23418
  • Effe88
    #17997
    jaja:D:D

    viszont képzeld el mi lenne
    kiesünk de az FTC II(jelenleg elsők vagyunk nb2-ben:D:D) meg feljutna.....D::D:D
  • Láma!
    #17996
    eddig az volt hogy amig a makik mögöttünk vannak nincs baj...

    de ha már csak ök lesznek mögöttünk, akkor baj van :DD
  • Effe88
    #17995
    hát csak nyerünk már valamikor:D:D:D
    én már csak ebbe bízom
    legyen 1 győzelmünk
  • Gabe18
    #17994
    Hát mondjuk hogy Csank nem jött, az annyira nem baj, most nálunk mormogott volna valamit újabb 5 vereség után, amiből tolmács kell hogy a lényeget kiszűrje, az se jobb.
    Itt már tényleg csak abba lehet bízni hogy ennél rosszabb már nem lehet, és Döme két fröccs között kitalál valami halál egyszerű taktikát, amit ez a végtelenül gyenge csapat is meg tud valósítani, hogy a bent maradás meglegyen. Mert ugyan nem mondja ki senki, de itt a cél más nem lehet.
    Mondjuk az egyik videóban a sajtótájékoztatóról egy női riporter megkérdezte hogy még mindig a dobogó és a bajnoki cím marad-e a cél...
  • Grenzjager
    #17993
    de végülis azt mondom, örüljünk, hogy nem a Verebes a mágus jött...
    szerencse...
    továbbá
    Selymes Tibornak szerencsére jó lesz Steaua
    Pinyőt szerencsére a jelenlegi vezetés nem komálja
    László Csabára van pénz, csak szerencsére a stábjára nincs, még szerencse h Somáliaék fizujára van zsé.
    Csank Jani szerencsére ismeri is az Üllőit és szóba se kerül, és a rögzített rűgások trénerileg a magyar királya (lásd Eger NBI, Vác bajnoki cím, FTC korábban) ... mi meg most - minden edző papír nélkül bátran kijelenthető - ebben vagyunk az NBI leggyengébb csapata.

    tulajdonképpen egy szerencsés csapat vagyunk.

    Perbáljuk látni csak a pozitívumokat., Ezért pesszimista a magyar, a Fradista meg még inkább, mert csak a negatívumokat látjuk ....

    Van keretünk, amiről Lala megmondta hogy a magyar játékosokat részesíti előnyben. Mostantól nem is az érdekel, hogy nyerünk e vagy nem, hanem hogy játszik Jova,Sváb,TóthB,Pölöskey.... korrekt legalább.
    Megjegyzem a VASAS ellen 8, azaz NYOLC magyar volt a kezdőben. Ha valamire büszke lehet a Paks, akkor mi is, noha szar az utánpótlásunk, de hátha javulnak azért Döme alatt. Amúgy véleményem szerint, ha töketlenkednek vmi figurálásnál a játékosok, és Lala meg is mutatja hogyan kell akkor az is korrekt. Szal Lala ide, vagy oda, én most bontok egészségére egy sört :) B, verzió ??
    nincs B verzió basszus...
  • Grenzjager
    #17992
    "megcélozzuk az NBI. 16. helyét elcsípni, szerintem össze fog jönni, csak legyen elég fröccs"

    nem ezt mondta Lali?
  • Láma!
    #17991
    nálam is...

    eddig még volt valami bizodalmam a vezetőség felé, most már 0...
  • Gabe18
    #17990


    1:30 a csúcs, Sousa nem tudja megmutatni, de majd ő...
  • Effe88
    #17989

    ilyet Döme lesz az edzőnk?!!!!!

    vajon fröccsben kéri a fizuját?????
  • Solt
    #17988
    Ez vicc kategória, azt hiszem nálam ez volt az utolsó csepp a pohárban...
  • Grenzjager
    #17987
    FRÖCCSÖS LAJOST A SZÖGLETBE :)))))))
  • sb1
    #17986
    Gondolom, egy üveg borért vállalta :D
    De szánalmas amúgy..tavaly emlékeszem, szinte minden sajtóorgánumba lehúzta a fradit...most meg ő az edző?? De szuper :D :D
    Gyönyörű időszak elé nézünk, az már biztos... :D

    Komolyan mondom, még Lipcsei is jobb döntés lett volna :)
  • bakkerman
    #17985
    DÉTÁRI LALI :DDDDDD anyám borogass :DDD kompletten elment az esze a teljes vezetőségnek??? tényleg lila-zöld "versenyfutás" lesz a benntmaradásért
  • sb1
    #17984
    Amennyiben ez így folytatódik, a mocskos lilákkal fogunk játszani a bent-maradásért..de fasza lesz...
  • Gunnersboy
    #17983
    A legmagasabb osztályba kerülő Doxa Drama magyar játékost szerződtetne a Lokomotiv Plovdivban szereplő Erős Gábor személyében.
    Erős tervei szerint az utolsó évét tölti légiósként, utána még itthon is futballozna.

    „Harmincegy évesen már nem lehetnek nagy terveim külföldön, jövőre minden bizonnyal hazatérek. Nem tudom még, hogy hova, de két csapat elsőbbséget élvez: az egyik a Győr, ahol nevelkedtem és élvonalbeli játékos lettem, a másik pedig a Ferencváros, ahol szintén szép időszakot töltöttem. Ha viszont itthon nem kérnek belőlem, akkor lehet, hogy elmegyek Ausztriába levezetni."
  • Grenzjager
    #17982
    szerintem itt többről van szó.

    most felejtsük politikailag, hogy bal vagy jobb, v balközép/jobbközép, libsi...

    hogyan zajlott bármilyen privatizáció az elmúlt 21 évben?, s jó pár cégnél az azelőtti évek is...

    másra nem tudok gondolni, mert ez csapat verte meg itthon a norvégokat, s az ok hogy gyenge a Fradi, és rohadt nagy mák volt a tavalyi bronz, mert nem mi voltunk jók hanem az ellenfelek még balfaszabbak voltak.

    Semmi bajom Kubatovval, csak egy rohadt politikus mint mindegyik. De ígért itt átvizsgálatot, szponzorokat..... reménykedtem mint befolyásos politikus talán ezek mégsem nagy büdös semmi dumák .... de azok voltak. Ténny munkássága megmentett minket az angoloktól (erre más is képes lett volna?), de finoman fogalmazva ...

    mór megtette a dolgát, a mór mehet


    Az igazolásaink zöme lóf**z.
    Lóriban hatalmasat csalódtam. Oláhról konkrétan tudom h Fradsita zenta csóka, aki zöldfehér lett volna már debreceni kitérője előtt, de egy nagy nulla, vánszorog vagy éppen lesen keresi hogy hol a labda amíg valaki hátba nem rúgja vele. ennél ő is többet tud.
    A brazilokat meg egytől egyig hagyjuk. Félix is azért bátran beugatott Alvesnek az érkezésekor, és eddig lőtt ...... mit lőtt?

    gyorsan kéne az új edző, hogy ezt a válogatott miatti szünetet hasznosan töltse együtt a csapat. Beszarás hogy Orosz-Kubi milyen rohadt lassú.
  • Jakuza001
    #17981
    Mert meg nem tudtak a Lipcsei gyikot bejuttatni az edzoi szekbe.
  • Effe88
    #17980
    azt már felejtsd el
    eltüntek...
  • Grenzjager
    #17979
    s ilyenkor hol van a Fradistákat verető kemény zöldfehérek, hogy motiválják ezeket a szarokat?????
  • banok
    #17978
    kiesési...
  • Gabe18
    #17977
    Ja meg az Újpest... Micsoda rangadó lesz az is.
  • Grenzjager
    #17976
    Kecskeméten elfogyott a pénz.... micsoda remények

    hátha szarba kerül az egész ország, és becsődöl a fél NBI
  • Grenzjager
    #17975
    kuss disznó
    nincs moslék
  • Gabe18
    #17974
    Ha ez a Vasas, ami két héttel ezelőttig sima utolsónak tűnt, ez is sima kettővel ver, akkor nem tudom mi ki ellen nyerhetnénk... Talán még tényleg a ZTE, de aztán tényleg elfogyott minden verhetőnek tűnő rivális.
  • barcames
    #17973
    szegény fradi
  • Effe88
    #17972
    mi lenne ugyan így zakók
    azok is ilyen szarok hanem szarabbak
  • Grenzjager
    #17971
    inkább már nem is nézem
  • Effe88
    #17970
    most nézegetem a köv meccsünket..s:S:S:mert ez már elment az kurva élet

    otthon zete(új edző tuti motiváltak lesznek nyernek)
    győr idegenben hát ezt nem kell ecsetelgetnem

  • Grenzjager
    #17969
    tényleg mi lenne ha az NB2es csapatunk kerete játszana az első osztályban? Otten, Jovanovics maradna, a többi megy a faszba mindenestül
  • Gabe18
    #17968
    Hát pedig Pruknert már megbuktatták, ha az volt a cél. Akkor miért nem játszanak?
  • Effe88
    #17967
    te jó ég
    mi lesz velünk???kiesünk???aztán majd megint 3 év lesz mire vissza jutunk??,vagy mi a fasz???
  • Grenzjager
    #17966
    semmit sem értek......
    semmit...

    4mert ennyire bénák nem lehetnek... ők verték pesten a norvégokat.... s azóta semmi, de nagy büdös hatalmas rohadt semmi, s minden szinten ..
    áááááááááááááááááááááááááááá
  • Gabe18
    #17965
    A valaha volt legszarabb Fradi + ez az elképesztő szerencsétlenség széria, hát csoda ha ennek nem kiesés lesz a vége.
  • Láma!
    #17964
    ilyen bazmeg nincs.....
  • banok
    #17963
    Ez nagyon elkeserítő.
  • Grenzjager
    #17962
    a szar is szar
  • Gabe18
    #17961
    EZ valami egészen nevetséges amit elöl művelünk. Oláh, Rósa, párost valami földmunkára előbb kéne beosztani mint focizni.
  • Gabe18
    #17960
    Nem tudom miért gondolták hogy egy ilyen meccs előtti bohóckodás, aztán meg a jelenlegi NB1 4 leggyengébb csapatából kettő összecsapása bárkit is vonzana...

    Utóbbi pecekbe már megint érik a gólunk, de persze minden kimarad.
  • banok
    #17959
    Alig vannak a meccsen. Nem jött be a Vasas próbálkozása.
  • Jakuza001
    #17958
    Ez a Fulop mekkora egy fajanko.
    Ott a labda tole 20 centire es meg se probal felszabaditani, csak forgatja a fejet.