1352
Vélemények, tapasztalatok
  • EK1TEP
    #1112
    Hol nincs még?
  • Trisztin
    #1111
    rendezzünk szavazást a topicban,hogy hova legyen a következő 8)
  • predator1982
    #1110
    komolyan mondom most már csináltatok egyet nálatok:-)
  • predator1982
    #1109
    gergő is állandóan nyomatja wiwen a reklámot:-)
  • predator1982
    #1108
    ez nem a reklám helye, amúgy meg nem is értem mindenki andy-nél dolgozik?:DDDDDDDDDDDDD hányan vagytok ott?
  • payn
    #1107
    sziasztok ricsi vok az andys tattoonál dolgozom most kezdtem nemrég és vendégkör kéne ha vaéaki szeretne piercinget szuratni vegyen fel msnre vagy irjon emailt 5ezer ékszerel mindenhova.kivéve intim.
    msn cimem és email egyben: [email protected]
  • Csibusz
    #1106
    Emlékszem, mikor nekem rakták be nyelvpiercinget. Aznap este tésztalevest ettem. Halál volt xD... Egy kanál leves, utána goo a tükör elé és kézzel lecsavarni a tésztát a piercingről :P de ez csak az első pár kanálnál volt, utána belejöttem =)
  • predator1982
    #1105
    jaja nekem is mondták, bár én ettem, csak utána öblögettem:-)
  • Trisztin
    #1104
    pont szóba akartam hozni a tejet...
    ...ott voltam,mikor barátnőmnek szúrták a nyelvét és mondták neki,hogy a tejtermékek kerülendők...

    ...pedig aztán ilyenkore jól jönne a könnyen lejutattható lassi/joghurt/turmix...
  • EK1TEP
    #1103
    :)
    Én is kajálok rendesen ahogy tudok...
    most is chipset eszek ahogy tudok :P

  • predator1982
    #1102
    lehet vele enni mindent...én amikor csináltattam nem is fájt olyan nagyon, úgyhogy ne szenvedjetek már ennyire látványosan:DDDD amúgy meg hamar elmúlik majd:-) tejterméket nem szoktak javasolni mert baciveszély van, de ha tényleg öblögetsz, nem lesz semmi bajod:-)
  • EK1TEP
    #1101
    :)
    Én is ma ettem kis törtkrumplit, kis levest...eléggé kínszenvedés volt :D
    Am bevan dagadva de egyáltalán nem fáj!Elég jól tudom mozgatni is :)


    Kösz a tippeket mindenkinek!!
  • mikiking
    #1100
    én ugy kajaltam,hogy hátradőlt fejjel kinyitott szájjal egész hátra raktam a kaját,de ez csak másnap..aznap semmit
  • Nivea
    #1099
    phlogosolal(flogozolal) öblöges minden étkezés után és mosst fogat elötte ez fertötlenit de fájdalom ellen nincs semmi!
  • EK1TEP
    #1098
    áh:D és daráljam bele a sajtos hambit meg a közepes sűltkrumplit? :D
  • Vegas
    #1097
    akkor turmix ;>
  • EK1TEP
    #1096
    Majd meghalok éhen!!! XD
  • Vegas
    #1095
    én szívószállal ettem meg ittam mindent, normális kaját meg nagy szenvedéssel
  • EK1TEP
    #1094
    Sziasztok!

    Ma szurattam nyelvpct.
    Kérhetnék 1-2 tanácsot fájdalom ellen,gyorsabb gyógyulás érdekében?
    Kajálni hogy lehet vele?Mióta bentvan még nem ettem semmit de kéne már.Mit tudok megenni?
    Segítséget előre is köszönöm!!
  • Bandi87
    #1093
    Aha, értem :) Nekem ez az első, úgyhogy teljesen tapasztalatlan vagyok :) Tisztogatom, azt' majdcsak elmúlik...
  • predator1982
    #1092
    tudom hogy nem ugyanaz, de nekem is sokáig váladékozott az orrom, sztem ez egyénfüggő, és elég lassan gyógyult mindegyik piercingem
  • Bandi87
    #1091
    Rendben, tisztítgatom továbbra is. Köszi a gyors választ, meg is nyugodtam tőle :)
  • predator1982
    #1090
    nem kell ez tök normális, betadinozd addig amig ez a váladékozás van
  • Bandi87
    #1089
    Sziasztok!
    Kb. 1.5 hete csináltattam piercinget (szemöldökbe). A seb szépen begyógyult, már csak egy picit fáj. Minden nap tisztítom betadine oldattal, de ma, illetve azt hiszem tegnap előtt észre vettem, hogy egy pici ilyen fehéres, ragacsos valami jött ki alul-felül. Amúgy így külsőre nem látszik semmi, hogy be lenne gyulladva, vagy valami. Szerintetek mégiscsak van valami baj? Picit parázok...
  • RAZOR27
    #1088
    attól függ mivel próbálkozik :P
  • somdav95
    #1087
    "parancsolsz.." de úgyis meggyőz egy idő után.Nem?xD
  • RAZOR27
    #1086
    azért nem mindenütt van így =)
    Nálunk pl. még én "parancsolok" és ő próbál meggyőzni :D
  • Nivea
    #1085
    hát barátom ezt be kell bizonyitanodnekem, mert nem hiszem el!:)
  • somdav95
    #1084
    Te álomvilágba élsz... Az uralmat már elvesztettük, ez csak a látszat...
  • szando
    #1083
    clit piercing!
  • offkorzv2
    #1082
    naja énis eztmondtam neki:)
  • Nivea
    #1081
    a férfi a fönök! és gondolom te vagy az! és ha a férfi vmit mond az ugy is van! ha ki akar tünni akkor csináltasson az ornyergébe v septumba azok még szexik is:)
  • offkorzv2
    #1080
    akarok.:|
  • Vegas
    #1079
    akkor menjetek el fodrászhoz :/
  • RAZOR27
    #1078
    ismerős szitu :/
  • offkorzv2
    #1077
    barátnőm,azt szeretné,ajkamban legyen két oldalt kettő,vagy bal oldalt 1,namármost fontolgattam,de mivel minden rohatt buzi emonak olyan van,mondtam neki,nemlesz pc,sajnálom.:c
    rohatt világban élünk,az embernek mindentől elveszik a kedvét a divatbuzik,akik mindenből divatot csinálnak.:Cccc
    mitszóltok ehhez.ja amúgy ő is akar majd ajkába ilyen bogyósat,nem örülök neki,emiatt szintén,emóakk -.-
  • heffner
    #1076
    Nem!
  • mikiking
    #1075
    hát asszem átszuratom a jobb oldalra szemöldökbe..nem buzis az amugy ?
  • Piercingesffi
    #1074
    Ezek szerint ..... lehet h szemöldök belső részére????? :D:D:D:D
  • Piercingesffi
    #1073
    Változó én hallottam olyat is h 3 hónap után kissebb küzdéssel be tudta tenni, de ennek ellenkezőjét is, h kivette és 1 óramulva nem tudta visszatenni.