23418
  • Solt
    #18077
    :D:D
  • Grenzjager
    #18076
    tömören: Kézi meccs előtt kb 40 Fradista elbeszélgettek a focistákkal hogy edzés közben bementek a pályára, jelezték nekik, hogy a továbbiakban ezt a teljesítményt nem tűrik. De semmi fizikai kontakt nem volt, valamint a klubvezetés megszüntette a nyílt edzést erre.

    Mondjuk nem a nyílt edzést kellett volna megszüntetni, hanem a Ferencvároshoz méltóan küzdeni.
  • Zenszkij
    #18075
    Hogy a jó édes k...a..tokat! Lélekölő fo. sza. játékkal akarjátok kiszúrni a szemünket? A pofátok szét lesz verve! :D:D
  • Solt
    #18074
    Verbális figyelmeztetés? Bővebben?
  • Grenzjager
    #18073
    úgy vettem ki hogy bocsánatot kért megint, és hosszabbított szerződést is
  • Effe88
    #18072
    na ez jó hír
  • Grenzjager
    #18071
    Van csatárunk

    Ha már Tökölire meg Lencsére nem volt pénzünk, de Torghellére lett volna, de végül Liban Abdi jött vissza a kerethez
  • Grenzjager
    #18070
    na meg volt ma a verbális figyelmeztetés a játékosoknak a nyílt edzésen
  • Grenzjager
    #18069
  • Solt
    #18068
    Nem bírom azt a marharépát, de a küzdeni tudása lehet, hogy jól jönne most nekünk...
  • Zenszkij
    #18067
    És ezt el is hisszük...
  • Grenzjager
    #18066
    A DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban Szombathy Pál műsorvezető vendége Springer Miklós, az FTC elnökségi tagja volt.
    Video - Gyémántfokozatú támogatója van a Fradinak
    Egy év költözés, átépítik a Fradi-stadiont
  • Grenzjager
    #18065

    nem tudom hogy gólképtelenségünkre a gólképtelen Torghelle mennyire lenne megoldás, leszámítva hogy nem sok köze van a Fradihoz és a gólhoz mostanában (igaz nem hülye, mert a düsseldorfi fizuja a semmiért elképesztő volt), de a neve már repked az Üllőin....
  • Effe88
    #18064
    hát nagy szarba vagyunk az tény gyenge a keret főleg a támadó játék...pölöskei is istenem ott lehetett volna az egyenlítés erre nem tud átvenni egy labdát oláh dettó
    abdit meg andrezinhot talán nem ártana visszarakni azért ennyire nem állunk jól :S:S
  • Gabe18
    #18063
    Hát lehet itt a Bill Gates is a szponzor, ha pl. az Oláh 5 métert nem fut egy meccsen pluszba a "kötelező mellé". Az egész csapatot nem lehet lecserélni, pedig túl sok megtartani való emberünk nincs.
    De abban egyetértek, most maximum az lehet a cél, a szünetig ne maradjunk le végzetesen, hátha tavaszra összeáll egy olyan csapat aki képes ebben a nevetségesen gyenge NB1-ben megkapaszkodni.
  • Grenzjager
    #18062
    szerintem nb2özzünk.

    Kurva szarok voltunk, de ezzel a játékkal hazai pályán már hozzuk a pontokat. A szégyen, az továbbra is szégyen...

    Végre a Groupama gyémántfokozatú főszponzori szerződést írt alá 3 évre.

    Télen lehet (ok, ott a feltételes mód) nagyon jól igazolni (igaz amire nem volt sok példa az elmúlt években) ....
    ..valamint szerintem gazdasági okokból lesz kieső az NBI-ből. Eleve a jelenlegii újpesti szitutól függetlenül csoda lenne ha 16 csapat fejezné be a bajnokságot. és szerintem a ZTE se fog kiesni mert ott a NagyF.-nek van pénze és korrekt.
  • banok
    #18061
    "NBII"
  • Zenszkij
    #18060
    Egyetértek, de a Kecskemét egy nagy törő csapat. Most is járt volna a piros,de semmi, csak egy sárga...
  • Gabe18
    #18059
    Lehet, de ez marhára nem a bírón múlik egyelőre.
    Ha nem a Fradi lenne ez a csapat, szerintem mindenki egyetértene hogy a ZTE mellett ez a gárda a másik kieső nagy valószínűséggel. Igy most még sokan nem mondják ki, mert hát mégiscsak "ez a Fradi".
    Egészen kilátástalan produkció...
  • Zenszkij
    #18058
    tetű ez a bíró
  • karajjj
    #18057
    anyósmértékegység
  • banok
    #18056
    Én azért nem szeretném ha kieső pozícióban telelnénk.
  • Grenzjager
    #18055
    miskolci?
    ...és borsodban csak a sör világos
  • Effe88
    #18054
    ...miskolc afrika...
  • tmp
    #18053
    Megint kikaptatok lowak
  • Grenzjager
    #18052
    én úgy vagyok h a Dózsát verjük meg, aztán a többi nem érdekel tél előtt.
  • Effe88
    #18051
    hát ez benn volt sajna:S
    kecsót viszont ütni kéne de nem tom hogy lesz az is:SS:
  • Grenzjager
    #18050
    Nem a leendő dobogósokat kell idegenben megverni....
  • gabber_saviola
    #18049
    csizmadia takarodj!
  • Solt
    #18048
    Várható volt, viszont a játék képe alapján nem volt megérdemelt. Se szerencsénk, se kiemelkedő játékosunk, se kapusunk... nekünk semmi nem sikerül, az ellenfeleinknek meg minden... egy iszonyat szar Győr vert meg minket... ez a legidegesítőbb. Legalább játszottak volna le a pályáról minket.
  • Gabe18
    #18047
    Ahogy várható volt, vereség Győrben. A 2 gólt pont láttam. A helyzet egyszerű, amíg Csizmadia fix kezdő, addig semmi jóra ne számítsunk. Egymaga kiejt bennünket ha ez így megy tovább...
  • Láma!
    #18046
    Pert indítottak a pálya felújításának elmaradása miatt
  • Grenzjager
    #18045
  • Effe88
    #18044
    hát keény lesz az tuti...S:S:
    x jó lenne bár szerintem zakó lesz
  • Grenzjager
    #18043
    X az ETO ellen, most aláírnám
  • Zenszkij
    #18042
    Összefoglaló

    Szép volt fiúk, végre megvan a 3 pont! Innentől megjöhet az önbizalom is. Somalianak külön jár a piros pont is.
  • Effe88
    #18041
    győzelem de kibaszottul kellett ez már
    végre
    így tovább Döme és a csapat

    viszont Zetét sajnálom meg a pruknert is bármennyire is utáltam...:S:S
  • Gabe18
    #18040
    Na végre összekapartunk egy győzelmet.
    Somalia nagyon jó volt, a finn gyerek se rossz. Oláh néha bekapcsolódott a játékba meg, gólt is lőtt. Tóth Bence is megvillantott valamit abból hogy sokkal meghatározóbb játékos is lehetne.
    Megvertük az egyetlen mögöttünk lévőt, nem egy nagy dolog, de talán elindul valami fejlődés.
  • Láma!
    #18039
    nem is játszottunk rosszul
  • banok
    #18038
    Megvertük a ZTE-t 2-0-ra.