1352
Vélemények, tapasztalatok
  • evil 007
    #1272
    nah msot cserélték ki nekem picit kisebbre.. ienkor már nem fog betagadni? ésha mondjuk cserélni akarok akkor simán széttudom szedni vagy ujra pcshez kell menni hogy tegye bele? mert mikor csinálta ien kis fgoval ráhuzta nekem nincs ien itthon kézzel meg nemtom szétbirom e majd szedni
  • Nightraven
    #1271
    hello



    3 éve kb csináltattam egy szemöldök pct. akkor szedtem oylan gyógyszert is amely gátolta a bör zsirosodását , nehéz ékszer volt , és sokmindenbe beakadt , végül kiforrt. lehet ezek voltak az okai de nemtudom. néhány napja cisnáltattam ajakpc-t , azt szeretném kérdezni hogy szerintetek van-e esély arra hogy itt kilöködhet?! Kösz

  • predator1982
    #1270
    én csak plogosollal öblögettem. nekem azt is ajánlották.kivülről nem kentem semmivel. meg annyit mondtak hogy ha lehet a tejterméket mellőzzem, de sztem is tök mindegy.
  • evil 007
    #1269
    nekem nem genynezik egyaltalán..
  • sKeezo
    #1268
    én szartam az egészre, haverom szúrta, mondta hogy 1-2 hétig gennyedzik, aztán elmúlik. így is volt. és nem kentem semmivel, ugyanúgy cigiztem.
  • evil 007
    #1267
    jah és dohányzok tudom hogy az nem segiti a gyogyulást de napi 1-2 szálat muszály elszivnom anyni bele fér?
  • evil 007
    #1266
    sziasztok én tegnap szurattam ki a számat és az lennea kérdésem hogy joe igy ahogy csinálom szal napi 2-3 x belulrol kezelem nyálkahártya fertotelnitovel reggel meg este kivulrol 3-7 percig borogatom kammilla teával észrevettem hogy egy picit fekete kivulrol a juknak a vége az nem jelent problémát? és napi 3x fogat mosok vagy nemszabadna annyiszor? válaszokat elore is köszönöm.
  • Nivea
    #1265
    ne alkoholal kenegesd hanem betadine-al. az alkohol ugyais felmarja a gyogyulo börréteget, ezért nem gyogyult be az ékszer körül a bör.
  • eszakifeny
    #1264
    sziasztok
    féléve volt köldökpiercingem de folyton be volt gyulladva.Hiába kentem alkohollal meg kenöccsel.
    Egy hete kivettem mert annyira elvékonyodott a bör hogy majdnem elhagytam.A szervezetem kidolgozta magábol:(
    Azota a luk benött de ugyanugy be van gyuladva mint elötte.
    Mit csináljak hogy végre helyrejöjjön????
  • sKeezo
    #1263
    én is arra gondoltam hogy ha nem lesz jó kiveszem, aztán majd újraszúrjuk ha vettem nagyobbat
  • predator1982
    #1262
    csak azért nem mindegy, mert ha begyullad, rá is nőhet a piercingre a bőr, és onnan akkor csak a doki szedi már ki. ha nem kényelmes inkább vedd ki.
  • sKeezo
    #1261
    már vettem, mindegy.. mégegyet nem fogok venni.
  • predator1982
    #1260
    akkor nagyobb kell, be fog durrani. ha elmúlt a gyulladás, utána cseréld le normál méretűre. ha bemész valahová venni, segiteni fognak biztosan.
  • sKeezo
    #1259
    ajak pc
  • predator1982
    #1258
    eleinte mindenképp nagy kell, hogy legyen helye bedagadni. bár nem tudom milyen piercinget és hová szeretnél?
  • sKeezo
    #1257
    honnan tudjam hogy nekem mekkora pc kell?:S mert most vennék pc-t, holnap meg kiszúrná egy barátom. csak nem akarok olyat venni, ami nagy vagy kicsi :S
  • fishsticks
    #1256
    az elején normális, hogy betagad, meg érzékeny is lesz, na meg piros, aztán majd szépen lassan elmúlik, egyébként nem árt, ha gyakran fertőtleníted le!
  • evil 007
    #1255
    nah votlam ma a pc-s nél és monták hogy 5000 é csinálja... és elmondták hogy elsonek hosszu lesz benne majd 2-3 hét mulva kilehet cserélni rovidre mondták hogyha egybol kcisit tesznek bele akkor ha bedagad akkor szájsebész kell XD szal maradok nagynál pár hétig jöv héten csináltatom meg majd amugy honnan tudom majd meg hogy msotmár jo kilehet venni?:D és ha bedagad akkor az vészes?:D
  • Nivea
    #1254
    hát egy jo honap másfél honap kell amig kiveheted 6 orára ugy h ne forjon össze. károsodás: ajak alalt pici lyuk, és elöfordul h lejön az iny afogadrol ahol az ékszer hozzért és talána zománc is lekopik, de ha szilikon talpat veszel akkor keveseb az esélye az ilyen inylejövetelnek
  • evil 007
    #1253
    sziaztok! szeretnék piercinget tenni a számhoz lentre bal oldalra azt szretném kérdezni hogy menyni ideig fáj még jo lesz teljesen? és menyni ideig nem szabad kivenni a helyérol? mert az euro ba dolgozok és sztem ott nem néznék jo szemmel:D szal addig kivenném még melozok:D és hogy okoz vmi nagyobb károsodást az inybe vagy a fogakba? ésha begyullad akkor mia tehendő?

    előre is kösszi:D
  • stringr
    #1252
    ember jóóó:D
  • predator1982
    #1251
    háát 5000nél szerintem nemigen találsz olcsóbbat, nem akarlak elkeseriteni
  • Mad0x
    #1250
    westendbe most 5000, de jó lenne valami olcsóbb hely
  • predator1982
    #1249
    7000-8000 körül, bár lehet ez kevesebb is több is.
    bevásárlóközpontokban mindig találsz.
  • Mad0x
    #1248
    mennyibe kerül egy ajakpiercing szúrás? tudtok helyeket pesten?
  • Narusco
    #1247
    én sem értem miért kell otthon baszkodni... eszembe nem jutna ilyen
  • Nivea
    #1246
    nem hinném h egy vak emberrel szuratnál!
  • Csibusz
    #1245
    Szia, bocsi, hogy így mondom, de ha ennyire tisztában vagy a dolgokkal.. akkor miért nem bízod ezt egy szakemberre? miért haverral nyomatod?...
  • Mad0x
    #1244
    az érdekes, mert én azt hallottam hogy ha pont valami idegnél szúrják akkor lebénulhat arc vagy ilyesmi.
  • Nivea
    #1243
    max ferde lesz picit ha nem olyan ügyes. és akkor majd megszurjátok megin.
  • Mad0x
    #1242
    szeretnék egy pc-t az ajkamba. ha megveszek hozzá minden cuccot, és a haverom megcsinálja lehet valami bajom?
  • bauer15
    #1241
    haliho mindenkinek:)
    valakinnek nincs véletlenül eladó 20 mm es lyukas fültágítói
  • Nivea
    #1240
    vegyél apacsba a mamutba szlikont és vágd le 45nél picit nagyobb szögbe és akkor rá tudod tekerni
  • simirizsa
    #1239
    Hello nem tudtok valami jó online shopot vagy esetleg Budapesten valami jó boltot ahol vehető ajak piercing és kiegészítők mert nem nagyon találtam ahol tudok venni 1.6-os 10mmes szárat ajak piercinghez
  • predator1982
    #1238
    akkor a kérdésednek helye nincs.
  • kommersz
    #1237
    Nem azert csinaltam hogy kivegyem, nem fogom kivenni.
  • Nivea
    #1236
    ha vergödnek majd akkor te micsinálsz? igen drur kiveszem ahogy parancsolja? v leszarod?
  • kommersz
    #1235
    hello.Azt szeretnem kerdzeni hogy fogorvosok baszogatnak ? 2 patkom van oldalt vajon fognak vergodni hogy vegyem ki?:\
    mert gecire nem szeretnem
  • Nivea
    #1234
    ajakba a legjobb elsözör. akockázat akkor nagy ha lidokain allergiás vagy és lidokain injekcioval érzéstelenitik. meg ha ömlik belöle a genny és nem veszed ki.a berakás nem fáj max amikor szurnak. probáld ki max ha nem jön be kiveszed
  • HotPants
    #1233
    sziasztok. én akarok a számba karikát.. de most első piercingem lesz.. menynire jo választás pont a számba ? menyni kockázat vele? fáj amikor berakják ?