33675


  • bogyoka
    #33434
    Persze én is, csak valahogy hátulról megtámadnak, nem akar sikerülni.
  • Evin
    #33433
    Szívatós, de én bírom a pajzsosokat.
  • bogyoka
    #33432
    Nahát, ez a Tomb Raider nagyon ütös lett, nagyon élvezem a játékot, bár sokszor fel kell állnom mert annyira bepipulok, ha megölnek, most a végefelé nagyon gáz harcolni, nehéz ellenfelek vannak, és dinamitot is dobálnak rám. Húh.
  • bogyoka
    #33431
    Ó köszönöm, ez jóval olcsóbb, amúgy 7.990,-Ft PC-re, a régebbi Tomb Raider drágább volt, majdnem l2 ezerért vettem. Örülök, hogy olcsóbb már.
  • MerlinW
    #33430
    Ő 4500Ft-ért ad neked Tomb Raider-t. Megbízható, én is tőle vettem.
  • IMYke2.0.0.0
    #33429
    bogyoka - nem Te kerested véletlenül ezt a magyarítást?: SHERLOCK HOLMES VS JACK THE RIPPER HUN
  • kirol
    #33428
    Ez a rész hihetetlen jól sikerült!
    Megéri az árát!
  • bogyoka
    #33427
    Már csak 3 nap, és lesz a Tomb Raider játék, nagyon várom, nem olyan drága, megfogom venni. :)
  • bogyoka
    #33426
    Pont írni akartam ma erról, tegnap fejeztem be a The Testament of Sherlock Holmes játékot, nagyon jó és magyarul sikerült játszanom. Tudom ajánlani, a végefelé nagyon izgalmas. :)
  • Atomreaktor
    #33425
    Most tartok kb. a felénél ;)
  • kirol
    #33424
    És lehet benne olvasni a Beyond Two Souls -ról.
    Ha jól tudom április 5-én már meg is jelenik. Várom. :)
  • Tomcom
    #33423
    Sziasztok, akit érdekel:

    Megrendelhető a legújabb számunk, az AG Offline második száma. :)
  • MerlinW
    #33422
    Ezt próbáljátok ki
  • Evin
    #33421
    Mire kijön, még bármi megeshet. Egy Unity-s játékhoz készülgetnek programok.
    De a Dreamfall is jó ideig nem volt fordítható.
  • mooo
    #33420
    Sajnálnám ha nem készülne magyarítás,mert nekem az előző két rész játékélménye messze a legjobb volt a kalandjátékok között!
  • csgj
    #33419
    Megvan a megoldás! :-D Ez segített! Basszus, csak át kellett először állítanom az asztal felbontását 1024x768-ba, és utána már a GPU scaling cuccon is tudtam állítani. Aztán visszatehettem 1366x768-ba, és most már megy a Longest Journey 4:3 arányban. :-)
  • csgj
    #33418
    "1366x768 60hz - teljesen jó, csíkok nélkül, 4:3-ban fut."
    - Igen, pontosan így is ment ez régebben. Ezért nem értem a dolgot. Nem értem, miért változott meg. Hát most már tényleg csak azt tudom csinálni, hogy felteszem az öreg gépemre. De az összes régi, 4:3 arányban futó játékot. XD Szerencsére azok futnak is rajta... Csak hát a franc akart egyik géptől a másikhoz ugrálgatni. :-D
    Lehet, hogy a következő driverrel jó lesz...
  • MerlinW
    #33417
    Kísérletezgettem:

    1080p 60hz - teljesen jó, csíkok nélkül, 4:3-ban fut.
    1080p 50hz - fekete keretben 16:9-ben

    1366x768 60hz - teljesen jó, csíkok nélkül, 4:3-ban fut.
    1366x768 50hz - fekete keretben 16:9-ben
  • IMYke2.0.0.0
    #33416
    Hogy árnyaljam a képet:

    Egy AMD 6000+ / 2 GB / GF 8500 GT / 20"-es Benq gépen (1680*1050, 16:10), és még XP SP3 alatt telepítettem fel a The Longest Journey-t
    Azóta, feltelepítettem a Windows 7-et, és mivel a teljes STEAM könyvtár, a játékokkal érintetlen maradt, gond nélkül futtatni tudom a játékot, de most már új rendszer alól.
    S a legszebb az egészben: ahogy nem volt gond XP alatt, úgy Seven alatt sincs. Pedig még csak kompatibilitás módot sem kapcsoltam, és a GeForce driver is újabb.

    Bocsánat, ha elkeserítettelek :(
  • csgj
    #33415
    Kipróbáltam a régi drivert is, meg újratelepítést is, de ugyanez van. Ami azért nagyon furcsa, mert pár hónapja ugyanezen a gépen normális arányban futott. Áh, feladom... Van egy régi gépem, meg egy ősi monitor... majd azon tolom. -.-
  • IMYke2.0.0.0
    #33414
    Nálam alul felül fekete csík van. Szóval, nincs gond vele.
  • csgj
    #33413
    Szerintem nekem a driverrel van valami gond. Kéne lennie GPU scaling beállításnak, hogy meg tudja változtatni az aspect ratio-t a nem-widescreen játékoknál. Az a fura, hogy pár hónapja még jól működött. Frissítettem a drivert, de ugyanaz. Lehet, hogy régi driver kéne... de az meg túl régi... XD
  • csgj
    #33412
    Nekem amúgy eleve egyáltalán nem így néz ki a preference fájl. Egy csomó minden hiányzik belőle. o.O
  • IMYke2.0.0.0
    #33411
    Mindjárt megnézem, hogy nálam milyen beállítások vannak.
    Az igaz, hogy GeForce 8500 GT alól futtatom a STEAM-en.
  • csgj
    #33410
    Azért köszi. Eh... szívás azért.
  • MerlinW
    #33409
    Nincs több ötletem...
  • csgj
    #33408
    Ezt néztem már, de nem jó így sem, mert hiába állítom 1024x768-ra a felbontást, nekem akkor is elnyújtja a képet.
    És nálam nincs ilyen a Catalystban, talán azért, mert laptop, és nem külön monitoron megy.

    "- If you have ATI (not sure where this is for Nividia) right click your desktop, click "AMD Vision Control Center". Click the "My Digital Flat-Panels", then "Properties (Digital Flat-Panel)", and make sure the "Enable GPU scaling" is checked under "Image Scaling""
  • MerlinW
    #33407
    leírás

    Itt pedig a saját konfigom:


    ; Preference file for The Longest Journey

    [Preferences]
    bool_AprilHighRes=1
    SfxVolume=1.000000
    VoiceVolume=1.000000
    MusicVolume=1.000000
    bool_Subtitles=1
    bool_ShadowsOn=1
    bool_DisableWarnings=1
    bool_SkipCD=1
    bool_HighResVideo=1
    bool_AllowFastForward=1
    bool_UseGFX=1
    bool_IsFirstTime=1
    SaveDir=01
    AudioDevice=autodetect

    [DirectX]
    GfxDriver=display
    int_BitDepth=32
    bool_IsDoubleBuffer=1
    bool_UseHardware=1
    bool_StartFullscreen=1
    bool_ForceSingleBuffer=0
    bool_AllowUseWBuffer=0
    bool_ShadowsOn=1

    [SoundSection]
    DecompressedBlockSize=16384 ; length of datablock that should be decompressed in mixingloop
    WorstcaseFrameRate=10 ; how often should the mixing occur
    StreamBlockSize = 4096 ; length of the block of data loaded by streams
    BlockSupplyLength=32 ; number of blocks a stream should have loaded in advance
  • csgj
    #33406
    Nálam így néz ki...
  • csgj
    #33405
    Ablak módban borzasztóan kicsi. Ezt az auto skálázást meg nem találom. Egyáltalán nincs ilyen a Catalystban.
  • MerlinW
    #33404
    Preferences.ini-ben ablak módra tudod állítani. AMD kártya esetében driver-ben ki kell kapcsolni az auto skálázást (mondjuk alapértelmezetten ki van kapcsolva)
  • csgj
    #33403
    Akarnék játszani a The Longest Journey-vel, és a rohadék laptop mindenáron nyújtott widescreenben akarja indítani. -.- Régebben úgy ment, hogy két fekete sáv volt oldalt. Hogy lehet ezt beállítani, nem tudjátok?
  • Although
    #33402
    Igazából a befizetők száma érdekes még. A másik ilyne projektnél a project Eternitynél 2 milla jött össze de avellone örül majd ha 1 millió darab elkel belőle. Az álmai netovábbja lenne. Kiváncsi vagyok itt mivel számolnak. Egy biztos a kickstarter szuper dolog mert életben tarthatja a rétegjátékokat. Amiket a nagyok nem vállalnak már be.
  • Malakai
    #33401
    Az 5000 early-bird pledge nagyon gyorsan elment, sajnos nem is fértem be oda már. :P
  • MerlinW
    #33400
    Egy nap alatt összejött a pénz majdnem fele. Ez komoly:) És persze nagyon jó hír:)
  • Evin
    #33399
    Ha jól értettem, Unity engine fog alatta futni, ami fordítás szempontjából kissé problémás lehet majd.
  • Although
    #33398
    Dreamfall Chapters: The Longest Journey
  • Atomreaktor
    #33397
    DVDShrink is jó program még, de nem tudom, hogy ilyen problémát is meg lehet-e oldani vele.
  • moonster
    #33396
    Ha már engedi lemásolni, akkor nincs rajta a védelem. Valami más gubanc lesz ott, ami miatt nem lát többet a DVD rippelő progi.
    Esetleg beszerezni őket valami "más boltból", már aviban?
  • Axon
    #33395
    Kipróbálom ezt is, mert a másikkal nem boldogulok. nekem az nem hajlandó iso-t létrehozni, csak egy másolatot a vinyóra, amin ugyanúgy rajta van a védelem, mert továbbra is csak azt a 9 percnyi anyagot látja a dvdrippelő.
    Mondjuk biztos én rontottam el valamit.