23418
  • banok
    #18597
    Ma derby nap!
  • JimKirk
    #18596
    A szokasos!:)
  • Grenzjager
    #18595
  • Grenzjager
    #18594
    be kell tennem, mert jó a poén...
    sajnos a mi részünk...


  • JimKirk
    #18593
    Azert nem lehet egsyzeru szarbol varat epiteni, mondjuk igergetni sem kellene hulyesegeket(bajnoki cim). Meglatjuk mi lesz iden...
  • Kaplan
    #18592
    Zseniális interjú, alapvetően bírom Détári habitusát, bárcsak kinőné magát egy kifejezetten jó edzővé!
  • Mor3llo
    #18591
    Nem láttam eddig magát a nyilatkozatot, csak leírva. Így azért más :DD
  • JimKirk
    #18590
    Oriasi!:)))
  • Grenzjager
    #18589
    sportTV: Kártyáznak edzésen Détárinál?
  • bakkerman
    #18588
    Détári nyilatkozata epic,hattttalmas,az a fapofa,rezzenéstelenül,nagyon kinyultam rajta :DDDD
  • banok
    #18587
  • Láma!
    #18586
    irónia.

    azoknak szólt akik mindig baszogatják hogy nem tart edzést.
  • Mor3llo
    #18585
    – Egyáltalán nem gyakoroltuk a szabadrúgásokat, sőt edzés sem volt a héten. A játékosok kártyáztak és csak beszélgettek. Megtehették, mert ez nem volt nehéz mérkőzés, vagyis edzésre sincs szükség. Felkészülünk, odamegyünk, és megpróbálunk nyerni.

    Mi a f*sssssssssssssz?????? Most csak nevessek, vagy ássam el magam szégyenemben??
  • Rudee
    #18584
    Komoly nyilatkozat volt :D
  • Gabe18
    #18583
    Détári vagy túl sokat ivott a meccs utáni nyilatkozat előtt, vagy túl keveset, de valami baj volt...
  • banok
    #18582
    nyertünk :)
  • Rudee
    #18581
    Józsi
  • Solt
    #18580
    Ha nem is klasszikus irányító, de legalább meg tudja tartani a labdát, és tud vele kezdeni valamit... ha játszana előtte egy gyors csatár, oldalt pedig két gyors szélső, akkor tán nagyobb hatékonysággal tudnánk játszani...

    Józsi elvileg inkább előre játékban hatékony, bár nem sok mindent mutat.
  • Rudee
    #18579
    Nem is tudom. Bödét már Pakson is sokszor annyira előre rakták, sose lesz az a klasszikus irányító. Bár nem is volt.
    Én speciel sokallom a 3 anti-offenzív középpályást (Józsi-Cukic, Alemp.).
  • Rudee
    #18578
    Tudom, jól is játszik.
  • Solt
    #18577
    Erre ott lenne a Böde, ha nem annyira előretoltan játszana...
  • Effe88
    #18576
    kéne de hát elengedtük
    a maláj ligába van most
  • Rudee
    #18575
    Azért egy Andrezinho kaliberű játékos nagyon kéne a középpályára. Mikor még alapember volt, akkor nagy labdákat osztogatott.
  • Solt
    #18574
    Az a baj, hogy kb ennyit tudunk...
  • Grenzjager
    #18573
    tragikus alatti színvonal...
  • Effe88
    #18572
    tragikus volt
    csak a szokásos
    szomália meg mit elcseszettS:S:S:
  • Rudee
    #18571
    Pápát jó lenne megverni jövő szombaton. Somália sajna sok helyzetet kihagyott, de neki legalább volt végre lehetősége.
  • Rudee
    #18570
    Akkor most még megúszta.
  • Grenzjager
    #18569
    ha meg netán netán kikapnuk akkor Döme megy Pölö után
  • Rudee
    #18568
    Ha hátrányba kerülünk úgyis előre kell cserélni hogy valaki legalább gólt lőjön :)
  • Grenzjager
    #18567
    vmi nem stimmel, a kispadon nem ül védő....
  • Zenszkij
    #18566
  • Solt
    #18565
    Nyilván, viszont, ha marad, akkor minden meccsen ment volna a füttykoncert... így nem lehet játszani. Elcseszte, remélem tanul belőle... egyébként, ha valaki, akkor a Sisa kitudja majd hozni belőle a maximumot... csak szokás szerint nehogy nekünk rúgjon majd gólt! :D
  • Grenzjager
    #18564
    ennyi
  • Gabe18
    #18563
    Hát jelenleg nem tudom kit tettem volna, de most hogy elment, ettől se lett több választási lehetőség.
    A mutogatásáról nem tudtam, hát akkor már oda-vissza elmérgesedett a dolog.
    Az biztos hogy meglepő lett volna ha ezt játékkal helyrehozza, mert arra eddig semmi jel nem volt.
  • Solt
    #18562


    Egyébként most tűnt fel az új banner! Kurva jó!!! Egyszerű, elegáns, letisztult! Hatalmas piros pont a készítőnek!!! :)
  • Effe88
    #18561
    erről van szó
  • Solt
    #18560
    Most nem azért, de te kitt tettél volna stabil kezdőnek a helyére jelenleg?

    A sztori ott kezdődik, hogy ez a tökorrú valamelyik meccsen mutogatott a szurkolóknak... a Fradi tábor csak azért soha nem kezdett ki senkit, mert az nem jó játékos... aki megszakadt, azt mindig elfogadtuk akkor is, ha nem volt labdazsonglőr... a Pölöskeyvel sem lett volna gond, ha mutatott volna egy kis alázatot.... se alázat, se tudás, ez így már sok.

    A lelépés meg azért történt, mert tudja nagyon jól, hogy ezek után mindig megtalálták volna, ő meg nem az a játékos, aki gólokkal elveszi a beszólogatástól a nézők kedvét. Véleményem szerint tökéletes döntést hozott, így a legjobb mindenkinek.
  • Effe88
    #18559
  • Gabe18
    #18558
    Pölöskey nyilván egy átlagos játékos ebben az NB1-ben, de szerintem cserének bőven jó volt. Itt inkább az a gond hogy Détári vele massziv kezdőként számolt.
    Az viszont hogy a szurkolói hangulat építi a csapatot, hát ez marhára nem jó. Mert ez a lelépésnyilván a közönség hétvégi reakciója nyomán történt, nem pedig akármilyen edzői-szakmai terv részeként.