33675


  • Axon
    #7419
    A 2. kép már jó háttérnek is.
  • Axon
    #7418
    Érdekes kis progi

    Egy újabb kép:


    Na ez vajon micsoda?
  • MerlinW
    #7417
    TLJ 1 háttér
    és mégegy

    még nem láttam ezelött öket..:)
  • moonster
    #7416
    Hmm, ezek a képek valóban szemetgyönyörködtetőek. Asszem lassan neki kellene fogni a TLJ-nek, csak az a franya BIA meg mindig nem fejezodott be.

    Egyébként most láttam néhány képet a City of Metronome-ból.

    Link: http://www.hardwired.hu/cgs.php?id=281

    Forrás: HardWired
  • Axon
    #7415
    Jaja, Blitzkrieg hihetetlen erőforrás zabáló ;-)
    Ha már Blitzkriegnél tartunk, nem láttad mostanában véletlenül valahol a neten a kiegészítőjét a Total Challenge 3-at, 4-et, 5-öt?

    Egyébként ha már erőforrás zabáló programoknál tartunk, akkor azt tapasztaltam, hogy a legnagyobb igénye - na nem annak a kis pöcs Half Life 2-nek van :-) - hanem az Antant játéknak. A röhej az, hogy ez a program még 3d-s grafikát sem használ. Mivel ebben a játékban néha 20-30 ezer egységet is mozgat a program, hihetetlenül belassul még egy erőművön is. 1 G memória alatt nem is érdemes vele játszani, mert kb 20 perc után - ekkora kezdenek gigantikusra duzzadni a hadseregek - már játszhatatlanul belassul. Kb. 3-4 másodpercenként frissít 1 képkockát, olyan mintha kifagyott volna a gép. Pont ezért vettem a munkahelyi gépembe még egy 512 megás memóriát, hogy itt bent is zavartalanul tudjak játszani :-)
    Ja és persze kell alá minimum egy 3000-es proci. Mondjuk szerintem ez inkább betudható a programozói hiányosságoknak, mint a hatalmas számú egységek mozgatásának.
  • M.A.D.
    #7414
    :))) 550-est? Szép. Mondjuk kell is a TLJ-hez. Vagy a Blitzkrieg-hez. :)
  • Axon
    #7413
    Nembaj megszoktuk :-)
    Megalomániámat - avagy hülyeségemet - jól szemlélteti, hogy egy évvel ezelőtt amikor a gépemet összeraktam/rakattam, akkor 550 wattos tápegységet raktunk bele.
    Még egy kis heggesztő trafót is elbírna :-)
  • M.A.D.
    #7412
    Miket írok! :)) Hólyeséget. Athlon Xp +1800. :)) Reggel van. Sorry.
  • M.A.D.
    #7411
    Szépjónapot. Kicsit off voltam mostanság. Az otthoni gépem rejtélye úgy néz megoldódott. A tápkábel azon része, ama a floppyhoz megy, majdnem szétdurrant tegnap este. Kicseréltem egy régebbi tápra ideiglenesen, és lőn...stabil lett a gép. A daemon is megy rendesen, és nem akad ki a játékoknál 10 perc után, nem kapcsolja ki a monitort stb....Vazz! Nem is gondoltam, hogy egy táp ennyi hibát tud okozni. Most csak ideiglenesen egy 235wattos van a volt 300-as helyet. Igaz, az én gépemben csak a két vinyót, a monitort, a vga kártyát és a hangkártyát kell "táplálnia". Remélem, pár napig elég lesz. Mondjuk, egy Tbird1800-as ketyeg a gépembe, ami tudvalevőleg kis hőerőmű. :)

    On:
  • Atomreaktor
    #7410
    Váááá, megvan asszem, az az amire gyanakodtam. Megyek is kipróbálni;)
  • Axon
    #7409
    Mindig olvasni szoktam a magyarítás topicot, de mostanában ez kimaradt így nem is követtem min dolgozol mostanában. Na persze tudom, hogy több fordításon dolgozol egyszerre, de igyekszem kipróbálni a kész munkáidat akkor is, ha az adott program egyáltalán nem érdekel. Volt már többször is, hogy egy remek fordításnak köszönhetően merültem el egy számomra addig érdektelen programban.
    Ezért mindjárt nekilátok és visszaolvasok vagy 200 beírást :-)
  • Axon
    #7408
    Azt meg sem néztem :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #7407
    Most, hogy van egy kis levegőm, újúlt erővel vágok bele - folytatom - a Longest Journey magyarítás projektbe.
    Bocsánatát kérem azoknak, akiket hitegettem a szövegküldéssel, de nem ment nekik semmi, már nem is merem megígérni, de vélhetőleg a héten minden érdeklődőt megkeresek egy kisebb anyaggal, hogy haladhassunk.

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • Atomreaktor
    #7406
    A szöveg miatt gondoltam;)
  • Axon
    #7405
    Nagyon titokzatos vagy. Csak nem valami olajszőkítéses ügybe keveredtél? :-)
  • Axon
    #7404
    Remek képek. Kicsit Tomb raideres utánérzés.
  • MIMACSKA
    #7403
    Írok majd prifit, csak hát a bizniszélet leköt kissé :D
  • CrucifX
    #7402
    Interesting!

    *crossing fingers* :)
  • Atomreaktor
    #7401
    Ezt minenkinek érdemes megnézni, aki érdeklődik a TLJ2 után, márpedig miért is ne érdeklődne mindenki?;) :
    http://www.adventuregamers.com/newsitem.php?id=958
  • Atomreaktor
    #7400
    Huh teljesen elmerültem Zanzarah világában, viszont help kéne. Már fenn vagyok a Felhők Birodalmában, de azokra a hülye lebegő levegőfúvókákra hiába ugrok rá, leesek. Ha valaki nyomja a gaméval és érti is, hogy miről hadoválok az segítsen plz:)
  • MerlinW
    #7399
    Az "elhát" az jó:) A merényletet nem értem, de csak csupa jóra tudok gondolni:)
  • Atomreaktor
    #7398
    :DD
  • Atomreaktor
    #7397
    Nem, nem. Adventure Company adja ki a gagyi fejlesztők által készített gagyi játékokat éppúgy, mint a klafafejlesztőcsapatok klafa játékait;)
    Still Life demót tényleg próbáld ki, érdemes;)
    Szép tavaszunk/nyarunk lesz (játékügyileg legalábbis, aztán lehet nyáron már atombombák röpködnek a fejünk felett, de az már más tészta:)
  • moonster
    #7396
    Telleg, bocsi.
    Már fiatalitom:D
  • Axon
    #7395
    Jövő héten megpróbálok feltenni újabb képeket. Van belőle bőven csak be kell hoznom a melóhelyemre. Egyébként tegnap 4 hónapos volt a srác, de azért köszi a gratulációt
  • Axon
    #7394
    Azt hittem, hogy mindkettő fejlesztő és kiadó is egyszemélyben.
  • moonster
    #7393
    Axon: jöhetnek az új képek, hisz már 3 hómapos volt tegnap!! Gratula neki.
  • LezLee
    #7392
    A kiadó és a fejlesztő legtöbb esetben nem egy cég. A játékot a Microids fejlesztette, viszont az Adventure Company adja ki. Ez ilyen egyszerű, kérem :))
  • Axon
    #7391
    Akkor már csak azt nem értem, hogy mi köze a Microids-nek az Adventure Campany-hez?
  • LezLee
    #7390
    Nem véletlenül hasonlít a Still Life a Syberiara. Ugyanis egy cég csinálta a két játékot, méghozzá a Microids. És ez, azt hiszem adhat okot a bizakodásra, hiszen, ha a Syberia két részét olyan jól meg tudták csinálni, akkor mért ne sikerülne nekik ezúttal. Ezek szerint a demót sem próbáltad még. Pótold be mihamarabb a hiányosságot, és akkor tisztában leszel az alig 1 hét múlva megjelenő játék értékeivel. Azt hiszem, hogy méltán várjuk el tőle az "év kalandjátéka" címet, bár ebbe a versenybe még beszállhat a szintén a napokban megjelenő Nibiru is.
  • Axon
    #7389
    Berepültem az Obscure demoját. Egy sötét tornateremben rohangáltam és dobtam egy kosarat :-)
    A sötét tornaterem tényleg annyira sötét volt, hogy szinte semmit sem láttam, pedig maximumra vettem a fényerőt a monitoron. Sajnos most egy olyan irodában vagyok ahol nem tudok besötétíteni és most pont besüt ide a nap, ami egyébként kellemes, de semmit nem láttam a játékból :-)
  • Axon
    #7388
    Lejött a demo. Ki is próbálom.
  • Axon
    #7387
    Kívánom, hogy legyen igazad és csak a kisördög mondatja velem, hogy volt már máskor is év játékaként várt játék, de a megjelenés után elvérzett.
    De azért reménykedjünk
  • Atomreaktor
    #7386
    Héj, úgy látom nem hallotál még róla túl sokat:) Elmondom a lényeget: az idei év egyik legnagyobb kalandjátéka lesz (legalábbis reméljük) :)
  • LezLee
    #7385
    Én már legalább fél éve vártam a megjelenését. Nagyon ígéretesnek tűnő survivor horror Silent Hill módra. A különbség, hogy ez egy gonosz, túlvilági lényekkel elárasztott középiskolában játszódik, és több karaktert is irányíthatunk, és mindenkinek meg vannak az előnyei és hátrányai. Én még csak a demoval nyomtam, ami sajnos nagyon rövidke, de ki merem mondani: a horrorkedvelők nem fognak csalódni. Kb. 50-50 %-ban van jelen az akció, és a kalandelemek (fejtörők, rejtvények).
  • Axon
    #7384
    Megnéztem a videot. Kellemesen csalódtam. Már amikor megláttam az Adventure Campany logóját az elején, rögtön görcsbe rándult a gyomrom. Túl sok gagyit adtak ki az elmúlt időszakban. Valami belső nézetes akármire számítottam, de kellemesen csalódtam. Ez inkább egy kicsit a Syberia megvalósítására hajaz. Értem ez alatt főleg az irányítást, sőt még az egérmutató ikonja is hasonlóan viselkedik. Ha jól látom ez egy nyomozgatós kaland lesz. Mindenesetre ha megjelenik akkor begyűjtöm :-)
  • Axon
    #7383
    Ezt eddig nem ismertem.
    Igazán érdekes weblapja van, érdemes megnézni.
    Most töltöm a demoját, már az is 340 mega.
  • Atomreaktor
    #7382
    Still Life videó, hogy kibírjuk amíg nem töltj..., izé, nem vesszük meg:)
    http://www.gamestar.hu/downloads.php3?op=visit&lid=3831
  • Atomreaktor
    #7381
    Eltöltöttünk már pár aggodalommal teli álmatlan éjszakát TLJ2 miatt aggódva és most már csak várunk, várunk, várunk... hátha, hátha, hátha...
  • takysoft
    #7380
    avg nekem is bejött.
    bár volt, már, hogy talált olyat, ami nem is volt virusos.
    de inkabb, mint hogy nem talaja meg a virust.
    tlj2 egyebkent ritkaszarnak nez ki.
    mennyire lesz ez kaland?(költöi kerdes)
    varjuk ki a veget