23418
  • bakkerman
    #23016
    10 ezer forint? Az 23,87 angol font átszámítva,egy Liverpool hazai meccsre egy középcsapat ellen már be lehet jutni 37 fontért ami 15500 forint,és ugye ne akarjuk összehasonlítani az NB1-et a PL-el,ami a játékszínvonalat illeti,mégha maga a létesítmény (Groupama Aréna) nyugat európai szintű. Nem kötekedni akarok csak beleolvastam a topikba és ezen a cikken megakadt a szemem,no offense
  • karajjj
    #23015
    ha a semleges kártyával be lehetne jutni normális áron, én simán kimennék 1-2 meccsre, de emiatt nem akarok fradi kártyát kiváltani
  • Grenzjager
    #23014
    Én mondjuk drágább jegyeket tartanék normálisnak, mert akinek erre van 10ezer forintja, annak van erre 20ezer forintja is, sőt......, fizessen rendesen ezért a minőségért.
    Baráti áron barátoknak: Tízezerért járhatnak a semlegesek a Fradi-meccsekre
  • Solt
    #23013
    Böde :)

    Játékra visszatérve... szerintem minőségben megvagyunk, egyszerűn össze kéne normálisan rakni őket. A Böde akkor jó, amikor szélről jönnek be folyamatosan a labdák. A játékosaink megvannak ehhez, a gól is ebből esett, de ennek ellenére nem erőltetjük a szélső játékot. Döbbenten néztem, hogy a Somalia mit művel középen... nem egyszer adta el a labdát azon a kulcsposzton, ez egy jobb csapat ellen nem fog beleférni. Oké, hogy gyors, de a helyezkedése, a szerelési készsége alapján semmi keresnivalója ott.

    A másik a letámadás... elvileg ezt sokat gyakoroltuk. Az egész csapatnak egységesen kéne ezt csinálni, ehhez képest egy ember elkezdi, majd, ha elhibázza, akkor kezd odafutni a többi, amikor már ott kéne lenniük, ráadásul túl mélyen védekezünk...

    Oké, hogy a pálya szar volt, de ez akkor is gyenge volt, és nem csak az 1 rúgott gól miatt. Kíváncsi leszek az instat mutatókra...
  • Grenzjager
    #23012
    Vérszegény. Rengeteg pénz, két jó csapatra való játékos, fain felkészülés, szuper lehetőségek és körülmények. Erre a Dunaújváros ellen eléggé ramatyul ment. Harciasságnak és támadószellemnek nyoma sincs a Doll féle taktikában.
  • Zenszkij
    #23011
    Blokkolnám :D.
  • Solt
    #23010
    Én a Bettához vonzódom betegesen... :D
  • Zenszkij
    #23009
    Nah ennyit a felkészülési meccsek sikeréről. Gyenge volt a játék, nagyon gyenge. Egy gól ennek a pofozógépnek..szomorú.
  • ReszegKoldus
    #23008
    Mikor lesz edzőváltás? 1 teljes naptári év lement ugyanazzal az edzővel, kezdek kétségbe esni. Rég fordult már elő ilyen gyalázat, hogy két egymást követő évben márciusban ugyanaz legyen az edző.
  • Kaplan
    #23007
    Bűn gyenge meccs, katasztrófa a talaj, de mégis van valami beteges vonzódásom az NB1-hez. :D Minden esetre ez kritikán aluli produkció. Reméljük lesz jobb is.
  • Zenszkij
    #23006
    az lesz népünnepély, ha ettől a Bödétől megszabadulunk
  • Gabe18
    #23005
    Továbbra is teljesen esetlegesnek tűnik amit csinálunk. Labdabirtoklás megvan, de igazi helyzet kevés.
  • Zenszkij
    #23004
    A lényeg, hogy vezetünk :D.
  • ReszegKoldus
    #23003
    hát nekem eddig csak annyi derült ki, hogy Böde a telet nem borotválkozással töltötte
  • Solt
    #23002
    Hogy a Somalia megint mi a túrót keres a védekező középpályás posztján... komolyan nem értem! Tökéletes csapatunk van a 4_2_3_1-hez... a Gera zseniális volt a válogatottban ezen a poszton. Mellé mehetne a Gyömbér, előttük a Hajnal, balon a Lamah, jobbon a Varga és ott is van egy bitang középpálya.
  • Grenzjager
    #23001
    Ennek a topiknak a címével is gondok lehetnek idővel ha észreveszik:)
  • Zenszkij
    #23000
    Szkenneltél már? Anélkül már ide se irogathatsz lassan :D.
    Utoljára szerkesztette: Zenszkij, 2015.02.17. 12:43:00
  • Grenzjager
    #22999
    ...és a pofátlanság, hogy Zöld-fehér buszhálózat néven akarják folytatni a szemfényvesztést, mintha bármi közük is lenne a Ferencvároshoz vagy a fradizmushoz.
  • Grenzjager
    #22998
    A vezetőség kitűnő szurkolóbarát intézkedéseinek hatására végre valahára megszüntették a Fradibuszt hálózatot, így most már biztos befejeződik a renitens rajongók szervezett szállítása vidékről a fővárosba és tovább tisztulhat a szurkoló tábor. Fenének szállítottak, intéztek belépést 2013-ban 1500 vidéki Fradistának a lilák ellen, miért nem tudtak nyugodtan otthon maradni.
  • Narxis
    #22997
    Ennyit tud ez a listás szerencsétlen.
  • Zenszkij
    #22996
    hokitallér
  • Zenszkij
    #22995
    FLÚGOS FUTAM
  • Grenzjager
    #22994
    Hogy miért hülyeség, amit Kubatov kitalált? Ezért!
  • Solt
    #22993
    Ramirez
  • ReszegKoldus
    #22992
    Nem rossz. Bár nem hiszem, hogy igénybe venném, ha pont ugyanilyen lenne a Fradinál. :)
  • Zenszkij
    #22991
    Hol vagyunk mi egy Rapd Wien-től?
  • Grenzjager
    #22990
    Rapid Wien: klubmodell
    velejéig romlott hanyatló nyugat...

  • karajjj
    #22989
    korábban volt szerencsém két fiatal, ecsethajú, szolis focistával együtt utazni a villamoson, akik kitárgyalták az aktuális problémáikat, ki voltak akadva, hogy az egyik csapattársuk elköpte a "Petibának", hogy hogyan bundáztak aztán most lehet, hogy kirakják az egyiket, de akkor majd átigazol a lilákhoz és lejátssza ott a szezont, pedig igazából a múltkori meccsen is beállt 20 percre és többet csinált egyedül, mint addig az egész csapat, meg most jól is áll a suliban, mert ahogy összeszámolta, nincs csak vagy 10-12 egyese, az nem vészes, meg milyen jó, hogy másnap délelőtt 11-kor edzés van, ezért suliba se kell menni, inkább xboxozik otthon hajnal 3-ig, aztán még aludni is tud

    így múlik el a magyar foci dicsősége...
  • Gabe18
    #22988
    Amíg itt az lesz hogy 18-20 éves "taknyos" kis senkik már több százezres fizetés ellenében hajlandóak leszerződni valahová, és ez a természetes, addig felesleges bármit is várni. Ja, és mindez a nulla körül stagnáló teljesítményükért. Mert külföldön is vannak k...a sok pénzt kereső fiatalok csapatoknál, csak ott éppen a teljesítmény köszönő viszonyban van ezzel a kifizetett pénzel.

    És hát igen, a fejétől bűzlik a hal, ahogy mondani szokták. A játékos tudja hogy a lötyögésért is megkapja a pénzt, és nem fenyegeti a veszély hogy kirakják, akkor hülye lesz megszakadni (az az 1-2 kivtel meg amint tud, elhúz külföldre). Az edző meg nem bántja, hiszen xy az elnök haverjának a rokona, hát had legyen itt az a gyerek, ha rosszat szól rá, még őt rúgják ki a végén, inkább nem csinál semmit. Legfelsőbb körökben meg már csak az számít jól mozogjanak a pénzek, hogy a sport része úgy rohad ahogy van, senkit se érdekel. Épül egy kis stadion, onnan is lehet húzni ezt-azt, egy kis átigazolási téma, onnan is csurran-cseppen, netán egy kis tipszmix is belefér néha nap.

    A sok "hülye meg azt hiszi, majd a Dárdai kiviszi a válogatott az EB 168-as vagy hányas mezőnyébe már, és eljön az új aranykor...
  • DaemoonHunter
    #22987
    Pontosan! És még nem beszéltünk a fizetett játékpercekről, meg a haver rokon kapcsolatokról. Vagy épp a családról, hisz attól is függ erősen kiből mi lesz, mennyire veszi komolyan a hivatását.
    Én nem hibáztatom a játékosokat, inkább azokat kellene akik ezt a rendszert felügyelik. A játékosok úgymond csak csúnya szóval túlélői a dolognak. Minek is fussanak, ha lötyögésért is megkapják a prémiumot is akár. Ne a "beosztottaktól" várjunk már futballreformot, még csak ne is az edzőktől szerintem. Megint két olyan fél mutogat egymásra akik igazából csak "pozitív elszenvedői" a dolgoknak, odafenn(akár mlsz) meg röhögnek egy jót, vagy még ennyit sem.
  • bakkerman
    #22986
    És sajnos ez megy Győrtől-Nyíregyházáig. Részben az edző hibája is,mert ha ő egyszer látja,hogy edzésen XY csak lötyög,meg beszélget a szolibuzi szintén alibikirály haverjával,akkor miért nem tesz valamit? Persze,10 (vagy még több) embert csak úgy nem lehet kibaszni a csapatból,márpedig az ificsapatok magját sajnos ezek a "példányok" adják
  • Solt
    #22985
    Ez az edző hibája... ( is )
  • Zenszkij
    #22984
    ki kell vágni őket
  • Livius
    #22983
    Lejönnek a belőtt frizurával, a meccsen meg tele a gatya
  • Grenzjager
    #22982
    "Ha esetleg a játék nem is megy úgy, azt rám nem lehet mondani soha, hogy egy pillanatra is megállnék. Amíg nekem erőm van, addig bele fogok adni mindent."
    Legyen úgy, Roland!
    A 97-s mezszámát választotta az abban az évben elhunyt nagyapja után, akinek megígérte, hogy egyszer valahogy eljut a Fradiba.
    Hát mi meg megígérjük, hogy ha szíved-lelked kiteszed a pályára, akkor el fog fogadni a Fradi-család! (mindigÉSsoha)

  • Grenzjager
    #22981

  • Solt
    #22980
    :DDDDDD
  • ReszegKoldus
    #22979
    Varga Roland :D
  • Solt
    #22978
    Varga Roland
  • Zenszkij
    #22977
    Tessék. Mindenféle hulladékokat ne linkelgess ide.
    Utoljára szerkesztette: Zenszkij, 2015.01.10. 20:59:14