23418
  • Gabe18
    #17957
    Na kirúgták Csankot, hamarosan kiderül erre vártunk-e.
    Sajnos simán benne van.
  • banok
    #17956
    Attól, hogy jó játékos volt még nem jelenti automatikusan azt, hogy jó edző.
  • Grenzjager
    #17955
    Pinyő bizonyos köröket sért, akik most alkalmazásban állnak.

    (nyilván ki lehet sakkozni kik voltak FTC alkalmazottak Pinyő alatt amikor kirúgták, és az közülük kik alkalmazottak most)

    én egy noname külfölditől félek, szóval Selymes jó választás lenne.
  • JimKirk
    #17954
    Megmondom oszinten en orulnek Selymesnek, eleg jo jatekos volt, belgium ket elcsapataban is megfordult, ahol rendszeresen kezdo volt, 46 szoros olah valogatott.

    Detari csak egy vicc lehet:)
  • Grenzjager
    #17953
    felköthetik a gatyót mert Selymes üt :)
  • Grenzjager
    #17952
    nem értem hogy hír sincs Pintérről .... de Csankot is mindjárt kirúgják ...
  • Grenzjager
    #17951
    höööö

    Détári vagy Selymes lesz az edző???



    LEgalább lesz kivel inni a Szögletben ha Fröccs Laca jön :))))

    annyiban jó lenne a Döme, hogy nagy alkoholista vad paraszt, kurva jó tréner, csodálatos jós, s ezeknek nem tanárbácsi kell :)
  • Grenzjager
    #17950
    amúgy meg az azért uncsi, hogy mi zöldfehérek mennyire szar helyzetben vagyunk, mert csak ingyen igazolhatunk.....

    hmmm.... szerintem jó pár NBI-es csapat van így ezzel
  • Grenzjager
    #17949
    és erre pont a Fradinál van pénz??? na ezért vicc szerintem
  • bakkerman
    #17948
    én is ezt tenném,a magyar foci a brazilhoz képest kevésbé nyomasztó egy külföldinek,az ottani fizuját itthon is megkapná,kilenne nyalva a segge,ő lenne a császár,semmi nyomás,semmi eredménykénszer,ha meg szarul teljesít,akkor kap 1 évnyi végkielégitést,és vissza megy a közelkeletre,tuti recept.
  • Grenzjager
    #17947
    a koszovói származású, de finn állampolgár Xhevedet Gela próbajátékon vesz részt a Ferencváros labdarúgócsapatánál

    középpályás
  • JimKirk
    #17946
    Aha...:D
  • Grenzjager
    #17945
    óóó ezt a fárasztást ..... brazil edző...... höööö

    na persze, biztos írt faszbukkon Kubinak, hogy jönne :)
  • JimKirk
    #17944
    Ottent mar jo par meccs kiemelten figyelem, es elkepeszto, hogy milyen pontos labdakat kepes adni! En is kiprobalnam ot elorebb, vagy akar szelso vedonek.

    Akkor jatszon Csizi kozepen, en mar leszarom, de valami kreativitast vigyenek mar a csapat jatekaba....
  • Láma!
    #17943
    azért mert akkor Csizmadiának kellene középső védöt játszani és azt hiszem mindketten tudjuk hogy ez mivel járna...

    Szerencsétlen Otten több helyen bevethető, lőni is tud, láttuk már, szeme is van a játékhoz de olyan poszton játszatják ahol a legnagyobb a baj, ez pedig a középső védő, mert az még papíron sincs elég, nemhogy a valóságban...
  • Grenzjager
    #17942
    ...amúgy azt meg nem értem, hogy OTTEN-t miért nem lehet kipróbálni végre valahára a középpályán.
  • Grenzjager
    #17941
    Juniornak is volt pár jó meccse, Svábnak is lesz. Pölöskey is egy rakás szar, de kitartok mellette, hogy legalább magyar szar legyen a csapatban, ehhez nem kell külföldi milliókért. Legalább lehetne egy szar, kieső jelölt csapatunk, ami azért kicsit a miénk... de így? ezek?

    Középpályánk nincs.... Az hogy egy Maróti lehet az egyik legjobb, sokat elárul...

    Szerencsére nem leszek majd egy darabig pesten 7végente, amúgy is már szenvedés kimenni egy meccsre. Nincs semmi tűz a csapatban, nincs semmi küzdelem. És nincs már olyan csapat, aki ne 3 pontért jönne az Üllőire.

    Kubatov is jó politikusként csak ígér, és semmi több. Nem hibázott itt senki ugye semmikor... se a privatizátorok, se Berki, se az angol, se Furulya, se Szívós, se Rieb... soha senki. A Fradinál soha semmilyen tóvénysertés nem volt gazdasági téren. Ez azért nagy szerencse, megnyugodtam. Mi vagyunk a legtisztább magyar csapat, a nemzet csapata, a legnagyobb szurkoló táborral bíró egyesület ...blablablabla

    Oláhot meg egy lábtöréssel kéne motiválni, "ha nincs gól, lesz sípcsonttörés", jobb ötletem nincs. De ebben az esetben küzdene az tuti.
  • Láma!
    #17940
    jah, Juniornak ma nem ment... de a kispest ellen meg az egyik legjobb volt, és akkor Sváb is játszott. ezzel együtt teljesen mindegy, mert a védelem ugy ahogy rendben van, viszont addig esélytelenek vagyunk amig nincs kapcsolat a középpálya és a csatársor között...
  • Grenzjager
    #17939
    Jovanovics télleg jó volt és Lisztes is, Véghet sem érheti rossz szó, de Oláhban napról napra nagyobbat csalódom...

    de én egyre jobban nem komálom a brazilokat, akik közül a Svábot kiszorító Junior viszi a prímet
  • Láma!
    #17938
    pont hogy Somalia és Felix voltak azok akik többet csináltak abban az időben míg pályán voltak mint Oláh és Pölö együtt egész meccsen...
    A jobbak közé tartozott a két légiós, és talán még Lisztes, a többiekről viszont nem tudok mit mondani... talán Jovanovic mellett szólhat hogy annyit futott mint a többi együtt, és hajtott, akart, de 1-1 ember kevés 11 ellen...
  • Grenzjager
    #17937
    Na annyiban elégedett vagyok, hogy Pölöskey is képes egy rakás semmit nyújtani, amit Somalia, vagy Felix sokkal több pénzért....

    Megnyugtató az is, hogy Rodi miért nem volt eddig kezdő.
    mondjuk Oláh fizuját is megnézném, és 0 HUF-ra csökkenteném....

    ezzel a mentalitás elpicsáz minket a Vasas, mert a Vasas nem akar kiesni, van erre utaló magatartás.... nálunk semmi... talán majd a téli szünet után összekapjuk magunkat és sikerül a bennmaradás... ez esetben azonban egyszerűbb lenne az NB2-es csapattal próbálkozni.

    A bíró??A bíró pedig röhejes volt! Volt egy jogtalan piros a Halinak, meg kaptunk egy tizit ajándékba.... persze a bénáknak ez is kevés...



    logikusan nézve, kit akarnánk bármikor is igazolni?
    Szatmári, Tököli, Lázok, Sowunmi, Tímár .....
    ingyen igazolhatók voltak, de egyiket se....

    Pruknert nem fogom sose visszasírni, mert ő igazolt...
  • kritttt
    #17936
    Nagyon nagy közhely meg tényleg divat Magyarországon mindent erre fogni, de nálatok tényleg mentális problémák vannak ezért van a sok kihagyott helyzet kapufa stb.
    Az oka én nem tudom mi, ti biztos jobban tudjátok, de ahogy én látom se a pályán se a kispadon nincs egy igazi vezéretek, aki felrázná a csapatot ha kell. Mondjuk abban biztos vagyok, hogy a padra például hiába jönne ilyen ember emlékezzünk Pintérre azt az alibi játékosok kifúrnák.

    Utólag pedig, ne haragudjatok, de ez minden idők leggyengébb fradija annál jobb, mint ahol most áll, de 6-8 helynél előrébb semmikép se való.

    Remélem, hogy összekapjátok magatokat, mert nekem, aki eddig fradi gyűlölőnek hittem magam már egyáltalán nem öröm, ha egy kis vidéki csapat, mint a Hali elver :) hanem teljes szívből bosszankodok, hogy hogyan juthatott ide egy ilyen nagy magyar csapat.

    Bántani és provokálni senkit sem akartam csak leírtam ami bennem van béke veletek és hajrá a Vasas ellen!
  • Láma!
    #17935
    a legbosszantóbb az, hogy oké, szar a csapat, de SENKI nem vert agyon minket... ergo, a többi csapat nem messze jobb mint mi, csak helyzetkihasználás mint olyan, náluk létezik...

    és tényleg, azért ennyi kapufát löni mint mi ebben a pár forduloban... egyszer már kénytelen lesz befele is pattanni... :((
  • Effe88
    #17934
    "Elképzelni nem tudom hogy ilyen Pölöskey szintű labdarúgó normális országban profi szerződést kapjon..." :D:D:D ezzel maximálisan egyetértek egy hűtőszekrény több gólt rúgna egy szezonban mint pölő

    mellesleg szerencsénk sincs már hétről hétre igaz játékunk meg végképp nincs.S:S:S:

    most úgy érzem a vasas is verni fog minket:SS::S
  • Gabe18
    #17933
    Ma is nagyszerűt játszott a csapat. Elképzelni nem tudom hogy ilyen Pölöskey szintű labdarúgó normális országban profi szerződést kapjon...
    A 40 éves kapusunk két lövésből kettőt benyalt, nem mondom hogy az ő hibája volt, de attól se kellett félni hogy bravúrral kifogja.
    Az egész csapatból a 35 éves Lisztes az akiben van valami lendület, akarás, na meg játék tudásban is zsebre vágja az összes többit. De hát egyedül, reménytelen...
    Pedig minden adott volt, alamizsna kiállítás, full kamu 11-es, de se volt elég egy pontocskára a rettenetes Haladás ellen. Hát lehet mégis necces lesz az a bent maradás.
  • Grenzjager
    #17932
    A várható összeállítások
    FTC: Végh - Balog, Rodenbücher, Otten, Junior - Rósa, Morales, Lisztes - Somalia, Pölöskey, Oláh
    Haladás: Rózsa - Sluka, Guzmics, Korolovszky, Tóth P. - Iszlai Nagy I. G., Kovács I., Halmosi - Vujovic, Kenesei
    (nb1.hu)


    ez is jó hír, hogy lesz olyan kapusunk aki tud magyarul :)
  • Grenzjager
    #17931
    Nagy Tamás:
    - Először is rendet kell tenni a fejekben ez a legfontosabb feladat. Úgy látom ezen a téren kezdünk egyenesbe jönni, éppen ezért vittem el a csapatot kikapcsolódni még szerdán. A meccsig rengetegszer átvesszük még a taktikát, mindenkinek tudnia kell mi a feladata, rendezetteknek kell lennünk, ha ez megvan már fél siker. Nem tagadom 4-3-3-as hadrendben lépünk pályára, ez a legegyszerűbb és a legvariálhatóbb felállás, ugyanis ezt bármikor át lehet formálni. A középpályán olyan játékosokkal vesszük fel a küzdelmet akik tudnak és mernek játszani. Hazai pályán lépünk pályára nekünk kell dominálnunk, ennek szellemében a három pontért lépünk pályára. Meg kell szereznünk a győzelmet bármi áron!

    Ez már jó, cél a győzelem :)
    ironikus szeretnék lenni, ez már haladás :)))
  • Grenzjager
    #17930
  • Grenzjager
    #17929
    Csank, Pintér ...
  • Gabe18
    #17928
    De most mire várnak szeptemberig? Meg kell várni amíg valami kóklert kirúgnak még valahonnan hogy aztán idehozhassák?
  • Grenzjager
    #17927
    nem mentek jól a dolgok :(
  • Láma!
    #17926
    többet mint amennyit megérdemlek:DD
  • Gabe18
    #17925
    Te? És mennyit kértél?
  • bakkerman
    #17924
    na hátha elfogadja az ajánlatot,és kivisz a szarból titeket,és irány megint a dobogó közeli helyek
  • Láma!
    #17923
    Ha minden jól megy, a VASAS ellen már én ülök a padon
  • bakkerman
    #17922
    naaa
  • Láma!
    #17921
    most azt olvastam hogy lealkudták 8k-ra, és LCS ezt elfogadta.
  • bakkerman
    #17920
    L.CS. havi 10k eurot kérne minimum fizetésnek,amit kubatovék irreálisnak tartanak. akkor nincs mese,tornyit a fradihoz!
  • Effe88
    #17919
    :)
    néha ilyen is van...
  • isi
    #17918
    csak óvatosan nehogy a diók is csatlakozzanak ;D