33675


  • pluhi
    #7299
    Állitólag nem kötelező verekedni. Lehet diplomáciával is operálni. A grafika ócska, ez tisztán látszik, nem 2005-ös színvonal. Ez mindenképp odaver a hangulatnak. A story, a zene, a szinkron és a többi elem még lehet zseniális. El kell fogadni, hogy ez nem hagyományos kalandjáték. Ahogy olvasgattam, egy percig sem készült annak.
  • MIMACSKA
    #7298
    Szeretném minannyiótokkal közölni, hogy a közeljövőben az Ecc átköltözik 3 új szerverterembe, felmennek 10 giga sávszélességre, új routereket állítanak be, ezért több mint valószinű, hogy a hetekben többször is lesz némi üzemzavar. Elnézést kérnék érte ha lenne miért, de mivel nics így türelmeteket kérem. Van mindenkinek 5000 játéka, sazl biztosan nem fogtok addig unatkozni!
  • LezLee
    #7297
    Én nem mondtam, hogy az irányítás miatt nem lesz hangulata. Én csak megemlítettem, hogy a point n click irányítást elfelejthetjük. A hangulatra tett megjegyzésemet a képek inspirálták, valahogy nem jött le nekem az az érzés, mint az 1. résznél. Úgy érzem, hogy az akció részek teljesen más irányba viszik el a játékot, nem azt mondom, hogy szar lesz, csak más.
  • pluhi
    #7296
    Én mindig rühelltem a point and click-et. A hangulathoz semmi köze (lsd. Grim Fandango). A pixelvadászat csak szimpla szivatás, nem más.
  • LezLee
    #7295
    Hát nem is tom mit gondoljak a képekkel kapcsolatban. Egyik szemem sír a másik meg...
    Egy biztos: a hagyományos point n click irányítást elfelejthetjük, ez olyasmi irányítású lesz, mint a BS 3. Lehet, hogy jó game lesz, de azt a zseniális hangulatot, amit a TLJ árasztott, azt kár visszavárnunk. Az az érzésem, hogy egy szimpla akció-kalandot csináltak egy kalandlegenda folytatásából. Sajnos ez a trend, el kell fogadni..... vagy nem.
  • Atomreaktor
    #7294
    Kamion lesz:) De ez a harc rendszer... Ugye nem wsad lesz egér helyett?
  • CrucifX
    #7293
    Hogy ontopic legyek, par tonna Dreamfall (TLJ2) kep, talan erdekel innen valakit ;)

    KEPEKET AKAROK
  • Atomreaktor
    #7292
    Már megy;)
  • Atomreaktor
    #7291
    Weird war: Agyament rpg:)
  • cleric
    #7290
    Ügyes :)
  • M.A.D.
    #7289
    Pláne az Uru kiegészitői....az törölte le nekem az egész játékot.
    Amúgy, tényleg kéne.
  • CrucifX
    #7288
    Javaslom az Emperor: Dune torleset es esetleg az Uru: Ages beyond Myst feltolteset, korabban mar volt rola szo de mintha elmaradt volna :(
  • M.A.D.
    #7287
    Na vagyok! Bejöttem! :) Az otthoni gépemről ne beszéjünk. Valami gebasz van. A Daemonnal bemounttolt cuccok pár százalék után leállnak, hogy nem tudja áttranszferálni (szép szó) a vinyóra. :((( Na, megállt a tudomány. Valami nagy gond lehet. :(( Resetnél is a gép vár 6-7 mp-et. 1 hét alatt 10szer szedtem darabokra a gépet...(((

    na, on:
    Weird War-ról van ismertető a PCGURU oldalán. Amúgy, ez az Anonther War (4CD) upgrade-lt változata. Azt nem is tudtam megszerezni 2 év alatt, bár már fenn van sok helyen (e-mule).

  • szotyimutyi
    #7286
    Nálam sem megy.
  • takysoft
    #7285
    ez milyen ftp server?
    es a weird war, az kaland?
  • Axon
    #7284
    Egyelőre most nem sokat tudsz vele kezdeni :-)
  • LezLee
    #7283
    Köszi
  • Axon
    #7282
    Privi ment.
  • Axon
    #7281
    Reméljük ez csak pillanatnyi üzemzavar...
  • LezLee
    #7280
    Elküldené valaki privibe az ftp adatait, mert win reinstall volt tennap nálam, és én hülye elfelejtettem az adatokat.
    Előre is köszi.
  • Atomreaktor
    #7279
    Nálam sem megy.
  • Axon
    #7278
    Nekem nem válaszol az ftp szerver.
    Vagy nálam van valami gubanc - amit kétlek - vagy az ecc.hu szerverrel van valami műszaki gond, mivel megpingelni sem tudom.
  • Axon
    #7277
    A Weird War pont az a játék amire már hosszú ideje vágytam. An én ízlésemnek egy kalandjátékban pont megfelelő grafika, enyhe nosztalgikus érzéseket keltve a hőskor kalandjátékai iránt. Na és persze a humor. Pont az a fajta enyhe iróniával és szarkazmussal áthatott humor amit én annyira szeretek. Tegnap este egyfolytában ezzel játszottam és még ma reggel is felkeltem zöldhajnalban a kedvéért.
    Most behoztam a melóhelyre és leoperáltam a dvd-ről. Szerencsére nincs rajta semmi védelem.
    Csináltam belőle egy 1.8 gigás iso filet. 12.00-kor kezdem el feltölteni az ftp-re.
    Addig csinálok neki helyet. Megnézem mit lehetne törölni.
  • takysoft
    #7276
    imyke: hogy áll a dolog, ha szabad kérdezni?
  • mainruler
    #7275
    A naplódban.
  • Atomreaktor
    #7274
    Jó visszaérni melóhelyre és nevetni egy kicsit:)
  • Atomreaktor
    #7273
    :)
  • Atomreaktor
    #7272
    :)
  • Axon
    #7271
    Elég körülményesen van rajta a dvd-n, mivel az újság saját anyagaival van keverve.
    Megpróbálom kihámozni a sok sallang közül a lényeget. Úgy látom, hogy kb 1.8 giga az anyag, amin magam is meglepődtem.
    Remélem még ma elindul a feltöltés.
  • M.A.D.
    #7270
    :)))) Az nagyon jó lenne.
  • Axon
    #7269
    Van egy jó hírem.
    Egy kis srácnál megláttam a PCGuru legújabb számát. Gyorsan elkértem tőle a lemezmellékletet. "Nem kapsz két nagy pofont ha ideadod!" felszólítással :-)
    Itt van a Weird War magyarul.
    Kipróbálom aztán megpróbálok biztonsági másolatot készíteni róla. Aztán megy fel a szerverre.

    Ja! Ez már nem áprilisi tréfa :-)
  • M.A.D.
    #7268
    Erre gondoltam én is. :))
  • IMYke2.0.0.0
    #7267
    Ez már csak azért is jó, mert addigra tuti elkészül az első rész magyarítása - általunk :)

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • M.A.D.
    #7266
    A TLJ2-nek is 2005 januárba kellett volna megjelnni, aztán pár helyen olvastam, hogy ősznél előbb nem jön. :(
  • M.A.D.
    #7265
    Már a burkoltan is az "off"-ba tartozik. :)) Na, de miről is beszéünk már megint? :)
  • IMYke2.0.0.0
    #7264
    Ezért is kértem - burkoltan - elnézést az offtopic miatt...

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • M.A.D.
    #7263
    Itt már lassan az a nem topikba illő, ha valaki valamilyen kalandjátékról ír. :)))
  • cleric
    #7262
    Sziasztok,

    Elkezdtem újra a TLJ-t :) Teljesen elfelejtettem, úgyhogy majdnem olyan mintha először játszanám :)
    Egy gyors kvízkérdés, az első válaszadó nyer: hol a timesheet? :)
  • LezLee
    #7261
    Aranylemezre került a Still Life!!! Ami azt jelenti, hogy már bizonyosan nem fog késni, és tartani tudják a 2 hét múlva esedékes megjelenést. Izgatottan várjuk, addig tán csak kihúzzuk a Nibiru-val, bár még sajna nincs semmi hír a megjelenésről, pedig elvileg tegnap kellett volna nekie kijönni.
  • LezLee
    #7260
    Itt nincs olyan, hogy "nem topikba illő"! Itt egy szűk kis közösség alakult ki, és itt mindenki mindent megbeszélhet. Itt már régen nincs olyan, hogy offtopic, mer az egész topic offtopic. Na ezt jól megaszontam :))