23418
  • Solt
    #17877
    Varga belecseppent egy ismeretlen közegbe. Szembesült a viszonyokkal, elmondta a magáét, majd megbuktatták... milyen erők? Vajon miért verte a 2-s szektor a Varga párti szurkolókat?

    A hazai kis sztárocskák nem akartak többet edzeni, dolgozni, stb...
  • Although
    #17876
    A véleményére ragáltam ha elolvasod rendesen akkor érted, bár az sem zavar ha nem. Én megpróbálok objektív lenni ami nálam elég jól megy sokmindent ki tudok zárni. És azért írtam le őszintén mert a Vargával szemben nem biztos teljesen Objektív tudok lenni mert nem szeretem. Viszont Jakuza rajong érte ezt láttom :) Így ez meddő :9 Érted? :)
  • Although
    #17875
    Tehát azért hozták mert nem tartották lángésznek Tibivel ellentétben. ÉS bíztak benne semmit nem vesz észre vagy nem tudom.
  • Solt
    #17874
    Te gyűlölöd a Vargát, de Jakuza az elvakult? Nem rossz...

    Ha valaki itt elvakult, akor az te vagy... ha egy sztárocska a haverod, az még nem jelenti azt, hogy minden szava igaz... rakd össze a kockákat.
  • Although
    #17873
    Ez csak egy vélemény abból indulok ki lehetetlen egy vezetőedző előtt titkolni az ilyen üzérkedéseket. Nyilasi is rájött. Ha varga nem volt teljesen hülye amit, nem zárok ki, mi úgy gondoltuk ezért hozták ide, akkor észre kellett vegye mi történik.
  • Although
    #17872
    Mi soha nem fogunk egyetérteni de ez nem baj :) Kicsit elvakult vagy de nem probléma az elmúlt 25 év egyik legzseniálisabb magyar középhátvédjéről beszélsz. Aki tényleg ésszel játszott. Vargával meg nem akarok foglalkozni én utálom és kész úgyhogy ebben nem tudok semleges lenni.
  • Jakuza001
    #17871
    Joember en is, mint ahogy ismertem Varga Zoltant, Szeiler Jozsefet vagy a volt csapattarsat Vaczi Denest. Az oregebb jatekosokbol a Nyilasi erabol pedig peldaul egyutt fociztam kesobb,kispalyas bajnoksagokban Szokolaival, vagy olyan valogatott jatekosokkal, akik meg 6:0-ra vertek a torokoket Istambulban, mint Budavari.

    Telek meg a cipojet se kotheti meg Varga Zoltannak, mert csak a csapategyseg rombolashoz ertett, esze annyi nem volt mint egy poloskanak.
    Raadasul nagyon nem szeretem a kamuzos embereket, Varga Zoltan 15 even keresztul volt nemetorszagban edzo, semmi koze nem volt a klubbok aktaihoz, max annyi, hogy mivel kiscsapatoknal volt edzo igy kenytelen volt dolgozni es ezt egy biztositonal tette az edzoskodes mellett.

    Varga Zoli egy siros kislanyokbol allo csapatot kapott es vezetett el a 3. helyig ugy, hogy a jatekosok es a szakvezetok egymast martak egesz ev alatt es olyan botranyok derultek ki, hogy a BL penzek eltuntek.

    Az oltozokben bekepzelt jatekosok ultek es azt gondoltak ok adhatjak az instrukciokat, hogyan is kell jatszani. Ilyenek koze tartozott Telek. Aztan amikor a Bratislava agyonverte oket, akkor is csak a pofajuk jart.

    Aztan amikor edzeni kellett hianyoztak az edzesekrol, vagy annyira ugyetlenek voltak, hogy amit kertek toluk az edzesen nem tudtak elvegezni, aztan utana meg fel voltak haborodva, hogy ilyeneket kernek toluk, aztan amikor Varga Zoli megmutatta nekik, hogyan kell megcsinalni, utana nagy csond volt a palyan es a vegen meg Varga volt a hibas, hogy a bekepzelt jatekosok keptelenek vegrehajtani a feladatot, amit kertek toluk.

    Lehet am favorizalni a Telek fele jatekosokat, csak az a gond aki ismeri oket az azt tudja, hogy ok kezdtek a furast.
    Emlekszem olyan dolgokra, amikor szabalyosan embereket fogadtak fel Telekek a "szurkolocsoportokbol" (na ezek azok akik a szurkolok legalja), hogy agaljanak Varga ellen es ezert sulyos penzeket is fizettek.
  • Solt
    #17870
    Na álljunk meg egy pillanatra! Te azt állítod, hogy a Varga benne volt a lenyúlásban, de minimum tudott róla, csak nem szólt? Jól értem?
  • Although
    #17869
    Varga egy csapatba volt a fentiekkel nekem ennyi elég de elhiszem téged ez nem éredekel. Persze nem mondom benne lett volna a disznóságokba de biztos tudot róla és nem szólt semmit.
  • Although
    #17868
    a Nyilasi story ha valaki nem ismerné: Akkor már Páncsis volt meg a Szeiler és emlékszem volt pár Baráti körös ismerősöm az öregebb korosztályból akik bejáratosak voltak. És emlékszem talán az újságokban is Nyilasi szóvá tette miért vesznek meg játékosokat akik aztán be se férnek vannak pár hetet és mennek tovább. Amit tudok az egyik öreg mondta. Szóltak Nyilasinak ne foglalkozzon vele mert semmi köze hozzá. De Tibi nem tudta ezekkel nem lehet szórakozni. Azt már az említett öreg mondta megfenyegették a Nyílt és a családját is. Akkor a sajtóban megjelent Nyilasi nem vállal soha többet semmilyen pozíciót ebben a Ferencvárosban az első csapatnál. Persze ezek elfelejtették nekem meg a mi generációnknak Nyilasi egy félisten volt. Utána emlékszem megjelent az ujságokban Szeilert megverték a szemét fradisták és ő nem értette mi történt. Akkor már összeállt a dolog és emlékszem legközelebb annyit kérdeztem az öregtől Szeiler is benne volt mire az öreg bólintott. Nagyjából ennyi. És nagyjából kezdhettek gondolkodni miért nincs 1996 óta még ez a szerencsétlen pálya sem befejezve az undorító beton elemekkel a lelátón amit elkezdtek de aztán nem volt pénz. Persze a Hrutka fiú sem volt uborka de ez már egy másik történet :)
  • Solt
    #17867
    Ha ismered személyesen Teleket, akkor érthető a véleményed. Előadta a saját verzióját, oszt annyi... nem akarom megbántani, de nem gondolhatod komolyan, hogy egy Telek fog taktikáról és fociról kioktatni egy Varga Zoltánt.

    Varga megkérte rá, hogy az állandó védekezés helyett kapcsolódjon néha be a játékba is, mert ma már ez kevés, erre Mancika megsértődött, hogy az itthon ünnepelt sztárocskát nehogy már kioktassák...

    Sok dolog úgy lett ahogy Varga anno mondta, egy cseppet jobban értett hozzá mint ez a sok pénzéhes ... ( lásd Lisztes sztori )

    Vargát azok buktatták meg, akik szeretnek tapicskolni ebben langyos fosban...

    Nem mellesleg én végigéltem ( személyesen is pl a Vasas pályán ) a Varga tábor kontra 2-s szektor nézeteltéréseit... nekiestek a "vargazolizóknak"... mit lehet erre mondani?
  • Although
    #17866
    Hm Emberek ismertem Teleket. De mindegy. Varga Zoli németből jött vissza ahol irodai aktakukac volt. Itt meg, na mindegy. Volt jó oldala is de a Telek storyt első kézből ismerem. De ez is mindegy. Teleknek százszor több esze volt mint V.Z. -nek valaha is. Én jártam ki amikor V.Z volt az edző az a baj németben megtanulta a beképzeltséget is. Azt is tudom milyen hallgatás volt az öltözőben amikor Telek megkérdezte V.Z-t ez neked taktika...tény V.Z-nek nem volt rossz csapata de nem sok köze volt hozzá.Egyik legsötétebb korszak volt sose felejtem el, Mi Nyilasi pártiak gyűlöltük az öregek szerették, állandóak voltak a lelátón a szóváltások. De mondom felejtős az egész V.Z.-nél százszor rosszabbak voltak ebben a 20 évben. De ha gondoljátok nézzétek meg a gyúró Bodnár házát a hegyen, lehet még ott lakik és akkor úgy nagyjából mindent érteni fogtok. Ahhoz képest a Gyurcsány villa egy kis bódé. Én a saját szememmel láttam, kb egy kastély és ő csak a gyúró volt abban a csapatban. Bár róla voltak hírek miszerint zalatnayval a Tasnádi csapatba volt szóval nem tudom. De érdekes. Ami a csúcs volt számomra az egyértelműen Szeiler, apám is dolgozott neki amikor még kis senki kis kapus volt, és rákos, Nyilasi végig mellette állt. Aztán lett belőle valaki és lett hájas feje is. Nem tudom konkrétan benne volt az ukrán ügybe de úgy gondolom hyposék nem véletlenül verték meg. Gyerekek ez Magyarország egy kicsit távol Európától túl sok értelemben.
  • Gabe18
    #17865
    A Varga nem féleszű volt, hanem túlzottan is egyenes. Ez a világon sok helyen máshol sem kifizetődő, hát még aztán itt...
    Neki csak annyit kellett volna csinálni hogy ugyanolyan köpönyegforgató, hízelgő, a sorba beálló, majd a sorból mikor kell gyorsan kiálló ember legyen mint a mostani labdarúgó vezetés 99%-a, és akkor ugyanúgy pozícióban marad mindig mint a többi mostani "főnök".
    Csak ő erre sosem volt képes. Játékosként se fiatalon, meg mikor visszajött utána se.
    Az volt az ő nagy baja, hogy azok mellett állt ki akik nem a lebzselésre mentek. Csak sajnos néha nem ezek voltak a jobb játékosok. De nála akkor is előbb játszott az aki az edzésen hajtott és odatette magát, mint aki jobb játékos volt ugyan de nem hajtott semmit. Ennek meg csak hosszútávon lett volna eredménye, annyi időt meg sosem kapott...
  • Jakuza001
    #17864
    Na ez azert tulzas. Feleszu Varga Zoli ? Azert mert o ertett a labdarugashoz es kimerte nyitni a szajat, hogy kellene mukodnie egy igazi klubnak es hogy olyan falabu labdarugok ne erezzek magukat istennek , mint Telek vagy Lipcsei ?
    Igaza volt.

    Lattam tobb edzest amit levezetett, nem egyszer mutatta meg 50 evesen, hogyan kell megcsinalni egy gyakorlatot, amire az akkori olyan labdarugok mint a Telek "Manci" keptelenek voltak.

    Nem is csodalom, hogy ilyen Telek felek kifurtak.
    Pedig magyarorszagon csak vaskezzel , szigorral es szokimondassal lehetne az allapotokon valltoztatni, nem a mostani hazudozassal,ketszinuseggel es szanalmas hozzaallassal.
  • Solt
    #17863
    Vérzel pár sebből, de ez a legerősebb: "Volt egy féleszű Varga Zolink akit Teleknek kellett kioktatni"

    Csak bízom benne, hogy ezt te sem gondolod komolyan...
  • sb1
    #17862
    És hál-istennek semmilyen formában nem adja Nyíl a nevét ehhez a csőcselékhez.!! Abszolúte meg lehet Őt érteni!
  • Although
    #17861
    Pénz nélkül nem fog menni. Ennyi. Csak ezt látom 1992 óta a bajnokok ligája óta mikor lenyelték a pénzt. Volt egy öreg Szívósunk aki korrupt volt. Volt egy féleszű Varga Zolink akit Teleknek kellett kioktatni. Volt Páncsis és Szeiler akik a legkorruptabbak voltak még ukránokat is küldtek Nyilasira anno. Aztán jött az Angol sajna csődbe ment így a remény is végre a kis keleti story a játékosüzérkedéssel a korrupcióval a magunknak kaparással véget érhet. Prukner csinált egy nagyon jó Kaposvárt de pénz nélkül neki se fog menni. ráadásul látnivalóan fogalma nincs hogy kezelje a szintén nem kis stílű Kubatov csapatot. Egyetlen ember volt a Fradiba az elmúlt 20 évben aki emelt fejjel járhatott az Nyilasi Tibor volt csupa Nagy betűvel.
  • Jakuza001
    #17860
    Ilyen gyorsan keszitenek elo a Lipcseinek a terepet ? Remelem nem es inkabb hoznak egy rendes edzot, bar nem sok ertelmes edzo van. Ugyebar Varga Zoli meghalt, Garami kioregedett, Detari nem hinnem hogy Ferencvaroshoz jonne, Varhidi koszonjuk nem kell, ahogy Verebes,Garaba,Meszoly es Tornyi felek sem.
  • banok
    #17859
    Szerintem is.
  • Jakuza001
    #17858
    Vajon a Poloskei a neve vagy a tudasa miatt jatszhat egy Ferencvarosban ? :DDD
  • Kaplan
    #17857
    Szerintem akkor ma meg is köszönik Prukner munkáját.
  • JimKirk
    #17856
    Hihetetlen, hogy Lisztes az egyetlen kreativ jatekos a csapatban.

    Mi maradt ki.........
  • sb1
    #17855
    Nem..ez az egész csapat hibája..meg vezetésé..hogy ilyen bűn gyenge fradit kell látnia a szurkolóknak..szégyen, gyalázat! Idén, ha az első 10 ben leszünk, tapsolhatunk..és nem lesz csoda év-közben..meg semmi sem lesz..sajnos..
  • Kaplan
    #17854
    Ez megint egy Ranilovic hiba volt.
  • banok
    #17853
    válogass
  • kuzco007
    #17852
    valaki sport1 streamet pls!:))
  • Mor3llo
    #17851
    Nem változott itt semmi sem a vezetésben :)


    Abdi nem érti a kialakult helyzetet, nem tudja, miért tették ezt vele:
    - Két hónapja nem kaptunk fizetést, de én nem panaszkodom, játszottam, és úgy voltam vele, ha a Fradi majd ki tud fizetni, megteszik, bíztam bennük. Nem értem a helyzetet. Nem tettem semmi rosszat, most hazudnak rólam, de azt szeretném, hogy mindenki tudja az igazságot. Vasárnap végigjátszottam a mérkőzést, tehát addig nem volt gond velem. Az Oláhval történt incidens nem lehet az oka a kirúgásomnak. Akkor mégis mi a gond? Nem írtam alá öt napon belül a még egy évig tartó szerződésem meghosszabbítását. Le kellene ülnünk és profiként beszélni a szerződésről, és minden rendben lenne. Ezek az emberek pár napja még megöleltek, mosolyogtak rám, most pedig hazudoznak rólam a sajtóban, diszkóba járok, kések az edzésről, nem akarok edzeni. De ez mind hazugság. Ha ez mind igaz lett volna, már eddig sem játszhattam volna.
    A Ferencvárosból kitett játékos, akinek felfüggesztéséről Kubatov Gábor is beszélt, elismerte, hogy időnként eljárt éjszakázni, de azt tagadta, hogy ivott is volna (a honlap hozzáteszi, hogy Abdi muzulmán vallású).
    "Igen, olykor előfordult, fiatal vagyok és egyedülálló. Ám soha nem a mérkőzések előtt tettem ezt. És még valami: soha életemben nem fogyasztottam alkoholt"
  • Grenzjager
    #17850
    a realitás oké, de nem látom benne a "csak azért b'meg"-et ...
    ..s így kiküldeni 11 csókát a Honvéd ellen...
    így nem hogy ők az esélyesebbek, hanem nekünk nincs esélyünk...

    azonban kíváncsi vagyok hogy a takarítás után hány és hány játékos akar majd bizonyítani a vezetésnek. pl TóthB is nagy bulis arc

    De akkor már maradjon a kapuban Ranilovics, ős is bizonyítson.
  • Gabe18
    #17849
    Hát most mit mondjon? Bárki láthatja a Honvéd per pillanat jó formában van, hazai pályán lesznek, önbizalommal léphetnek pályára. Nálunk mi van? Gyenge forma, kevés helyzet, szerencsével is rosszul állunk. Ráadásul az ezen a héten kiszivárgó információk szerint egyértelmű a széthúzás a csapaton belül, ami az Abdi esetben már ki is csúcsosodott.
    Tényleg a Honvéd az esélyesebb... Ez nem kishitűség, ez realitás per pillanat. Aztán az NB1-ben kb. bárki megverhet bárkit, ha jó napot fog ki, úgyhogy semmi sem elképzelhetetlen.
  • Láma!
    #17848
    Amikor idejött, akkor Abdi a második csapatba se nagyon fért be, mert annyira nem vette komolyan ezt az egészet...

    Prukner csinált belöle egy első csapatbeli alapembert, kihozta belőle a focistát, az hogy nem tudja kinevelni belöle a mentalitását, az nem rajta múlik...
    Nézd meg Balotellit (ő még fiatal, de senki nem fogja betörni...), Ibrát stb, soha nem tudta megnevelni öket senki... az is az edzőik hibája volt?

    A kishitűséget aláírom, de bízom benne hogy ennek is megvan a maga oka.
  • Grenzjager
    #17847
    a kishitűsége... a merjünk kicsik lenni mindig is jellemző volt rá, csak most hogy nincs semmi eredmény mögötte, valamint pl hogy Abdit képtelen volt megnevelni, s kirúgták, noha még aug elején fontos volt... nem értem, vagy azt nem értem hogy kitűnő pedagógiai érzéke lenne.

    S egy Honvéd ellen másképp kéne tüzelni a népet szerintem...
  • bakkerman
    #17846
    szerintem nem érdemli meg Prukner ezeket a szavakat,nagyon sokat tett a fradiért,tavaly még szarabb helyzetben volt a klub,de ő mégis 3. helyre vitt titeket,szóval szerintem ne pár rossz meccs után kezdd el szapulni. persze lehet most ő a hibás ebben az abdi-andrezinho dologban,de edzőként ígyis top3-as itthon,én így vélem.
  • Grenzjager
    #17845
    Tantóbá megmondta, a Honvéd az esélyesebb ... így tuti szívunk ...
    aztán vagy egyből vagy még egy pár meccset szívni kell, hogy vmi más szakos tanár legyen az edző, aki az abdi féléket tudja kezelni is :)

    miért nem mondja már meg a frankót, hogy a Fradi tulajdonképpen a bent maradásért játszik az NBI-ben, s idegenben eleve nincs esélyünk senki ellen, hazai pályán meg talán hozunk pár meccset ?
  • Grenzjager
    #17844
    Információink szerint Abdi „menesztésének” hátterében az a tettlegességig fajuló vita állhat, amelyről a Nemzeti Sport szerdai számában olvashattak (a szomáliai-norvég támadónak Oláh Lóránttal akadt nézeteltérése). Andrezinhónak a hírek szerint „éjszakázásai” miatt kell távoznia, de állítólag az is szerepet játszhat az ügyében, hogy a brazil vonakodott aláírni új, csökkentett fizetést tartalmazó szerződését.
  • bakkerman
    #17843
    nem csak abdi rakott fel egy képet a néger kolbászáról,és oláh lórinak ez nem tetszett ASD:SADSAF:AS
  • Grenzjager
    #17842
    volt egy Oláh Vs Abdi vagy Felix vita a faszbukkon, az mi volt amúgy? nem szépen cseteltek egymással? :) nem jelölte be vki prukit? :)
  • Láma!
    #17841
    nabazmeg....
  • Grenzjager
    #17840
    csak ő most ingyen megszerezhető.

    Prukner eszméletlen kishitű...
    és az egész csapat is
  • Zenszkij
    #17839
    Pintér egy arrogáns majom. Győr edzőjeként is megmutatta, hogy mennyire "nagy" Fradista is valójában. Szakértelme nulla. Ne röhögtessetek már. Prukner egy modern felfogású edző, ha ő nem lenne ez a csapat már rég a pöcegödröt takarítaná, ez a valóság. Az elmúlt meccseken nem volt szerencsénk, ez az igazság. Nem vertek minket laposra egyszer se, csak mázlijuk volt. Tanárbácsizzátok meg ilyen marhaságok, elég szomorú. Nem Mészöly bérenc mint Pinyó meg a sok faxkalap.
  • Láma!
    #17838
    Junior egy nagyon érdekes jelenség...

    2 állapota van, az egyik amikor végighajtja a meccset 0 hibával és még a 93. percben is lenyom egy 70 méteres sprintet (ennyit arról pl hogy nincs erőnlét) a másik állapota pedig mikor szintén ezt csinálja, de elkövet 1 vagy 2 kapitális hibát amiből sajnos gólok szoktak születni...

    szerencsétlen első esetben sokszor a meccs legjobbja, a másikban pedig a megye 1-es szint alatt teljesit a szurkolók szemében.
    mellesleg ha ő nincs, akkor a pécs 2-3-at rúg, nem csak egyet...

    szerintem 1-2 éven belül belőle egy nagyon jó balszélső lehetne (Szkukalek-féle, hajtós, robotolós) de védőnek tény hogy nem jó. viszont ahogy elnéztem más bal védőnk nem nagyon van, igy kényszermegoldásnak tűnik.