23418
  • Effe88
    #17917
    húú de kemény vagy:D:D:D
    most aztán jól megmondtad a magadét
    na majd valamikor megvitassuk egy sör mellett a szögletbe ezt a dolgot;)
  • Jakuza001
    #17916
    Hallod kicsi troo, ha nem vagod, hogy kik a leirt f*snal-f*sabb edzok, Belinkelem neked, hogy az olyan ertelmi fogyatekos bohoc is megerthesse. :D

    "Pintér, Gézuka, Döme, de jöhet a kis Bozsik, Urbányi, Tornyi vagy Csank is"

    Valogass, hatha megtalalod bennuk az idealis edzot, mielott ujra leirnad "Mourinho"-t a lehetseges jeloltek kozott, amit csak kotekedesbol es cinikusan leirtal.

    Ui: Mindenhol terjed a trollferto, hozzatok egy gondozot, hogy megetesse.
  • Effe88
    #17915
    mi van???
    engem érdekelt a véleményed hogy kire gondoltál erre ez a válasz jött"Engem meg az nem erdekel, hogy teged mi erdekel :D"

    egy szó van rád
    vicc!!!
  • Jakuza001
    #17914
    Azert nincs valasz, mert te nem fognad fel.

    Leirhatnam en Sisat vagy akar Nyilasit is, te jonnel a helytelenul leirt Mourinhoval, mert azt hiszed ha, valaszolsz egy cinikus ostobasaggal, akkor okosat szoltal.
  • Effe88
    #17913
    nem lesz válasz mi?:D:D:D
    sejtettem:D:D
  • Effe88
    #17912
    nem értelek
    mondom érdekel a véleményed hogy te akkor még is kire gondoltál ha nem az alább általad le "a f*snal-f*sabb"-ozott edzőkre???
  • Jakuza001
    #17911
    Engem meg az nem erdekel, hogy teged mi erdekel :D
  • Effe88
    #17910
    mondj már egy pár nevet
    érdekel!!!
  • Jakuza001
    #17909
    Mar pardon, de ha az elso felsoroltak a banyaszbeka hatsojabol kirantott minoseget kepviselik, akkor neked egybol "Mourinho"-val kell peldaloznod ??

    Szerintem ha elfelejtened ezt a melodramat, biztos vagyok benne, hogy ep esszel gondolkozva jobb es megfizetheto lehetosegeket is talalnal.
  • Effe88
    #17908
    hát akkor kik legyenek???
    ottmar hitzfeld,benitez,hector cuper,murinho,ancelotti stb....?????
  • Jakuza001
    #17907
    Hat, az itt emlitett edzok a f*snal-f*sabb megoldasi szintet kepviselik.
  • Effe88
    #17906
    jajj de szar
    pffffff


  • sb1
    #17905
    László Csaba újra?
  • Fabio Capello
    #17904
    Csank Jan-chee!
  • Gabe18
    #17903
    Az Index László Csabát emlegeti.
    Prukner jó edző, de nem biztos hogy a Fradi neki való volt. Ettől függetlenül a múlt évet meg kell köszönni neki, mert bőven erőn felüli eredményt hozott ki a csapatból.
  • Mor3llo
    #17902
    Tudom, hogy ilyen nem volt még a világtörténelemben, de én azt szeretném, ha egyszerre három edzőnk lenne: Urbányi, Tornyi, és Gézu. Hívhatnánk őket Mágikus Hármasnak! Ha elfajulna a dolog, hívhatnánk Pintér, a nehéztüzérséget, aki néha-néha jól leköpi az ellenfeleket/saját játékosokat.
    Viccet félretéve...én sajnálom Pruknert, nagyon.
  • bakkerman
    #17901
    gézát a fradiba
  • Zenszkij
    #17900
    Remélem Mészöly Kálmán.
  • karajjj
    #17899
    vegyük sorra, hogy ki szabad :D
    Pintér, Gézuka, Döme, de jöhet a kis Bozsik, Urbányi, Tornyi vagy Csank is
  • Jakuza001
    #17898
    Na vajon ki lesz az uj edzo ?
  • Jakuza001
    #17897
    Te a feszultsegeket en meg az idiotakat. :D
  • Solt
    #17896
    Én már öreg vagyok... nem szeretem már a feszültséget...
  • Although
    #17895
    Pénz nélkül teljesen mindegy ki az edző, szerintem.
  • Although
    #17894
    Az egy dolog! De te legalább nem háborúzol mint ez a vadbarom. Neked is van véleményed meg nekem is. Ennyi.
  • Solt
    #17893
    Egy félpályáig játszó söprögetőből ekkora ikont faragni azért túlzás... én is szerettem, de a srác egy kicsit túl értékeli a szerepét! :D
  • Although
    #17892
    Ott van hogy én nem halottam nem az te nagyon hülye nem az hogy biztosan nem igaz. A te szavad az enyémmel szemben mindenki annak hisz akinek első perctől vérre menő vitát folytatsz miközben mosoly jelekkel próbálom jelezni nem érdemes. És akkor én vagyok a Troll? Nyilván a biztosan szó az én nézőpontomból van. A többi meg a tiedből. Elképesztő 2 éve a kis külföldi guildba ahol vagyok egyszer nem történt ilyen, idáig süllyedjen egy vita mint amit te írtál az előbb még káromkodás sem volt. Te abnormális barom véleményeket ütköztetünk nem háborúznunk te teljesen hülye!!!!!! Azt írtam a Telek az utóbbi 30 év egyik legjobb hátvédje volt, te meg azt költötted belőle azt írtam isten normális vagy???Mindig elfelejtem ez Magyarország. Írtam rád troll vagy vagy valami??? Igen nem hiszem Telek mondhatta azokat a szavakat amit Varga állított te meg elhiszed ettől én mondom hogy hülye vagy?Nem. Te barom!!!!!A faszért nem akasztod fel magad valahova tényleg a legbékésebb embereket is felhúzzák a magyar forumokon.
  • Effe88
    #17891
    na sajna a meccwet nem láttam de most meglestem az öszefoglalót...
    hát bassza meg ranilovicnak már a jó k. anyát tényleg ez egy nyomorék!!!!!!
    jovát a kapuba!!!!!!vagy bárkit még krumplizs zsák is jobb lenne ennél a pojácánál:(:(:

    valami info prukner lemondásáról????valaki???
  • Jakuza001
    #17890
    Gabe hagyd ra, ez egy troll latszik a biojabol is.
    Egy kis gyulolettol frocsogo idiota, aki minden hozzaszolasaban egy Ferencvarosi legendat lehulyez, aki EL-t nyert a Ferencvarossal, majd EB bronzermet es olimpiai cimet a valogatottal. (Telek mit is nyert ? Jah, hogy igy visszagondolok semmit.)

    Aztan az is csak szimpla hazugsag, hogy hogy nem hagyta el csunya szo Telek szajat lol. Kb ezerszer hallottam a kurva anyjat es bazd meg szot a szajabol, de biztos nekem is rossz volt a hallasom, mert tuti a vallasos csaladbol jott okossag ezt a tenyt is annulalja. :D
  • Although
    #17889
    Ráadásul az egész azért vicces mert a Telek egy vallásos családból jött. És sokmindent elhiszek de amit Varga állított azok a szavak egész biztos nem hagyhatták el a száját. Én káromkodni se hallottam soha. De végül is ennek már semmi jelentősége. A végeredmény a lényeg a ma :) Én se adnék egy forintot se mert eddig is csak mindent lenyúltak innen. És csak nagyon kevesen voltak mint a Nyilasi akik szóvá tették. Abba bíztam amikor az angol megvette a csapatot most majd lezárul ez a csúnya korszak de jött a válság és úgy néz ki a fradi a legjobb úton van a csőd felé.
  • Although
    #17888
    Te így látod én nem :) Nekem csak egy hülye német aktakukac marad. Aki semmilyen szinten nem tudta kezelni a problémákat a játékosokkal, aki végtelenül beképzelt volt, és aki nekünk is többször beszólt. Ennyi :)Abból kelet volna dolgozzon ami van és nem elüldözni és kerékbe törni az egyik legjobb játékosát a fradinak. Ma elképzelhetetlen licenc nélkül dolgozzon sajnálom akkor még nem volt ilyen mert ha jól tudom amikor idejött semmije se volt. Tény a vezetésnek egy kívülálló semmiről sem tudó ember kellett. És nem olyan mint a Nyilasi aki mikor másodszor megkérdezték azt mondta csak akkor jön ha Török jogász is jöhet. Erre beintettek neki. Ennyi. Vargát sokáig az orránál fogva lehetett vezetni ennyi. De ráadásul emberileg rossz választás volt azt hiszem a csapat fele mint Miriuta kedvelte a másik utálta így nem lehet dolgozni.
  • Gabe18
    #17887
    Persze hogy nem ért el semmit, mivel amint lehet megszabadultak tőle, mert nem volt hajlandó az itteni "jól bevált" módszerekhez igazodni. Amikor meg a lelátón lévő bizonyos "szurkolói csoporttal" is összetűzésbe keveredett, és nem hagyta hogy azok közül néhány még a klub folyosóra is bejárjon meccs után, akkor vége is volt.
    Ja, és akkor még az Albert-el szembeni viszonyáról nem is beszéltünk, ami eleve megmérgezte az egész itt létét.
  • Although
    #17886
    Te szánalmas vagy vegyél elő egy értelmező szótárt és használd. Utálom a "politikus" fajtádat akik kiforgatják a szavakat. Itt be is fejeztem.
  • Although
    #17885
    :) Erre már inkább semmit :) Veled ellenben oda írtam nem tudok objektív lenni teljesen ez igaz. De jópár tényt odaírtam. És Varga sem ért el semmit aki tényleg jó lett volna a magyar játékosoknak az Pintér Attila ő tényleg úgy kezeli őket ahogy kell :D És semmi újat nem mondtál. Egy 60 éve rohadó közegben nem lehet jó focit csinálni. Ez már 1982-ben Szepesivel elkezdődött azóta lefelé megyünk. A foci a magyar társadalom tükörképe is. Romlott legalábbis azokon a nem túl magas pozíciókon is amiről most beszélünk. Ebbe egyébként öcsi bácsi is beszállt amikor a nyolcvanas években hazajött. Most lehetet volna változás a Koman féle utánpótlás csapattal aki egy része a Sándor Károly modern rendszerén nőtek fel de úgy néz ki a ki s magyar közeg meg a játékos ügynökök sikeresen hozzák ezekből sem lesz semmi. Ennyi.
  • Jakuza001
    #17884
    Uristen most mar Telek istenne lesz avanzsalva is.
    Solt hallod ezt, ugy tunik a gyerek annyira szereti Teleket, hogy mar az is kiderul, hogy a foci nemm csapatjatek, es mert azert mert valaki jol vedekezik, akkor mar nem is szamit Kopunovics vagy Kuntics golja.
    Jah hogy azok nelkul 0:1-es osszesitessel kiesunk ? :DDD LOL

    Adjatok egy troll spray-t, mert a hulyeket tudjatok nem birom. :D
  • Although
    #17883
    Ezt így lekicsinyelni ahogy Jakuza tett hm :) Az hogy bejutottunk a BL-be egyrészt neki volt köszönhető mert az Anderlecht legjobb csatárját levette a pályáról és nem tudott csak egyet lőni. Élőben láttam ennyi. Ere ilyen hülye beírást mint Jakuza nos. Vargát sem játékosként bíráltam, de mindegy, annyit mondtam Németországban egy irodai aktakukac volt és ez igaz. És igen nem tartom semmire. A többiket sem nagyon Egyedül Nyilasit. Teleket ő hozta fel nagyjából ő építette fel a későbbi BL-es csapatot és Lipcseit 91-ben alig 16 vagy 18 évesen bemerete tenni az Antwerpen ellen. Egyetlen hibája talán az volt túl elnéző volt Fischerékkel. Ezt később be is vallotta.
  • Jakuza001
    #17882
    Ugy tunik mindenki rosszul latja a tenyeket, csak te vagy a helikopter.
    Varga Zoltan imadat ? Nincs itt semmifele imadat, hanem tenyek vannak es okok, az hogy te gyulolod, ettol meg hulyesegeket beszelsz, a gyulolet nem az igazsag ertekmeroje, hanem az igaz tenyek, amik a valosagot testesittik meg.

    Persze azoknak nem tetszett, hogy tukrot tartottak elejuk, amiben megmutatta valaki, milyen a magyar labdarugas, milyen mihaszna jatekosokat es vezetoket nevelt ki az elmult 30-40 ev. Persze ezek ellen foggal korommel vedekeztek azok akik csaljak a focit, lustak edzeni es csak a penz erdekli oket.

    Persze a buta ures szavaid azt hiszed teged igazolnak, mikozben erdekes modon, tobb 30 eve nem voltunk vilagversenyen, csuktatjak le a vezetoket, tunnek el a penzek, mikozben a lelatokon gaz no ki.

    A legnagyobb esemenye mi is volt a magyar labdarugasnak ? Huszti levele a valogatottsagrol ? Vagy a Fradi kizarasa ?

    Ezek a tenyek, nem a zsenialitas.
  • Although
    #17881
    Nem vagyok Telek rajongó, objektíven mondtam az utóbbi 30 év egyik legjobb magyar középhtvédje volt ennnyi.
  • Although
    #17880
    Ez a te véleményed. De az elejében nagyjából egyetértek. Nem volt szép ha volt olyan amit írsz. Nem hiszem. Mivel ez nagyjából akkoriban nyuggerek-fiatalok szinten ment és családokban is a mint a milyenkben is rettenetes feszültséget okozott apám anyám és köztem meg az öcsém között. Ez így teljesen rossz volt. Ha eez vot a vezetés céja jó munkát végeztek.
  • Solt
    #17879
    Próbálsz objektív lenni azt elhiszem, viszont nem sikerül. Telek rajongóként, és Varga gyűlölőként nehezen értelmezhető az objektív szó a szádból...
  • Jakuza001
    #17878
    En vagyok elvakult ? Ezek a tenyek. Legzsenialisabb magyar hatved ? Kar Ertem en. Ezert nem jutottunk azota se ki VB-re mert Telek szintu focistaink voltak.

    Kar hogy siros Manci felek helyett nem, olyan hatvedek jatszottak mint Balint Laszlo, mert akkor most nem itt tartanank, hogy Albaniaval vagyunk egy szinten.