23418
  • Effe88
    #18237
    4.percben jött a tizi
    mondom zsír
    ez sima lesz
    3-4 nulla lesz
    aha
    fasztS:S:S:S:
  • Jakuza001
    #18236
    Mar nem es ez koszonheto annak, hogy ez a Poloskei gyerek 5 meterrol se talalja el a kaput.
  • banok
    #18235
    Vezetünk egy büntetővel.
  • Grenzjager
    #18234
    volt köd....
    szegény pára... :))
  • Effe88
    #18233
    hát bebaszna ha nem
    de meglesz szerintem
  • banok
    #18232
    Majd szombaton továbbjutunk az Albertban.
  • Grenzjager
    #18231
    nem sziporkázunk a Viharsarokban:(
  • Grenzjager
    #18230
  • Effe88
    #18229
    jó is lenne
    oláh takarodna
    nikolics jöhetne
    amúgy ja be lehetne hívni a válogatottba alvessel együtt legalább 1 meccsre aztán ha van valami gebasz jöhetnének
  • Jakuza001
    #18228
    Jogos.
    Nem ertem miert kell ezt csinalni, raadasul sokkal jobban le lehet valakit egetni vulgaris kirohanas nelkul.
    Elg lett volna megjegyeznie a riporternek. "Hallottad ? A szo kemeny fegyver, de van aki fegyvertelen, neki pedig meg csuzlija sincsen” :DDD
  • Grenzjager
    #18227
    Kubatov Nikolicsot akarja.

    Én mondjuk Messinek jobban örülnék, de ez van :))))

    amúgy meg Nikolicsot a válogatottba!!!
    szerencse a portugál stílusa, hogy neki is 2013-ig van a Vidihez szerődése mint Liptáknak, és annyiszor játszik mint a válogatott Elek...

    Pericset Kaposvárról és tippmix-Lóri haza megy.... uhhh utóbbinak örültem anno..de inkább Somogyból vigyék be a Gyorskocsi utcába mint a Népligetből, meg amúgy is nem tud már focizni...
  • bakkerman
    #18226
    jaja,még egy "kurva anyádat" belerak a "monológjába",és még szemen is köpi a riportert,akkor jelölve lehetett volna a Prima Primissima sportoló kategóriába,így megmarad "igazi példaképnek".
  • Grenzjager
    #18225
    értékünk a Fradizmus (DunaTV)
  • Zenszkij
    #18224
    Rósa nagyon jól csinálta, karakter :D.
  • Effe88
    #18223
    lol
    mekkora paraszt diós fotós kuva annyát neki rósa jól visszaosztotta
  • Grenzjager
    #18222
    Rósa visszaszól, lelátói könnygáz
  • Grenzjager
    #18221
    :)))))
    nagyon indul a hét!!
    SZÍVÜNK ZÖLD-FEHÉR, MINDENNÉL TÖBBET ÉR:)

    DVTK - FTC 2011.11.27. Teljes meccs


  • banok
    #18220
  • Jakuza001
    #18219
    Kozepes szinvonalu,de hajtos merkozesen, maximalis erobedobassal kuzdottunk es szerintem megerdemelten nyertunk, kevesbe volt olyan szoros, mint ahogy azt a vegeredmeny mutatja.
  • Effe88
    #18218
    ez de szép volt:)
  • Mor3llo
    #18217
    SZÉP VOLT FIÚK!
  • banok
    #18216
    GYŐZELEM!!!
  • banok
    #18215
    2-3 :)
  • banok
    #18214
    2-2
  • Jakuza001
    #18213
    Eddig harombol harom gagyi gol, meg az utolso diosgyori gol is akkora kapushiba, hogy faj nezni.
  • karajjj
    #18212
    hát nem tudom, szerintem annyira nem vagy tájékozott, én emlékszek, hogy gyerekkoromban is sokan jártak ki dvtk meccsre, aztán a miskolci afrikánál kicsit visszaesett a nagy szurkolás, annyiban viszont igazad van, hogy most nagyobb divat lett
  • Jakuza001
    #18211
    Vegul is ez is rangado lesz, de nem a Fradi szemszogebol nezve.
    Hanem a DVTK aki mindig igy gondolt erre, mindig felszivjak magukat ha egy Ferencvaros latogat hozzajuk. Regen ez nem csak az o esetukben volt igy, hanem szinte a legtobb NBI-es csapat eseteben is. Manapsag azonban mar nem.
    Nagyot fordult a vilag, ahogy a Fradi sziv a jatekosokban ugy tunik el az ellenfelekebol is az, hogy a Fradit tekintsek annak a csapatnak, aki ellen kettozott erovel kell kuzdeni.
    Ez alol kivetel a DVTK.
  • Grenzjager
    #18210
    elmúlt 10 évre írtam átfogóan
    szerintem hirtelen köszöntött Miskolcz Cityre a futball-láz, s nehogy úgy járjatok hogy ami gyorsan jön az gyorsan is megy... Azt is tudom hogy nálatok is ritka tahó vezetőség gyűlt össze a fenti elmúlt 10 évben.

    Én egyébként úgy látom, hogy a Fradisták ugyanúgy állnak a diókhoz mint eddig, nincs semmi extra, nagy arcunk van? nemtom, de ugyanakkora arcunk van mint volt és lesz is :)
    max annyi extra hogy a diók kicsit túlpörögnek. - szubjektív!!!! ennyi
  • gabber_saviola
    #18209
  • Odacsap77
    #18208
    Nana, 2-3 ezernél mindig többen voltunk.

    Még az nb2-ben is, mezőkövesd ellen, mikor 8. volt a a csapat, akkor voltunk 3500-an, azért ez nem mindegy.

    Liftező csapat nem nagyon voltunk, mert több mint 6 év után estünk ki

    Már nem azért, de ti amúgy mennyien voltatok most az utóbbi (nem paks, meg újpest) meccseken, mikor kieső helyen volt a csapat?

    Nem értem, mire van ekkora arca az összes fradistának, mert úgy mondjátok mint ha nektek egy sima bajnoki lenne, miközben mindenki tudja hogy a diósgyőr - fradi mindig nagy meccs volt.
    És most ti úgy veszitek, mint ha egy sima bajnoki lenne, ahol lazán nyertek...
  • Grenzjager
    #18207
    Budo ekkor nálunk tolta
    :)
    0:50-től na mitől lett érdekes a második félidő ??:)))
    jaaajjjjjj :))))))))))
  • Grenzjager
    #18206
    igen, a derby az rangadó, a Fradi-Újpest az év meccse.

    De gondolom azt vágod, hogy ha Nyír1 fent lenne az NBI-ben, akkor nektek sem ellenünk lenne az év meccse. DVSC-FTC, vagy DVTK-FTC nekem (!!!) mindegy, mert egyik se rangadóbb a másik meccsnél, zöldfehér szemmel. Most pörögtek miskolcziak, ennyi, jól megy a csapatnak, ahogy talán sose ment, sokan jártok meccsre most, de csak mostanság.

    kiesési rangadó??? se a lilák, se mi nem estünk ki soha az NBI-ből... kiesésről beszélek ugye.... Ti meg lassan olyan liftező csapat voltatok mint a Haladás, ok most van lové erre a szezonra.... és szezon után?

    Most idén a dió az aktuális vidéki akiket tolnak a médiában, orrbaszájba sztárolva. Volt már itt hurkatöltés, vidi-mosás, mind elmúlt...
    Majd lecseng ez is, majd lelép a Leisztinger is??, s akkor megint 2-3ezren lesztek NBI-es meccsen mint a legutóbbi szezonban? ááááááááááá

  • bakkerman
    #18205
    magyar bajnokságban számomra is az év meccse,8-9 ezer hazai néző,2-3 ezer fradista,óriási hangulat,faszán összerakott dvtk,javuló fradi,nekem ennyi elég ahhoz,hogy az év meccsének kikiáltsam
  • Odacsap77
    #18204
    Mer nektek mi? Újpest - FTC kiesési rangadó? - ja bocs
  • Grenzjager
    #18203
    FM | DVTK-FTC: Az "év meccse" - nekik...

  • Effe88
    #18202
    a 3 meccsre én legrosszabb esetbe 7 pontot számoltam
    lett belőle 5
    csalódás!!!:S
  • Jakuza001
    #18201
    Remelem telen veszunk valami ertelmes csatart, mert amit elol nyujtunk az egy szanalom.
    Megint nagyja tettuk az ellenfel kapusat az elso felidoben es igy buktunk el 4 pontot ket merkozesen, egymas utan.
  • golvago99
    #18200
    x
  • karajjj
    #18199
    ebben az országban sajnos mindenki a saját zsebére dolgozik, és minél magasabban van valaki, annál mélyebb a zsebe
  • Grenzjager
    #18198
    Rósa és BalogZoli cége végülis a labdarúgó csapatot működtető (FTC Labdarúgó ZRT) cégben van részesedése?


    és ugye a Szász féle Esplanade Consultants Eastern Europe birtokolja a FTC Labdarúgó ZRT-t BalogZoli és Rósa cégével.

    (Sajátos a helyzet a Ferencvárosnál, ahol márciusban Kubatov Gábor, a Ferencvárosi TC sportegyesület elnöke (egyben a Fidesz pártigazgatója) bejelentette, hogy idén július 1-jéig az egyesület megvásárolja az FTC Labdarúgó Zrt.-t a kivonuló brit befektető, Kevin McCabe vállalatától. Az Opten cégadatbázisa szerint azonban továbbra is a csapatot és az ingatlant korábban az államtól megvásárló, holland székhelyű Esplanade Consultants Eastern Europe BV a tulajdonos. Nem arról van szó, hogy a nyilvántartás egyszerűen idejétmúlt lenne: a cég feltüntetett tisztségviselői ugyanis - március 31-e óta - e nyilvántartás szerint is azok, akiket a futballszakosztályt átvevő egyesület kinevezett. Magyarázatot kértünk az FTC Labdarúgó Zrt.-től, az azonban többszöri ígéret ellenére sem érkezett még meg. origo)

    na most az új stadionnal nekem annyi a gondom, hogy
    lebontják a régit és lesz egy raklap ígéretünk, amiből ha.....


    és ebben az országban soha semmi sem úgy sikerül mint tervezték, már ha tervezték és nem tudatos félretájékoztatás megy.