23418
  • gabber_saviola
    #18877
    Én meg abban reménykedem, hogy Ranilovics véd majd, Jova meg pihen kicsit.
  • Effe88
    #18876
    Kösz az infokat.
    Remélem moniz őt védeti majd.
  • gabber_saviola
    #18875
    Én tegnap láttam benne fantáziát. Ami elsőre lejött, hogy nem olyan kapkodós, mint Jova.
  • Láma!
    #18874
    Nem sok dolga volt.. a gólról nem nagyon tehetett, amugy pedig roppant magabiztosan mozdult ki, néha 16-oson kivülre is. Legalábbis amennyit láttam a meccsböl, az alapján.
  • Effe88
    #18873
    Kunsági milyen volt tegnap???
  • Rudee
    #18872
    Kunsági, Otten, Jovanovic, Józsi, Máté, Böde, Grúz, Cukic, Orosz, Klein, Somália

    Antal, Koszó, Vaskó, Balogh, Sós, Mohl, Savic, Luis Ramos, Litsingi, Jorginho, Balázs
  • Láma!
    #18871
    ja hogy 18:30kor lesz?
    azt hittem 17:30 :DD

    itt vadászok meg mérgelödök hogy semmi nem adja:D

    azért kösz!

    és 80 plus-os táp kell holnap ugy készülj. az alatt semmi nem érdekel:D
  • gabber_saviola
    #18870
    Té Gyula nem adja?
  • Láma!
    #18869
    stream-et tud valaki a ligakupához?
  • Effe88
    #18868
    neeemmmmmmmmmmm
    ez most más lesz:)tuti:)

  • ReszegKoldus
    #18867
    Sajnos nekem minden edzőváltásnál a "május" jut eszembe, hogy de jó lenne olyan úton elindulni, eddig nem akartam példának hozni (eszerint megtették máshol mások), pedig nála jobb példa nincs.
    (Nyilván a körülmények is mások persze)
  • Grenzjager
    #18866
    Ferencvárosi öröknaptár

    Csak a dátumot és az aktuális szereplőket kell megcserélni évről évre, ez lesz a forgatókönyv majd most is…

    201? június: Idén a bajnoki cím a cél, olyan játékosokat igazoltunk, akik mentálisan is erősek, akik tudják mit jelent a Fradiban játszani.

    201? július: Az edzőmeccsek eredménye nem számít, a keret nagyon erős minden posztra van két azonos képességű játékosunk. Profi munka folyik, aki kritizálja az edzéseket próbálja meg végigdolgozni mindezt. Hosszú távra tervezünk, amíg én itt vagyok, addig xy marad az edző.

    201? augusztus: Elkerülhetetlen a váltás, új szakmai impulzusra, irányvonalra van szükség. A most érkező xy-ra hosszú távon számítunk. A cél továbbra is az első három hely.

    201? október vége: A télen kicseréljük a keret nagyrészét, olyan játékosok érkeznek, akik nem ijednek meg a saját árnyékuktól. Az új edző munkáját a tavaszi szezontól lehet majd érezni.

    201? március: Sajnos télen kevés a szabad játékos, de akik érkeztek azok komoly erősítést jelentenek majd. Megyünk tovább az úton, ez az év a csapatépítés jegyében telik majd el. A nyáron nem lehet pénzkérdés az erősítés.

    201? május: Bár a történetünk legrosszabb szezonját futjuk, de szerződést hosszabbítottunk xy-al, akivel olyan úton indulunk el, mint Alex Ferguson a Manchesterben. Amíg én vagyok az elnök, addig itt nem váltják évente az edzők egymást.
  • gabber_saviola
    #18865
    Mondjuk a gólján kívül sok minden nem csinált, de hát akkor is gól szerzett nem egy kis csapat ellen.
  • Rudee
    #18864
    Biztos jobban keres "kicsivel", azért meg már képes játszani. Mondjuk azért kellenek a társak is, hogy valaki jól teljesítsen.
  • gabber_saviola
    #18863
    és most kapott egy sárgát.

    Sztrímen nézem, hát komolyan mint ha nem is az itteni Abdi lenne.
  • Rudee
    #18862
    Abdi most lőtt gólt a Porto ellen
  • Effe88
    #18861
    igen
    azt jelenti, hogy bitang jó a csapat:D:D:D

    amúgy 2 hétih nem lesz forduló(csak ilyen ligakupás bohóckodás)
    de 15.én jön a haladás bajnokira
    tuti győzünk
  • Grenzjager
    #18860
    talán azt hogy nem lehet fogadni az 55. és a 65. perc között történtekre?
  • Gabe18
    #18859
    Mondjuk az elmúlt 3 meccsen 2x kaptunk sorsdöntő gólt a 90. perc után. Ez is jelent valamit.
  • Solt
    #18858
    A második gólunknál lehetett látni, hogy kb mit tudunk. Mentálisan vannak ezek szarban, de nagyon...
  • Grenzjager
    #18857
    "DOLGOZUNK TOVÁBB"
    (Détári Lajos, 2012.)
  • Grenzjager
    #18856
    mondjuk Moniz azon bukhat, hogy ő még nem tudja melyik játékos/bíró tett fel Szingapúrban 50.000 eurót arra hogy utolsó percben alakul ki az X.

    Balkáni és észak-baláni(Kárpát-medence)akhoz balkáni edző kell sztem, de melózzon Moniz, baj nem lehet ... nagyobb baj




  • Solt
    #18855
    Pár hónap múlva kiderül, hogy ez még a Döme utózöngéje, vagy, hogy a Moniz is csak ennyit képes kihozni ezekből...
  • Gabe18
    #18854
    2-0-ról leikszelni ezzel a szar bandával. Hát valami nevetséges. Elmehet az összes játékosunk a picsába...
  • JimKirk
    #18853
    Hat ja!
  • Effe88
    #18852
    amúgy kurva szégyen ez az x:D:D
    a liga egyik leggyengébb csapatát nem tudjuk legyőzni
    ráadásul nem is saját pályájukon játszanak:Dd::D
    no mindegy moniz szép volt a tavaszt nem éli meg ő se:D:D
  • Grenzjager
    #18851
    mondtam h be kéne állni bunkifocit tolni s semmi támadás, ezekkel??
  • JimKirk
    #18850
    Beszaras bazdmeg!
  • Takezó
    #18849
    Hát ettől nem kellett volna elesnie ennek a majomnak.
  • Effe88
    #18848
    solymosi egy tetű de a tizi jogos volt most
  • Solt
    #18847
    Na meg is van az X! :D
  • Grenzjager
    #18846
    Jova csak Jova
    legyen 2-2 megérdemlik b+
  • JimKirk
    #18845
    ROFL!
  • ReszegKoldus
    #18844
    Csak sikerül elrontani...
  • Effe88
    #18843
    :(
  • Effe88
    #18842
    ez közel volt:D:D:D
  • Gabe18
    #18841
    Na majdnem beszoptuk...
  • Grenzjager
    #18840
    ...tehát tegyük össze a két kezünk a három pontért.
    Böde legalább próbálkozik.
  • ReszegKoldus
    #18839
    Csóri Böde :D
  • Gabe18
    #18838
    Ugyan már. Józsi a Pápa meccs után most egy másfél évig pihenget.