23418
  • Solt
    #19397
    "A Steaua Bukarest ma 1:0-ra verte a Chelsea-t az Európa Ligában a legjobb 8 közé jutásért vívott első meccsen. A románok kezdőcsapata 9 helyen egyezett azzal az együttessel, amit a Fradi 2:1-re vert Marbellán."
  • Solt
    #19396
  • Grenzjager
    #19395
    Kedves Szurkolótársaink!

    Bizonyára mindannyian tisztában vagytok vele, hogy a Ferencváros számára az év meccse lesz a vasárnapi! Természetesen ennek megfelelő hozzáállást várunk el a csapattól, ugyanakkor fontos, hogy mi szurkolók is ennek megfelelően álljunk a mérkőzéshez!

    A legfontosabb, hogy mindenki próbáljon időben, minél hamarabb bejutni a stadionba. A kapukat már 14:00-tól megnyitják. Erre a mérkőzésre egy egész stadionos látvánnyal készülünk, amelyet kizárólag akkor tudunk sikeresen kivitelezni, ha kezdés előtt már mindenki a helyén van. Nagy tömeg lesz, tényleg csak az érkezzen az utolsó egy órában, akinek halaszthatatlan dolga van! A koreográfiával kapcsolatban a hosszanti oldalon helyet foglalókat kérjük, figyelmesen olvassák el majd a kiosztott szórólapokat, a kapu mögöttiek pedig kövessék az előénekes utasításait!

    Aki a B-Közép-be váltott belépőt, az ne feledje, hogy hová jön! Senki ne azért jöjjön, hogy később elmondhassa, jelen volt ezen a derbyn, hanem azért, hogy aktív részese legyen a csapat sikerének, ami rajtunk is múlik – minden Fradistán! Kérünk hát titeket, hogy a meccs alatt a telefonok maradjanak a zsebetekben, ne azzal legyetek elfoglalva, hogy kameráztok, fotóztok! Tisztában vagyunk vele, hogy ilyenkor elmaradhatatlan az alkoholfogyasztás, de amennyiben megoldható, mindenkit kérünk, hogy annyit fogyasszon, amennyi hatására még tudatánál van. A rendőri provokációnak pedig senki ne üljön fel, felesleges szituációkat pedig mi magunk se hozzunk létre!

    Ne feledjétek, rengetegen nem jutottak jegyhez, akik közül sokan szívesen jönnének és tennének a csapat sikeréért! Szurkoljunk úgy, hogy meccs végén büszkék lehessünk magunkra!

    Robbanjon az egész stadion! Mindenki kattanjon be!

    Green Monsters
    (B-közép)
  • Grenzjager
    #19394
    hehe:)))
  • Grenzjager
    #19393
  • Grenzjager
    #19392
    A 4 kapott gól is sok derby előtt...

    De kéziben megint nagyok voltak a csajok, csak 7végén zúzzák le a románokat és BL elődöntő :)
  • ReszegKoldus
    #19391
    3:1-ről ki gondolta, hogy majd az idegenben lőtt gólok fognak dönteni? :D
  • ReszegKoldus
    #19390
    Így meg pláne jól jön...
  • ReszegKoldus
    #19389
    Elég fura volt, hogy ez a remek védelem vasárnap nem kapott gólt, de azért úgy erre nem igazán számítottam
    Biztos jól jön ez a plusz fél óra... :D
  • Solt
    #19388
    3:1-re égünk! :D
  • Solt
    #19387
    Minél inkább tiltanak valamit, annál nagyobb ellenállást vált ki. Ha a kutya nem reagálna ezekre a kiírásokra, akkor egy idő után el is tűnnének...

    Mind a negatív, mind a pozitív diszkrimináció csak feszültséget szül... tudják ezt azok is, akik ezeket a döntéseket hozzák... pont ezért hozzák őket.
  • Takezó
    #19386
    Ööö, mindenki tudja, mit jelent, sose értettem ezt a jobbos értetlenkedést. Miért lepődnek meg, amikor megbüntetik őket egy egyértelmű utalásért?
  • Sippie
    #19385
    zsocskos midók?
    Ennek még értelme sincs, ilyenért büntetnek? Röhej b+ :D
  • Grenzjager
    #19384
    az 50 ezer Ft MLSZ bünti gondolom ezért van

    elég erősen kezdünk
    FTC: Jova – Gyömbér, Besic, Junior Fell, Sváb – Józsi, Batik – Martinus, Aborah, Hakola – Peric
    Cs: Ranilovic, Bönig, Böde, Cukic, Jenner, Orosz, Klein

    Batik remélem befényezi magát Csilus mellé :)
  • Grenzjager
    #19383
    még nem tudjuk mikor kezdődik a bontás...
    még nem tudjuk hol fog játszani a csapat(illetve a 2. csapat) a bontás/építkezés alatt...

    ez az inkább a felhajtásról szól,

    2013. március 30., szombat
    FTC - Egri FC
    Időpont: 18:30
    Helyszín: Budapest, Albert Stadion

    2013. április 13., szombat
    FTC - Siófok
    Időpont: 18:30
    Helyszín: Budapest, Albert Stadion

    2013. április 28., vasárnap
    FTC - Videoton
    Időpont: 16:30
    Helyszín: Budapest, Albert Stadion

    .... és így tovább
  • Zenszkij
    #19382
    Nem tisztem politizálni, de a jobboldoldali kormányok alatt a Fradit mindig nyomták, emlékszünk ugye a jó öreg Torgyán papára. Míg az MSZP alatt száműztek az NB2-be, továbbá a régi kommunista rezsim alatt is elvették a csapat nevét. Ez az egyetlen pozitív dolog amit a jobboldal mellé fel tudok sorakoztatni :).
  • Grenzjager
    #19381
    Stadion témában én nagyon parázom, és továbbra is ellenzem a bontást...

    továbbá furcsa hogy novemberben még Moniz küldte haza a játékosokat edzésről mert csúsztak a fizetéssel (lehet hogy volt zsé csak kamatozzon nekem amig nem szól a melós elmélet élt), és most már csak holland 7-9szeres válogatott Mendesen múlik, hogy jön e Besics, Jenner, Martinus mellé... én csak a hirtelenséget és annak a le nem kommunikálását nem értem. Új stadion, új csapat hirtelen verjük az ETO-t költségvetésben is meg a pályán, nem a tény zavar hanem a hirtelensége és annak körülményei.

    és az hogy töketlenkednek valamit jó példa a lesz vagy nem lesz Rapid meccs.. persze tudom milyen töketlenkedések voltak az elmúlt 10 évben, na de ebben ne legyen maximalista egy Fradista? :)

    és a végén beugrik a Panathinaikos :) vagy Kolozsvári Vasutas a Rapid helyett :)
  • Zenszkij
    #19380
    nehogy aztán az legyen, hogy lebontják és nem épül stadion :D
  • ReszegKoldus
    #19379
    Kezdődik? :)
  • primavis
    #19378
    A meccset Solymosi olvtárs vezeti! Aki valszeg nagyon fog ügyelni arra, hogy nehogy az újpestiek azzal vádolják majd, hogy kompenzált a múltkori meccsért! Hülyék ezek a bíróküldésnél???
  • Grenzjager
    #19377
    Csilus: Gera és Simon a példaképeim

    Fiatal játékosunk a csapatról, Monizról és saját céljairól is nyilatkozott.
    - Hány évesen kezdtél el focizni, kinek a hatására?
    - 5 éves koromban kezdtem a labdarúgást itt a Ferencvárosban. Nálunk a családban hagyomány a fradizmus, szóval más sportág illetve egyesület szóba sem jöhetett.
    - Ki a példaképed?
    - Két nevet tudnék említeni az egyik Gera Zoltán, aki nagy hatással volt rám és jó kapcsolatban is voltunk, illetve a másik Simon Tibor, akit mind emberként, mind sportolóként mélyen tiszteltem!
    - Mik a céljaid a közeli és távolabbi jövőben?
    - Mind közeli mind távoli célként is azt tűztem ki magam elé, hogy a Ferencváros első csapatának meghatározó játékosa legyek. Külföldön csak ez után szeretnék futballozni!
    - Szerinted hányadik helyre érhet oda a csapat a szezon végén?
    - A keret összetétele és minősége miatt szinte kötelezőnek tartom a dobogót!
    - Milyen edzőnek tartod Ricardo Monizt?
    - Ricardo Monizt nagyra tartom és tisztelem, eddig is remek edzőim voltak de az ő személyisége, a futball iránti elkötelezettsége és szenvedélye egyedülálló! Véleményem szerint jobb edzőnk nem is lehetne!
    - Mik az első benyomásaid az első csapatban töltött meccsekről?
    - Az első benyomásom egyértelműen pozitív. A csapat nagyon egyben van mind mentálisan mind fizikálisan.
    - Milyenek a tréningek?
    - A tréningek rendkívül tempósak illetve ami nagyon fontos, minőségiek is. Számomra óriási változást jelentettek és ezzel nem arra célzok hogy az utánpótlásban lassú tempó lenne!
    - Mit vár tőled Moniz mester?
    - A mester azt várja el tőlem, hogy vezéregyéniség legyek mind a pályán, mind azon kívül. Ebbe beletartozik a mérkőzés közbeni hatékony kommunikáció illetve a megszerzett labdák lejátszása is.
    - Kit tartasz a legjobbnak a csapatban?
    - Rengeteg remek játékos van a csapatban, ha muszáj választanom Böde Dánielt, Besic-et vagy Cukic-ot mondanám.
    - Köszönjük, hogy a rendelkezésünkre álltál.
    - Köszönöm a lehetőséget.
    forrás: Fradi volt, Fradi van, Fradi lesz Facebook csoport
  • Grenzjager
    #19376
    Puskás, Albert, Varga nem futott el. Maradtak, a labdával aludtak. Edzették magukat. Van Persie is ilyen volt. Meg is látszik a játékán a labdabiztonság. Most egy ilyet látok a Fradiban, Csilus Tamást. Neki a vére is zöld, igazi Fradista. Három-négy olyan kellene, mint ő. vmi apró fény? :D:D:D
  • Grenzjager
    #19375
    A 70. Derby az Üllői úton
  • Zenszkij
    #19374
  • Zenszkij
    #19373
    az eredmény ellenére nem volt ez olyan sima győzelem, nem volt meggyőző a labdatartásunk az első félidőben, ha kapunk egy gólt az elején egy szavunk se lehetett volna
  • ReszegKoldus
    #19372
    Kb. akkor lett meg a vezetés, amikor épp azon gondolkodtam, hogy vajon, aki tegnap ilyen 10 gólokat vizionált jövő hétre és látja ezt a játékot az most mit gondolhat :D
  • Solt
    #19371
    Hááát... nekem nem tetszett! :S Az eredmény oké, de egyáltalán nem domináltunk, sőt.
  • banok
    #19370
    Na ez a mai nagyon zsír teljesítmény volt. Jövő vasárnap szarrá verjük a lilákat!
  • ReszegKoldus
    #19369
    Martinust a fehér reklámtáblák előtt se vettem észre, olyan vékony az ember :D
  • Zenszkij
    #19368
    kimegyek cigire erre ott a gól :D, sűrűbben kéne dohányoznom
  • Solt
    #19367
    Meg kell kapni az első gólt, hogy elkezdjünk focizni! :D
  • Zenszkij
    #19366
    eddig nem valami magabiztos a csapat...
  • banok
    #19365
    Ebben van valami... XD
    Bő egy óra múlva bajnoki aztán este női kézi BL meccs Szlovéniában!

    OTP BANK LIGA
    16.30 Lombard FC Pápa-FTC
    tv: m1

    NŐI KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA
    19.30 Krim Ljubljana-FTC
    tv: Digisport1 hu

    Akinek stream kell a meccseknek azoknak ajánlom az oldalam.
  • Zenszkij
    #19364
    Az egészben az a jó, hogy már pizzéria 6-0 névvel Ute drukkereknek, kiadvány 6-0 névvel, mindenféle gané ereklye 6-0-al a Fradi miatt kiadásra került. Ennek most vége..a 6-0 új értelmet kapott. A helyükbe inkább kaptam volna még egy hetediket ha már gólt nem tudtak rúgni, csak 6-0 ne legyen LOL.
  • Rasztiman
    #19363
    Nem tudom, kérdezd meg a paksiaktól, írom a számukat:06/.... :D
  • Solt
    #19362
    Szerencséjük sem volt, plusz emberhátrányban is voltak... ennyire nem gyengék ez tény, de szerintem emberelőny nélkül is kikaptak volna, de max döntetlen.

    Na most ellenünk nem lesz más választásuk idegenben, mint beállni 10 emberrel védekezni... az eredmény attól függ majd, hogy tudunk-e hamar gól szerezni... ha igen, akkor megszórhatjuk őket, ha nem akkor necces lehet... főleg, ha ők lövik az első gólt... bár nekünk az mostanában bejön, ha hátrányban vagyunk! :D
  • ReszegKoldus
    #19361
    A hangulaton tuti nem fog múlni, de valahogy nem tudom elképzelni, hogy jövő héten is ilyen gyengén játszanak.
  • Solt
    #19360
    Egy 3 gólos különbség esetén valószínűleg még ennél is butábbra innám magam! :D Ennél több halál közeli élményt okozna... :))
  • ressy14
    #19359
    hát ha sok góllal megveritek őket, akkor újpesten nagy balhé lesz, az tuti.
  • ReszegKoldus
    #19358
    Nekem megfelelne a 3-4, de már a 6:0-t azért kisebb csodának tartanám, még ha telt ház is lesz stb, a 10 gól meg enyhén komolytalannak tűnik (bár kétségkívül szép lenne) :D