1352
Vélemények, tapasztalatok
  • mangalány
    #1312
    Nem ígérem, de ha ki tudok jutni érdre én lehet bevállalnék 1 fület...ha van még hely...
  • Lona Art
    #1311
    Sziasztok!
    Jelenleg profi tanártól tanulok piercingezni, és ehhez keresem a vállalkozó szellemű jelentkezőket.
    Ingyenes szúrások:
    -orr
    -női intim (az összes fajta)
    -fül: industrial
    -septum
    -bridge
    -nyelvfék
    -ínyfék
    -felszíni pc-k

    Érd:
    Lona
    (Halasi ILona)
    0670-250-9442
    www.ltattoo.atw.hu
    [email protected]
  • predator1982
    #1310
    a pukli? hát passz egy két hónap talán, de emlékszem hogy furcsállottam. azóta is bent van, és teljesen rendben van
  • renikee
    #1309
    köszönöm a választ.megkérdezhetem neked mennyi ideig volt ott?
  • predator1982
    #1308
    majd elmúlik ne piszkáld, nekem sokáig volt ilyen pukli, aztán egyszercsak elmúlt...(lehet rossz tanács, nem tudom:-)
  • renikee
    #1307
    sziasztok!pár hónapja szurták ki az orrom és tettek bele orrpiercinget.begyógyult a seb, minden rendben volt pár hétig.majd kicsit feldagadt körülötte.lehet mert véletlenül ki lett rántva. kentem tetran kenőccsel meg betadine oldattal de semmi.mit tudok így tenni vele?válaszokat előre is köszönöm.
  • mangalány
    #1306
    én is kiszedtem most 1et évek után, meg már 1másikat is 1szer...nekem összeforrt, de hónapokig tartott...
  • predator1982
    #1305
    hát igen, ez attól függ mennyi ideje van bent a piercing. barátnőmnek évekig bent volt, kivette pár hónapja, és még mindig nincs összeforrva. valszeg az már nem is nagyon fog.
  • Gvik
    #1304
    Én három hét után kivettem, mert rám szóltak a suliban, hogyha nem szedem ki, akkor holnaptól már nem kell bejárnom...
    Hazajöttem, kiszedtem, lefeküdtem aludni, és mikor este fölkeltem már nem lehetett visszatenni. Bár gondolom, azért mert nekem akkor még nem gyógyult be teljesen, és így könnyebb volt visszaforrnia.
    Elvileg ha rendesen bent van megfelelő ideig, utána nem forr össze; de majd valaki aki tapasztaltabb, biztos normálisabban el tudja magyarázni, mint én.
  • Novotsik
    #1303
    ajak pircing az ékszer kivétele után,mennyi idő míg a lyuk beforr ha beforr?
  • Bukk
    #1302
    Sziasztok! Piercingezéshez keresek modelleket! Jelenleg tanfolyamra járok és a hétvégi gyakorlatokhoz szükségem van vállalkozó szellemű egyénekre. Az ékszer behelyezése teljesen ingyenes, egyedül a választott ékszert kell a modellnek megvásárolnia. Maga a művelet teljesen steril helyen történik , profi szakemberek felügyelete mellett!
    Amit vállalok: szemöldök, ajak, nyelv, fül, orr, köldök.
    Amennyiben érdekelne a dolog, és bármi kérdésed lenne, kérlek jelezz a savvydope (kukac) gmail.com címre!
  • bardocz
    #1301
    Ertem, koszi!
    Tenyleg beteg lenne furni, de siman kinezem par emberbol :D
  • jacky87
    #1300
    ez sztem csak ilyen matrica, vagy esetleg microdermal! ;) (bár nemtom h azt a szemhez ilyen közel lehet e rakni)
  • Nivea
    #1299
    sztem ez oda van ragasztva. Átfurni nem furják át, csinálnak beteg bolgkat de nem láttam még átfurást. És h furnák át? rátérdelnek a csaj fejéte h ne mozogjon? :D nem hiszem szerintem ragasztva van!
  • bardocz
    #1298
    Ez az. Aztán lehet csak csipa :'D

  • Nivea
    #1297
    van banán alaku szar és azt ugy forditják h ráhajoljon az ornyeregre! Bár én ilyet még nem láttam de ezt tudom elképzelni. amugy annyira nincs benn senkinek. képet mutatsz?
  • bardocz
    #1296
    De némelyik annyira mélyen van, vagy hogy mondjam. Ferde a két kilógó bizbaszt összekötő rész, és úgy tud annyira hátranyúlni?
  • sKeezo
    #1295
    csak a bőrt szúrják át..:)
  • bardocz
    #1294
    Ami a két szem közötti orrból kiálló csonton van kétoldalon, azt hogyan rakják fel? Odaragasztják, vagy mi? Nekem ott csont van, gondolom másnak is, és nem azt fúrják át:D
  • kkamik
    #1293
    sziasztok
    kérdésem a következö lenne
    tágítókat szeretnék készíteni de nem tudom miböl lenne érdemes(gondolok itt mien fa,mien müanyag, mien csontbol, mivel kell utokezelni öket?) illetve hogy honnan tudnám ezeket esetleg beszerezni
    elöre is köszönöm a válaszokat
    ide írjatok : [email protected]
  • Nivea
    #1292
    rakj be szilikon talpasat ha begyogyult amit szurtak és akkor kisseb eséllyel fog lehuzodni az innyed. Láttam már ilyet, de csak eg fognál és azt se kellet kihuzni.

    Tudomásom szerint szemöldöknél nincs, de menny be a kapellába és ha rádkacsintanjak akkor lehet!:) régen volt ily4n fülbevalonál.
  • Lazarus
    #1291
    Ja és saját szemszögből kell nézni ugye? :)
  • Lazarus
    #1290
    Van-e valami jelentősége annak hogy bal vagy jobb oldalon van a szemöldök piercing?
  • Novotsik
    #1289
    ajak piercinget csináltattam ma,de olvastam 1 cikket h iny visszahúzódást idéz elő és ez a front fogak kihullásához vezethet. Mennyi ideig hagyhatom bent 1 max 2 év? Eléggé be vagyok szarva 18-at ütöttem pár hónapja és nem szeretném h 21 éves koromra ne legyenek elől fogaim.
  • Nivea
    #1288
    sztem mindegy. ha nem ügyes akkor nem ajánlják sehol. Én nem tudok senkit ajánlani ami piercingem volt magamnakl csináltam
  • Sn00thy
    #1287
    Még egy kérdés:
    Itt Pesten hova menjek szuratni? ;-)
  • Nivea
    #1286
    az ékszerész vagya piercinges tudni fogja ne izgulj.

    Te lány meg nehogy kicseréld amig nem gyogyult be mert nem fogod tundi betenni az ujjat mert a bör és a hus közés fog becsuszni ami gyulladás idéz elö!
  • Sn00thy
    #1285
    Hali!

    Most szeretnék magamnak egy nyelvpiercinget. Első körben mekkorát rakassak be? Elvileg megduzzad a szúrás után és azért kell.

    Később titánra szeretném majd cserélni csak nemtom pesten hol lehet kapni.


    Köszi
  • predator1982
    #1284
    nekem nem golyós van,de tudom miről beszélsz, szerintem addig cseréld ki amig még nem gyógyult be teljessen, igy megúszod egy kalap alatt a szenvedést...
  • Narusco
    #1283
    lol, miért ilyet engedtél berakatni, egy köcsöggel? inkább kerestél volna normális piercingest, aki normálisat rak be...
  • ilsa
    #1282
    sziasztok!
    lenne egy kérdésem hozzátok. ma csináltattam orrpiercinget, és olyat tettek bele, aminek az alja, hogy ne essen ugyebár ki, kis golyóban végződik, amit nem lehet letekerni, szétszedni, gondolom tudjátok, kb milyen dologról van szó. a kérdésem pedig, hogy szerintetek majd ha szépen összeforr a seb és ki akarom venni/cserélni, az a gömböcske hogy fog kijönni? aki szúrta, azt mondta nekem, hogy azt majd úgy ki kell tépni, fájni fog és vérezni.....huh, rémisztő. nyugtassatok meg, hogy ki fog az jönni egy kis rángatás után, és hogy csak szívatni akart.:D:D:D:D (végülis egyeseknek van orrtágítójuk, akkor csak tud tágulni az orr is valamilyen szinten....:D)
  • kamilla6666
    #1281
    mármint a piercinget?
    mondjuk a húgomnak is a sulivécében szúrta át a köldökét az egyik osztálytársnője, a száját meg ő saját magának..
    én azért szakemberre bíznám
  • Nivea
    #1280
    csináld magad mozgalom!:)
  • manome
    #1279
    óó, sajnos későn jöttem, pedig de jó lett volna egy ingyen köldöldök-piercing :D
  • LadyStella
    #1278
    sziasztok! április 24re keresek piercing modellt tanfolyamra járok és akkor vizsgázom Budapesten...ajak, nyelv, fül, orr, köldök, szemöldök piercing közül választhatsz...ingyen
    ha érdekel valakit akkor léccci a [email protected] címre írjatok
  • predator1982
    #1277
    plogosol
  • evil 007
    #1276
    háth sztem betadine vagy nemtom ien izé amit belekell önteni a számba nyálkahártya fertotlenito:D nemtom mia neve igen felsértette biztos csak modnom megirom hogy lehet e komolí vmi ebből:d
  • Nivea
    #1275
    ne izguljál már!:) betadinnal kezeled v alkoholal? az alkohol felmarja a kezdödö bört a hus és az ékszer között. elöfordul h felséri a fém ékszer, de lehet fém alergia.
  • evil 007
    #1274
    nah igy most 1 honap után kicseréltem magamnak egy ien félkörre 2 pont van a végén fekete benne volt egy hétvéégén de anynira fájt töle belül a szám hogy nem igaz nemtom miért minden esetre smot visszatettem a pontot de ahogy mozgatom a szám még smot is érzem hogy picit fáj belül mi lehetett? felsértette vagy mi? :S lehet belőle komoly gond?
  • Nivea
    #1273
    me izgulj!:) ha ö kicserélte akkor már nem fog bedagadni ha mégis akkor visszacseréled nagyobbra. te magad is simán tudod majd cserélgetni!