1352
Vélemények, tapasztalatok
  • Labret
    #1352
    Sziasztok!

    Piercing portfólióm elkészítéséhez keresek embereket! 2500 ft minden piercing behelyezéssel együtt, Budapesten.
    Ha érdekel írj üzenetet.

    [email protected]
  • Szappankapitany
    #1351
    Kukuccs :)
  • kakaoskalacs
    #1350
    Paddy and Thh Rats (Ir kocsmamuzsika magyar zenekar) : D


    akkor asszem megnezem majd : D
  • kommersz
    #1349
    lehet venni kulon en ugy tudom,szencsere nem hagytam meg el:D
    milyen koncert volt?:DDD
  • kakaoskalacs
    #1348
    akkor mi a helyzet ha elhagytam a bogyot egyik pc-mröl? :D (koncertem pogo volt pofanvertek : D ) most csak a karika van de nincs ami összetartja : D lehet venni kulon bogyeszt, vagyegyazegyben uj pc-t vegyek inkabb? :O

  • kakaoskalacs
    #1347
    Monjduk legalabb tudom myilen erzes fekaszájjal élni : D
  • Panzeradler #1346
    ajak nekem 1hétig volt feldagadva, szal nem:)
  • kakaoskalacs
    #1345
    az gáz hogy 1 nappal utanna is kicsit dagadt a szám ? :D
  • Panzeradler #1344
    Ajak és nyelv pc után is ittam tejet, cigiztem és semmi problémám nem lett belöle, corsodylal esténként öblögetés és ennyi elég is volt:)
  • kakaoskalacs
    #1343
    amugy kamilla tea használ : ) krémet nem szabad mert eldugitja : )
  • kommersz
    #1342
    :D
  • kakaoskalacs
    #1341
    bazz mert bevolt fujva a pofám fagyasztocuccal meg vmi zsivvaszto cuccal : D Annyit tudtam kinyogni hogy folyi ka nyálam meg egy pohar vizet légysives . D aztan tipliztem : D
  • Nivea
    #1340
    miért nem kérdezted, a piercingest?:D amugy ezt is embere válogatja, ha kezeled akkor mindent ehetsz ha nem akkor meg tök mindegy:) nyelvnél mondják néhányan h kerüljüka tej termékeket.
  • kommersz
    #1339
    allitolag tejet,tejtermeket.
  • kakaoskalacs
    #1338
    Nos ma voltam lövetni snakebite-ot , hát amikro befujták nem volt kellemes : D De kibirtam , fel3korul szurták nemtudom most akkor van amit nem szabad ennem innom meg hasonlok? Fura érzés most még meg kell szokni : D (Y)
  • Vadnokedli
    #1337
    Detto, volt egyszerre. Natúrba szúrva :D Csak tágítani ne tágítsad majd; én rá basztam :/ 4mm re kitágítottam mindkettőt... és az ínyemet hamar tönkre is baszta.
    (ezt szúrásra rá 1 évre most nyáron csináltam.. azaz rontottam el a fogamat :D)
  • kakaoskalacs
    #1336
    Köszi a segitséget, kedden megyek majd szalonba , probalok teljesen felkeszult lenni , bár ott is elmondanak mindent amit tudnom kell de azert nemárt pár dolgot tudnom.
  • Nivea
    #1335
    imunrendszertöl függ, betadine, phlogosol. és az elején ne játsz vele sokat szerintem, mert az irrrrrrrritálja a sebet.
  • kommersz
    #1334
    en nem kentem semmivel.
  • kakaoskalacs
    #1333
    Azt még hadd kérdezzem meg utánna mi a teendö? kenni kell valamivel vagy hogy kell kezelni és elösegiteni a gyogyulást?( a vodka sörön kivul) : D
  • kommersz
    #1332
    nekem volt egyszerre:)
    erzestelenites nelkul.kics csipes,bedagadt ra kis vodka sor es semmi gond:)
  • kakaoskalacs
    #1331
    yep :) Most , hogy mondod lehet nem kéne egyszerre. Amúgy belegondoltam és eddig nemhalt bele senki szoval siman kibirhato.Köszi a tanácsot : )
  • Nivea
    #1330
    az ugye az amikor az ajkak két oldalára mint a kigyo fog? Ne csináltasd meg egyszerre, mert lehet bedagad és fáj. Külön külön. nem tudom mit érezni amikor átszurják nekem nincs, de ha annyira fájna nem lenne sok embernek.
  • kakaoskalacs
    #1329
    Snakebite-ot szeretnék , Olyan jellegü kérdésem volna , hogy mennyire érezni amikor átszurják? Nem mintha kicsi lenne a fajdalomturesi kuszobom csak érdekelne. Üdv
  • Nivea
    #1328
    Azért vérzett mert valoszinü mozgattad, tologattad ide oda, de az nem baj ha vérzik kicsit, ha nagyon vérzik akkor ér sérült és ha nem ál el akkor ki kellet volna venni.
  • Styrex
    #1327
    Sziasztok! Nekem annyi kérdésem lenne,hogy Vasárnap délután lett kiszúrva a septumom,és ma délután elkezdett vérezni,és este is folyt még belőle a vér.Mit tudok vele tenni?És miért vérzik ? A válaszokat előre is köszönöm.
  • Mystic Pookie
    #1326
    hát az nincstul közel miskolchoz :D
  • Panzeradler #1325
    Ezüst színű, Westend Apacs kérdezte a csaj, hogy ezüst vagy fekete szal gondolom van fekete ott:)
  • Mystic Pookie
    #1324
    ha feketét vettél mond h hol :D
  • Panzeradler #1323
    Sziasztok!
    Ma vettem pálca záras karikát, de sikeresen el is hagytam a pálcát belőle(nem tudtam vissza pattintani xD), van valamilyen homemade módszer a pótlására vagy vehetek egy újat?:/
  • ReallyDream
    #1322
    Valakit érdekelne e olcsón piercing szúrás?(fülbe is) Ezen kívül afroval műrasztával, és színes tincsek felrakásával is foglalkozunk. Olcsóak és megbízhatóak vagyunk. Akit érdekel írjon a [email protected] címre.
  • Nivea
    #1321
    Hát ha nem haragszol nem kovácsolok neked eggyet:)
  • Mystic Pookie
    #1320
    kb 5-6 online pc boltot találtam és egyiknélse volt
  • Nivea
    #1319
    keress a neten és rendelj online sztem.
  • Mystic Pookie
    #1318
    Miskolci vagyok, és nemtalálok se neten se pc boltban nekem jó karikát

    fekete pálcazáras, (nemtudok pontos méreket) 09-1 mili vastag és 10 mili sugarú piercing kellene, aki tud valami helyet a közelben, vagy neten (énmár próbáltam keresni midnenhol de semmi..) akkor szivesen várom válaszát:D
  • kamilla6666
    #1317
    És vajon hány nap alatt gyógyul be rendesen? Meg az alsóajak szerintem még azért is necces, mert könnyen le tudja cincálni az ínyt az alsó fogsorodról. Anno a barátomat kísértem el, és láttam élesben, ahogy csinálják neki. Hát, kemény volt. És utána emlékszem, enni is nehéz volt... Nem tudom, neki megérte, de szerintem a piercinget komolyan meg kell fontolni.
  • Nivea
    #1316
    Áladba? Alsoajkadba?:) Hát tejtermékeket ne nagyon fogyassz és Phlogosollal öblögethetsz néha, az sem árt. Elvileg mindent szabad, csak ne játszál vele mert az sokkal rosszab mint a cigi, sör.
  • Figliar
    #1315
    Helo!
    Máma rakattam piercinget az államba... elmondták hogy mit nem szabad ennem,innom meg ilyesfélék, de a többségük kiment a fejemből.
    Aki tudja ezeket a dolgokat, tehát hogy ilyenkor mit nem szabad csinálni az lenne szives leírni? és még annyit hogy cigizni,sörözni szabad? :D
    Előre is köszönöm!
  • #1314
    Hát én magamnak kiszúrtam,ott ahol a legjobban fáj.
    A makk alatt.
  • Csibusz
    #1313
    Szerintem az Érd, az érdeklődést jelent:D Bár , ha tévedek, én helybéli vagyok xD