1352
Vélemények, tapasztalatok
  • predator1982
    #1152
    nem akarok kötekedni, de lehet hogy ezt a tudást nem a neten kellene felszedned....
  • d666devil
    #1151
    hello
    szeretnék megtanulni piercinget szúrni...
    meg tudja mondani nekem valaki akár privátban akár itt hogy mik az alapvető eszközök (tűk,fertőtlenítők,érzéstelenítők...stb.)
    Alapvető higiéniai feltételek...utókezelések...kizáró okok...köszi
  • Nivea
    #1150
    akkor szurják általába mellé picivel ha a nyelvfék belog odáig, de ha átzsurod a nyelvféked nem lesz semmi bajod! de szurd akkor pont mellé! okoskodd ki!
  • sztomy69
    #1149
    bocs h sokat kérdezek, de akk pont oda szúrhatom ahol alul van a csík? tehát pont bele a csíkba, mert néztem otársamét, de az nem pont a csíkba van, hanem kicsivel mellette
  • Nivea
    #1148
    én már szurtam pár nyelvet és eddig eggyetlen egy gyereknek se bénult le a fél feje söt semmie! olyan már volt h eret találtam és bedagadt nagyon és ki kellet venni, de ez nem nyelv be volt. középen szurja szépen és akkor nem lesz baj még eret se találhat merta nyelvben 2 nagy ér fut csak az alján.
  • sztomy69
    #1147
    szal akk ha bárhol választok cs úgy randomra egy helyet a nyelven és beleszúrok, sehogy nem lehet semmi baja az illetőnek?
  • sztomy69
    #1146
    nem, nem az, de sok embernem szúrt már pc-t, és nemtom h azért mondta e mert azthitte h az enyémet kell átszúrni és nem volt kedve megcsinálni v azért mert télleg ígyvan
  • Trisztin
    #1145
    tippelek...
    ...nem egy hivatásos piercer az illető ugye??
    (nem tudom honnan gondolom...olyan belső suggalat...)
  • sztomy69
    #1144
    okok:) nah ma beszéltem a gyerekkel aki mondta a lidocainos dolgot, megkérdeztem h kell nyelvet szúrni, sé aztmondta h ő nem is mer nyelvet szúrni mer vannak oan pontok amit ha átszúr lebénul a nyelv meg ienek. ien télleg van a nyelvbe?
  • predator1982
    #1143
    ja , de azt hiszem az annak aki érzékeny rá...használd nyugodtan, csak akkor ne nyeld le ennyi:-)
  • sztomy69
    #1142
    yoyo, cs nekem még a patikus néni is mondta mikor venni akartam gyógyszertárba h nemlehet neki kiadni cs recepre mert szívleállást okozhat
  • predator1982
    #1141
    nem szerintem félre értetted, a nyelőcsöved meg az egész szád elzsibbadhat, és emiatt amig tart a lidokain hatása, addig szokták mondani hogy ne egyél, mert félrenyelhetsz. ilyennel majd akkor is fogsz találkozni, ha fogászatra mész és kapsz érzéstelenitőt, a fogdoki fogja mondani. nem baj amúgy hogy megkérdezted, csak ez evidens, inkább hivd fel a gyereket, és mondd el neki hogy ne legyen eltévedve:-)
  • Trisztin
    #1140
    igne,mert a nyelőcsöved a szívedbe vezet....
  • sztomy69
    #1139
    jajj bocsmár h megmertem kérdezni vmit.
    de nekem 1 gyerek aztmondta h elzsibbad a nyelőcsöved tőle meg a szived is elzsibbad ha lenyeled és belehalhatsz
  • Nivea
    #1138
    barátom szted nyálkahártya érzéstelenitöt használnálnak szájüreg érzéstelenitésére ha halálos méreg lenee?
  • NeverwinterKING
    #1137
    próbáld ki! majd várjuk a tapasztalatodat.
  • predator1982
    #1136
    hát hülye kérdésre hülye válasz megy ne is haragudjál, hát hogy halnál már meg? a válasz nem!
  • sztomy69
    #1135
    kössza komoly választ
  • predator1982
    #1134
    persze...
  • sztomy69
    #1133
    kössz a választ cs még annyi h ha vki lenyeli a lidocaint akk abba belehal?:O
  • EK1TEP
    #1132
    Értem köszi a tanácsot!
    Akkor sztem leszokok a játékról :)
  • Nivea
    #1131
    amugy ne játsz vele mert kitágul a piercing csatorna idövel. hát tesztelgesd h melyik jo melyik nem! de ha nagyon zavar h lekopik és nagyon játzsan akarsz akkor az ajkaddal és ne a fogaddal csináld!
  • EK1TEP
    #1130
    kár :(
    Pedig jó mintájúak vannak...
    És ami akrilból van?az is lekopna?
    Gumi szárról vélemény? mennyire tartós?
  • Nivea
    #1129
    ha fém akkor nem kopik le, ha szilikon v müanyag akkor ilyen ratyi szar fos hugy!:D csak gondolj bele jobban ha 2 anyagot egymáshoz dörzsörlsz akkor az eggyik kopik, általában a puhább halmazálapotu.
  • EK1TEP
    #1128
    Ó de most tényleg ennyire ratyi hogy lekopik kis fogdörzsölgetéstől?
  • Nivea
    #1127
    válassz. a fogad v a piercing?
  • Nivea
    #1126
    a nyelv elejétöl másfél 2 cmerre alulrola fék mnetén v közvetlen mellete és felül a kis ájatba jöjjön ki! könnyü . ügyeskedjél! ajánlom a 2.1es tüt mert azzal könnyeb behelyezni az ékszert.
  • EK1TEP
    #1125
    Van olyan nyelvpc ami nem kopik le ha a fogamhoz dörzsölgetem?
    Mert bnőmtől kaptam egy terepmintásat de az csutkára lekopott úgyhogy kicseréltem kis fémgolyóra.Szeretnék venni újat csak félek hogy az is lekopik!Elég sokat szórakozom vele :)
  • Trisztin
    #1124
    nagyjából arra,hogy ne te csináld ... (beszéld inkább rá,hogy menjen el egy igazi piercerhez)
  • sztomy69
    #1123
    hy. ha a bnőmnek én akarom kiszúrni a nyelvét akk mire kell vigyáznom? kössza válaszokat;)
  • Nivea
    #1122
    én olyat egyszer probáltam eggyik haveromon csak kiprobálni, de csináltam egy lyukat kitágitotam kicsit alátoltama tüt, de akáhogy szenvedtem nem akart passzolni. végül a nagyob fele bement aztán akisseb is de nem volt az igazi ugyh azzonal kivettük. pedig szenvedtem vele v 15 percet a gyerek sok vrt vesztet:D
  • Piercingesffi
    #1121
    Az jó én is csináltam kemény 3 darabot.
    A leujjabb most a microdermal orr hegy-nyeregig.
    Amikor külföldön doliztam ott láttam egy tagot aki csinálta.
    Szívás nagyon ... egyedi talpas volt az ékszer és baromi kicsi...
  • predator1982
    #1120
    fújj na olyat nem csináltatok
  • Nivea
    #1119
    bemegy az orr alján középen a hegyénélés kijön a helye fölött középen!
  • predator1982
    #1118
    én sem tudom elképzelni azért is kérdeztem...
  • Trisztin
    #1117
    izééé... hogyan????
  • predator1982
    #1116
    ajjjajj bazz , ez nagyon kellemetlenül hangzik:-)
  • Nivea
    #1115
    tudod hova legnehezebb sztem? orrhegybe vertikálisan! h azzal szenvedtem egy keveset! oda csináltass!
  • predator1982
    #1114
    ok:DDDDD
  • predator1982
    #1113
    asszem az államba fogom a következőt:-)