Valahol egyetértek, de... Azt ne feledd, hogy a nyilatkozatait a játékosok is olvassák, így sok esetben az őszinte véleményüket el sem mondják az edzők, mert azzal porrá zúznák a sok mimóza lelkét...

    Az edzők "kénytelenek" kiállni a játékosaik mellett olykor még akkor is, amikor nyilvánvaló, hogy a magyarázat szánalmas...

    Én ezért szeretem a Pintér féle edzőket... kő keményen, hogy szakadjon meg a sok kis szarházi... csak az ilyen edzőket meg egy idő után nálunk megbuktatják a játékosok.
  • Jakuza001
    #17822
    Az EL arra volt jo mindossze, hogy a Prukner magyarazkodjon 3 merkozes utan, amikor az NB1-ben nem jott az eredmeny, hogy mennyire konnyu dolga van az ellenfelnek, mert nem jatszik szerda-szombat merkozeseket es ezert nem faradnak el.

    Amikor ezt meghallottam azt hittem lefordulok a szekrol. :DDD
    3 merkozes utan a faradtsagra hivatkozni ? Nevetseges.

    Arrol nem is beszelve, hogy a magyar jatekosok es edzok leszokhatnanak errol a szerda-szombat megterhelesi magyarazatrol, mert a komoly elcsapatok ezerszer tobbet jatszanak nalunk meg is birjak egy sokkal porgosebb, magasabb szinvonalu es sokkal megterhelobb merkozesekkel, mint a magyar tingli-tangli.

    Szoval Prukner mast sem csinal, csak hulyesegeket magyaraz es nagyon szanalmas ez a magyarazkodos mentalitas.
  • karajjj
    #17821
    pedig az EL milyen jól indult, a játék se volt rossz...
  • Grenzjager
    #17820
    Az m1 értesülései szerint több oka is volt annak, hogy Andrezinhót kitették az FTC keretéből. A csatorna úgy tudja, hogy a brazil játékos a DVSC elleni rangadó előtt hajnali fél 3-kor még mulatozott, míg például Norvégiában, amikor Prukner László regeneráció céljából a medencébe parancsolta a játékosokat, akkor Andrezinho ennek nem tett eleget.
    Az utolsó csepp az lehetett a pohárban, amikor nem fogadta el a csapat által kínált, az új gazdasági törvények alapján megírt szerződést.
    Innentől kezdve lehet érdekes, hogy a játékos iránt korábban a francia Valenciennes érdeklődött. Igaz, a csapatváltáshoz menedzser sem árt, miközben honlapunk értesülései szerint korábban egy magyar ügynök éppen a játékos természete miatt fordított hátat a labdarúgónak.
    Andrezinho értéke a transfermarkt.de szerint 400 ezer euró.(nb1hu)

    ..azért ez a tanárbácsinak pedagógiailag elég nagy kudarc.

    mondjuk buli témában Tóthb és Abdi is élen jár :)))
    hööö a brazilok lazulása már nem pálya? :P bár ugye inkább magyar fiatalokat építünk be a csapatba, mert olcsóbb is ilyen hatalmas gazdasági krachban is mintsem leigazoljunk egy Vidiben már bukott Alisont, egy Mogadishut vagy Szomáliát :))) Akik eddig kifizetődtek a klubnak. Hurrá! A gazdasági felkutató vmi csoport átvilágította a szekrényt... és akkor itt véget is a történet, tehát felelős nincs még gyanítva se sehol, semmiben, gyanítom nem is lesz, Berki éli életét az elődeihez hasonlóan.
    Miért nem lehet leszakadni erről a délamerikai vonalról amúgy? Bunkó keleti balkániak mindig is jobban megértették magukat és mi magunkat...

    A mindigjövőre álomgyárban legalább matematikailag jöhet valaki, aki megveszi a klubot, rendezett stadion és edzőpályák tulajdonjogi alapokkal, kereskedelmei és reklám valamint közvetítési jogok birtoklásával. A holland meg hoz... :P

    valahogy nem látom az alagutat a fény végén....


    Ezt a szintet erősítés nélkül is tudtuk volna produkálni... Lehet kevesebb kapott góllal :))))
  • Zenszkij
    #17819
    nekem is írt a tajparaszt fogyatékos nyomi :D
  • Mor3llo
    #17818
    ez csak barnuska, az agyhalott paraszt
  • Effe88
    #17817
    ennek a fogyatékosnak az üzijeit ne írd már be ide legközelebb:)
    köszi!
  • Jakuza001
    #17816
    Blokkoljatok le aztan annyit irkalhat amennyit akar, esetleg irjatok a moderatornak.
  • Gabe18
    #17815
    Amúgy ide is ír. A #17792 az övé lenne csak nem mutatja a rendszer. Mikor betölt az oldal felvillan egy pillanatra, ott is valami gyökerezés van.
  • Gabe18
    #17814
    Nekem már asszem 3x is írt az elmúlt fordulókban, különböző hangnemet megütve. Egyszer megkérdeztem hogy csak nekem ír vagy másnak is, és azt mondta csak nekem. Lehet azóta meggondolta...
  • JimKirk
    #17813
    Ti is kaptatok egy ilyen kedves uzit?

    Feladó: golvago99
    Elküldve: 2011. 08. 07. 19:38
    Tárgy: megint hozta a fradi a formáját.gyökerek
    http://raz.z0r.de/L/z0r-de_1840.swf
  • Gabe18
    #17812
    Anno mégis azt mondták hogy emberhátrányba inkább be kellett volna állni védekezni, akkor nem olyan súlyos a vége. Szóval lehet nem látszott, de valamit elvileg próbált.
  • Grenzjager
    #17811
    Szivicsre nem lenne pénzünk,
    élő szerződése van
  • Jakuza001
    #17810
    Bator volt az Ujpest ellen ? Na ne. Semmi tamado focit nem jatszatott ott, a vereseg nem a batorsagbol fakadt, hanem a gyors kiallitas es a hamar bekapott gol miatt.
  • Gabe18
    #17809
    Hát mióta a labdarúgás "profi" lett, mindig ez a megoldás. Aztán az új edzővel vagy jobb lesz, vagy rosszabb. Nyilván itt is ez lesz a megoldás, de én kétlem hogy itt akárki hirtelen "forradalmat" hoz.
    Sőt, a magyar edzőkeringőt ismerve valami jó régi begyepesedett, 30 klubot megjárt-elbocsátott mestert sikerül hozni...
  • Effe88
    #17808
    és ki rakja össze a csapatot meg ki csinálja a taktikákat ha nem az edző???????

    ki kell baszni a prukit nincs mit tenni
    mellesleg új seprű jól seper elven legalább lenne 1-2 győzelmünk az új edzővel ahogy szokott lenni
  • Gabe18
    #17807
    Amikor meg bátor volt az Ujpest ellen emberhátrányba, akkor meg agyonvertek, akkor is ő volt a hülye.
    Lehet hogy Prukner "túl van misztifikálva" kissé, de itt a legnagyobb gondok a csapattal vannak.
  • Takezó
    #17806
    abszolút egyetértek
  • Effe88
    #17805
    "szerintem Prukner gyava edzonek egy olyan csapatnal, mint a Fradi."
    ezt én is így gondolom viszont én szivicset látnám itt szívesen
  • Jakuza001
    #17804
    Az az igazsag, hogy Sisa-t kellett volna idecsabitani, szerintem Prukner gyava edzonek egy olyan csapatnal, mint a Fradi.

    Az is gaz, hogy hozza ide a regi jatekosait, akik szerintem a kozepes szintet nem utik meg.

    A DVTK es Debrecen elleni magyarazkodasa is egy vicc volt.
  • Grenzjager
    #17803
    S akkor a Fradi-Haladáson már lehetne új edzőnk, ha szívunk a Honvédtől, idegenben a BozsikKatlanban....

    áááááááááááááááááááááááááááááá neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • Jakuza001
    #17802
    Ahogy mondod, en nem ertem mit akarnak a matuzsalem labdarugokkal allandoan.

    Soroljuk az elmult evekben azokat a jatekosokat, akiket nem is szabadott volna egyaltalan mar leigazolni, mert mar kioregedtek.

    Lipcsei,Dragoner,Balog,Lisztes,Vegh

    Egyszeruen nem is ertem az atigazolasi politikat.
    Eladjuk a fiata kapust es hozunk helyette egy maximum hotel portasnak nevezheto valakit, raadasul ugy akarnak nekivagni a szezonnak, hogy nincs hasonlo kepessegu csereje, sot szinte egyaltalan nincs semmilyen csereje.
  • Grenzjager
    #17801
    Amint arról beszámoltunk, a PMFC elleni vereséget követően az FTC szurkolói az Albert-stadion székháza elé vonultak. A drukkerek a szakmai stáb és a játékosok munkáját kérték számon.
    A találkozó lefújását követően fél órával Prukner László jött ki a drukkerekhez, majd a korlátra felállva beszélt hozzájuk. A tréner azt mondta, hogy a következő mérkőzésre összeszedik magukat, és hogy vállalja a felelőséget a csapatáért.
    A beszéd megtette hatását, a szurkolók nem sokkal Prukner távozását követően elhagyták a kordonnal és biztonsági emberekkel védett székházat. (nb1.hu)


    ergo a kövi meccsen szíjunk??, és elhúz Prukner máshova, ahol majd mer még kisebb lenni .... Jó edző, biztos nagyon jó tanárbácsinak is de rohadtul kishitű ..........

    szomorú de ez van....
    a brazilok kicsodák? minek vannak itt?

    Honvéd – Ferencváros (08.13. szombat, 20 óra, Sport 1)
  • Effe88
    #17800
    jöjjön akkor jova
    nekem 8
    de hogy váltani kell ez nem kérdés
  • Grenzjager
    #17799
    Kapuba meg jöjjön Jova ...

    ..ne vicceljunk VéghZolival és a Ferencvárossal sem ..tarcsinak okés.
  • Gabe18
    #17798
    Igy van, a Diósgyőr meccsbe is benne volt a 3 pont, mint ahogy ma is meglehetett volna ha jobbak a támadás befejezések. Most sajnos ez a korszak van hogy minden kifelé jön nekünk, az ellenfeleknek meg minden befelé megy (amibe Ranilovic is nagyban besegít...). Ettől függetlenül nálunk sokkal gyengébb csapatok is vannak, elég csak a Vasas-ra gondolni. Úgyhogy kiesni nem fogunk, de idén valószínű a középmezőny lehet a reális cél. Ami nyilván egy Fradinál eleve nem túl szívderítő, meg a múlt év 3. helye után sokan azt gondolták, idén már a bajnoki címért is mehetünk...
    De hát ez van.