23418
  • Although
    #18437
    Az utolsó :)
    http://www.youtube.com/watch?v=vpAbLAfYLOE
  • Although
    #18436
    Remélem láttok még az életben ilyen fradit :)
    http://www.youtube.com/watch?v=e21-fRKN0RE
  • Although
    #18435
    Nem tudom hány éves vagy én láttam a 92-es fradit és az szép emlék :) Meg a bajnokok ligás csapatot is és utoljára ami még jó volt talán a Pintérrel bajnok Gera féle fradit. De a mostaniakat én is sajnálom tiszta lelkesedéssel szurkolnak egy csapatnak ami már nem érdemli meg...
  • Although
    #18434
    Kicsit elkeseredett vagy látom és megértem. Nézd vannak már klubok akik előreléptek lásd mtk, vidi, debrecen, honvéd, győr, most mindegy hogy, mi leragadtunk. Nos én emlékszem mikor arról cikkeztek az újságok hogy a szemét fradisták megverték Szeilert, nos én tudom miért, vagy emlékszem amikor dr Szivóst megkérdezték járja e hogy a ferencváros pénzén jár nyaralni a családjával és pökhendi módon válaszolt hogy az neki jár. Szóval elcsesztük de nagyon nem mi szurkolók hanem a klub. És ez az ár amit fizetünk mindannyian.
  • Grenzjager
    #18433
    frappáns összegzés


    Vége. Újpest - FTC 1-1 (0-1)

    Következzék egy rendhagyó értékelés, kérdésekre kihegyezve.
    1. Mi a magyarázata, hogy egy a pályán sem levő ellenfél elleni, vezetéssel zárult félidő után a Fradi az eredményt védeni jön fel a második félidőre?
    2. Ha már az eredményt akarjuk védeni, akkor miért nincsenek védő cseréink?
    3. Az előző kérdéshez csatlakozva, egy védőnk sajnálatosan megsérül, miért egy másikat cserélünk le és jön be játszani védő posztra egy nem védő?
    4. Lehet, a cseréink a támadásokat szolgálták volna? Ha igen, akkor miért nem korábban?
    5. Ez a jövő?

    Az utolsó kérdésre válaszolva, remélem, nem. A jövőhöz sokkal több kell.

    És még egy megjegyzés. A mi bajnokságunk nem labdarúgó bajnokság, hanem labdarugdosó bajnokság, amelynek a szabályai is egészen specifikusak. Létezik benne olyan, hogy 11-es kierőszakoló játék, amelynél a labdarugdosás szabályai szerint 3-ból 1 bejön. Visszanézve az eseteket a csatár mindhárom esetben a labdától függetlenül dobta magát. A labdarúgás szabályai szerint ha nem tizi, akkor sárga lap szimulálásért. A labdarugdosás nevű játékban csak egy próbálkozás, lehet utána újból próbálkozni, harmadjára sikerülni fog. A sárga és a kiállítás az csak egy elfuserált hab a keserű tortán.

    Ahogy a Fradi szurkolóinak is jutott egy újabb keserű pohár, amit el kellett fogyasztani. Én örülök annak, hogy vannak még szurkolók, mert erre legalább lehet építkezni. Ők azonban nem tudnak meccseket nyerni, ahhoz más kell. Futball, méghozzá a Fradira a múltban jellemző játékos és kreatív futball. Ehhez pedig játékosok kellenek. Csak ebben lehet a jövő. Ebben töretlenül bízva legyen a végszó: Hajrá Fradi! (FTC Baráti Kör)
  • Brankley
    #18432
    Hullagyenge.
  • Gabe18
    #18431
    Pedig az elsőben egész tűrhető volt a játékunk. Ha azt folytatjuk tuti nem ez a vége...
  • Although
    #18430
    Mondjuk csak a második félidőt láttam.
  • Although
    #18429
    Igen a fehérvári az tényleg jó a többi a fradit is beleértve egy legelő szint.
  • Although
    #18428
    Pedig tényleg nem szoktam szidni a csapatot Simi annak idején elmondta mi az a minimum amit elvárunk. De most egyszerűen ez talán még a múlt hetit is übereli. Pedig gondolkoztam rajta ingyen talán kimegyek de most ezt is végig kell gondolni......
  • Although
    #18427
    Legalább gurigázni tudnának :)
  • Solt
    #18426
    Nem kifogásokat keresve, de szinte minden pálya ilyen fos... egy kényszerítőt nem lehet megcsinálni, mert a guruló labda is felpattog. Ezeket jó lenne, ha rendbe tennék minden NB1-s pályán.
  • Gabe18
    #18425
    Két gyenge csapat meccsén a világ legjobb bírója ( úgy rühellem mint a ....t, nem emiatt a meccs miatt) elintézte az Újpestnek az 1 pontot.

    Az egy másik kérdés, hogy az első félidő után mit csináltunk? Vagy azt gondoltuk egy gól megvan, innen már csak gurigázni kell, meg elbaxni a labdát amerre éppen állunk?
  • Although
    #18424
    Úgy úgy. Néztem is hogy a pálya szar vagy mi : ) Nos még az első 4-5 csapattól is fényévekre vagyunk nem hogy a kupába való indulástól....
  • Although
    #18423
    Sőt ha nagyon visszanézek 1989-ig nem is nagyon volt legfeljebb időszakok voltak de ennyire kevés nos:) Persze ez a keret nem is egy bajnokesélyes keret :)
  • Solt
    #18422
    Döbbenetesen szar meccs volt... elpattog mindenkitől a labda, nem bírják lekezelni, 10 méternél hosszabb passzok 75%-ban rossz helyre mennek... siralmas sajnos.
  • Although
    #18421
    Rég láttam ilyen szar fradit. Na ok pont a múlt héten :D És hát a Dózsának se kell szégyenkeznie nincs sokkal lemaradva a fradi mögött. .
  • Solt
    #18420
    Ez nem, de az előző 2 elég gyanús volt, úgyhogy egy szót nem szólhatunk. Mi basztuk el, kár volt visszaállni. ( no meg Otten sérülése sem jött jól )
  • Although
    #18419
    Ez nem volt 11-es
  • Solt
    #18418
    Ezt nem hiszem el...
  • grebber
    #18417
    Köszönöm!
  • banok
    #18416
    válogass
  • grebber
    #18415
    Nincs valami stream ahol lehetne a meccset nézni?
  • banok
    #18414
    Hajrá Fradi!!!!
  • Rudee
    #18413
    Most már hivatalosan is pápá van, reméljük, hogy a bentmaradók és a feljutók is megkapják a licenszüket.
  • JimKirk
    #18412
  • Kaplan
    #18411
    Viszlát Vasas...
  • Rudee
    #18410
    Ingyen jönnek majd Angyalföldről
  • Grenzjager
    #18409
  • Grenzjager
    #18408
    mondjuk ha bármelyik is a Vasasnak szeretett volna törleszteni akkor 5-öt vágtunk volna nekik..... nem pedig hogy hazai pályám a döngölt sárga agyagig alázzon minket a Pápa, úgy hogy régi Fradistát forognak a sírjukban. Ettől függetlenül Vasas essen ki és ne a Pápa, egyértelmű hogy kerüljön minden a helyére.

    A csapat röhög, Kubatov szarik rá és bocsánatot kér... na és?, Döme sincs kiakadva, ami furcsa hogy minden meccs után fröcsög szinte, most meg "hát ez van"...

    Jön a nyár, talán ismét tudunk igazolni játékosokat, persze ingyen mint mindig....
  • Solt
    #18407
    Van benne valami... Túl nyugodt volt a Döme, a jó játékosaink meg érthetetlenül szarok... vagy bunda volt, vagy bosszú.
  • Effe88
    #18406
    most ha kiesik a vasas kiváncsi vagyok kit fognak kitúrni(jogtalanul kizárni stb.) az nb1ből:S:S:Svagy esetleg majd a nb1 keleti bajnoka nem tudja majd "vállalni az nb1-et" és így majd a vasaska visszakerül...:S:S:S
  • Zenszkij
    #18405
    Emlékszünk anno, mikor a Fradit kizárták, Mészölyék Vasasa maradt bent. Nem-e ezért akartunk bosszút állni, hogy a Vasas zúgjon ki a fenébe. Keresem az okokat.
  • Grenzjager
    #18404
    így röhögnek a senkik hogy nyert a Pápa az Albert Stadionban

    ...mondjuk, Szűcs Lajos személyében legalább egy Fradista volt a pályán...
  • Grenzjager
    #18403
    HAJRÁ CSAJOK!!
  • Grenzjager
    #18402
    lósz*r
  • JimKirk
    #18401
    Ez mi volt?
  • banok
    #18400
    A bwin-nek hogy tiltod meg, hogy magyar meccsekre is lehessen náluk fogadni,
  • Zenszkij
    #18399
    Hozni kell egy szabályt, hogy magyar mérkőzésekre ne lehessen fogadni ilyen egyszerű. Ezért szurkolunk, ezért éltetjük a csapatot? Csalók, jól megünnepelték a klub születésnapját mondhatom.
  • banok
    #18398
    Kapják be a mákospitémet.