23418
  • Zenszkij
    #18157
    Lényegtelen hány gólt fejelt, egyszerűen látszik, hogy legalább van esze a focihoz, befejelte, nem fölé, nem mellé, nem a picsbe, hanem a kapuba :D.
  • Solt
    #18156
    Akkor nem jártam messze az igazságtól! :D
  • JimKirk
    #18155
    Ugy szamolta Krisztian, hogy a palyafutasa soran ez volt a 3. fejes golja!:)
  • Solt
    #18154
    Szerintem az életében nem fejelt még gólt... :D
  • Zenszkij
    #18153
    A mai játék képe végre a Fradihoz méltó volt. Nem voltak hibák a védelemben, szép akciókat vezettünk. Lisztes fejes góljánál meg én úgy látom, hogy azért lehet ki van öregedve meg már alig tud futni, de bazz oda fejelte ahova kell, ez az igazi klasszis rutin.
  • Fabio Capello
    #18152
    NA végre!
  • banok
    #18151
  • Gabe18
    #18150
    Nagyon kellett ez az elmúlt 2 meccs. Most ott 10-15 pont körül besűrűsödött elég sok csapat. Ha tudunk tovább pontokat gyűjtögetni akkor a szünetre már kilábalhatunk ebből a kiesési cirkuszból.
    És főleg hogy a játék is kezd alakulni. Végre vannak helyzetek, gólok, hátul a védelem is jóval stabilabbnak tűnik mint pár meccsel ezelőtt.
    Még a végén összerázza őket ez a Détári brigád a kispadon...
  • Solt
    #18149
    Úgy-úgy...
  • banok
    #18148
    FERENCVÁROS-ÚJPEST FC 3-0
    \o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/
  • bakkerman
    #18147
    60. percig néztem a meccset,Pölöskey nagyon tetszett nekem az első félidőben,harcol,küzd,szerintem a fradi legjobbja ma
  • Gabe18
    #18146
    Hát eddig meglepően jó teljesítmény. Ez alapján a 45 perc alapján az az érdekes hogy hogy tudunk így állni ahogy...

    Na persze mindjárt jobb a csapat hogy nem Oláh alibizik elül hanem Pölöskey harcol ahogy tud, meg hátul nem Csizmadia rémítgeti a saját szurkolóit.
    Innen ezt már be kell húzni.
  • Mor3llo
    #18145
    Megyünk is kettővel :))))))))
  • Jakuza001
    #18144
    De utalom amikor valaki ket lepesrol akar neki futni egy tizinek, altalaban az esetek tobbsegeben ki is szoktak hagyni. Mehetnenk mar kettovel.
  • golvago99
    #18143
    na
  • JimKirk
    #18142
    Korrektek!:)))
  • Zenszkij
    #18141
    ez óriási! :D
  • Láma!
    #18140
    ez hatalmas :DDDD
  • Grenzjager
    #18139
    :))))))))))))))))))))
    ZÖLD!!!
    lila!

  • Grenzjager
    #18138
    ez igaz így ahogy írtad
    ..de ezvan


    s reménykedünk majd mint mindig, hogy most majd télen jól igazolunk.... röhej, mert ugye azt nem tudunk...
  • Effe88
    #18137
    józsi is mehetne akkora alibi az az ember hogy nem igaz...
  • Gabe18
    #18136
    Sajnos ezzel az összegzéssel nehéz lenne vitatkozni. Teljesen igaz.
    Ezt az évet valahogy túl kell élni bent maradva, és bízni hogy nyáron jön 1-2 épkézláb játékos, párat meg menthetetlenül el kel zavarni. Gondolok itt ilyen Csizmadia, Maróti félékre, akiknek a játéka tényleg már inkább az ellenfélnek kedvez sokszor...
  • Jakuza001
    #18135
    Jelenleg kb. 2-3 olyan jatekosunk van ami er is valamit es ezek kozul egy sem magyar.

    A fin Hakolan latszott, hogy kuzd, hajt, akar es csinalt szep dolgokat is. Ugyanez elmondhato Ottenrol, akinek van itt helye, kerdes ezekutan akar e itt maradni. Szomalia aki szo-szo, igaz nem egy geniusz a technikai kepzetsegere utalva, mert az eleg atlagos, sot neha esetlennek tunik, de legalabb kilehet hasznalni a gyorsasagat es annyia azert nem rossz jatekos.

    A tobbi jatekosunk viszont nem NBI szintu. Balogh oregsegere tobb hibat vet, mint hasznos dolgot, Maroti egy nyomorek, raadasul olyan erdektelenul jatszik neha, hogy szivem szerint, jol fenekbe billentenem, hogy elgondolkozzon azon, hogy milyen hozzaallas a helyes.
    Moralesnek megalszik a szajaban a tej legtobbszor inkabb hatraltatja a tamadasvezetest, mint segitti, ugy ratekeredik allandoan a labdara es olyan lassan szabadul meg tole.
    Olah,Poloskey olyan messze van a jo csatar szintjetol, mint anno oreganyam a ferfi valogatott szintjetol. Egy csatarnak az ismerve a gol es az hogy veszelyes legyen a kapura. Ezeknek a jatekosoknak viszont 20 golhelyzet kell, hogy egyszer eredmenyesek legyenek, szinte semmi veszelyt nem jelentenek az ellenfel kapujara.
    Amugy szerintem megkoszonhetjuk a kapusunknak a gyozelmet mert akkorat vedett 1:1-nel, hogy ha az bemegy akkor megint nem lett volna gyozelem.

    A tobbi jatekosrol nem is beszelek, mert egyszeruen felesleges, szinte az egesz csapat cserere szorul.
  • kalaposkan
    #18134
    Tény és való, hogy nem egy technikás vagy tehetséges játékos, de ha mindenki az ő mentalitásával lépne pályára, akkor megkockáztatom, hogy még ezzel a kerettel is, ha a dobogóért nem is küzdenénk, de közvetlenül az élboly mögött loholnánk. Csak az a baj vele, hogy általában sok helyzet kell neki a gólhoz, valami olyasmi játékos, mint Andre Alves, csak ugye gyengébb csapatban... Amennyi helyzetet az is kihagy, szerintem Pölő olyan támogatással akár gólkirály is lehetne
  • Gabe18
    #18133
    Illetve az az első gól volt, ahol sarkazott.
  • Gabe18
    #18132
    Én annyiból csalódtam benne pozitívan tegnap, hogy küzdött, hajtott, amit tud azt igyekezett kihozni magából. Sajnos a tudás, ennyire elég.
    Na meg azért a 2. gólban erősen benne volt a hátrasarkalással, amivel asszem mindenkit meglepett akkor.
    Amíg ilyen mentalitással játszik, addig több helye van a csapatban mint pl. Oláh mesternek aki lehet egyszer valamikor sokkal jobb játékos volt, de ma már semmit nem hajlandó abból megmutatni.
  • Halassboy
    #18131
    Tegnap lehet összejött neki,de nb2-es szintű játékos. Még szerintem ebbe a csapatba se fér be,max padról. Egyet becsülök benne,hogy tud küzdeni,emiatt elismerésem neki. De ide több kell Somália Abdi sokkal jobbak nála,Oláht inkább hagyjuk...Adrezinho meg az első csapatba kell már lilák ellen.
  • Grenzjager
    #18130
    ok, nem egy Pazzini, de a félfordulásos helyzete így is szép volt, s legalább már voltak 100%os helyzetei. Továbbra is tartom hogy jól játszott most.

    tudom persze ez is kevés, mert így van összesen 8 gólunk, és kieső hely..
  • Jakuza001
    #18129
    Meselj mitol volt jo ? Kozepcsatar letere golt nem tud loni, 100%-os ziccert ront, nem tudja 2x sem odarugni a kiugro tarsnak egy az egyben a labdat, mikor az golhelyzetbe kerulne, hanem valami iszonyat homalyt passzol. Ha ez jo, akkor sry velem van a baj.
  • Grenzjager
    #18128
    Pölö kifejezetten jó volt :))) végre
  • Effe88
    #18127
    megvan:D:D
  • Mor3llo
    #18126
    Megvan :D
  • Effe88
    #18125
    na 1-1 somali
    kell a "bravúr" még egyet minimum!!!
  • Jakuza001
    #18124
    Poloskei a neve miatt lehet bent a fradiban, meg NBIII-ba se ferne be.
    Maroti,Klein,Morales NB1 szintu jatekos ? Nevetseges, hogy ilyenek focizhatnak a Fradiban.
  • Mor3llo
    #18123
    Hát, a két szélünknél csak a belső középpálya súlytalanabb. Pölöről nem beszélek inkább, mert sűrű anyázásban tudnék kitörni.
    Ez a fasz bíró meg lefújja a félidőt, amikor Balog éppen futna neki a bedobásnak...mondjuk kedves Zolink is olyan tempóban sétálgatott a labdával a bedobáshoz, mintha 5-0 lenne a 89. percben nekünk.
  • Effe88
    #18122
    kit érdekel
    pápát ütnünk kell oszt csá
  • Grenzjager
    #18121
  • Grenzjager
    #18120
    most örülni kéne hogy döntetlent játszottunk a Kaposvárral, és hogy lőttünk 2 gólt...
    ááááááááááááááááááááááááááá

  • Grenzjager
    #18119
    K'vár - Fradi LK
  • Grenzjager
    #18118