23418
  • Effe88
    #18637
    igen ki
    erre a posztra ilyen alacsony játékos nálam nem játszana, kijövetelei is gyengék pl.szögleteknél is
    az, hogy kiment hozzátok az szép dolog de attól még nem fog jobban védeni
  • mukika
    #18636
    Détári Lajos távozott - "
    A klub a holnapi napon bemutatja a Ferencváros új vezetőedzőjét."

    Végre.
  • Grenzjager
    #18635
    Kell még egy vereség szerintem Dömének, mert erős ez a fröccs... Nem hinném hogy Kubiék ezután váltanának. Ide még kell egy pár frenetikus nyilatkozat.


    off. Cegléden este szépen egyesült a két tábor egy része :)
  • bubu13
    #18634
    Jovát kibasznád a csapatból??? Ha nem ő véd akkor többet is kaptunk volna. És arról meg ne is beszéljünk, hogy ő az egyetlen Fradista a jelenlegi keretben.. Most is csak ő jött oda hozzánk a meccs után, hogy megköszönje a szurkolást a többiekért úgy kellett odamennie a kispadhoz, hogy ugyan már köszönjük meg már nekik, hogy megint ezt a szar lélektelen játékot kellett nézniük és ezt a gyenge Újpestet nem tudjuk megverni. A lilák meg megint erre az egy meccsre tudtak felpörögni és a következőn meg ugyanúgy olyan gyengék lesznek mint eddig..
  • Solt
    #18633
    Szivics is jó lenne, bár én a László Csabával szemben elfogult vagyok. Volt szerencsém egyszer majdnem egy órát beszélni vele a Fradiról, meggyőző volt..

    Teljesen elképzeléstelen a játékunk, ennyire nem szar a keret! Semmi jelét nem látni annak, hogy mi lenne az elképzelés... Ez így sokáig nem mehet...
  • Effe88
    #18632
    Én még nem rúgnám ki. Viszont ha majd egyszer lesz csere akkor remélem nem a lászló cs. jön,Jöjjön a Szivics!
  • Solt
    #18631
    Ez már a sokadik meccs ahol teljesen esetleges a játékunk. Ez így egy raklap fos... Én is sajnálom a Dömét, de kevés ő ide...

    Jöhet a László Csaba...
  • Takezó
    #18630
    Teljesen igaza volt, hogy hagyta. Mi is bosszankodtunk volna, ha mi jövünk szöglettel, és lefújja a bíró. Egyszerűen szarok voltunk, Détári meg - akármennyire is sajnálom szerencsétlent - nem elég jó edző ide. Jöjjön valami jó portugál.
  • JimKirk
    #18629
    Koszonom Captain Obvious! :PPP
  • IXEMGabeo
    #18628
    az egy ország

    Nem tudom, de a bíró nyugodtan lefújhatta volna és nem lett volna kötelessége megvárnia a szögletet. Bosszantó így kikapni
  • Effe88
    #18627
    Egyébként én a jovát kibasznám a pcsába ilyen törpe kapus nálam nem szerepelne most függetlenül ettől, hogy nem rajta ment el a meccs de akkor is, kéne egy Szűcs Lajos
  • Rudee
    #18626
    Ma Böde se volt olyan rossz. Cukic viszont sokat hátráltatta az előre játékot. Első félidőben vagy 3-4 alkalommal ért véget nála az akció... jóval idő előtt ráadásul.
  • ReszegKoldus
    #18625
    Nekem is ez jutott eszembe, hogy milyen jó egy olyan meccs, ahol a végén nem kell foglalkozni a játékvezetővel, csak a debil kommentátorral :D
    Aztán jött ez a Baboon (Bavon)...
  • banok
    #18624
    Meg Böde a többi mehet amerre lát. Középszerű játékosokkal nem lehet bajnokesélyes csapatot csinálni bármennyire is ezt hangoztatja Détári.
  • Rudee
    #18623
    Détárinak igaza van, már az órát nézték páran. Pedig lett volna lehetőség az egyenlítés után közvetlenül :S
  • Gabe18
    #18622
    Én tényleg nem tudom mit kell inni ahhoz hogy ebből a meccsből azt lássa valaki amit Détári mond...

    De azt mondja "megyünk tovább",ajaj... A Dózsától is kikapni, meg Ő is marad, ez sok lesz egy napra.
  • JimKirk
    #18621
    Somalia az egyetlen labdarugo a csapatban.
  • IXEMGabeo
    #18620
    az pech...

    utálom az ilyen időn túli gólokat független attól h nem vagyok fradi drukker...
  • Effe88
    #18619
    ne hogy a bíróra kend
    szerintem korrekt volt a játékvezetés sőt,sőt
  • Rudee
    #18618
    Nem. 3 perc épp hogy letelt, normális hogy a megítélt szögletet engedi elvégezni. Egyébként is állt a játék az egyenlítésnél is kicsit.
  • IXEMGabeo
    #18617
    most komolyan 1 percig túlvezette a bíró a meccset?
  • Rudee
    #18616
    Legalább a szabadrúgás szép volt...
  • Gabe18
    #18615
    Ilyen forgatókönyv után már lehet hogy felállítják...
  • Effe88
    #18614
    bazdmegggggggggggggg
    1 szöglet 1 gól
    nem hiszem el
  • Kaplan
    #18613
    Nem tolódik.
  • Gabe18
    #18612
    Persze, de ilyen forgatókönyv után nyilván nem állítják fel.
  • Effe88
    #18611
    Minden esetre azért köszönjük meg a bírónak is mert nem vette észre hála az égnek a jova kezezését..az valószínűleg szabad+kiállítás lett volna..de le van szarva:D:D:D
  • Kaplan
    #18610
    Ezzel a játékunk semmivel nincs beljebb. Ez is pontrúgás volt.
  • Gabe18
    #18609
    Hát ezzel a szabadrúgással asszem az edzőcsere tolódik...
  • banok
    #18608
    1-1
  • Effe88
    #18607
    1-1D::DD:
  • ReszegKoldus
    #18606
    EZZZZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAZZZZZZ
  • Effe88
    #18605
    ezek után tényleg elhiszem, hogy valóban kártyáznak és beszélgetnek az edzésekene:S:S:S
  • Gabe18
    #18604
    Mindenesetre remélem Détáriból ennyi elég volt.
    Semmilyen kialakult játék, taktika nincs, nem látszik egyáltalán mit akarunk csinálni. Ja de, előrebaxuk aztán Böde tartsa meg, vagy Somalia hátha lefut 3 embert, aztán akkor lesz valami.
    Nem a 60 perc emberhátrányos Pápa ellen kell flegmázni a nyilatkozatnál, hanem valami alapokat lerakni...

    Múlt évben a tűzoltásra jó volt Détári, ezt meg kell neki köszönni, de ennél többre láthatóan nem képes edzőként.
  • Rudee
    #18603
    És Stanisavljevic a Ferencváros harmadik cseréje :D
  • Effe88
    #18602
    azaz

    a máik meg jön ezzel az eb-szöveggel, hogy az eb-n nem így csinálták stb...:S:S kurva hülye ember
  • ReszegKoldus
    #18601
    A lényeg, hogy knézy a tőle megszokott elfogulatlansággal közvetít
  • Kaplan
    #18600
    Őszintén szólva ez egy darab kula. Sajnos az Újpest játékában több futballra emlékeztető dolog volt felfedezhető. Nálunk semmi, Böde elől egyedül szerencsétlenkedik és vár olykor értelmes labdára, olykor a csapattársakra. Eddig eléggé aggasztó a helyzet.
  • Rudee
    #18599
    Ez a Cukic rém gyenge. Eddig se volt egy ász, de ma...
  • ReszegKoldus
    #18598
    A Fradi az ász zászlóról rakjatok majd képet!