23418
  • Solt
    #18757
    Nem Klein hibája, hogy a tizenhatoson belül agyonrúg egy gólhelyzetben lévő játékost, és ezáltal kiállíttatja magát? Ha nem az övé, akkor kié?

    Jova hibája, hogy ilyen helyzetbe hozta, de Klein hibája, hogy így oldotta meg! Ha nem rúgja agyon, akkor 0:1-ről 11 (!!) emberrel lehet küzdeni az egyenlítésért... Így emberhátrányban fociztunk az első ellen több mint egy félidőt. Rendkívül ostoba húzás volt! Ha ezt a Grúz játssza el, akkor nem lepődöm meg, de egy Kleintől többet vártam...
  • ReszegKoldus
    #18756
    Elmúlt pár meccs alapján úgy tűnik a pontrúgásokat jó lenne védekező szemszögből IS gyakorolni :D
  • Rudee
    #18755
    Az nem Klein hibája, Jova hozta ilyen ostoba helyzetbe. Kijött a semmire, a cseh akkor már bízott a társban, hogy a labdát azért eltalálja. Ha látja, hogy rosszul jön a kapus akkor nyilván úgy helyezkedik, ahogy kell.
  • Solt
    #18754
    Csak az első félidőt láttam, de az alapján a kiállításig teljesen jók voltunk. ( magunkhoz képest ) Jova és Klein hülyeségéig a Honvéd szinte a tizenhatosunkig nem jutott el. Jova ostobaságát nem ragoznám, viszont azt hittem Klein ennél rutinosabb! Ilyen nyilvánvaló szabálytalanságot a tizenhatoson belül, ráadásul gólhelyzetben lévő játékos ellen... Próbálja megakadályozni szabályosan, ha nem megy, akkor még mindig könnyebb 11 emberrel egyenlíteni, mint 10 emberrel... Ha ez az utolsó 10 percben van úgy, hogy mi vezetünk, még azt mondom oké... de így... irdatlan butaság volt!

    A lényeg, hogy amíg egyenlőek voltak a feltételek, addig lehetett látni, hogy mit akarunk... Remélem pár hét alatt az alapokat illetően rendbe rakja őket fejben, aztán hajrá... No meg remélem lesz ideje a pontrúgások begyakorlására is, mert az valami döbbenet amit védekezésben művelünk!
  • Rudee
    #18753
    Nagyon buta az az ember.
  • ReszegKoldus
    #18752
    Na igen, még szerencse hogy a jövő heti meccset a sport1 adja, Jenőből most így pár hét alatt nagyon elég volt :D
  • Effe88
    #18751
    böde az gyenge nagyon
    ndjodo jobb volt nálla:D:D
  • Rudee
    #18750
    Ott van a Böde, de ma is gyenge volt. A 2. félidő elején volt egy lövése, ami épp hogy elgurult a kapusig.
    Bár azt sem értettem, hogy a szögleteknél neki miért a rövid sarkra kell mennie. Talán a legmagasabb játékos, középen kell az ilyennek érkezni és fejelni, vagyis megpróbálni fejelni.
    A végén meg amit kihagyott...
  • Rudee
    #18749
    Knézy is megmondta, hogy azt játszották, amit egy emberelőnybe lévő vezető csapatnak kell :DDD

  • ReszegKoldus
    #18748
    Egyébként röhej volt a honvéd kb antifocit nyomott emberelőnyben, még 10 emberrel is jobb volt a Fradi (szerintem)
  • Effe88
    #18747
    jobbak voltunk míg jova nem csinlta meg a szitut
    sőt még 10 emberrel is küzdöttünk legalább
    de csatár nélkül nem lehet nyerni!!!!!!!!!!!!(kivéve spanyol válogatott)
    pericsnek jönnie kell minimum
    jovát pedig száműzni
    kunságit vagy gyenest ki kell próbálni esetleg még kapust igazolni
  • Gabe18
    #18746
    1-0 vagy 2-0 olyan mindegy.
    De legalább most 10 emberrel is volt bennük valami lelkesedés, odajutottak a kapig. Sajnos ott tartunk, hogy ezzen elindulva már reménykedni kell...
  • Rudee
    #18745
    Ez a vereség Jováé. Inkább ütött volna a labdába, legalább megmaradt volna az egyetlen normális védőnk. Így aztán az Eger ellen már örülhetünk, ha egy pont lesz a végén.
  • Effe88
    #18744
    gyönyörű
  • ReszegKoldus
    #18743
    Edzéseken Döme lehet, hogy vasvillával kergette el a kapu közeléből a gólra törő játékosokat, aztán ez még mindig bennük van.
  • Rudee
    #18742
    Egyre inkább Oláhra emlékeztet. Lehet még tippmixel is. A helyzetetit mindenesetre ugyanúgy kihagyja.
  • ReszegKoldus
    #18741
    A srácok titokban valami spéci gyógyszert szednek góllövés ellen, ami főleg a 16-oson belülre érve fejti ki hatását.
  • banok
    #18740
    Nem megy.
    A Fradinál messze nem csak Détári (volt) a probléma. De a népnek bűnbak kellett...
  • Effe88
    #18739
    bazdmeg bödeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    édes istenem
    sírokkkkkkkkkkkk:D:D:D:D:D
  • Effe88
    #18738
    :D:Djó lesz ez a moniz
    kb 5 forduló múlva repül
    aztán jön pinyő stb,stb
  • ReszegKoldus
    #18737
    Döme öltönyben nyomta, Bobby rövidgatyában, a Tanár úr meg az elején sálban, itt nem a focival akarnak kitűnni az edzők úgy látszik :D
  • Effe88
    #18736
  • Gabe18
    #18735
    Ez az új edzőnk ez amúgy eszkimó? Vagy 30+ fokban hosszú nadrág-melegítő felső nyakig felhúzva mért jó neki?
  • ReszegKoldus
    #18734
    Gyorsan felmérte a helyzetet, hogy nincs előtte senki, akinek a nyakába állva elérhetné a labdát, ráadásul a létráját is az öltözőben felejtette.
  • Effe88
    #18733
    jó de ez egy "nyomorék"
    nem tudok rá mást mondani sajnos
  • Rudee
    #18732
    3 méterrel odébb Sváb csak nézte. Nem láttam kivel, talán Grúzzal fogtak egy embert.
  • Rudee
    #18731
    De ennyire nem lehet elszámítani. Legalább egy labdányira volt a fejétől is, gondolom azzal akarta elérni.
  • Rudee
    #18730
    Egyértelmű.
  • Effe88
    #18729
    :S
    nem lett volna baj ha vki fogja de jova is istenemS::Selindul aztán meg visszatáncol ahelyett, hogy lehúzta volna vagy kiütötte volna
  • ReszegKoldus
    #18728
    Majd kitalálják, hogy Kleinnek kellett volna fognia az embert a szögletnél csak hát...
  • Effe88
    #18727
    mondtam, hogy kijöveteleknél bűn gyenge, szögleteknél meg esélytelen a termete miatt is...
  • Effe88
    #18726
    jova borzasztó gyenge kapus, az se érdekkel, hogy Fradi szíve van, ilyen kapussal egyszerűen nem lehet kiállni...
  • ReszegKoldus
    #18725
    Jovától ez a védés volt a minimum kb
  • Rudee
    #18724
    Bravó Levente...
  • Sippie
    #18723
    azon én is felröhögtem :D nagy arc az ember, csak edzőnek szar :D
  • Effe88
    #18722
    ez jó hír
    végre egy csatár
    más kérdés, hogy ezt miért nem lehetett már hamarabb, nem értem miért nem lehet a rajta elintézni az igazolásokat...S:S::S
  • Grenzjager
    #18721
    Milan Perics a Vidiből esélyes h jön, orvosin már túl van.
    Őt szerezték be a kaposváriak anno Nikolics pótlására amikor ő a Vidibe távozott, de Pericsnek is nagyon jól ment Somogyban, igaz most a Vidi túl erős neki.
    Állandó kezdő lehetne nálunk.
  • bakkerman
    #18720
    "a tevezt majd a pölöskey mögött fogom játszatni" OWNED ASD:ASSDG:SADSD
  • JimKirk
    #18719
    Akkor azert ment el mindig a hangja.
  • Oziris666
    #18718
    "A játékosok magukévá tettek" :DDDDDDDDDDD