33675


  • Atomreaktor
    #7619
    Delta Force Xtreme nincs meg vkinek véletlen?;)
  • Randal
    #7618
    No, akkor mi legyen a Necroval?
  • moonster
    #7617
    Igen, igen. Az egyik oldalról átvezeti a hőt a másikra. Tényleg szopás, ha beszarik a hűtő, mert mindennek annyi, ahogy mondod.
    Peltier Cooler VGA-ra

  • Atomreaktor
    #7616
    The Sword of the Spirit
    The Treasure of the Incas
    Ezekről a részekről van szó? Mert ez elvileg most jelent meg.
  • szotyimutyi
    #7615
    Nekem is jó lenne. Ötletem nekem sincs. Szotyi a macskoszom neve, de az már van. Szóval, én is rád bízom Köszi!
  • M.A.D.
    #7614
    Az Odyssey nekem megvolt kb. 2-3 éve. Nem rossz, de szerintem nem kiugró darab. Olyan Időgépszerű.
    Én holnap behozom a vinyót, és ha akarjátok feltonolom a Necronomicont.
  • LezLee
    #7613
    Kell! Megköszönném. Nincs túl sok ötletem, hogy milyen legyen, rád bízom, mindössze annyit, hogy legyen: Darkos!
  • pluhi
    #7612
    Nekem is ez ugrott be először, de az már 15 éve szerepel a számitástechnikában, ráadásul azt is hűteni kell mindenképp, mivel a félvezető másik oldala tűzforró lesz. Voltak is róla szép képek anno, simán szétolvasztotta az egész hóbelevancot, ha meghibásodott a hűtője.
  • Atomreaktor
    #7611
    Nem tom, sztem hagyjátok már ezt a játékot:) (http://www.justadventure.com/reviews/Necronomicon/Necronomicon.shtm)
  • Atomreaktor
    #7610
    Na és ez;)
    http://www.justadventure.com/reviews/AdventuresInOdyssey/AID.shtm
    Ennek a grafikája tetszik, de ahogy írja, nem csak fiataloknak;)
  • Atomreaktor
    #7609
    Erről hallottatok már? Nincs meg vkinek?;)
    http://www.justadventure.com/reviews/WhiteChamber/WhiteChamber.shtm
  • moonster
    #7608
    Axon: Nem Peltier elem volt az a huto cucc?
    A fagyaszt ezerrel
  • Randal
    #7607
    nemtom. mondom hogy nem látszik az inventory nálam:(
  • Atomreaktor
    #7606
    www.justadventure.com nem sok jót írt róla, sőt...:) Milyen amúgy?
  • Atomreaktor
    #7605
    Héj, héj nem kell túlzásba esni:) Kérdezzétek meg Merlin-t mennyi ideig tart egy ilyent összedobni...;) Szóval csinálok, ha kell, szívesen.
  • szotyimutyi
    #7604
    Bocs, Randal, Atomreaktornak szólt.
  • szotyimutyi
    #7603
    Én is!!!
  • Randal
    #7602
    akkor majd jövhéten feltöltöm a Necronomicont. Péntekig ugyanis nem tudok maradni.
    Gondolom annyira nem sürgős.
  • LezLee
    #7601
    Fasza a Lógód.
    Ha érzel még magadban ilyen téren késztetést, ne fogd vissza magad! Örülnék egy új logónak
  • Atomreaktor
    #7600
    Kösz

  • szotyimutyi
    #7599
    Hú, de jó lett a "logo". Gratulálok!
  • Atomreaktor
    #7598
    Nyomkodnak összevissza:)
  • Atomreaktor
    #7597
    Tudod a szerelő, meg a telefonos kisasszony...:)
  • Axon
    #7596
    Ja ja az lesz az :-)


    Akkor én is Szépjónapot kívánok és nekem mára ennyi volt a meló. Délután szabad vagyok :-)
  • M.A.D.
    #7595
    Teniszkönyök? :)

    Szépjónapot!
  • Axon
    #7594
    Azt én is sejtettem, hogy csak egy-két gombnyomás az átállás, de mi az eséllye annak, hogy valaki véletlenül rákönyökölt arra a gombra amitől nekünk 3000-es ADSL-ünk lett hirtelen.
  • Atomreaktor
    #7593
    :))) Hát a technika bírná, ismerősőm apja Matávos, na neki meg van oldva a leggyorsabb ADSL:) Központban pár gombnyomás és kész:)
  • Axon
    #7592
    Sőt. Eddig más is használta, de most tiszta a háló csak én használom, így folyamatosan 380 kb/s-al tölt lefelé, tehát ha jól számolom ez a 3000-es ADSL sebességének felel meg.
    Lehet, hogy csak valami műszaki malör, pedig de jó lenne ha így maradna
  • Axon
    #7591
    Nem tudom mi történhetett az Axeleroval vagy Matávval, de az ADSL kapcsolatunk ami 1500-as, tehát úgy 190 kb/s-al tudtam eddig maximum letölteni, nos most 360 kb/s-al tölt lefelé. Valami elképesztő sebességgel.
    Szóval nem tudom mi történt...
  • Axon
    #7590
    Igazából ennél többet nem tudok mondani róla. Álltam mint tanyasi gyerek a vidámparkban, szinte tátva volt a szám. Procihűtéssel foglalkozó gyártók oldalán biztos rátalálsz valahol.
  • Atomreaktor
    #7589
    Vmi driver hiba lehet esetleg. Daemon hányas van fenn? (Bár az a belassulást nem szünteti meg:), de a Zanzarah lehet felmenne.)
    Vidkártya driverrel lehet gond esetleg. Nálam régebben volt olyan, hogy a friss driver-al nem futott játék a régebbivel viszont igen. (Bár ez Nvidia.)
  • pluhi
    #7588
    Mi is ez pontosan?
  • M.A.D.
    #7587
    ...dehát a fiúkkal együtt szenvedtem én is. :)) Igaz, én nem voltam Debrecenben a Főnix csarnokban, hanem a tévé előtt.
  • M.A.D.
    #7586
    Vízből igen. :)
  • Ersiman
    #7585
    Brrr... Ez még vízből is sok...
  • M.A.D.
    #7584
    Alkoholról ne is beszéljünk. :) A vasárnap és a hétfő este is vidáman telt, mivel jégkorong vébé van, és fiaink jól is szerepelnek. Ma szanadnap van. Rám is fér. Azt hittem, ma szerda van...vajon miért? Nem vagyok ma "sem" egy fitness-guru. :) Bár igaz, 2 dobozos sör ott figyel otthon a hűtőbe. Tegnap nem kellett volna másnaposan meginnom 2 üveg tokaji fehér-édes bort (másfél lityi).

    on:
  • M.A.D.
    #7583
    ja, igen. :) Én a Syberiahoz és a PM-hez is használtam patch-et. Eleve úgy indítottam. Az utóbbi években nagyon ritka a patch nélküli game. Igaz, nem a kalanadoknál. Ja, a PM-nél asszem szívtam, mert a tört exe is kérte a cd-t. :( Asszem, azt a demo exe-jével futtatam és jó is volt.
  • LezLee
    #7582
    Én általában szófogadó egyén vagyok, úgyhogy hallgatok rád.... most az egyszer.
    Igaz, hogy a kari továbbra is túl fog melegedni, de legalább beb.szok és nem fog érdekelni...
  • via_mala
    #7581
    Na megtaláltam: a Syberia-nál a http://www.syberia.info/data/patches/syberia_sp3.exe segített a dolgon.

    a Post Mortem-hez is van egy SP1:
    "SP1 fixes a game crash, voice-over bugs and slow character movements on portable/high-end processor PCs."
    És még info:
    "This patch addresses the following problems:
    - game crash occurring during the discussion with Mac Loiseau
    - voice-over bugs and rate of travel slowed down on certain portables
    - bug resulting in slow character movements for users with Pentium 4 HyperThreading or Xeon processors"
    Már csak le kell valahonnan vadásznom.
  • Axon
    #7580
    Ne aprózd el!
    Kezdj rögtön egy ládával