33675


  • Axon
    #7339
    Köszi. Húzom lefele.
  • Axon
    #7338
    Feleségemnek is pont ez a kedvenc autója.
    Na persze mondtam neki, hogy valószínűleg egy másik férjet kell keresnie aki meg tudja venni neki :-)
    20 évig fogom törleszteni a házon levő hitelt, ha egyáltalán ide adja a bank. 20 év után visszatérhetünk az autó kérdésére

    A THM-edet nem tudtam kiszámolni, de az biztos, hogy elfogadható. 2.760.000 -et kell visszafizetnetek, így 410.000 Ft kamat van a hitelen. Ez ma Magyarországon - sajnos - normálnak (sőt jónak) számít.
  • Wanted
    #7337
    Felért a Phoenix.
  • LezLee
    #7336
    Kössssz.
  • IMYke2.0.0.0
    #7335
    Nissan Micra (www.nissan.hu) - képekkel, infók magyarul.

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • LezLee
    #7334
    Ha lesz (van) róla képed, akkor beszúrhatnád ide. Tudom, hogy offtopic, node kit érdekel
  • MIMACSKA
    #7333
    nizzsanmigra, fullyegzdrázs! 2350000.- és 900 az induló a többi 5 évre hitel (havi 31000) A többit meg számollyad ki! :D
  • tygrael
    #7332
    Hi!
    Az emlegetett serveren esetleg a The Longest Journey is megtalálható? Sajnos nem volt hozzá szerencsém, de a topicot olvasgatva, úgy érzem kihagytam valamit.
    A Spellforce:Shadow of the Phoenix azt hiszem csak az eredeti(BWClone) alapra hajlandó felmenni. A Breath of Winterrel én is szórakoztam egy kicsit, de negyedszerre sikerült működőképesen kiírni.Különben mindet fel tudnám tolni, ha valaki elárulja a részleteket priviben.
    Kösz előre is.
  • Axon
    #7331
    Sejtettem, hogy feldob a hír :-))))))
  • M.A.D.
    #7330
    Ennek én kifejezetten örülök! :)))
  • Axon
    #7329
    A hely problémáról csak annyit, hogy mivel most vettem egy 160 gigás vinyót, így az eddigi 160 gigás teljesen felszabadult. Ezen fogom mostmár tárolni az anyagaimat.
  • M.A.D.
    #7328
    Igen, én észrevettem! :)) Kössz! ...de én csak ma estétől tudom letölteni, mert a hely...:)
  • Axon
    #7327
    Van hely a SpellForce: Shadow of the Phoenix-nek, ha fel tudod tölteni.
  • Axon
    #7326
    Hajnali 2 óra 50 percre felért a Weird war. Töltögessétek.
  • Axon
    #7325
    Trabi?

    Feldobod itt a labdát és nem elégíted ki kíváncsiságunkat?
    Milyen? Kaptad? Vetted, vettétek? KP, banki hitel?
    Na jó ez az utolsó kérdésem természetesen magánügy, de engem csak annyira érdekelt volna a válasz, hogy ha banki hitel, akkor milyen THM-re adják most az autóvásárlási hitelt.
  • moonster
    #7324
    Éjjen az új autó!!!
  • MIMACSKA
    #7323
  • MIMACSKA
    #7322
    Félreérted, nem szántam morózusnak de totál nem! :D

    Új autóm van! :D
  • Atomreaktor
    #7321
    :)
  • Axon
    #7320
    Előre is köszi. Hely mindenképpen van, úgyhogy nyugodtan töltheted felfelé.
  • moonster
    #7319
    A WW nekem is megvan, csak az Upload-om kicsi, ezért nem is szóltam. Nekem annyira nem jön be, de a tesóm nagyon szerette.
  • M.A.D.
    #7318
    Szépjónapokat! Már ha lehet hétfőn délelőtt ilyet írni. Beértem 8-ra, azt látom fél 9-kor hogy valaki tölti fel a Weird War-t. Jó 7kezdtet. :))
  • moonster
    #7317
    TLJ2? Még az egybe sem tudtam belefogni, pedig réges-régen megkaptam. Itthon pihen a MoS is, de ahhoz sem tudtam hozzáfogni. A BIA-val szenvedek, de nagyon nehéz, főleg, hogy csak 4-5 naponta játszok vele egy kicsit.
    Ez a család teljesen elvesz a számítógéptől, főleg mióta gyerek is van. Micsoda világ, micsoda világ.
  • Wanted
    #7316
    Megvan.
    Ha lesz hely, holnap feltolom.
  • Axon
    #7315
    Nincs meg valakinek véletlenül a SpellForce: Shadow of the Phoenix?
    Nekem tetszett az alap Spellforce és kíváncsi vagyok milyen lett ez a kiegészítő. Sajnos az első kieg csak hihetetlen bravúrok után volt hajlandó elindulni és csak nagyon keveseknek sikerült, mivel nem volt hozzá crack és még most sincs, sőt szerintem már nem is lesz. Én bele sem vágtam a bravurkodásba, mivel az eredeti játékom sem volt már az a féle tört verzió, amivel esetlegesen működik a kiag.
    A mostani SpellForce: Shadow of the Phoenix kieghez viszont már van crack és simán működik, állítólag. Ezért lennék rá kíváncsi.
  • Axon
    #7314
    Ezektől a képektől nem lettem sokkal okosabb TLJ2 ügyben. Jó lenne már egy játszható demo, még ha olyan nyulfarknyi is mint a Syberia 2-é volt. Legyen benne egy kis harc is, hogy ízelítőt kapjunk a farcrendszerből.
    Aztán...
    Aztán...
    Aztán majd meglátjuk.... ;-)
  • Atomreaktor
    #7313
    Kezdek borúlátó lenni... Mintha egy rpg lenne:O
  • Atomreaktor
    #7312
    Szép volt a megfogalmazás:)
  • Axon
    #7311
    Na, egész jó a feltöltési sebességem. Holnap hajnalra, legkésőbb reggelre fent lesz.
  • Axon
    #7310
    Első kérdésedre ez Mimacska privát szervere. Na persze nem az övé hanem.... nos ez most nem is túl fontos, a lényeg az, hogy ő rendelkezik felette. Van rajta 10 giga tárhelyünk ahol legálisan megvásárolt kalandjátékaink biztonsági másolatait őrízgetjük és, hogy ne legyen gond ha esetleg elromlana a szerver háttértárolója, így a biztonság kedvéért mindannyian letöltjük ezeket a biztonsági másolatokat, azért, hogy vész esetén meglegyenek.
    Eddig - talán egyetlen kivétellel - minden kalandfanatikus kapott hozzáférést a szerverhez aki kért. Hát nagyvonalakban ennyi a válasz az első kérdésedre.
    Másodikra pedig én is a pcguru.hu-t javaslom, ahol több oldalon át boncolgatják a Weird War-t.
  • Axon
    #7309
    Na jó hétfő reggelt.
    Olvastam Macsek üzenetét és természetesen tudomásul vettük, na meg örülünk ha továbbra is él a lehetőség.
    Jelenleg megy a szerver, így elkezdem a Weird War feltöltését.
    Ne hagyja ki senki mert szerintem igazi gyöngyszem és nem is tudnék hirtelen hozzá hasonlót mondani.

    A Dune-t töröltem a szerverről, így most van hely. Bár szerintem a Nautilust is törölhetjük.
  • szotyimutyi
    #7308
    Újabb képek, és csúszás!! Bár reméljük, mégsem!
    http://www.pcdome.hu/game.php?id=2091
  • LezLee
    #7307
    Hát igen a Syberia a legjobb példa arra, hogy a point n click irányítás nem egyenlő a pixelvadászattal. A Runaway meg.... nos inkább no comment, habár szerintem maga a játék nem volt olyan rossz. Nem tudom, lehet, hogy én azért vagyok oda a point n click irányításért, mert nosztalgikus érzéseket támaszt bennem. Életem első kalandjátéka is ilyen volt (Broken Sword), és a legtöbb kaland amivel játszottam szintén. Úgyhogy ezt a fajta irányítást jól is meg lehet oldani szerintem (ld. Syberia, Black Mirror, TLJ), de el is lehet cseszni rendesen (Moment of Silence).
  • takysoft
    #7306
    elnézést a félreérthetőség miatt.
    csak pc kategóriában útálom a konzolos elemeket.
    konzolon is a pc-s elemeket.
    pl konzolon semmi ne akadjon ki, vagy faggyon le.
    pc-n pedig egy játék irányítása ne legyen olyan, ami egyértelműen nem PC-re kidolgozott. igazán nem lett volna olyan nagy dolog pl bs3-ban is vmi normális irányítást beletenni.
    minimum karakter-relatív irányítás, a pálya-relatív mellett. monkey4-ben grimfandangoban választható ugye.
    amugy én point&clickes vagyok, de a pixelvadászatot én is gyűlölöm.
    syberiában nem is emléxem volt-e olyan, hogy azért akadtam el, mert nem találtam vmit.
    ellentétben runaway-el...:(((
  • pluhi
    #7305
    A konzol mióta lett pejorativ jelző???
    Szerintem a legnagyobb szar a Moment of Silence irányitása. Szupi point&click, rohangálhatsz körbe-körbe, hogy kijuss a képernyőről és csaszatolhatsz az egérrel, hogy megtalálj valamit. Viszont legalább jó PC-s.
  • takysoft
    #7304
    nemtom. grinfandango, bs3, monkey3 lagnagyobb szar az iranyitas.
    foleg bs3 tiszta konzol, bazz.
  • Atomreaktor
    #7303
    Max nem játszunk vele olyan sokat...:(
  • szotyimutyi
    #7302
  • Ersiman
    #7301
    Üdv Mimacska!
    Szerintem mi köszönjük az eddigi lehetőséget is a szerverhasználathoz.
  • IMYke2.0.0.0
    #7300
    Bár kissé morózus volt a bejelentés, mi azért nagyon örülünk a hírnek

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtuaDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------