33675


  • Axon
    #7659
    Nekem nagyon nem jönnek be ezek a mini images és társai féle buherálós verziók. Szeretem ha egy tisztességesen összekalapált crack is van hozzá.
    Nagyon el vagyok kényeztetve :-)
  • Axon
    #7658
    Rendben, legyen mondjuk péntek :-)
  • M.A.D.
    #7657
    "Kaptam". :) Ez jó! :)
  • Wanted
    #7656
    Ma kaptam, így sajna még nem.
    Ez az alcoholos Carbon féle.

  • M.A.D.
    #7655
    Hú, sorry! Tudom, hogy mára ígértem, de technikai akadályok voltak. :) Esetleg jövő hét péntek?
  • Axon
    #7654
    Nekem már az első része sem jött be. Öcsémnek mondjuk tetszett. Nekem már az röhejes volt, amikor szuronyokkal, kardokkal, lándzsákkal elkezdték a várfalakat bontani a katonák.
  • Atomreaktor
    #7653
    :)
  • Axon
    #7652
    Úgy tudom, hogy a Stronghold 2-nek még csak CloneCd-s verziója van. Sikerült már kipróbálnod?
  • IMYke2.0.0.0
    #7651
    Azt is lehúzták a topikjában.

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
    Munkahelyi gép: Hewlett-Packard HP Compaq dc 7100 CMT .:|:. Intel® 915 G chipset .:|:. Intel Pentium 4 540 (3200 MHz, FSB 800) .:|:. 512 DDR (400 MHz) RAM .:|:. 80 GB SATA .:|:. Intel® integrated Graphics Media Accelerator 900 .:|:. Integrated Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet for HP .:|:. 340W power supply - Active PFC .:|:. Windows XP HUN SP2
  • Atomreaktor
    #7650
    Vááááá Stronghold 2:)
  • Axon
    #7649
    Ezek nekem már megvannak, de természetesen ha van rá igény akkor mehet felfele bármelyik. Hely az van.
  • Wanted
    #7648
    Ok.
    Esetleg:
    Stronghold 2
    Empire Earth 2
    Close combat First to fight
  • IMYke2.0.0.0
    #7647
    Delta Force Xtreme topik...
    Eléggé le van húzva a kicsike. Nem véletlenül.
    Képeket is találtok.

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
    Munkahelyi gép: Hewlett-Packard HP Compaq dc 7100 CMT .:|:. Intel® 915 G chipset .:|:. Intel Pentium 4 540 (3200 MHz, FSB 800) .:|:. 512 DDR (400 MHz) RAM .:|:. 80 GB SATA .:|:. Intel® integrated Graphics Media Accelerator 900 .:|:. Integrated Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet for HP .:|:. 340W power supply - Active PFC .:|:. Windows XP HUN SP2
  • IMYke2.0.0.0
    #7646
    Delta Force Xtreme Patch!

    Ezt feltelepítve 1.6.5.0-ra változik a verziószám. Ezen kívül kapunk új menüt és néhány kisebb hiba is javításra kerül. A 25 megás fájlt innen tölthetitek.


    ===============================
    .:i2k:. melóból:
    Munkahelyi gép: Hewlett-Packard HP Compaq dc 7100 CMT .:|:. Intel® 915 G chipset .:|:. Intel Pentium 4 540 (3200 MHz, FSB 800) .:|:. 512 DDR (400 MHz) RAM .:|:. 80 GB SATA .:|:. Intel® integrated Graphics Media Accelerator 900 .:|:. Integrated Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet for HP .:|:. 340W power supply - Active PFC .:|:. Windows XP HUN SP2
  • Atomreaktor
    #7645
    Én meg Anachronox-ra dobok egyet;)
  • Atomreaktor
    #7644
    Kösz!:)
    ADSL-esek megmentője;)
  • Axon
    #7643
    3.1 giga hely van. Bár lehetne törölgetni is. pl Zanzarah, Weird War. Ez utóbbi különösen nagy.

    Látom feltetted a DF-et. Hamarosan az én gépem is elkezdi feltölteni, mivel beállítottam. Most egy jó ideig nem jutok el abba a helyiségbe, úgyhogy mindjárt elkezdi feltolni. Gond nem lesz mert a könyvtár név nem egyezik. Majd leállítom a letöltést és letörlöm a felmásolt fileokat.
  • Wanted
    #7642
    Láttam miről beszélgettetek az előzőekben.
    Feltettem a DF-et.
    Axon: mennyi hely van még a szerveren?
  • Axon
    #7641
    A Necronomicon-ra adok egy szavazatot.

    Ja. Ismét péntek van :-)
    Mára igérted a Total Challenge 3-4-et.
  • M.A.D.
    #7640
    Na kérem. Délig eldönthetitek, hogy felrakjam e a Necronomicont (2CD), esetleg az Anachronox-ot (peccsestül). :)
  • Atomreaktor
    #7639
    Oké, majd arrafelé hajózok. Ne címet adj, koordinátákat!:)
  • Axon
    #7638
    Remek! Majd megadom a címem és gyere értem :-)
  • Atomreaktor
    #7637
    :)
    Asszem építenem kell egy bárkát gyorsan. Természetesen áramgenerátorral a számítógépnek:) Vagy gépeknek. Aztán rendezek egy utsó LANparty-t a vég felé hajózva...:)
  • Axon
    #7636
    Ahogy az időjárás jelentéseket elnézen, nos... elképzelhető :-)
  • Atomreaktor
    #7635
    Gyönyörő kilátásokat helyeztél szemem elé a hétvégére nézve. Köszönöm!
    Remélem nem most hétvégén lesz a világvége...:)
  • Axon
    #7634
    Na akkor nemsokára elkezdem feltölteni a Delta Force Xtreme-t. Kb. 2 óra múlva.
  • Atomreaktor
    #7633
    Sztem ugyanarról beszélünk, csak két nézőpontból:)
    "első részt gyúrták az új engine alá" egyenlő "Joint Operations és a Black Hawk Down újításaival tuningolták a Delta Force 1-et"

    "Joint Operations keverve a Black Hawk Down-nal" nem egyenlő "Joint Operations és a Black Hawk Down újításaival tuningolták a Delta Force 1-et"

    Csak az i2k-s precizitás miatt válaszoltam így, nem vitatkozni akarok.

    Én végigvittem a DF1-et, ami nagyon nagy volt anno és ezért nagyon várom a DF:Extreme-t. Elég volt a screenshotokra ránéznem és már felismertem a régi pályákat. Ennyi. Akta lezárva:)
  • IMYke2.0.0.0
    #7632
    Nem értesz valamit:
    A Joint Operations és a Black Hawk Down újításaival tuningolták a Delta Force 1-et, kibővítették 20 MP pályával és kész.
    Vezethetsz járműveket (motrot, buggy-t alá JO)... stb.

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • Atomreaktor
    #7631
    Nem egészen, mert az első részt gyúrták az új engine alá. És az első volt a best;)
  • Atomreaktor
    #7630
    Én nem vetettem fel ilyet:) De logót kreálok. Idő kell már csak, de nem versenyzek, nem vagyok nagy szám:) De a Bambi jöhet:)
  • LezLee
    #7629
    Amúgy jó lenne már egyszer ezzel a kalandszerető topiclakókkal összejönni egy sörre, és megdumálni a dolgokat élőben, csak az a baj, hogy nem vaok pesti. De amúgy nem rossz ötlet szerintem. Asszem egyszer már felvetette ezt a dolgot Atomreaktor, csak nem lett belőle semmi.
  • LezLee
    #7628
    Nem kell nekem animációs, jó a síma is :)))

    Megpályáztatom a logóm kreálását, így aki a legszebbet csinálja, annak fizetek............ egy bambit! :)))))))
    (Szükség esetén a bambi beváltható egy jó pofa sörre!)
  • MerlinW
    #7627
    still life-on remélem már dolgoznak a krákkerfiúkák...:D
  • MerlinW
    #7626
    Nem animálós logót összedobok 10 perc alatt, nem az idő a kényes dolog hanem a kedv:)
  • IMYke2.0.0.0
    #7625
    Nem nagy szórás.
    A Joint Operations keverve a Black Hawk Down-nal.

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • Atomreaktor
    #7624
    Vááááá, nagyon megköszönném
  • Axon
    #7623
    Nekem megvan. Még nem próbáltam ki. Szerintem a héten már nem is fogom.
    Fel tudom tölteni ha kell.
  • Axon
    #7622
    Töltsd fel nyugodtan, már várjuk.
  • Axon
    #7621
    ??? fogalmam sincs. Annál többet - hogy létezik és kábé úgy működik ahogy leírtam - nem tudok.
  • Axon
    #7620
    :-)))))))))))))