23418
  • Effe88
    #18717
    :D:Dnagyon komoly:D:D
  • Grenzjager
    #18716
    remélem a Fradi szóvivője vagy a kommunikációs igazgatója lesz Döme, mert megérdemli - és nem viccből. Ezek hiányozni fognak :D
  • bakkerman
    #18715
    nem akarom rontani a bizniszedet,de ez most kajak attól "exkluzív",meg 30 ezer forint,hogy rajta van egy fradi felirat? amikor olvastam azt hittem legalább címer is lesz rajta...ez így vérszegény
  • benco7
    #18714
    -reklám-
  • ReszegKoldus
    #18713
    Legközelebb vissza kell hozni a gatyás Bobbyt vezetőedzőnek, Tornyi másodedző, Csank kapusedző, Döme szóvivő, ha ő épp kocsmában van, akkor Csank beugrik nyilatkozni helyette.
  • Rudee
    #18712
    Biztos abban bíznak, hogy majd ez a pali hoz magával néhány játékost is. Csak azokat is meg kéne fizetni valamiből.
  • Effe88
    #18711
    bizony ez hamar össze jött
    már jó rég óta készíthették elő ezt a monizt:SS:
    de így hogy lehet edzősködni hihetetlen, állandóan arra gondolni, hogy már rég ki van nézve a helyedre egy edző....
  • Grenzjager
    #18710
    nagyon kíváncsian várom a dolgok alakulását, Moniz a vezetőedző.
    Gondolom a slepp (edzői team) marad, mert ugye László Csaba is jönne ha saját embereivel dolgozhatna, de azt nem szabad.

    Dömének abban igaza lehet hogy már a Pápa meccs előtt tudták Kubatovék hogy jön Moniz a helyére, csak a pontos idő volt kérdés.... miért nem lehetett ezt nyáron csinálni? .. mert már nyilván a Pápa előtti meccs előtt tárgyaltak Monizzal.

    Így most nyáron jött a zseni 30 éves ex-kecskeméti szerb csóka a "jövő csapatába", aki Kecsónak se kellett, a nagy nagy tehetségek, akik már fiatalon (? ... :P) 23-24 évesen bemutatkozhattak az NBII-ben...
    ..ebből mi fog kisülni, mert a fiatal nem lesz fiatalabb és a tehetséges sem tehetségesebb...

    'szal a vezetőség sehogy sem áll a korrektség és a gondos előre tervezés magaslatán... vagy a logikájukat nem értem
  • polluxware
    #18709
    sztem jó meccs volt.. végülis a magyarok nyertek



    csak a szegény villamos fájlalja a belsejét... ejjj
  • Rudee
    #18708
    Neki most jó dolga van, szerencsére.
  • Solt
    #18707
    A Tornyi, a Verebes azért volt jó edző, mert elhitette a falábúval is, hogy az adott poszton Európa egyik legjobb játékosa... az is edzői feladat, hogy a játékosokat úgy kezeld, hogy kihozhassa magából a maximumot. Ide tartozik a megfelelő taktika, és ide tartozik a lelki világának az ápolása is.

    A helyzetek belövése nagyban függ a játékos mentális állapotától is... ez pedig edzői feladat...

    Ha eredményesen játszanánk, de szarul, az nem érdekelne... de így, hogy se eredmény, se játék, de még csak halvány elképzelés sincs... elég volt...

    Ennek ellenére tisztelem a Dömét, és sajnálom, hogy nem sikerült neki.
  • ReszegKoldus
    #18706
    -volt
  • ReszegKoldus
    #18705
    Hát nincs mese, Tornyi kell ide, az még úgyse volt :D

    Egyébként utolsónak nekem pont az a Schembri rémlik, hogy ő be tudta lőni a helyzeteit, helyzetek azóta is vannak (hogy most gyönyörűen kidolgozott akciókkal és szép játékkal vagy sem, az más kérdés), csak nem igazán lövik be.

    Pl. Bödének is volt tegnap kb. 3 volt, amiből 0 lett gól. Na most ezzel lehet, hogy egyedül vagyok, de engem baromira nem érdekelne, ha az ellenfél 20-szor lő kapura és abból szerez 1-2 gólt, a Fradi meg nagy nehezen elbotladozik 3-szor az ellenfél kapujáig, de abból 3 gólt szerez és így lenne 29. meg 30. bajnoki cím, én simán aláírnám :)
  • Rudee
    #18704
    Ennél több nincs bennük, ezért nem kell sztárolni egyiket sem. Reménykedni is fölösleges, ha olyan jó lenne valamelyik is, akkor nem itt játszana. A gyengékre van pénz, meg egy játékosra kellett elkölteni szinte mindent. Nem egy Bödére kellett elkölteni annyi pénzt. Lehetett volna jobban erősíteni.
  • Solt
    #18703
    Nem kis szerencsével voltunk veretlenek...

    A sokadik szarul elvégzett szöglet is edző hiba! Ha látom, hogy képtelen beadni, akkor választok mást... ha az is képtelen, akkor kis szögletet rúgatok velük, és megpróbálok távoli lövésekre játszani. ( A Hakola pl kurva jól lő messziről )

    A Fradi jó pár évig nem lesz bajnok... az első lépés egy olyan edző lenne, aki kiváló szakmai munkát tesz le az asztalra. Ha ez megvan, akkor jöhetnének az erősítések posztokra...
  • Solt
    #18702
    Te ezt most direkt csinálod? Abból kell főzni ami van! Ha 3-4 jó játékosod van, akkor azt kell játszani, amit ők jól tudnak! Olyan taktikát kell prezentálni, amiben az a 3-4 jó játékos a tudása javát hozhatja...

    Ott a Józsi, a Somália, a Böde, a Hakola, akikre lehetne alapozni. Ha tudom, hogy a Cukic egy pöcs, és csak labdaszerzésre jó, akkor elmagyarázom neki, hogy miután megszerezte a labdát, passzolja olyan emberhez, aki tud velem mit kezdeni, és ne álljon neki cselezni, ívelgetni! Ha ezt elmondom neki, és nem azt csinálja, akkor kibaszom a csapatból... utána meg elgondolkozok rajta, hogy mi a szarnak igazoltam le...

    Tehát amíg nem lesz pénzünk összevásárolni egy bajnokcsapatot, addig marad az, hogy kell egy olyan edző, aki ebből a pár jó játékosból ki tudja hozni azt ami bennük van.

    A Döme erre láthatóan képtelen volt. Semmi jele nem volt annak, hogy pár hét múlva ez a nulla játék bármiben is javulhatna...
  • ReszegKoldus
    #18701
    Dehogynem volt eredményes, tegnapig veretlen volt a csapat :D

    Nyilván a foci bonyolultabb a mutogatásnál, de annak azért elég alapnak kéne lenni, hogy a szögletet nem rúgjuk ki a másik oldalon bedobásra.

    Ez a csapat meg valóban nem bajnokesélyes, sőt, szerintem 3-4-5 év minimum kéne hozzá, csak ez a "számláló" újraindul minden edzőváltásnál.

    Nem mondom, hogy kizárt, hogy jöjjön valaki, akinek kijön a lépés és 1 év alatt bajnokságot nyer, de elnézve az edzők számát és az eredményeiket ez egyre valószínűtlenebb.
  • Rudee
    #18700
    4 ember nem tesz ki 11-et. Főleg ha a többi 7 csak hátráltató. Ez nem barszelóna, hogy elég egy lesszi villanás és meccseket nyernek.
  • Solt
    #18699
    És az a 3-4 játékos megmutatta azt amit tud? Nem! Pont az lenne a lényeg, hogy azokra kéne építeni, akik tudnak valamit, de ebből semmi nem látszott...

    Kezdem úgy érezni, mintha nem ugyanazokat a meccseket néztük volna...
  • Solt
    #18698
    A húzódjatok előre mutogatásnál kicsit bonyolultabb a foci...

    Egyébként meg elbeszélünk egymás mellett... ez a gárda nem bajnok esélyes, ráadásul van bőven kutyaütő köztük! Viszont ennél többet tudnak... egyetlen mérkőzés nem volt, ahol lehetett volna látni valami elképzelést, hogy mégis mi a szart akarunk játszani!

    De, engem még ez sem érdekelne, ha a szar játék legalább eredményes lenne. De így, hogy se eredmény, se játék, kicsit sok volt már...
  • Rudee
    #18697
    Nyilván a Knézy is rosszul látta át a helyzetet
  • Rudee
    #18696
    Aki elvileg tud focizni, az sajnos a IX. kerülettől egész messze jár. Ebben a keretben 3-4 játékos van, aki tud is valamit. A többi csak töltelék.
  • ReszegKoldus
    #18695
    Még knézy "mester" is mondta az 1. félidő alatt többször, hogy Döme mutogat, hogy húzódjanak előrébb a játékosok, de nem mentek, ez kinek a hibája? Nem mutatták meg nekik merre van az előre? :D

    Én nem mentegetni akarom Détárit, de ő a 10. edző a legutóbbi bajnoki cím óta (én beleszámolom Pintért is...) és az eredményeik magukért beszélnek. Nézhetjük úgy is, hogy Novák óta 16 év alatt 18 edző, de valami csak nem akar úgy működni, ahogy kéne.

    Ha csak megnézem Pruknert, bronzérem, európai kupa indulás, aztán egy gyalázatosan rossz szezonrajt és az előző szezon egyből elfelejtve, edző leváltva, én mondjuk az ilyenek miatt nem akarom a kispadon látni se Nyilasit, se Lipcseit. Bár előbbitől azt hiszem nem is kell "tartanom" ebből a szempontból.
  • Effe88
    #18694
    kéne kéne
    még egy montvainak is örülnék(csak mondtam egy nevet) stb...stb..
  • Grenzjager
    #18693
    már akkor csatár kellett amikor itt volt Pölöskey....
    Máté a Vidiből jó a tarcsiba még, Birtalan, meg a román nem kellett....

    most már akkor két csatér kéne...
  • Solt
    #18692
    Te most úgy csinálsz, mintha meccsenként lett volna 5-6 kidolgozott ziccerünk, a Dömét meg azért rúgták ki, mert ezeket nem rúgtuk be!

    Azért rúgták ki, mert nem volt semmi focira emlékeztető momentum, az egész csapat csak nyűglődik, és még azok is elfelejtettek focizni, akik elvileg tudnának is.

    Ismétlem, a mutatott játéknál jobb játékosaink vannak! Ha ez a pályán nem derül ki, az az EDZŐ hibája!
  • Effe88
    #18691
    olvastam én is
    de attől még kell csatár mert így majd továbbra is csak a pontrugásokból fogunk élni
  • Solt
    #18690
    Szerintem egy fél szezon jár legalább minden új edzőnek... ennyi idő után már látni kell a keze munkáját a játékon, különben valami gáz van...
  • Grenzjager
    #18689
    főleg egy pippanytús beszédhibás némettel szemben :))))
  • Rudee
    #18688
    De van szerepe. Csak nem kérhet időt, hogy oda szaladjon a kapura lövő játékoshoz és lerajzolja neki, hogy mi lenne a jó döntés. Meg a fogyatékos középpályást sem irányíthatja kontrollerrel, hogy merre kéne passzolni.
  • Grenzjager
    #18687
    Döme egy jó indulatú f@sz, de már sok volt, sose szidtam, esetleg a dolgain tűnődtem, de fel kellett már kavarni a vizet.
  • Rudee
    #18686
    Külföldivel mindig nagyobb az elvárás.
  • Solt
    #18685
    Én meg úgy látom, mindjárt az derül ki, hogy az edzőnek nincs is szerepe az eredményekben, elég jó játékosokat igazolni, hiszen ők tudják mi a dolguk... csak fel kell küldeni őket a pályára, oszt ennyi.
  • Solt
    #18684
    A Détárinak 3-4 hete volt? Azt hiszem kapott elég időt, hogy valamit felmutasson!
  • Grenzjager
    #18683
    Schembri most írt alá Leandróhoz és André Alveshez, Omonia Nicosia.
  • Effe88
    #18682
    igazából csatárunk nincs isD::D
    kéne egy schembri vagy vki sűrgősen
  • Rudee
    #18681
    Hát igen
  • ReszegKoldus
    #18680
    Még a végén kiderül, hogy az edzőnek külön kérvényt kell benyújtania a csatár részére minden meccs előtt, hogy lője be a helyzeteit, mert az előző klubjában nyilván ez így volt, itt meg nem jön rá szegény magától, hogy mit is kéne csinálnia :)
  • Rudee
    #18679
    3-4 hét múlva ugyan ezt mondják majd az új edzőre is.
  • Solt
    #18678
    Hát a Csank féle csapat egy lapon sem említhető játékban azzal ami itt van!

    Lehet ezt ragozni, de ettől még a Döme nem jó edző! Imádtam játékosként, eleinte voltak jó húzásai, reménykeltő ötletei, de mára kiderült, hogy van még mit tanulnia... Nem a Fradi kispadjára való!