33675


  • kirol
    #33474
    Köszi!
  • moonster
    #33473
    A saját nevedre böksz, majd a cover jobb alján: Activity log!
    Lehet, h szét is lehet válogatni...passz :)
  • IMYke2.0.0.0
    #33472
    A DRM-Free verzió nem jutalmaz semmivel, amikor játszol - nincsenek achievementek, felhőben tárolt mentések, és nem játszhatsz vele bárhol, ahol PC van a közeledben, csak akkor, ha adathordozóról feltelepíted.
  • mandm
    #33471
    Csak a tisztánlátás miatt, hátha valakinek az 1$ már nem kigazdálkodható
    "Pay anything you want to play them DRM-free and pay $1 or more to get Steam keys!"

    Tehát, a játékért elég akármennyit, min 1 centet fizetni. A Steam kulcsért kell a min 1$.
  • moonster
    #33470
    1 dolcsi volt a minimum az Alan Wake-nél.
  • IMYke2.0.0.0
    #33469
    Nekem nem volt arcom csak 10 centet adni nekik - 2 dollárért vettem még a hétvége előtt.
  • moonster
    #33468
    mar be is huztam tegnap :)
  • mandm
    #33467
    Alan Wake: bűn otthagyni

    "A vásárás a régi fizess amennyit akarsz alapon működik, tehát akár 10 centért is elvihetjük az egészet DRM Free vagy 1 dollárért Steam kulcsokkal. Ez most tényleg kihagyhatatlan!"
  • kirol
    #33466
    Facebook beállításokkal kapcsolatban tudna valaki segíteni?

    Hol látom azt, hogy XY ismerősnek jelölt engem abban az esetben, ha már visszaigazoltam? Mert alapesetben, ha a emberfejekre kattintok, csak az új felkéréseket mutatja.

  • Axon
    #33465
    Nekem is növesztenem kellene magamban egy ilyen engedékeny "ént" :)

    Egyébként meg jól tetted, hogy megvetted. Én is kíváncsian várom a beszámolót.
  • IMYke2.0.0.0
    #33464
    Természetesen, írok majd :)
    Tulajdonképpen, már régóta szemeztem a csomaggal, és majd' mindennap megnéztem a STEAM-es oldalt, a képeket, a videókat.
    Egyik percben győzködtem magam azzal, hogy rengeteg játékom van, amire még rá sem néztem STEAM alatt, és hogy még a Broken Sword-ök is várnak, meg hogy tuti lesz akcióban a Summer Sale alatt is, a másik percben meg azzal érveltem magamnak, hogy lehet, hogy amikor legközelebb akciós lesz, már nem áll módomban megvenni, és a képek, videók (Youtube-on is) nagyon meggyőzőek voltak, hogy egyedi humorú kalandról van szó.
    Aztán az akció lejárta előtt 1,5 perccel belevágtam :)
  • moonster
    #33463
    Gyorsan eldöntötted..tuti nem bánod meg.
    Egy beszámolót azért majd tolhatsz, ha lesz kedved/időd.
  • IMYke2.0.0.0
    #33462
    Már mindegy :)
    Megajándékoztam magam a Collection-nel (9,99 €, 75%-os akcióban).
  • IMYke2.0.0.0
    #33461
    Valaki játszott ezzel?: "The Book of Unwritten Tales" és "The Book of Unwritten Tales: Critter Chronicles"
    Érdemes megvenni őket?
  • takysoft
    #33460
    próbáld linuxban esetleg.... volt már, h úgy ment :)
  • Axon
    #33459
    Én múlt héten szereztem be egy 64 gigás maxell-t. Remélem nem lesz semmi baja, mert infartust kapok, ha ennyi adatom elvész :)
  • Evin
    #33458
    Én eddig szerencsére egyszer jártam csak így, de a pendrive nem volt még egy éves és x360-os galiba rontotta el, és valamilyen direkt pendrive formázóval vissza tudtam hozni.
  • RaveAir
    #33457
    Bosszantó módon tegnap én is ilyen pendrive problémába futottam bele. :(
    Az eszköz világít, meghajtóként is látja, csak jelzi, hogy nem formatált. Formatálni meg nem lehet.

    Sajnos nem sikerült megtalálnom a megfelelő programot, mert vagy nem lehetett semmire sem használni, vagy vírust jelzett.
  • MerlinW
    #33456
    The ScummVM Team is proud to announce support for the Macintosh version of The Journeyman Project: Pegasus Prime.
  • moonster
    #33455
  • Axon
    #33454
    Írhatnál egy tutorialt a google használatáról :)
  • Axon
    #33453
    Volt már ilyen problémám, de azt egy sima formatálás megoldotta.
    A haverom adott ide egy "érdekes" pendriveot, mondva, hogy neki nem működik. Windows alatt teljesen halottnak tűnik, semmit nem tud vele kezdeni. Egy linuxos gépben viszont tökéletesen lehet írni/olvasni. Először azt gondoltam, hogy valami egzotikus file rendszer van rajta azért nem boldogul vele a win, de megnézve láttam, hogy sima fat32. Újra formáztam, de ezután is maradt minden a régiben. Win mindenféle hibát jelzett, az ubuntu linux meg röhögve használta tovább. Haver vissza sem kérte.
  • Axon
    #33452
    Köszi!
    Ki fogom próbálni.
  • moonster
    #33451
    Az enyémet egyáltalán nem ismeri fel.
    Unknown Device...
  • MerlinW
    #33450
    Easeus Data Recovery Wizard (trial)
    ADRC Data Recovery Tools (ingyenes)

    Kezdem úgy érezni, hogy ezen a fórumon csak én ismerem a Google-t..:)
  • kirol
    #33449
    Pl. micsoda?

    Iger, írtam is, hogy RAW lett, pedig FAT32 igazából.
  • MerlinW
    #33448
    Vannak recovery programok, általában segítenek ilyenkor az adatok visszanyerésében. Többnyire csak a fájlrendszer kuszálódik össze. Főleg autórádió és olyan szerkezeteknél, ahol nincs "proper" leválasztás.
  • MerlinW
    #33447
    Nekem 3 van, mind működik és mind 2005 előtt vettem:)
  • moonster
    #33446
    3 hete ugyanez történt velem is. Benn volt a gépben a pendrive, egyszer csak, mindenféle írás-olvasás művelet végrehajtása nélkül... felugró ablak és a Használat előtt formázni kell a kötetet szöveg jelent meg.
    Sehogy sem bírtam életre...
    4 évet élt :(
  • IMYke2.0.0.0
    #33445
    A pendrive-ok korán halnak.
  • kirol
    #33444
    Külső adattárolóról jut eszembe.

    Pár napja még tök jól ment a pendrive -om, a kocsiban használtam mp3 hallgatásra.
    Egyik nap másolni akartam rá PC-n és azt írja használat előtt formatálni kell?
    Mondom mi van? Nem látja egyik gép sem. A lemezkezelőben RAW fájlrendszernek írja, de nem tudom megformázni, mert azt írja a lemez írásvédett. Pedig nem az.

    Hogy lehet ezt leformatálni?

    "guiformat" se tudja, hibát ír.

    GuiFormat version 1.01 x86 Windows version 0602 64 bit
    Size : 0GB 1024000 sectors
    512 Bytes Per Sector, Cluster size 512 bytes
    Volume ID is 19f5:929
    32 Reserved Sectors, 7877 Sectors per FAT, 2 fats
    1008214 Total clusters
    1008213 Free Clusters
    Formatting drive I:\:...
    Performing full format...
    Failed to write
    Initialising reserved sectors and FATs...
    Failed to set volume label
    GetLastError()=1005
    A kötet nem tartalmaz felismert fájlrendszert.
  • MerlinW
    #33443
    Itt van hogyan csináld
  • Axon
    #33442
    Ezekkel sajnos nem vagyok kint a vízből. Debian szerveren akartam megoldani automatikusan a mentést egy külső adattárolóra (pl. Google drive). Ezért kellett volna egy sima script.
  • MerlinW
    #33441
    Nem (Dropbox-ot és Ubuntu One-t használom), de Google API + Python-al tudsz írni.

    Vagy ha elég, a Chrome-ban van ilyen fícsör:

    "Destination: Click Change to choose the printer you want to use.
    Select Save as PDF under "Local Destinations" to convert the page into a PDF file.
    Select a printer from "Google Cloud Print" to send the print job to a printer connected to your Google Account. Alternatively, you can select Save to Google Drive to save the print job as a PDF file to your Google Drive."
  • Axon
    #33440
    MerlinW:

    Nem tudsz olyan bash szkriptről, ami le tud menteni egy file-t a google drive-ra?
  • IMYke2.0.0.0
    #33439
    Ott érdemes a környezetet is használni - sokat kell mozogni, lőni a vörös hordókat, és persze fejlövéseket osztogatni, vagy ha lesérültek, odapattanni, és kivégezni őket (F gomb).
  • bogyoka
    #33438
    Én is igyekeztem körbejárni, az elején sokat kószálódtam, de most valahogy nem megy a nagy harc a kinaiakkal.
  • IMYke2.0.0.0
    #33437
    Első dokumentált végigjátszásom 27 óra és 2 perc volt. A STEAM szerint.
    Addig nem mentem tovább a játékban, míg az adott területen mindent meg nem találtam.
    A játék ráadásul alaposan meg is könnyíti az ember dolgát, szóval, nem igazán nagy kihívás mindent felderíteni, minden kihívást teljesíteni.
    De, nekem így is nagyon bejön az új Tomb Raider.
  • bogyoka
    #33436
    Én még csak 68%-nál tartok, lehet, hogy nekem nem lesz 100%-os.
    Akkor ügyesen játszottál.
  • IMYke2.0.0.0
    #33435
    Otthon, internet nélkül: 1-szer teljesen, 100%-osra végigjátszva
    Itt, internet és STEAM mellett: 1-szer teljesen, 100%-osra végigjátszva (Normál), és folyamatban a 2. végigjátszás Hard fokozaton.
    Emellett, multiplayer-t is játszok néha.

    Számomra, Év Játéka. Survival Edition-t vettem, dobozos verzióban, 0 Day.

    Korábbi Tomb Raiderekhez nem szabad hasonlítani, ez ugyanis reboot - teljesen újrakezdése a sorozatnak.