33675


  • IMYke2.0.0.0
    #7499
    Legalább a címét (nevét) írnád le helyesen, ember!

    A válaszod: SEHOL.

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
    Munkahelyi gép: Hewlett-Packard HP Compaq dc 7100 CMT .:|:. Intel® 915 G chipset .:|:. Intel Pentium 4 540 (3200 MHz, FSB 800) .:|:. 512 DDR (400 MHz) RAM .:|:. 80 GB SATA .:|:. Intel® integrated Graphics Media Accelerator 900 .:|:. Integrated Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet for HP .:|:. 340W power supply - Active PFC .:|:. Windows XP HUN SP2
  • Kiru
    #7498
    A The Longest Journal progit hol lehetne megvenni (vagy beszerezni) és mennyiért???
  • pluhi
    #7497
    Az is egy lehetőség, hogy a gépeddel vannak nagy gázok, de amelyik ilyen hibát produkál már, az nemigen mőködőképes (rossz memoriaműveletek). És persze az FTP-n is megsérülhetett. Volt valami átállás, lehet érintette.
  • pluhi
    #7496
    Érdekes. Winrar 3.30-cal csináltam amúgy. Bár ha már az sfv ellenőrzés gázos, akkor mindegy. Valami gond lehet az átvitellel nálad, vagy nemtom. Sokak leszedték jól.
  • via_mala
    #7495
    Rar-ral van tömörítve, és én a 3.42-essel próbáltam meg kitömöríteni. Az archívum szerint 2.9-es is elég lenne neki.
    De már a mellé rakott Zanzarah.sfv-ből is kiderül, hogy CRC-s a fájl.

    Atomreaktor: köszi hogy visszatöltöd!
  • Axon
    #7494
    Ennek a hírnek biztos örülni fognak a rajongók. Én már egy kicsit lehúztam ezt a programot, de látva, hogy többeknek tetszik, már megbántam. Én sem szeretem, ha valaki fikázza a kedvenc játékaimat. Kipróbálni ettől függetlenül sem fogom. Na nem dacból, hanem jó pár remek játék figyel itt a vinyómon amiben el szeretnék méllyedni.
    Azért nyomhattok majd ide a topicba néhány saját készítésű képernyőképet, hátha megjön az étvágya a kételkedőknek is :-)
  • szotyimutyi
    #7493
    Köszi a BS3-at. A 2.cd-t most fejezem be, majd szólok, ha kész, ne foglalja a helyet.
  • RaveAir
    #7492
    Nem tudom, hogy mivel van tömörítve, de javaslom, hogy a legújabb winzip-et, winrar-t vagy ilyesmit próbáld ki, mert a régi verziójú progival való kitömörítés jelezhet crc-hibát, ami nincs is.
  • RaveAir
    #7491
    Úgy tervezem, hogy amint lesz egy kis szabadidőm újra fogom fordítani az egészet. Vannak benne hatalmas bakik... :( Azért az már egy kicsit durva, hogy filmben felkúszó feliratot máshogy fordítják! Még ha fogalmazási gond lenne, akkor egy szavam sem lehetne, de sajnos félrefordításról van szó.
  • Atomreaktor
    #7490
    Nem tudtok véletlenül arról a progiról, amivel ki lehet szedni a Zanzarah zenéit? Én már hallottam róla, csak találni nem találom sehol...
  • Atomreaktor
    #7489
    És megéri, mert szerintem rohadt jó játék;)
  • CarajoEsp
    #7488
    Nálam is megy.
  • Atomreaktor
    #7487
    Nálam megy. Visszatöltsem esetleg kicsomagolt állapotban?
  • via_mala
    #7486
    Nálatok hogy megy a Zanzarah?
    Ugyanis én 3x leszedtem, mindháromszor CRC-s lett.
  • Wanted
    #7485

    Mindenesetre a gamma fent figyel.
  • Axon
    #7484
    A Lego Star Wars-hoz már elkészült a magyarítás is. Kényeztetik a rajongótábort :-)
  • Axon
    #7483
    Vigyázz mert a hatalmas Szaparmura Türkmén Basi lesújt rád szörnyű haragával!
  • moonster
    #7482
    Yoda! Ne menj oda!

    - Elűzom a gonoszt, a kiráj zöld hidegkatódcsövemmel.

  • IMYke2.0.0.0
    #7481
    Yoda... Yo da... You? Dá!
    Íti haza...

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • Axon
    #7480
    Akkor ki kell purgálni belőled a gonoszt :-)
    Máris hívom a vatikánt és kérek egy inkvizítort.
    Vagy esetleg felhívom Yodát
  • Axon
    #7479
    Mit tesz ez a Lego Star Wars :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #7478
    Én is mindig Darth Vödörnek drukkoltam...

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • Atomreaktor
    #7477
    A zenét is képzeljétek hozzá...:) Huh, most ismerjem be, hogy én is kedvet kaptam a Star Wars-hoz? Ta ta taaaaa ta taaa...:)
    Éljen a Fehér oldal, izé Világos, izé Fényes, na jó inkább éljen a Sötét Oldal vááágrh...
  • Axon
    #7476
    Ritka az a könyv amit kétszer olvastam el. Háromszor a Dune könyv első részét.
    Négyszer pedig a "A káosz szava"-t.
  • Atomreaktor
    #7475
  • Atomreaktor
    #7474
  • Atomreaktor
    #7473
    Én dobtam rá egy szavazatot.
  • Wanted
    #7472
    Ha van rá igény, feltolom a szerverre a LEGO SW-t.
  • RaveAir
    #7471
    Szerintem mindentől függetlenül érdemes kipróbálni. Jókat lehet vele hülyülni. És a türelmetlenkedők számára információt is jelenthet a harmadik résszel kapcsolatban (de csak azok számára, akik még nem olvasták képregény formában).
  • CrucifX
    #7470
    Ecce homo
  • M.A.D.
    #7469
    Én kiegészíteném .:i2k:.-t az unicum laude-val és a coitus ergo sum-mal. :)
    Bocskösz!
  • IMYke2.0.0.0
    #7468
    [Kár, hogy nincs kövező szmájli... most akkor "kapnál" a fejedre! [#hehe]]

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
    Munkahelyi gép: Hewlett-Packard HP Compaq dc 7100 CMT .:|:. Intel® 915 G chipset .:|:. Intel Pentium 4 540 (3200 MHz, FSB 800) .:|:. 512 DDR (400 MHz) RAM .:|:. 80 GB SATA .:|:. Intel® integrated Graphics Media Accelerator 900 .:|:. Integrated Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet for HP .:|:. 340W power supply - Active PFC .:|:. Windows XP HUN SP2
  • moonster
    #7467
    Minden korosztálynak, azon belül meg annak, akit érdekel.
    Ta ta taaa ta tata ta tata....
    :D
  • Atomreaktor
    #7466
    Na most a fél világ meg fog kövezni: miért a Star Wars filmek úgy istenigazából melyik korosztálynak valóak? (Jó, jó tudom...)
  • IMYke2.0.0.0
    #7465
    Én a Jedi visszatér c. könyvet tizennégyszer olvastam el egy nyár alatt!
    Hetedikes voltam... Húúúúú, de régen volt az.

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
    Munkahelyi gép: Hewlett-Packard HP Compaq dc 7100 CMT .:|:. Intel® 915 G chipset .:|:. Intel Pentium 4 540 (3200 MHz, FSB 800) .:|:. 512 DDR (400 MHz) RAM .:|:. 80 GB SATA .:|:. Intel® integrated Graphics Media Accelerator 900 .:|:. Integrated Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet for HP .:|:. 340W power supply - Active PFC .:|:. Windows XP HUN SP2
  • Axon
    #7464
    Feltétlenül megnézem!
    Legalább is az elejét, amíg el nem alszok.
    A múltkor a Csillagok Háborúján egészen a sivatagos jelenet elejéig bírtam :-)
    Gyakorlatilag 5 perc után elaludtam...
  • Axon
    #7463
    :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • moonster
    #7462
    Elalszom. Ez a nyomott idő teljesen hazavág.
    Pedig 7-ig kell itt tengődnöm.
    A LEGO Star Wars nem rossz, de inkább a kisebb korosztályt célozza meg.
    Egyébként ide kötődik, hogy
    MA RTLKLUB, 20:55 Star Wars VI. - A Jedi visszatér (amerikai sci-fi, 1983) 132' (12)
    Speciális változat
    Miután Luke megmentette barátját, Han Solót és a szépséges Leia hercegnőt a biztos haláltól, ismét csatlakozik Yodához, hiszen igazi Jedi Lovaggá kell válnia ahhoz, hogy szembeszállhasson Darth ...
  • Axon
    #7461
    Ebben biztosan igazad van. Meg is szerzem a fiamnak :-)

    A Still Life-ot pedig tárt karokkal várjuk, ha élhetek ezzel a képzavarral.
    Szerintem rögtön mehet is fel a szerverre.
  • LezLee
    #7460
    Gondolom a játék nem azt a korcsoportot célozta be, mint amiben mi vagyunk, de ettől függetlenül lehet igényes darab is, csak éppen gyerekeknek való, nem nekünk. Mondom ezt úgy, hogy még nem próbáltam ki és.... nem is fogom.

    Viszont!!!!!! Ha szerencsénk van, és nem hazudnak a hírforrásaim, akkor a mai nap folyamán megjelenik a Still Life!!!! Várjuk sok szeretettel.