23418
  • Csesza
    #18037
  • Grenzjager
    #18036
    balhézott, de a balhé előtt meg majdnem páros lábbal kiherélte Holczert

    ilyenre tényleg nincs szükség sehol sem.


    - Az a 18-20 játékos akivel az első kerettel dolgozom rendben van, nagyszerű a hozzáállásuk, profiként edzenek, értük tűzbe teszem a kezem. Alison és Félix nem Fradi szintű játékos, de megakartam őket nézni élesben is. Sajnálom, hogy ez lett belőle, de a vezetői döntés teljes mértékben indokolt.

    (Nemzeti Sport)
  • Effe88
    #18035
    hát ez az
    ha az a kérdés hogy pölö vagy felipe felix
    én felipét mondanám mármit hogy ő játszon...
    alisont se kéne elküldeni jó balhézott egy szaros ligakupa meccsen és akkor mi van
    rendet kellett volna tenni a fejében...
  • Gabe18
    #18034
    Ez mind nagyszerű, csak az a baj, helyettük még olyan sincs mint ők voltak...
  • Grenzjager
    #18033
    a felipét irta az ftcnews

    igaz a honlapot lelőtte a várszegi
    ... a jogdíjak ugye, pl net
  • bakkerman
    #18032
    felipe felixet??? vagy azt a somaliat??
  • Grenzjager
    #18031
    végre jó hírek :)

    Alison kilőve (mondjuk nem véletlenül rúgták ki a Fehérvárból sem)


    és azt csiripelik hogy a tánckirály brazil csatárt is kirúgták :)))

    Fehéredünk, tisztulunk :)
  • bakkerman
    #18030
    megtörtént,plusz én holczer helyében péppé vertem volna ezt a favela szökevényt az öltöző folyosón...
  • Grenzjager
    #18029
  • Grenzjager
    #18028
    na az egyik brazilcigó csak balhézott....

    mondjuk azonnal szerződést bontanék Alisonnal és mehet a francba
  • Grenzjager
    #18027
    nem mert második csapat semmilyen körülmények között nem lehet az első osztályban.
  • karajjj
    #18026
    de ha megnyerik, az első csapat pedig kiesik, akkor a megnyert bajnokság jogán nem maradhatnak?
  • Grenzjager
    #18025
    az első csapattól függetlenül, a második csapat nem játszhat az első osztályban, valamint az első csapathoz képest mindig egy osztállyal lejjebb kell játszania.
  • karajjj
    #18024
    nem tudom, hogy ebben az esetben nem-e maradhatna minden így, hiszen megvan a feljutás joga
  • Effe88
    #18023
    tisztába vagyok vele
    de nagy poén lenne pedig
  • geo91
    #18022
    tartalékcsapat nem juthat feljebb az nb2-nél. ha meg kiesnétek, akkor a tarcsit visszarendelnék harmadosztályba ahogy az mtk-nál idén meg is történt.
  • golvago99
    #18021
    na
  • Grenzjager
    #18020
    :))))))))))))

    indul a játék, Détári ritkán, de határozottan szól közbe, az első tíz percben érezni, hogy a fradisták annyira meg vannak zavarodva, hogy a legegyszerűbb alapfogalmakat is meg kell nekik magyarázni. Itt tényleg sokminden kiderül azért, a következőket jegyeztem fel:

    - A "Bela, Bela!" kiáltás holland akcentussal is vicces, portugállal egyenesen fergeteges.

    - Otten ügyes.

    - Lisztes is ügyes, de mintha lélekben nem itt lenne, hanem mondjuk azon rágódna, hogy a települési önkormányzatoknak 2011-ben tényleg azért kell-e alkalmaznuik egy embert, hogy az az Alaptörvény Asztala nevű szakrális asztalt szolgálja.

    - Felipe Félix néha úgy mozog, mint egy tornából felmentett, X-lábú, dagadt kislány, néha meg úgy, mintha két méter helyett kettő negyven magas lenne, de legalább lelkes.

    - Az új finn szélső a legcsúnyább fiú a csapatban.

    - Somalia, aki állítólag a szurkolók reménysége, erős, gyors, kapu előtt igen ügyetlen fiú, óriási mellédurrantásokkal.

    - Oláh teljesen maga alatt van, edzésen sem mer lőni, csak 1-2-3 ütem kivárás után, ennél csak az szomorúbb, ha passzolni próbál. Ja, és lassabb az intézményi reformoknál is.

    - A "Bela, Belánál" is viccesebb a "Nugi, nugi!" kiáltás.

    - Morales labdabiztos, de búskomor, valakinek meg kéne ölelnie néha.

    - Alison Silva klasszul cselez, lőni is tud, kis termete ellenére szép nagy feje van és távolról Dani Alvesre hasonlít.

    A játszós rész azzal ért véget, hogy az addig ügyesnek és szerénynek tetsző Otten játék közben leütötte Somaliát, akit percekig ápoltak. Na nem direkt, mint a kocsmában, de jó keményen, Rósa Dénes ordibált is vele egy sort utána.
    (index.hu)
  • Grenzjager
    #18019
    fleto megmondta, lehet tuntetni, majd megunjak es hazamennek. Kb ez a mentalitas
  • Gabe18
    #18018
    NSO:

    "Mintegy kétszáz ferencvárosi szimpatizáns jelent meg az Üllői úti klubház előtt szerda 19 órára meghirdetett szimpátiatüntetésen, békés demonstráción, amelyen tizenkét pontból álló petíciót olvastak fel. A klub részéről egyetlen vezető sem tette tiszteletét, így jobb híján a portás vette át a petíciót."

    A portás. Vezetők igen komolyan vették a tüntetést. Még szerencse hogy nem a takarító nőt küldték hogy "Erzsike, vegye már el tőlük azt a papírfecnit"...

    Nem tudom hogy ez a "A szurkolói igények meghallgatását" vagy a "A szurkolók megbecsülését" (8,10 pont) hozza közelebb.
  • Grenzjager
    #18017
    szerencsére már vezet a Siófuck, azt hittem egy kib... liba meccset talán tudunk Xre hozni :))))


    ZTE meg majd Pruknerrel nyer az Üllőin, csúcs az egész

    Erő Egység Fröccs
  • Grenzjager
    #18016
    Jova – Tóth A., Vattai, Balog – Fitos, Peszmeg, Vass, Gárdos, Józsi – Pölöskey, Varga
    Cserék: Hermány, Szabó, Papp, Antal, Oláh M., Nyilasi, Pölöskei
    (ftcnews)

    végülis nincs légiós
    bárcsak az NBI ben is jó lenne ez a csapat egy Siófok ellen egy X-re.... micsoda óhajok
  • Gabe18
    #18015
    Na igen, ugy is mondhattam volna minden a szokásos. Mert még kis szerencsénk sincs...
    De azóta legalább egyenlíteni sikerült.
  • sb1
    #18014
    őőő..mitől is vártál mást? :)
    Mondjuk azóta 1-1 :)
  • Gabe18
    #18013
    Minden a régi, Pölöskey kihagyja a 11-est, 2 perc múlva vezet a Siófok.
  • Gabe18
    #18012
    Na nagyszerű, Détári le se ment a Liga Kupára, inkább fent maradt a fél csapattal edzeni Pesten.
  • Gabe18
    #18011
    Nahát jobbkor nem is jöhetett volna a Liga hülyeség.
    Détári mester élőben, "tétmeccsen" tekintheti meg a falábú brigádot.
    Lehet utána le is mond...
  • Láma!
    #18010
    ha jól tudom Lencse már aláírt/aláír kecskemétre.
  • bakkerman
    #18009
    na ők jók lennének,hátha sikerül leigazolnotok mindkettőt
  • Grenzjager
    #18008
    ma van Liba kupa :) Akkor Döme debütál

    augusztus 31., szerda
    Siófok-FTC 18.00

    ma olyanokat igazolunk akiknek élő szerződésük van, mivel klubok közti átig ma záródik. Szabadon igazolható még jöhet később is.

    Úgy fest hogy a Vidi magyarjaira hajtunk, kölcsönben.
    Szakály
    Lencse
  • Grenzjager
    #18007
    azt nem értem hogy túl sok a pont....
    2-3ra kéne fókuszálni
  • Effe88
    #18006
    jajjj
    mennyi ilyenen voltam én anno:)



    sajna lófaszt nem fog érni
  • Grenzjager
    #18005
    UTOLSÓ FIGYELMEZTETÉS!


    Szerda (08.31) este 7-kor tüntetés a székház előtt


    Amennyiben alábbi igényeink nem teljesülnek, vagy nem úgy, ahogy mi azt elvárjuk, illetve úgy érezzük, hogy süket fülekre találtunk, október 1-je után minden erőnkkel a jelenlegi vezetőség eltávolítása érdekében fogunk fellépni.
    Vegyék végre komolyan a szurkolók szavait és ne játszanak a végletekig a türelmünkkel!

    FRADISTÁK!

    Úgy érezzük ismét eljött az idő, hogy közös tüntetés formájában emeljük fel hangunkat Klubunk jelenlegi helyzete és a Vezetőség hozzáállása ellen, ezért szerdán (2011. augusztus 31.) 19:00-tól békés demonstrációra hívunk MINDEN Ferencváros szurkolót a Klubunk székháza elé.

    A megmozdulás végén – amennyiben lesz rá módunk – petíciót fogunk átnyújtani a Vezetőségnek.

    A petíció tartalma:

    MIT KÍVÁN A FRADI TÁBOR?
    Legyen erkölcs, erő és egyetértés!

    1. Minőségi igazolásokat, fiatal magyar játékosokat, Ferencvároshoz méltó edzőt!
    2. Átlátható gazdálkodást!
    3. Az átvilágítás eredményének nyilvánosságra hozatalát!
    4. A „régi gárda” elszámoltatását!
    5. A Klub tulajdonviszonyainak tisztázását!
    6. Új (valódi) szponzorokat!
    7. Az utánpótlás újjászervezését, tartalék/ifi az NB1-es mérkőzések előtt az Albert Stadionban!
    8. A szurkolók megbecsülését, szemben a jelenlegi szemlélettel, ahol sokszor bűnözőkként állítanak be minket!
    9. Klubvezetés határozott fellépését a klub és a szurkolók érdekeit sértő törvények, rendelkezések és intézkedések ellen!
    10. A szurkolói igények meghallgatását, folyamatos és őszinte párbeszédet!
    11. A szurkolói kártyarendszer eltörlését!
    12. Emberi körülmények megteremtését a stadion lelátóján, büféjében és az illemhelyiségeiben!

    SZERDÁN MINDENKI A SZÉKHÁZHOZ!

    B-Közép (Green Monsters, FSzSz)
  • Grenzjager
    #18004
    és mizu a koszovai gyerekkel (aki szintén finn:P)? Jovanoviccsal azonnal címet cserélnek :)


    ...ez tényleg durvább mint vmi tv bohózat sorozat
  • Gabe18
    #18003
    Ez kérlek a Finn-Magyar ősrokonság újabb példája. Légiós, de mégsem...
  • kritttt
    #18002
    huha lesznek még itt bajok rendesen.
  • Láma!
    #18001
    te nem érted, én egy ideje már nem keresem... :)
  • Grenzjager
    #18000
    minél több magyar játékos Détári szerint így
    gyorsan leigazoltuk Jakolát.


    Nem baj hogy leigazoltuk, csak a logikát nem értem :)))
  • Grenzjager
    #17999
    hatalmas szöveg :))))
  • Láma!
    #17998
    LOL :D

    asszem az sporttörténelem lenne... :DDD