23418
  • Solt
    #18797
    Alakulunk...
  • Effe88
    #18796
    aha
    hát nem rosszak a mutatói
    gyengíteni csak nem fog minket:D:D
  • Grenzjager
    #18795
    Névjegy
    Név: Andrei Ionescu
    Születési idő/hely: 1988. március 29., Craiova
    Eddigi klubjai: Universitatea Craiova, Steaua Bucuresti, Politechnica Iasi (kölcsön), Royal Antwerpen, Ferencváros

    Ionescu szülővárosa, az Universitatea Craiova csapatában nevelkedett, majd a 2004/2005-ös szezonban a PSV utánpótlásában futballozott. Első profi szerződését mégis a Craiovával kötötte, ahonnan 2008-ban leigazolta a Steaua Bucuresti.

    A támadó középpályás a bukaresti csapatban eltöltött időszaka során 17 alkalommal szerepelt a román U21-es válogatottban.

    Ionescu a legutóbbi szezonban a belga Royal Antwerpen csapatát erősítette.
  • Effe88
    #18794
    az kicsoda?:)
  • Grenzjager
    #18793
    Ionescu aláírt, ő mondjuk már tudja milyen az uppest ellen...

    mindenesetre a felhozatalból tuti befutónak tűnik...
  • JimKirk
    #18792
    Ez egyertelmu(a reszemrol)!
  • sb1
    #18791
    Nem ide tartozik, de azt hiszem megérdemli a Vidi a gratulációt, szurkoljunk mi is nekik egy szép menetelésért :)
    Hajrá Fradi!
  • karajjj
    #18790
    szerintem elkezdeni sem nagyon tudják :D
  • ReszegKoldus
    #18789
    "Amit szakvezetőnk az edzés elején megígért, az valóban visszaköszönt a pályán: labdarúgóink főként a támadások befejezését gyakorolták."

    Miért, azzal volt eddig valami gond?
  • Effe88
    #18788
    és még mennyi ilyen lesz
    minden meccsen csinál vmi baromságot
    remélem moniz is kiszúrja a dolgokat
  • Solt
    #18787
    Nyílt edzés...
  • Grenzjager
    #18786

  • JimKirk
    #18785
    A bosnyak gyerek nem lehet rossz, kivancsi vagyok!
  • Solt
    #18784
    És akkor a ráadás! :))
  • Grenzjager
    #18783
    :)))) navégre mind2 hírre!!
  • Solt
    #18782
    Ideje volt!!!
  • JimKirk
    #18781
  • Solt
    #18780
    Pffffff...
  • karajjj
    #18779
    elsőre is tudomásul vette szerintem mindenki, egyébként meg sg-n amúgyis tilos a reklám...
  • benco7
    #18778
    -ez nem a vatera-
  • Rudee
    #18777
    Peric kölcsönvéve, remélem lő vagy 15-öt.

    Gyömbér lett az egyik biztonsági tartalék a válogatottban :D
  • Kaplan
    #18776
    Igen, ez számomra is egy kicsit furcsa, hogy nem tudja hozni a saját teamjét. De majd meglátjuk, hogy mi sül ki belőle... Én bizakodó volnék azért. :)
  • Grenzjager
    #18775
    ja a másik... kíváncsian várom Moniz meddig tud a niemand nagytamásokkal együtt dolgozni... mert azért ez így nem kerek
  • Grenzjager
    #18774
    mi lesz ha nem nyerünk? semmi extra...
    csak a szokásos...
    egyre durvábban pofátlan ez a bagázs...
    nálunk csak a Vidinek nagyobb az éves költségvetése (mienk 1.4-1.5 md HUF) és ehhez képest mit tud felmutatni a csapat?
    van egy komolynak tűnő külföldi edző és Böde, ennyi
    ok talán egy Eger Debrecenben meglesz... huuuurrrááá
  • Effe88
    #18773
    hétvégén Eger-Fradi
    ha azt se nyerjük........:SS:S:
  • Grenzjager
    #18772
    csak hát mindig ugyanazokat a köröket futjuk...
    bár tény vannak bíztató jelek, kíváncsi vagyok a pár gyors igazolásra.
  • Rasztiman
    #18771
    A remény nem az első meccsre vonatkozott.. Nehogy már 1-2nap alatt mutasson már fel egy edző valamit, ami elcseszett volt..
  • Pelsodriver
    #18770
    Tiszteletre méltó, hogy van edző, aki még bevállalja nálunk az edzőséget. Egy normális, legalább elemi szinten futballozni tudó játékoskeret kéne, a Fradi-szívről már nem is ábrándozok. Hol van az utánpótlás, a Fradi-nevelés? És mit csinálnak a környék iskoláiban? erre kéne odafigyelni!!!
  • Grenzjager
    #18769
    végülis semmi új sincs megint, új edző, remény, vereség.
    Jovának még "érnie" kell... addig tanulási célzatból jöhetne Gyenes, amig Klein is eltiltását tölti...
    Szomália meg utazhatna, bárhova...
    A többiek hozták végülis a fika szintet.
  • Effe88
    #18768
  • Solt
    #18767
    EZ azért sokat elárul...
  • Solt
    #18766
    Így van! Kezdetnek ez nem volt rossz a kiállításig!
  • Rudee
    #18765
    De hiába a mezőnyfölény, igazán kidolgozott helyzet most sem lett belőle. Beadás balról, beadás jobbról, aztán helló. Akkor kellene egy 2 méteres állat, aki tud fejelni.
  • Takezó
    #18764
    Nyilvánvaló, hogy egyes posztokra kell új ember, de azért ne felejtsük el, hogy Détári uralma alatt egyetlenegyszer sem játszottunk ilyen jól, mint most az első félidőben (a kiállításig).
  • Solt
    #18763
    Nem tudom, hogy "mindenki" miért sír, azt tudom, hogy én azért sírok, hogy egy rutinos játékosnak csak ennyi esze van! Azért biztos nem reklamálnék, mert maradunk tizenegyen... így sakk és matt volt!

    Ettől még Jova egy ostoba pöcs, nem kisebbítem az "érdemeit"! De tőle nem várok többet... ( mint ahogy Grúztól sem, csoda, hogy ő nem állíttata ki magát ) viszont Kleintől többet vártam.
  • Rudee
    #18762
    Akkor meg azért sírt volna mindenki, hogy milyen beszari és meg se próbál szerelni.
  • Solt
    #18761
    DE az övé! Ha lehetetlen, akkor nem kell megpróbálni, mert lehetne annyi esze, hogy annak kiállítás a vége! Köze nem volt a labdához, direkt felrúgta! Mit gondolt mi lesz? A tizenegyes garantált, az tízből kilencszer gól, plusz jár a piros! Nem jobb megoldás a meccs egyharmadánál ilyenkor inkább hagyni, hogy berúgja? Nincs lap, és lehet tovább küzdeni TELJES létszámban! Ehhez semmi más nem kell, csak minimális játékintelligencia! Nála ez hiányzik úgy látom...
  • Rudee
    #18760
    Inkább Jovát kellett volna kiállítani kezezésért. Az az emberhátrány lenne végre előny. Ő vette át Pölöskei szerepét.

    Ha meg 0-1 és marad 11 vs 11, akkor is maradt volna egy nagyot hibázó, teljesen önbizalom hiányos kapus, aki lepkézett volna párat. A megfogott 11es adta vissza neki, ha az bemegy tuti 3-4 góllal nyer a Honvéd.
  • Effe88
    #18759
    Ez igaz de Solt arra gondol, hogy inkább hagyni kellett volna a kispesti
    inkább legyen 0-1 és 11 ember mint 10 ember és tizenegyes
  • Rudee
    #18758
    NEM az övé. Lehetetlen volt már olyan helyzetből szerelnie, amilyenbe Levike vitte.