23418
  • Takezó
    #18557
    juj, ez a nap örömhíre: )
  • bakkerman
    #18556
    megy a diókhoz! :D
  • Grenzjager
    #18555
    Borsodit fog inni...
  • Mor3llo
    #18554
    legalább most már mehet sörözni Pölő nyugodtan :))
  • Solt
    #18553
    Nem baszta ki, ő akart elmenni! Gondolom betett neki, hogy hangosan ünnepelték a drukkerek a lecserélését...
  • bakkerman
    #18552
    de én azt nem értem,akkor felkészülési meccseken Dömci miért őt erőltette.ha most 1 bajnoki után kibassza?? Tökölinek van azt hiszem
  • Grenzjager
    #18551
    Tökölinek van klubja?
  • Grenzjager
    #18550
    almát vár a körtefától :) el...am :P
  • Grenzjager
    #18549
    mondjuk nem neki kellett volna lépnie, mert ő most ennyit tud, hanem annak aki mindig almafát vár a körtétől....
  • Solt
    #18548
    Jogos! :D Fene azt a "nemes" formályát... :))
  • bakkerman
    #18547
    a magas lóbaszó csatár gyerek távozott? :O
  • Grenzjager
    #18546
    :D:D
    nem nem

    Pölöskei marad
    Pölöskey távozott

    kekec powa :P
  • Solt
    #18545
    Pölöskei közös megegyezéssel távozott...
  • Grenzjager
    #18544
    lehet a 2-esre már jól fizet a bwin...
  • Rudee
    #18543
    "Nyerni kell Pécsett"

    Akkor húzz cipőt meg mezt Döme, talán lesz előre játék is :D
  • Grenzjager
    #18542
    höööö
  • Solt
    #18541
    Fő probléma azzal van, hogy semmi elképzelés nem látszik a játékunkban...
  • Although
    #18540
    Nem annyira rossz mint tavaly volt lehet lesz jobb is. De ennyi pénzből, ilyen kerettel senki ne várjon 6.-nál jobb helyett. Tú sok csapat van már akiknek beéret az utánpótlás nevelési programja. MTK, Vidi, Honvéd, Debrecen, És akkor még a pénzel teletömött Győrről nem is beszéltünk. És persze vannak az ilyen Kecskemét szerű csapatok. A pozitívum az hogy ez már nem annyira gyenge mezőny. Ez látszik a válogatottba betett Gyúrcsón is. Kell még pár év meg pénz és egy Nyilasi szintű edző hogy legyen egyáltalán esélyünk ezek ellen.
  • Effe88
    #18539
    hát ez gyenge volt nagyon:S:S
  • JimKirk
    #18538
    Vicces bacsi a Dome!:)
  • Gabe18
    #18537
    Pont az az elképzeléstelen nulla játék mit az előző idényben. Kidolgozott helyzet jó ha félidőnként egy összejön. Teljesen esetleges passzolgatás, az egész játékon érződik a "majd lesz valahogy" stílus.
    A mecset látva meg Détári hülyét csinál magából az ilyen "Bajnoki cím a cél" nyilatkozatokkal. Vagy ha ő ebből a keretből ezt kinézi, akkor ő is alkalmatlan teljesen (lehet amúgy is).
    Igy ránézésre örülhetünk ha a mezőny első felébe beverekedjük magunkat...
  • Solt
    #18536
    Nem jött meg a játékengedélye...

    Egyébként meg kurva gyengék vagyunk! :)
  • Rudee
    #18535
    Egész jó a meccs eddig.
    Somalia-t mondjuk hiányolom, jó lenne ezek között a védők között a sprinteit nézni. Hakola se rossz a bal oldalon, pedig neki a másik szél az otthona. Esetleg Gyömbértől jöhetne 1-2 előrefutás, az kicsit hiányzik, simán meglepné az ellenfelet. Böde jó, bár a gólpassznál szerencséje volt, hogy a védő még beleért. Úgy láttam, hogy belsővel inkább kapura akart lőni.
  • Rudee
    #18534
    A Diósgyőrrel nem hosszabbító Frizoni-t megnézném zöld-fehérben. Az Eto ellen jól játszott, amikor élőben láttam.
  • Gabe18
    #18533
    Video
  • Rudee
    #18532
    Az a 11-es nagyon gyenge volt. Pozitív, hogy vannak helyzetek, azért tavasszal 1-2 meccsen még azok is hiányoztak. Egy normális, gólérzékeny csatár kéne előre. Ez a Marosevic játszhatott volna többet, hogy megmutathassa mire is képes.
  • Grenzjager
    #18531
    A ma délelőtti edzőmérkőzésen, 200 néző előtt
    FERENCVÁROS–MVM PAKS 1–2 (1–1)
    FTC: Jova – Fülöp N., Otten, Klein, Sváb – Jovanovic, Csukics, Gyömbér – Somalia, Böde, Pölöskey P.
    FTC, II. félidő (77. perctől): Gyenes – Batik, Grúz, Papucsek – Nyilasi, Hakola, Józsi, Orosz M., Beliczky – Marosevic, Máté J.
    Paks: Pokorni – Heffler T., Sifter, Szabó J., Csehi T. (Báló, a szünetben) – Kulcsár, Bartha, Fiola, Sipeki – Kiss T. (Heffler N., a szünetben), Simon A.
    Gólszerző: Csukics (16.), ill. Bartha (20.), Simon A. (60. – 11-esből)

    Pölö megye I. már? Otten jókat veszekedett a bíróval mint új csk
  • Gabe18
    #18530
    Alakul az a bajnok csapat, a Pakstől is kikaptunk 2-1-re...
  • JimKirk
    #18529
    Eg es fold!
  • Grenzjager
    #18528

  • paly90
    #18527
    pepsifocin találtam hozzászólások között
    érdekes
    vidi edzés
    fradi edzés
  • Solt
    #18526
    :DD
  • Grenzjager
    #18525
    szerintem Döme ennyit nem filózott rajta :)))))
  • Solt
    #18524
    Szerintem ő volt a trió bal oldalán... :)
  • Rudee
    #18523
    Akkor meg Sváb a kakukktojás, mint belső védő :)
  • Solt
    #18522
    3-5-2
  • Grenzjager
    #18521
  • Mor3llo
    #18520
    Na jó, de a Pölőt azt nyomatni kőőőőőőő, hiszen olyan jól tud sörözni meccs helyett :))
  • Rudee
    #18519
    Jovanovic, mint védő

    Még a kis Fülöp jobb megoldás lenne oda. Pölöskey helyett meg Beliczky/Orosz/Máté.
  • Grenzjager
    #18518
    Ranilovic – Jovanovic, Otten, Klein, Sváb – Hakola, Csukity, Böde, Gyömbér – Pölöskey, Somalia
    cs.: Kunsági, Beliczky, Pölöskei, Gárdos, Orosz, Batik, Máté, Nyilasi, Józsi, Grúz, Fülöp