33675


  • LezLee
    #7899
    A Tvnetwork is igazán leszerződtethetné ezt a Mancikát! Nagyon érti a dolgát a lehány
  • LezLee
    #7898
    Atom: és neked is játék közben fagyott le? Produkált még esetleg egyéb tüneteket a géped? Hátha rá ismerek a saját gépemre :))
  • LezLee
    #7897
    Haha, itt szegeden jó idő van. De már nem sokáig, ahogy elnézem a felhőket.
  • Axon
    #7896
    Mondtam, hogy nimfomán ;-)

    Hol szakad az eső?
  • LezLee
    #7895
    Procim AIDA szerint:

    CPU típusa Intel Celeron 4, 1700 MHz (4.25 x 400)
  • Atomreaktor
    #7894
    kb 250ezer háztartásban van asszem adsl.
    Mancika, Te kis huncut!:)

    Hej, szakad az eső...
  • Atomreaktor
    #7893
    Nálam is volt ilyen régebben és a tápcsere megoldotta a problémát. Axon által javasoltakat tudom én is csak mondani. (Nálam táphiba volt és fagyott a gép.)
  • Axon
    #7892
    - Mancika! Jöjjön csak be az irányító terembe! Biharröcsögén is duplájára kell emelnünk a sávszélességet...
    :-)
  • Axon
    #7891
    Az FSB az alap órajel, amit aztán felszoroznak.
    Ha már a procid típusát meg tudod adni, abból meg lehet állípítani az FSB-t. Pl. egy P4 1600 = 16x100 Mhz, tehát az FSB az 100 MHz. Na mondjuk az már más kérdés, hogy az intel procik belső felépítésének köszönhetően négyszeresére szorozza azt a 100 MHz-et és 400 MHz-es FSB nek hírdeti, de ez csak becsapás.

    Azért véglegesen a tápegységet se zárd ki még.

    Az nem jelent semmit, hogy járt egy jódarabig és nem volt forró a video kártya, mivel csak nagy terheléskor melegednek jelentősen. Órákig szerkesztgethetsz szöveget, anélkül, hogy jelentősen melegedne a video kártya, de egy 2 perces játék a Half Life 2-vel full grafikán és máris felfűtöttél télvíz idején egy minigarzont :-)
  • Atomreaktor
    #7890
    Tényleg:)))) Mostanra már jól megpakolhatták szegényt:))
  • szotyimutyi
    #7889
    Rendben.
  • LezLee
    #7888
    Az a poén, hogy kb. 1 hete lecsekkoltam a geforce hőmérsékletét, és akkor még csak langyos volt, pedig már akkor is ment a gép pár órája. Mi változhatott meg azóta? Esetleg az alaplapomon mehetett tönkre valami?

    Axon: ezek szerint a tápegység kizárva, mint hibaforrás???
  • LezLee
    #7887
    Ezt az FSB-t hol tudom megnézni? És az AGP sin órajelét hol találom a BIOS-o belül? (lamer vagyok no)
  • Axon
    #7886
    Annak a régi Mx-es geforce-nak nem is szabadna melegednie. Simán langyosnak kellene lennie. Valami gond van a gépben.
    Jó lenne kimérni rajta az áramerősségeket és a feszültséget. Szerintem valami oknál fogva többet kap az AGP sin mint ami megengedett. Nézd meg a BIOS-t, hogy nem lehet e állítani a feszültséget, vagy esetleg régebbi alaplapon még jumperekkel is lehetett állítgatni a feszültség értékeket.

    Újabb ötlet: Nézd meg a BIOS-ban, hogy mennyi az AGP sin órajele. Vannak olyan alaplapok, ahol egyszerűen a proci FSB-jének valamilyen hányadát lehetett beállítani neki (1:1, 1:2, 1:3 stb.) Lehet, hogy nagyon magasra van állítva és vissza kellene venni. 66 MHz lehet az értéke maximum. Milyen a procid belső órajele (FSB-je)?
  • Axon
    #7885
    Felnyomhatnád a szerverre. Én majd kipróbálom, hogy működik-e. Nekem tetszett anno amikor kipróbáltam, nem szeretném ha elveszne egy lemezhiba miatt.
  • LezLee
    #7884
    Srácok új fejlemény van gépügyben. Most ideiglenesen egy régi Mx-es Geforce van a gépemben. Az Ati-t odaadtam egy ismerősnek tesztelésre. Ő azt mondja nem tapasztalt semmi rendellenességet. Hiszek neki. Most nyüstöltem egy kicsit a geforce-ot, és az előbb lefagyott játék közben, és megnéztem tűz forró volt, nem is tudtam sokáig rajta tartani az ujjam. Tehát ezek után már biztos, hogy a gépemmel van baj. Esetleg okozhat túlmelegedést, meg fagyást, ha a tápegység kevés?? Vagy az alaplapommal lehet valami gáz. Az egyik ismerősöm (aki nem túl szakértő) azt mondta, hogy ha a tápegység lenne a kevés, akkor símán kikapcsolna a gép, és nem fagyna le. Igaz ez? Mi okozhatja a kártyák túlmelegedését a gépemben?

    Másik: tuti az sem lehet véletlen, hogy a gépem másfél év alatt már a 3. videókártyát "fogyasztotta" el. 2 geforce fx-et, most meg az Ati-t.
    Ötletek?????
  • szotyimutyi
    #7883
    Nekem megvan, de még nem játszottam vele. Nem tudom, hogy nálam működik-e. Mi legyen?
  • Axon
    #7882
    Rendezgettem a dvd-imet és az egyik sajnos hibás. Pont az Amenophis Ressurection kalandjáték első cd képjében van a hiba.
    Nincs meg valakinek az Amenophis Ressurection? Az első cd-je kellene.
  • Axon
    #7881
    MAD esküdött meg mindannyiunk életére, hogy neki egy nem buggos változat van meg :-)
  • szotyimutyi
    #7880
    Azt mondta valaki, hogy egy másik változat is létezik, ami nem bugos.
  • Axon
    #7879
    Azért nem szép tőlük, hogy nem adtak ki hozzá javító patch-et. Pedig még a Cora-ban is láttam belőlle méghozzá nem is a turkáló részben hanem a többi teljes árú cdrom között. Hibás játékot árulni?
  • szotyimutyi
    #7878
    Nekem is.
  • Axon
    #7877
    Ajaj, pedig nekem nagyon bejött így elsőre.
  • Axon
    #7876
    Akkor nálam kezdték. Már jó pár nappal-héttel ezelőtt említettem, hogy hirtelen megduplázódott a sebességem, de én akkor ezt a karbantartó és a nimfomán titkárnő szerelmi légyottjából származó apró műszaki malőrnek tekintettem
  • szotyimutyi
    #7875
    Még ezután. Amikor bemegy a boltoshoz másodszor.
  • Axon
    #7874
    Mennyire az elején? Mert én bejártam a házat meg fogadtam két látogatót, akikel beszéltem. Felvettem egy kulcsot és kinyitotta az íróasztal fiókját, majd magamhoz vettem a tartalmát. Ezután ki kellett lépnem és még nem volt időm belekezdeni.
  • Axon
    #7873
    Jól néz ki és okos is?
    Biztos klónozták.
  • Axon
    #7872
    Aztán hány centis.... izé, hány százalékos az a bizonyos legendás THM-ed?
  • Randal
    #7871
    Kecsói? Az tök jó:)
    fél óra alatt átruccanok majd ha hazamegyek:)
    Óóó, nekem nagy hitelképességem van ám, diákként:)
  • Atomreaktor
    #7870
    Hát már melóhelyen is megvan a dupla;)
  • Atomreaktor
    #7869
    Vá, tudtátok, hogy nemsokára ismét adsl duplázások lesznek? (Sőt , egyik barátomnál már megtörtént(vnet, invitel).)
  • Atomreaktor
    #7868
    Teli buggal a játék, de erről még nem tudtunk:)
    (Én nem is fogok, mert nem próbálom ki)
  • szotyimutyi
    #7867
    A Necronomicon a játék elején leáll. Ezt nem tudta, aki közreadta?
  • Atomreaktor
    #7866
    Reméljük olvassa a fórumot;)
  • moonster
    #7865
    Ez a nak a Kecskeméti CIB bank. A hölgy neve: P. Éva. :D
    Csak ennyit. Télleg jó maca, meg okos is.
  • MerlinW
    #7864
    Énisénis! Az én THM-emről legendákat mesélnek...:)
  • Axon
    #7863
    Az ilyen csajok csak akkor buknak rád ha neked jó nagy a.... hitelképességed, esetleg kamatlábad ;-)
  • Axon
    #7862
    Akit érdekel a Myst sorozat és megvan neki az első két rész - nekem sajnos nincs - annak ajánlom a következő oldalt:
    http://mystvilag.fw.hu/
    Itt le van fordítva magyarra a teljes játék szövegállománya, csak nincs visszafordítva a játékba, de mellé olvasható.
    Remélem értehtő voltam.
  • Randal
    #7861
    Tök jó, szóval a Necronomicon kicsit bugos.

    moonster:
    A Bank címét írd már le, ahol az a jó kis csaj van, nekem úgysincs senkim:)
  • MerlinW
    #7860
    Nemtok énsenem semmit, én is kérdezni akartam:)