23418
  • Grenzjager
    #19037
    :)))
    Megsüvegelendő, hogy a Hungária körúton nem a fradisták távoltartása volt a cél. Mint ismert, az MTK által megküldött 1000 jegy gyorsan elfogyott az Üllői úton. Emellett a helyszínen biztosítottak még belépőket, amik szintén elkeltek, ám ezután is még nagy sorok álltak a vendégpénztáraknál. Ekkor a házigazdák nem bezárták az ablakokat, hogy lehet hazamenni, hanem megoldást kerestek, és találtak. A Videoton elleni bajnokijukról maradt bőven vendégjegy (érthetetlen… – Peti), így azokon az ellenfél nevét áthúzták, majd ráírták, hogy FTC és kiadták. Így mindenki, aki a helyszínen akarta megtekinteni a mérkőzést, bejutott. Köszönjük! (üllői129)
  • Grenzjager
    #19036
  • ReszegKoldus
    #19035
    Moniz kiért a lokimeccsre, nem semmi a csávó
  • ReszegKoldus
    #19034
    Azért egy újonctól így kikapni...

    Jövő héten lehet javítani, hacsak nem találják ki, hogy lesz egy Ártány nevű kabalaállatuk, mert akkor ellenük sincs esély
  • banok
    #19033
    faszomba
  • Mor3llo
    #19032
    óriási! :)
  • Effe88
    #19031
    azért ez szép volt
    60 méteről még ha üres kapu is
  • ReszegKoldus
    #19030
    Atyaég
  • ReszegKoldus
    #19029
    Vicc, hogy fél órákba kerül futni az eredmény után, a hátrányba kerüléshez meg elég volt 10 perc mindháromszor...
  • Effe88
    #19028
    ez most olyan dömés
  • ReszegKoldus
    #19027
    Jönnek majd a "Gedeon szerencsét hozott az MTK-nak" jellegű cikkek.
  • Mor3llo
    #19026
    nevetséges bazz, nevetséges
  • Effe88
    #19025
    az igen
  • Rudee
    #19024
    Ez már nevetséges.
  • banok
    #19023
    2-2 Böde :)
  • Effe88
    #19022
    győz Gedeon?
  • Solt
    #19021
    Nem hiszem el... NSO-n olvasom mobilról... Elég idegőrlő...
  • Rudee
    #19020
    2 helyzetből 2 gól, megint stabil a védelem.
  • ReszegKoldus
    #19019
    Vagy már a közepe is :D
  • ReszegKoldus
    #19018
    Ez eddig olyan, mint a múlt heti meccs, csak 3 villamosmegállóval odébb játsszák...
    A vége lehetne szebb majd
  • Zenszkij
    #19017
    Na igen, rég volt már ilyen jó edzője a Ferencvárosnak. Megjegyzem én Pruknert is bírtam, nem volt vele semmi gond, de néha jól jön egy kis külföldi tapasztalat. Remélem sikerül véghez vinni a céljait, ideje lenne, hogy nálunk is addig maradjon egy edző, mint teszem azt Sir Alex a Manchesternél.
  • Rudee
    #19016
    Ferencváros II-Cegléd 5-4 (2-3)

    G.: Kormos (4' 0-1), Holman (6' 1-1), Koncz (8' 1-2), Beliczky (16' 2-2), Csurka (40' 2-3), Medgyesi (57' 2-4), Gárdos (62' 3-4), Holman (81' 4-4), Batik (92' 5-4)

    A csapat: Rigó, Beliczky, Holman, Birtalan, Erdei, Busai, Simita, Grúz, Nyilasi (Nehéz, 56'), Vass (Batik, 76'), Hakola (Gárdos, 35')
  • Grenzjager
    #19015
    egyre szimpibb..., de majd a Mötöká után lesz még inkább


    Moniz: Az edzők néha túl fontosnak tartják magukat
    2012. november 01, csütörtök 10:10
    Budapest – A Fradi jövője az utánpótlás-szakemberek kezében van.

    A Ferencváros holland edzője, Ricardo Moniz hatalmas szenvedéllyel képes beszélni a labdarúgásról, ezt már több nyilatkozatában is láthattuk tőle. A szurkolók bíznak benne, a szakemberek szerint egyre jobban látszik a szakvezető munkája a csapaton, amely egyre meggyőzőbben teljesít a bajnokságban. A 48 esztendős tréner a Zöld és Fehér magazinnak beszélt a futballról alkotott filozófiájáról.
    – Meggyőződésem, hogy a tehetség a befektetett időn múlik, amihez hatalmas szenvedély kell minden egyes nap – az a bizonyos 200 százalék, amiről már sokszor beszéltem. Ezért nem értem, ha sokan furcsán néznek ránk a napi két edzés miatt. Ha szeretem a focit, nem azon gondolkodom, hogy mennyi edzésem van egy nap, hanem minél több idő akarok a futballal tölteni – mondta Ricardo Moniz. – Nem teszek semmi különöset. Mindössze arra figyelek, hogy a futballistáim kihozzák magukból a legtöbbet. Az edzők néha túl fontosnak tartják magukat, pedig a játékosok azok, akik kifutnak a pályára, játsszák a játékot és meghozzák a döntéseket. Én csak egy edző vagyok, aki terelgeti őket – folytatta a szakember.
    Természetesen az interjú során szóba kerültek a zöld-fehérek szurkolói is. A szakvezető kitért a Videoton elleni vihart követő eseményekre is.
    – Hatalmas tisztelet a szurkolóknak! Nem tudom elégszer elmondani: soha életemben nem tapasztaltam még hasonlót, mint Székesfehérváron. Iszonyú vihar csapott le a stadionra, a szurkolóink pedig ott álltak a hatalmas szélben, a zuhogó esőben, és éltették a csapatot. Hihetetlen erőt szabadítottak fel bennem is, és még inkább biztos vagyok benne, hogy nem okozhatok nekik csalódást. Az a remény, amelyet mindennap látok, és az a szenvedély, amely körülvesz itt a Ferencvárosnál, még keményebb munkára ösztönöz.
    Moniz szerint az a legfontosabb, hogy a klubnál rendben legyen az utánpótlás, mert azon múlik a Ferencváros jövője.
    – Az utánpótlás-nevelés minőségén múlik, mennyi kivételes tehetség tud felkerülni a felnőtt csapatba, a Fradi jövője az utánpótlás-szakemberek kezében van – zárta szavait a holland tréner.
    H.G. (nb1.hu)
  • Solt
    #19014
    Értékelések
  • Solt
    #19013
    Így is volt... nem sok közük volt a meccshez. Nem volt szerencsénk, plusz egy kicsit jobban kellett volna koncentrálni, de ezt leszámítva öröm volt nézni ahogy nyomunk végig. Láttam pár meccsét a Győrnek, általában ők dominálnak, de most gyakorlatilag végig bekkelték a meccset...

    Jó úton járunk...
  • ReszegKoldus
    #19012
    Igaz nem sokat láttam a meccsből, de az alapján nem látszott a Győrön, hogy vezeti a tabellát. Kb egykapuzást láttam csak a Fraditól.
  • Effe88
    #19011
    ez egy sima piros kellett volna, hogy legyen
    matiz, hogy kussol ilyenkor
  • ReszegKoldus
    #19010
    Valahogy csak bement a labda a megfelelő kapuba :D
  • Solt
    #19009
    Kurvára idegesít az eto...
  • Solt
    #19008
    Agyfaszt kapok...
  • ReszegKoldus
    #19007
    És még szerencséje sincs
  • Rudee
    #19006
    Ez a Peric meg tényleg egy irtó nagy balfasz. Bár az ex-kaposváriakkal nem sok szerencsénk volt eddig sem.
  • Rudee
    #19005
    A másik irányba kéne 1-2 olyan passz. Egyébként semmit nem mutat ez ETO szerencsére, bár nekik ez pont elég így ahogy van.
  • Solt
    #19004
    Jól kezdődik... :SS Ezeket levetkőzhetnénk már, kurva idegesítő ilyen gólokat kapni...
  • bubu13
    #19003
    Grúz és Hakola sérülések miatt nincs az első keretnél, Otten meg nincs jó viszonyba Monizzal ugye.
    Ma meg kéne verni a Győrt, hogy közelebb kerüljünk a dobogóhoz.
  • Grenzjager
    #19002
    Grúz meg Hakola, Ottennel akár mehetnének állandóan a második csapatba a jelenlegi állás szerint, hogy ki mikor volt utoljára akár kispadon az első keretnél.

    Jó lenne ha délutánra elállna az eső, ahogy én nézem rossz esetben csak erős szitálás lesz, jó eseten csak felhős, pedig most minden adva van az időjárástól függetlenül hogy nagyon fain meccs, sok néző és Fradi győzelem legyen a vége. Utána megvernénk a libásokat és már dobogón lennénk:)
  • Rudee
    #19001
    Putnok-Ferencváros II 1-2 (0-1)
    G.: Nyilasi B. (37' 0-1), Kerékgyártó T. (57' 1-1), Nehéz M. (78' 1-2)

    Grúz és Hakola játszott az NB1-esek közül.
  • ReszegKoldus
    #19000
    Chaplin, a Fradista
  • Grenzjager
    #18999
    mai kézi meccsen heeee ? na ez a durva nem szarajevó....
  • sb1
    #18998
    Így van, csodálatos eredmény ez (mint a Veszprém BL sikeri sem kutyák, azért valjuk be :D ) Jóérzés mostanában magyar szurkolónak lenni, végre nem lehajtott fejjel kell járkálni :) És igenis a Fradiban is érzek azért sok pozitívumot. Csak így tovább!