33675


  • Axon
    #7819
    Kipróbáltam a TC4-et. Tökéletesen működik.
  • M.A.D.
    #7818
    Jó a honlap. Különösen a havi-lebontás teccik. :)
  • Axon
    #7817
    Remek.
    Egyébként én már leszedtem ezt a 4. részt és elvileg hibátlan az iso. Most fogom rátelepíteni az alapjátékra.
  • Axon
    #7816
    Tudom is én. Rossz utánérzetet kelt bennem a május elsejei sör és virsli. Külön külön mindegyiket szeretem, de így egyben számomra nem túl örömteli.
    Ezért virsli helyett legyen pörkölt :-)
  • M.A.D.
    #7815
    Ja, visszatérve az addonhoz sorry, de nem ellenőriztem le. Így nem tudom, hogy jó e. Jövő hét pénteken a harmadik rész kerül fel. Ok? Az csak 290Mb asszem.
  • Axon
    #7814
    Frissítettem a fiam képeit bemutató weblapot, mind külcsinben, mind belbecsben.
    Az érdeklődők megtekinthetik itt.
    90 %-os, a kezdőlap lesz még változtatva és a képaláírások.
  • M.A.D.
    #7813
    Jó is az, néha. :)
  • Axon
    #7812
    Akinek pedig "olyan" hajlamai vannak, az ehet hozzá virslit is ;-)
  • M.A.D.
    #7811
    Ok! Csapjunk! Én nem vetem meg a sört (se). :))
  • M.A.D.
    #7810
    Huh! A Zanzarah-ra ma reggel szántam rá magam (ismét). Amúgy lejött 40 perc alatt. A Weird War meg már rég otthon van Mekkora blődség, de jó! :)))
    Mehet felőlem mindkettő.
  • Axon
    #7809
    9,7 gigánál járunk a szerveren. Javaslom törlésre a Weird Wart, meg a Zanzarah-t. Kiabáljon akinek még kellenek.
  • Axon
    #7808
    Be lehet azt állítani a FlashFXP-ben, hogy ha megszakítunk egy letöltést és újra folytatni akarjuk, akkor ne kérdezzen rá, hogy folytassa-e a letöltését a megszakadt file-nak?
    Bosszantó volt, hogy éjszakára itt hagytam bekapcsolva a gépet, hogy húzzon le pár dolgot, de ebből az egyik már egy megszakadt letöltés folytatása volt. Reggel az a kérdés fogadott, hogy akarom-e folytatni a letöltését a megszakított file-nak. Legalább 10 órája ott volt már a képernyőn ez a kérdés, addig nem töltött le semmit.
  • Axon
    #7807
    Ezer köszönet érte. Már húzom is lefele. Csapok egy hatalmas május elsejét :-)
  • LezLee
    #7806
    Igen tényleg ilyen kevés az energy drink. Nem tudom próbáltad-e már, ha betöröd az italautomaták üvegét, akkor némelyikben találsz ilyet. De ez sem túl sok. A csapatos irányításnak meg eddig annyi hasznát láttam, hogy ha egyet kinyírnak, még mindig marad 3 :)) Meg néhány helyen csak úgy tudsz bejutni magasabb lyukakba (pl. szellőzőnyílás), ha fellépsz a társad hátára, vállára. Ennyi, más értelmes hasznát nem láttam.
  • M.A.D.
    #7805
    Igen! Péntek. Van öröm? :) És 645/kb.sec-el sikerült feltölteni az addont. Egyéni csúcsom. :))
  • Axon
    #7804
    ...ismét péntek van...hmmm
  • MerlinW
    #7803
    Obscure: ez ilyen nehéz, ilyen béna lettem, vagy valóban 2-4 energy van egy épületben 4 emberre?:) Másik. Hogy gondolták ezt a csapatjátékot? Nagyon nem vágom ezt a párban mászkálunk dolgot...
  • Atomreaktor
    #7802
    Cossacks 2 leírás: http://www.gamestar.hu/kommentek.php?sid=16179
  • M.A.D.
    #7801
    Most olvasok vissza. Ja, hogy két Necronomicon is létezik! Szerintem itt mindenki az európairól beszélt. :) Az + nem bugos. Így ezért nincs is patch.
  • M.A.D.
    #7800
    Utánna is jó lesz. Igaz, én nem vagyok annyira oda ezért a műfajért, de ez nagyon ott van.
  • via_mala
    #7799
    Logókészítéshez ajánlom őket: Logóműhely
    Nekem személyesen Otto késztette a logo-mat.
  • Kiru
    #7798
    Thanx!!
  • MerlinW
    #7797
    kipróbáltam ezt az obscure-t. Resident evil+silent hill:) Elején vagyok jópofának tünik:D Az átvezetők mindenképpen korrektek:)
  • Atomreaktor
    #7796
    Kis stratégia csemege: http://www.deafgamers.com/cow.htm
    Civilization klón Egyiptom köntösben;))
    Demó: http://www.gamestar.hu/kommentek.php?sid=16207
  • IMYke2.0.0.0
    #7795
    Kompatibilitás-módba azért tedd az exe-ét!

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
    Munkahelyi gép: Hewlett-Packard HP Compaq dc 7100 CMT .:|:. Intel® 915 G chipset .:|:. Intel Pentium 4 540 (3200 MHz, FSB 800) .:|:. 512 DDR (400 MHz) RAM .:|:. 80 GB SATA .:|:. Intel® Graphics Media Accelerator 900 (integrált) .:|:. Intel Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet for HP (integrált) .:|:. 340W-os táp - Aktív PFC .:|:. Windows XP HUN SP2 .:|:. HP 1730 LCD (17", 25ms, 1280*1024/75Hz, analóg/DVI, Pivot-képes).
  • moonster
    #7794
    Persze, működik jól.
    Telepits és játssz!
  • moonster
    #7793
    Én is nemrég cseréltem le a 9 éves 17" -os Olivetti monitoromat, amit 4 éve vettem 35e-ért, egy másik crt-re. Egy Samsung Syncmaster 795MB-re. Gondolkodtam én is LCD-TFT-n, de aztán a fukarságom győzött. 100-120 Hz-en hajtom, megy mint a meszes, kisebb a réginél, szép is. Jók a színei. Hja és ezen sincs DVI kimenet:D
    38e volt sulinetben. 9e-ert adtam el a regi monitort, igy ez csak potom 10e-be került.
    Még az asszony is belegyezett a TFT-be, de én gondoltam meg az utolsó pillanatban. talán majd legközelebb, úgy 3-4 év múlva.
  • Kiru
    #7792
    Visszatérve a topic címéhez (látva, hogy sok minden másról is szól:))) van egy kérdésem:
    Sikerült a játékot megszereznem, de még nincs feltelepítve, azonban az első CD-nél jelzi, hogy csak win 98 alatt megy, NT alatt nem.
    Működik XP alatt???
  • Atomreaktor
    #7791
    Egész jó kis játékokról maradunk le, amiért nem tudunk kínaiul, japánul stb. Kár értük :()
  • Atomreaktor
    #7790
    :))) Valami manga kaland lehet:)
  • Axon
    #7789
    Egész jól néz ki. Csak hogy kerül oda az a pucér lányka?
  • Atomreaktor
    #7788
    Ez is Necronomicon: http://fullmotionvideo.free.fr/pc9821na12/necronomicon/nec.html :)))
  • Axon
    #7787
    Értem. Tehát nincs hozzá patch...
  • IMYke2.0.0.0
    #7786
    Válaszd ki a Játékod a lenyíló listából a letöltéshez és telepítsd a javítást. Ha a Játékod nem szerepel a listában, akkor nincsenek elérhető javítások ahhoz a Játékhoz.
    [Az angol szöveg fordítása]

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
    Munkahelyi gép: Hewlett-Packard HP Compaq dc 7100 CMT .:|:. Intel® 915 G chipset .:|:. Intel Pentium 4 540 (3200 MHz, FSB 800) .:|:. 512 DDR (400 MHz) RAM .:|:. 80 GB SATA .:|:. Intel® Graphics Media Accelerator 900 (integrált) .:|:. Intel Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet for HP (integrált) .:|:. 340W-os táp - Aktív PFC .:|:. Windows XP HUN SP2 .:|:. HP 1730 LCD (17", 25ms, 1280*1024/75Hz, analóg/DVI, Pivot-képes).
  • Axon
    #7785
    Nincs a Necronomiconhoz valami patch?
  • Axon
    #7784
    Kipróbáltam a Necronomicont. Nekem nagyon bejön. NAgyon hasonlít a hangulat a Drakulára.
    Nekem sem látszanak a tárgyak az inventoryban. Úgyhogy csak úgy találomra próbáltam használni a tárgyakat.
  • Axon
    #7783
    :-)))))))))))))))))
  • Axon
    #7782
    Csak gratulálni tudok a remek új monitorodhoz. Már csak azért is mert nekem is pont ilyen van :-)
    Én még tavaj vettem meg az LG 1915S típusú monitoromat és akkor még az ára a mostani duplája volt. Mondjuk én - veled ellentétben - egy ügyes bürokratikus csavar segítségével a teljes vételárat visszakaptam.
    A DVI kimenetet én is hiányoltam, de a DVI-s készülékek ára akkor még kb. 150 ezer forinttal többe kerültek. Akkor még a 19 colos TFT-k ára éppen bruttó 200 alá került. Az viszont számomra pont előny, hogy a tápja beépített. A munkahelyi TFT monitorom tápja külső és itt rugdusom állandóan az asztal alatt :-)
  • Axon
    #7781
    a végéről lemaradt a kacsintós faszi...
  • Axon
    #7780
    Ha csak ezen múlna én már rég vigig kettyintettem volna a bank teljes személyzetét nemtől és kórtól függetlenül