33675


  • IMYke2.0.0.0
    #7259
    Bocs, ez erősen nem topikba illő volt...

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • IMYke2.0.0.0
    #7258
    Nekem is kerreg az alaplapi chipset hűtőm... a korábbi leégett, így egy P1-es kis hűtő került.
    Már csak 50 ezer hiányzik és meglesz az A64-es gép.

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • M.A.D.
    #7257
    Na, gond megoldva. Tegnap az egész estém ráment. A regedit-be a hozzáférések attributumait kellett átállítanom, és egy uninstall és egy install után sikerült végre ismét normálisan felinstallálni a daemon 3.47-et. Aztán jött még egy problem. A legújabb ati catalyst és az ati tray tools ellenére is eltűnt a pixel és vertex shader!!! Ma reggel uninstalláltam és újra felnyomtam, és lőn! Mostmár látja. A frász jött rám. Minden szar módosítást elfogadott tegnap, de a vertex-pixel shader változásokat nem. Remélem, most már jó lesz. Sajnos 4-5 havonta szét kell kapnom a gépet darabokra mert hát a por ugye...(ráadásul nemrég lakásfelújítás is volt)...és hát burkolatot már vagí 6 éve nem használok...:))
    na nem offtopic.
    on:
  • IMYke2.0.0.0
    #7256
    Sőt, ennyire jó poén volt:

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • IMYke2.0.0.0
    #7255
    Najóóóóóóó, be****tam... Jó kis tréfa volt...

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • Axon
    #7254
    Rendben!
    Én töltöm az első 2 dvd-t, te pedig a 3. és 4. dvd-t. Így jövőhét közepére fent lesz a teljes anyag
  • LezLee
    #7253
    Én egy torrenten akadtam rá, még tennap este. Nem akartam szólni, hátha fake a cucc. Ma reggelre leért, és hát a pofám leesett, amikor kipróbáltam. B.szott jó lett, az akció részek sem olyan szörnyűek, mint amilyenre számítottam. Csak vannak még benne bugok jócskán, mivel béta verzió. Ha gondolod besegíthetek a feltöltésbe
  • IMYke2.0.0.0
    #7252
    ÉS nekem PONT MOST nincs hozzáférésem :(((

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • Axon
    #7251
    Van egy jó hírem a készülő The Longest Journey 2-ből kikerült egy ukrán szerverre egy béta verzió. Hajnalban letöltöttem és most kipróbáltam. Szuper!
    Ha gondoljátok feltolom a szerverre :-)
  • Axon
    #7250
    Úgy látom nem sok PCGuru olvasó jár ide a topicba :-)
    Na mindegy remélhetőleg azért valahonnan beszerezzük a Weird War-t.
  • IMYke2.0.0.0
    #7249
    Annyira, sajnos, nem jó...

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • Atomreaktor
    #7248
    Eh, már letöltöttem:( Amint hazaérek letörlöm
  • Ersiman
    #7247
    Sziasztok!
    Ha valakit érdekel: a CD-Galaxisban már csak 3990Ft a Vampire the Masquerade: Bloodlines
    Ha van olyan jó mint az első rész akkor ennyit megér!
  • moonster
    #7246
    nálam is folyton slaven van a rack, de még így is, hogy csak naponta kiveszem és berakom :D, még így is, kb 6-8 hónapja cserélni kell.
  • Axon
    #7245
    Én minden rackem-amivel dolgozom (1 otthoni és néhány munkahelyi) slave-re állítom a jumpert. Így álltalában nincs gond, ha van eszköz a kábelen akkor sem és ha egyedül van, akkor is tökéletesen működik.
  • Atomreaktor
    #7244
    :)) Meg lehet a jumperekkel is jókat játszani a rack-en;)
  • Axon
    #7243
    Ha már vinyó problémáknál tartunk, akkor nemrég említettem, hogy vettem egy 160 gigás sata csatolójú vinyót. Ki akartam váltani a 160 g-s pata merevlemezt. Már élmény volt telepíteni rá az xp-t is, mivel az xp telepítő alapból nem ismeri a sata csatolót.
    Egy hatalmas számítógép házam van és olyan nagyok benne a távolságok, hogy külön kábelen van a vinyó, dvd, mobil rack. Pontosabban a dvd-t és a mobil rack-et csak külön lehet használni, hiszen vagy az egyiket vagy a másikat dugom be. Na majd megoldja a sata hiszen akkor a pata vinyó kábele felszabadul. Igen ám, de ha rádugtam a mobil rack-et, akkor nem akart bebootolni a rendszer. A bios-ban minden variációt kipróbáltam már. Boootoljon hd0-ról, vagy egyéb eszközről (elsőnek, másodiknak, stb) az összes permutáció megvolt. Na mondom rosszabb a helyzet mint eddig volt, hiszen mostmár egyáltalán nem tudom használni a mobil rack-et. Ekkor jött egy ötlet, hogy első boot-olási egységnek megadom azt, hogy SCSI eszköz. Csodák-csodája, gyönyörűen bebootolt a winxp és látta a mobil rack-et is.
    Na mára ennyi a pc suli adásából :-)
  • M.A.D.
    #7242
    A format talán! :))
  • Atomreaktor
    #7241
    Áh, öt perc lenne az egész:)
  • M.A.D.
    #7240
    nekem sem volt gondom vele több mint fél évig. Épp ez az. Álmomba nem gondoltam volna. Mindenestre ezzel a Starforce Nightmare-rel jó lesz vigyázni. Ez is tud kavarni. Bár, asszem én a regeditbe kavartam be. :)) Na, hazamegyek, azt megpróbálom kijacítani. Semmi kedvem közel 100gigát és vagy 60 programot újra installálni. :))
  • Atomreaktor
    #7239
    Attól még másnak lehet gondja vele...
  • IMYke2.0.0.0
    #7238
    Daemon 3.47-et használok, attól a naptól kezdve, mióta megjelent - 2004 derekán - soha sem volt gondom vele.

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • Atomreaktor
    #7237
    Jah daemon nekem is csinált már ilyet. Nekem a legújabb verziójával szokott gond lenni, tegyél fel egy régebbit, azzal nem lesz gond.
  • M.A.D.
    #7236
    Dameon csinál egy ilyet, és az unistall nem volt jó. Safe módban kell orvosolni a problémát...de én még pluszban a regeditbe is írkáltam. Még jó, hogy tudom mit. A Shade:Wrath of Angels miatt. :)
    Starforce rulla. :)
  • Atomreaktor
    #7235
    GTR?:)
  • szotyimutyi
    #7234
    Mi volt a gond? Nekünk nem volt ötletünk.?
  • M.A.D.
    #7233
    Gond megoldva!!! :))
  • M.A.D.
    #7232
    off:help! most nekem. az otthoni gépemmel gond van a pnp bios extensiont nem tudja alkalmazni az xp-m. ott a sárga felkiáltójel. így a daemon-t sem tudom feltelepíteni és 10 perc után fagy a rendszer is. hogy lehet ezt kiküszöbölni, és lehet e hardware-hiba? mert hétvégén leszedtem a bios-ról azt az ezüst cimkét. mondjuk szerintem nem. lehet, hogy (software-esen)a starforce nightmare bafta el?
  • Atomreaktor
    #7231
    Most már én is értem:)))))
    Nekem nagyon bejön a gamma, viráglelkű vagyok:)
  • takysoft
    #7230
    nekem lenne egy kérdésem a tlj-vel kapcsolatban.
    bár ez itt talán még off-topicnak is számíthat:)
    végigvittem, rettentően tetszett, de van benne egy rész, amit nem értettem. őrült alkimista kastélya, roppert klacks, vagy mi, nemtom.
    eleve rájöttem, hogy a számológépet kell használni, de utána miért tűnt el az alkimista? azért, mert a mágiát eleve eltörli a technika?
    vagy?
    előre is köszi
  • Atomreaktor
    #7229
    Mint a nap...
    Miről van szó?:)))
  • Ersiman
    #7228
    Olyan jó kis gyüjtögetős, fejlesztgetős, taktikázos, Kellemes kis program, valóban érdemes kipróbálni.
  • Axon
    #7227
    Érdemes végigolvasni a http://www.zanzarah.hu/freeweb_magyaritas.htm
    oldalt. Egy rakás infót közöl a játékról.
    Az a véleményem, hogy fogd a játékot és egy raklapnyi babkonzervet és fél évre nyugodtan bezárkózhatsz vele egy szobába. Garantáltan ki fog tartani.
  • Axon
    #7226
    Na ezt olvassátok:

    Természetszerűleg az erősebb tündérkék, nagyobb szintnél lépnek tovább. Ezen kívül más irányba is tudjuk fejleszteni tündérkéinket, csak a megfelelő Evolúciós Kővel kell rendelkeznünk.
    A Fém Tündérkék ( Metal ) úgy tudnak tovább fejlődni, ha van nálunk Dwarve szerszám ( Tools of the Dwarves ).

    1. Minari
    2. Megari
    3. Gigarex

    Cracwin-ből úgy lesz Flagwin, ha használjuk rajta a Tűzkövet ( Evolutionary Magic of Fire ).

    Pfoe-ből, úgy lesz Taze, ha használjuk rajta a Természetkővet ( Evolutionary Magic of Element ).

    Tinefol-ból háromféle lehet:

    * Légkő ( Evolutionary Magic of Air ) hatására: Tineves
    * Tűzkő ( Evolutionary Magic of Fire ) hatására: Tinezard
    * Természetkő ( Evolutionary Magic of Element ) hatására: Tinerog



    Remélem ezek után mindenkinek, minden világos :-)
    Egy picit elbizonytalanodtam a Zanzarah-al kapcsolatban...
    Lehet előveszem a dúmot oszt lövök ;-)
  • Axon
    #7225
    Maga a játék nagyon tetszik. A grafika is szép, de maga az alaphangulat/környezet is magábaszippantó. A gondom csak a feliratok.
    A játék egy kis bevezetővel kezdődik, ahol a főszereplő beszélget valakivel (talán az anyjával). Na már itt sem látszanak a feliratok.
  • Atomreaktor
    #7224
    Úgy tűnik nem stimmel vmi a gépeddel. Megütötted, mi?:))
  • Atomreaktor
    #7223
    Azt írják róla, hogy tökéletes lazítás munka után elmerülni a világában. (és hogy jó hosszú gamma)

    Apropó nem tud vki véletlenül ingyenes fontlelőhelyet? (Olyat ahol a komolyabbak vannak fenn, nem a házibarkácsok)
  • szotyimutyi
    #7222
    Én letöltöttem hozzá és úgy sikerült is.
  • M.A.D.
    #7221
    Én kb. 10 órát nyomtan anno. Nekem tetszett. Szép a grafikája, és nem kell hozzá erőmű.
  • Atomreaktor
    #7220
    Én csak este tudom próbálni. Amúgy milyennek tűnik?