33675


  • Axon
    #8019
    Ez máris két szavazat.
    Gyorsan körülnézek a szerveren helyügyben :-)
  • Atomreaktor
    #8018
    Én, én;)
    Jöhetne mindkettő, de azért a Still Life az első a sorban;)
  • Axon
    #8017
    A Still Life természetesen jó lenne ha felkerülne a szerverre, már sokan várjuk. A Cossack 2-t azt úgy néz ki, hogy csak én szeretném, de hátha kapálózik érte még valaki.
  • Axon
    #8016
    Megmondom őszintén nem tudom mikor szedhettem le, de nekem most van benne magyar nyelvű rész.
  • pluhi
    #8015
    Amúgy megvan a Cossacks 2, és úgy tűnik ma lejön a Still Life.
  • pluhi
    #8014
    Az én listámat megtaláljátok, ha rákerestek itt a topicban. Persze nem friss, de nincs időm vele most pöcsölni, meg nem is nagyon szereztem külső forrásból semmit mostanában.
  • takysoft
    #8013
    axon: csak a legujabb verzioban van magyar nyelv, ez kb 2-3 honapja jelent meg.
    mellesleg lista még nincs, de felnézhettek az oldalamra, ott is vannak régi klasszikusok:
    http://adventuregames.atw.hu/
  • Atomreaktor
    #8012
  • Axon
    #8011
    Azért remélem, hogy latinul is megjelenik ;-)
  • Atomreaktor
    #8010
    Ez télleg lol:))))))))
    Speech pack nincs vkinek véletlen hozzá?
  • Axon
    #8009
    Tudod mi a röhely?
    Hogy ebben a programban már eredetileg benne van a magyar nyelvű rész. Nékem már megvan majdnem egy éve, de nem vettem észre. Mekkora egy .............................................................................................. vagyok.
  • Axon
    #8008
    Wow!
    Hüpp, hüpp, hüpp... gyermekkori álmom teljesült....
    Legalább is az egyik...
    ... a masiniszta dolog nem jött be...
  • Axon
    #8007
    Csak nem lefordította valaki?
  • takysoft
    #8006
    én küldtem be a hírt a magyaritasok.hu-ra:)
  • RaveAir
    #8005
    Szerintem most mindenki elment magyar nyelven Maniac Mansion-ozni. :)
  • Axon
    #8004
    Ha már a kéréseknél tartunk:
    Az egyik warez oldalon láttam a Space Hack magyar verzióját. Ez egy nem túl régen megjelent rpg szerű játék. Olyan rendszerű mint a diablo, de ez sc-fi környezetbe van átültetve. Mindenesetre érdekes lehet és teljesen magyar nyelvű.
    Na ez esetleg nincs meg valakinek? :-)
  • Axon
    #8003
    A Cossack 2 nincs meg valakinek?
  • Axon
    #8002
    Nálam hibás volt. Pedig nagyon tetszik
  • Axon
    #8001
    Hoppp!
    8000 !!!
  • Axon
    #8000
    Na azt én is megnézem.
  • Axon
    #7999
    Természetesen. Sőt talán az lenne a legjobb ha kötelező lenne. Egyrészt látnánk, hogy hányan is vagyunk, na meg új tagok listáját rögtön fel lehetne oda rakni.
  • takysoft
    #7998
    itt milyen listáról van szó? kalandjáték? nekem annyi van mint a nyüvek.
    millio pici ismeretlen. mondjuk legtöbb dosos avgy win-es. mas platform ritka.
  • Randal
    #7997
    nem, csak lehet, hogy haver hazaviszi a gépét.
  • Atomreaktor
    #7996
    Büntiben vagy?:)
  • Randal
    #7995
    Hehe, a poén viszont az, lehet hogy ezentúl nem tudok feltölteni
    Mindegy.
    Necronomicon mindenkinél hibás volt?
    mert akkor lehet, hogy az én verzióm xar.
  • Atomreaktor
    #7994
    Most néztem sg-n a Boiling Point-ról a cikket. Felkerült a várólistámra, méghozzá nagyon-nagyon jó kis helyre;)
  • Atomreaktor
    #7993
    Megbeszéltük;)
  • szotyimutyi
    #7992
    Mindenki beszállhat a lista dologba?
  • Axon
    #7991
    Ezen a kalandlista dolgon én is agyaltam. Randal ötlete a legjobb. rakjuk fel mindannyian az ftpre. Én pont most szerkeszgetem a saját végleges listámat. Aztán ha változás áll fent valakinél, akkor mindig javítja a szerveren levő listáját. így mindig naprakészen ismerjük egymás listáit.
  • Atomreaktor
    #7990
    Ha már a kéréseknél tartunk: küldjed el nekem létszi megint a listádat, mert a gépemen vhova nagyon elkevertem, de ha közelednek az ünnepek még szükségem lehet rá;)) Thx
  • Atomreaktor
    #7989
    Lol:)))))
  • Axon
    #7988
    Ezt most találtam:



    :)))))))
  • Axon
    #7987
    Kaland játékban eddig még nem láttam starforce-os védelműt. Reméljük lát majd benne kihívást valamelyik csapat.
  • LezLee
    #7986
    Sajna a Still Life sem akaródzik jönni, pedig már rég megjelent. Lehet starforce-os a kicsike :(
  • Axon
    #7985
    Biztos lehetsz benne, hogy még fent marad néhány hétig. Amúgy se szoktuk egyből törölni az anyagokat, na meg van ott más is ami már régóta fent van és törölhető és - sajnos - nem is ömlik annyira az anyag, hogy intenzíven törölgetni kelljen.
  • CrucifX
    #7984
    Thank you sooo much.
  • IMYke2.0.0.0
    #7983
    Basszus!
    Kérdés, meddig lesz fenn? Hétvégéig fenn maradhat?
    Az XP-m döglődik (pedig vigyázok rá) és a hétvégi újrainstall hátha segít abban, hogy újra fel tudjak lépni az FTP-nkre...
    Tényleg, priviben vki el tudná küldeni - megerősítésképp - az FTP-nk mostani kondícióit? (IP,user,pass)

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
    Munkahelyi gép: Hewlett-Packard HP Compaq dc 7100 CMT .:|:. Intel® 915 G chipset .:|:. Intel Pentium 4 540 (3200 MHz, FSB 800) .:|:. 512 DDR (400 MHz) RAM .:|:. 80 GB SATA .:|:. Intel® Graphics Media Accelerator 900 (integrált) .:|:. Intel Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet for HP (integrált) .:|:. 340W-os táp - Aktív PFC .:|:. Windows XP HUN SP2 .:|:. HP 1730 LCD (17", 25ms, 1280*1024/75Hz, analóg/DVI, Pivot-képes).

  • pluhi
    #7982
    URU felért.
  • IMYke2.0.0.0
    #7981
    Jobbat tudok:
    - elektronikus úton elküldték a megyékbe, ott kinyomtatták a nyomdákban és onnan szállították EGY HELYRE, ahonnan a megye iskoláinak képviselői vitték tovább... [vagy nem]

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
    Munkahelyi gép: Hewlett-Packard HP Compaq dc 7100 CMT .:|:. Intel® 915 G chipset .:|:. Intel Pentium 4 540 (3200 MHz, FSB 800) .:|:. 512 DDR (400 MHz) RAM .:|:. 80 GB SATA .:|:. Intel® Graphics Media Accelerator 900 (integrált) .:|:. Intel Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet for HP (integrált) .:|:. 340W-os táp - Aktív PFC .:|:. Windows XP HUN SP2 .:|:. HP 1730 LCD (17", 25ms, 1280*1024/75Hz, analóg/DVI, Pivot-képes).
  • Axon
    #7980
    Sajnálom ez az érettségi ügyet, pedig tegnap már leszedtem a töri érettségit az öcsémnek. Szaladt is haza, hogy az osztálytársaival kidolgozza :-)
    Azért kíváncsi vagyok, hogy 10 órára mindenhol ott lesz-e az új feladatsor.
    Elvileg volt rá max. 24 órájuk, hogy:
    - kidolgozzák
    - nyomdai formába szedjék
    - korrektúrázzák
    - elvigyék a nyomdába
    - nyomdában kinyomtatni kb. 100 ezer darabot
    - szétválogatni
    - csomagolni
    - megyeszékhelyekre leszállítani
    - megyeszékhelyeken igazgatóknak kiosztani
    - suliba leszállítani (mind az 1000 iskolába)