23418
  • Solt
    #18197
    Amikor orra esett a paksi a saját lábában, ez meg kifelé fújt szabadot, azt hittem rosszul látok... nem tudtam, hogy sírjak, vagy röhögjek. Gyalázatosan fújt ez a szerencsétlen, a paksiak meg kőbunkók voltak... főleg a sifter, stiffler, vagy tudja az anyám kínja, hogy hívják... fél óra után mennie kellet volna zuhanyozni...

    Ilyenkor hiányoznak a mi "kőbunkóink", ( Dragóner, Keller, stb ) akik ilyenkor legalább helyre tennék azt a pofátlant, aki az üllői úton faragja a technikás játékosainkat...
  • Zenszkij
    #18196
    Nem adott meg egy tizenegyest Éger mezrángatásáért, meg egy kapura törés előtt szabadot fújt a Paksnak,mikor az a saját lábában botlott el. Egyre siralmasabb a bírók tevékenysége és meccsek dőlnek el rajta.
  • Grenzjager
    #18195
    "VargaZoli meg Ő mellette"

    így akartam írni !!
  • Grenzjager
    #18194
    A kapu mögötti szektorok alatt, az "ikonok falánál" megható volt az Albert "graffiti" Varga Zoli mellett, elötte koszorúk, virágok, gyertyák... és néztem csak...

    van még Nyilasi....
    Utána majd? Lipcsei? más szint, de ez van, legalább elvitathatatlan FRADIZMUSA.
  • Effe88
    #18193
    ezt nem tudom értelmezni
    se borzasztó
  • JimKirk
    #18192
    Ez az Ondó-Szabó egy nagy szar volt tegnap!
  • gabber_saviola
    #18191
    Ez a botrányos spori meg ez a paksi favágók se borzasztó volt.
  • Zenszkij
    #18190
    12 milliárdból épülhet újra az Albert Stadion
  • Effe88
    #18189
    na így 7 pont lesz valószínű...
    Békéscsabát kaptuk a kupába
    kötelező!
  • horrorpops
    #18188
    köszönöm a gyors válaszod :)
  • bubu13
    #18187
    A most hétvégi, Paks elleni meccsre nem szükséges a szurkolói kártya kivételesen, de a többi meccsre kelleni fog. Szombaton: 09:00 és 18:00 között teheted meg, vasárnap 10:00 és 17:40 között lesz rá lehetőséged elintézni.
  • horrorpops
    #18186
    ifjak, egy kérdést engedtessék meg: még mindig szükséges szurkolói kártya a jegyvásárlás mellé? illetve ezt hétvégén le lehet rendezni, vagy csak hétköznap van rá lehetőség?
  • Grenzjager
    #18185
    hihetetlen

    nyugodj békében!

    Mindörökké szeretünk Flóri bá!!!

  • Solt
    #18184
    Nyugodjék békében! :(
  • banok
    #18183
    R.I.P. :(
  • gercse
    #18182
    Emlékezzünk a szépre :)
  • bakkerman
    #18181
  • gabber_saviola
    #18180
    Mint Kosztolányi fái, úgy tartoztam az Üllői úthoz. A rosszakaróim azt mondhatták, úgy álldogál Albert a Fradi-pályán, mint az Üllői úti fák, csak azoknak nincs csípőn a kezük. Hát igen, valóban ott álldigáltam, még néha csípőn is volt a kezem, de két álldigálás között bemutattam néhány cselt, rúgtam néhány gólt, szereztem némi örömöt több százezer futballbarátnak. Nekem a Fradi-pálya jelentett mindent, én, a vidéki kissrác, ott lehettem-lettem valaki. Jó sorsom oda vezényelt, mert valahol fenn úgy döntöttek rólam, hogy a Ferencváros legyen az életem.”

    Albert Flórián – Életem a Fradi
  • Mor3llo
    #18179
    Nyugodjon békében :(
  • Zenszkij
    #18178
    RIP. Nagyszerű futballista volt.
  • pinnacle
    #18177
    Elhunyt Albert Flórián!:(
  • Gabe18
    #18176
    Úgy néz ki mostanában fordult a sorsunk. Pár hete még ezt a meccset elveszítjük, a most gólba jutó Pölöskey fejes meg mindenhova ment volna, csak a kapuba nem. Mondjuk ideje volt már hogy "befelé is pattanjon".
    Irány a középmezőny!
  • banok
    #18175
  • Jakuza001
    #18174
    Ezen a merkozesen se volt valami nagy szinvonal, de legalabb siman nyertunk.
  • Effe88
    #18173
    na ez szép volt, egyre jobb a CSAPAT
    hakola nagy gólt vágott:D:D
  • banok
    #18172
    Siófok-Ferencváros 0-2
  • karajjj
    #18171
    az igenfasza új fehér-zöld mezzel mi lett amúgy? :D
  • banok
    #18170
  • Zenszkij
    #18169
    5-2 ide :) a vége, továbbjutás a magyar kupában
  • Láma!
    #18168
    beszarás:D még félidö sincs:D
  • Solt
    #18167
    Már 2:4! :D
  • Láma!
    #18166
    közben már 0-3 és emberelőny nekünk
  • Solt
    #18165
    Pölö gól... 0:1
  • Láma!
    #18164
    tudtok streamet a szolnok meccshez?
  • Grenzjager
    #18163
  • Grenzjager
    #18162
    és Pölöről rajzolt kép gondolom sokaknak árnyaltabb már. A lényeg h ezt a formát tartsa, és nem kell ide raklapnyi légiós csatárnak,... Somália meg ha full 100% lesz jó lesz .. pedig én kivágtam volna már rég :P
  • Láma!
    #18161
    sió van pont elöttünk, ha nyerünk előzzük, sőt a paksot is elözzük ha verjük, és ök kikapnak a köv forduloban.

    ezen a 3 meccsen nagyon sokat lehetne felfele lépegetni a szünet elött...
  • Effe88
    #18160
    na a tegnap nap isten király volt...:D
    senkire nem tudok egy rossz szót se mondani...pölöskei nagyon jól játszott végig akartunk hajtottunk le a kalappal a csapat előtt
    alibi józsi is nagyon jól osztogatott!!!
    siófok i paks o kaposvár o be minimum 7 pont kell hogy legyen!!!
  • Grenzjager
    #18159
    PERFECT DAY!!!!!!!


    DE.. figyelemre méltó, hogy az Újpest vezetői kárpótolják a csalódott szurkolókat
    mindig jövőre





  • Solt
    #18158
    Megalázásnak tökéletes volt... :D Lisztes felugrás nélkül gólt fejel a 92. perceben a makik ellen... gyönyörű!!! :D