33675


  • takysoft
    #8099
    most irogatom a listám... az is lehet, hogy meglesz a 100 kalandjáték.
  • Axon
    #8098
    A Discworld Noirt éppen most csomagolom. Délben indítom a feltöltést. Szerintem éjfélig mindenképpen felér mind a három cd.

    A Myst Masterpiece Edition-ból ki tudnád operálni a 2. részt? Mert nekem már csak ez hiányzik a négy részből? Ha nem lehet, akkor esetleg egy későbbi időpontban feltölthetnéd az egészet, bár gondolom így egyben jó nagy terjedelmű :-)
  • Axon
    #8097
    Köszönet, már cibálom is lefele.
  • Axon
    #8096
    Úgy látszik már régen böngésztük a listádat :-)
  • Axon
    #8095
    Akkor törlöm lefele, mert most egy kicsit felpörögtek az események és kell a hely.
  • szotyimutyi
    #8094
    Letöltöttem már a BS3-at, ha másnak nem kell, lehet törölni.
    Mindenféle játék mehet a listára, vagy csak kaland? Mert nekem vegyesen van. "Nagy a család", én vagyok a kalandjáték vonal...
    Köszönjük a Still life-ot!!!!!
    Szia Lord Myn!
  • Lord Myn
    #8093
    KQ8 fent van, raktam fel hozzá patchet is.
  • pluhi
    #8092
    Úgy értem megVAN rég. Szal kérhettétek volna...
  • pluhi
    #8091
    KQ8 nekem is megvolt rég...
  • pluhi
    #8090
    Nemrég jöttem meg a suliból (kis esti ZH). A cucc rég felért természetesen, dobtam még fel két sfv-t is. Egyébként felesleges megvárni a töltéssel bármit is, ha nem volt még teljes a cucc, amikor szedted, folytatod később. Persze az sfv-t kellett volna töltenem először és akkor egyértelműen lehetett volna ellenőrizni. Legközelebb figyelek.
    Az nfo-ban is irják, de mondom én is, hogy crack nélkül ne inditsátok el, mert felpakolja az SF drivereket és az nem jó senkinek.
  • via_mala
    #8089
    ok, thx!
  • Lord Myn
    #8088
    Na, akkor megkezdtem debütálásomat: megy fel a KQ8...
  • Lord Myn
    #8087
    Köszönöm.
  • Atomreaktor
    #8086
    Az nem rossz
    Bár a főLAN-osokat nem fogod vele lekörözni, de a "gagyi" adsl-eseket igen;)
    Hát akkor szintén üdv Néked
  • LezLee
    #8085
    Lord Myn: Üdv a Csapatban!

    A listádból ítélve hasznos tagja leszel eme kis közösségnek
  • Lord Myn
    #8084
    Persze: http://retrogames.intranet.hu/
  • RaveAir
    #8083
    Akkor esetleg tudnál linket adni a Larry 6-ra?
  • Lord Myn
    #8082
    Az szerintem ne érdekeljen, mert sajnos a '94-es Collector's Edition, és ezért mindegyik rajta csak a floppy-s verzió, ezeket meg bármelyik abandonware site-ról be tudod szerezni. Pluszban csak néhány extra volt rajta (pl. interjú Al Lowe-val).
  • RaveAir
    #8081
    Nem a bűnök miatt van... vagyis inkább csak remélni tudom, hogy nem amiatt.
    Itt találtam asszonyt, munkahelyet, és a többit majd még meglátjuk.
  • RaveAir
    #8080
    Ez a Larry 1-6 érdekelne. Csak nem tudom, hogy miként tudnám tőled vagy bárki mástól megszerezni.
  • Lord Myn
    #8079
    Chello, 512-vel tudok feltölteni.
  • Atomreaktor
    #8078
    Milyen neted van?
  • Atomreaktor
    #8077
    Szotyinak kellett, de sztem már letöltötte.
  • Axon
    #8076
    Mindegy, akkor jövőhéten feltöltöm, csak szólj rám, hogy nehogy elfelejtsem.
  • via_mala
    #8075
    Köszi, dá ráér most már keddig, mert csak mh-ről tudok netezni.
    A FlashXP jó tipp, csak kellene egy működő verzió belőle.
    Egyébként a flashget-et is lehet időzíteni.
    Utólag láttam, hogy kérdezted, hogy törölheted-e, de tegnap sajna nem volt érkezésem a fórumot megnézni.
  • Lord Myn
    #8074
    Rendben. 1-2 óra és indítom.
  • Lord Myn
    #8073
    Ok.
  • Axon
    #8072
    Szóljon akinek kell még a stronghold, mert helyhiány miatt törölni kellene.
  • Axon
    #8071
    Basszus a BS3-at nemrég töröltem. Régóta fent volt és kérdeztem kinek kell még. Visszatöltöm a 2. cd-jét, na meg fel tudom rakni a Myst III 4. cd-jét is. 18 órakor (fél óra múlva) indítom a feltöltést.
    A FlashFXP fileletöltőt ajánlom töltögetéshez. Tökéletesen működik és még senki nem panaszkodott rá. Arról nem is beszélve, hogy egyszerre több letöltést is be tudsz vele ütemezni, ami a TC-vel még nem lehetséges.
  • Atomreaktor
    #8070
    Szegény Flashget-et uninstalláld már le a fenébe;) De ne hagyjál utána szemetet a még a registry-ben sem;))
  • via_mala
    #8069
    Én meg jól megszívtam. A flashget-tel leszedett anyagokban még most is előfordulnak ilyen darabok:

    http://webmail.enternet.hu/mail/html/blankiframe.html HTTP/1.1 200 OK
    Date: Mon, 18 Apr 2005 09:13:07 GMT
    Server: Apache/1.3.33 (Unix) mod_perl/1.29
    Last-Modified: Mon, 24 May 2004 05:12:47 GMT
    ETag: "32805-2d-40b1844f"
    Accept-Ranges: bytes
    Content-Length: 45
    Keep-Alive: timeout=15, max=96
    Connection: keep-alive
    Content-Type: text/html

    Már minden vackot kitakarítottam belőle, most éppen a monitor-ozott kiterjesztések listáját kurtítottam meg, hátha az a baja.
    Viszont a lényeg: a Broken Sword 3 2.CD-je még nem tudott lejönni rendesen (már vagy 5x leszedtem, de mindig volt benne szemét), és most meg lekerült. Sebaj, van helyette Still Life. :)

    Meg azóta is várom a Myst III Exile 4. CD-jét, nem emléxem ki ígérte meg nekem.

    (Próbáltam a WSFTP-t, meg a FileZilla-t, de egyikben sem sikerült úgy bekonfigurálni a proxy-beállításokat, hogy lássák a szervert. Röhej, hogy TC-vel, meg flashget-tel meg tök egyszerűen megy a dolog. Na mindegy, abbahagyom a sírást.)
  • Axon
    #8068
    Igen-igen, van rajta néhány régóta körözött név :-)
  • Axon
    #8067
    Nem gond. A Quest for Glory-k is tetszettek, na meg a GK3 is :-)
  • Atomreaktor
    #8066
    Asszem izzíthatod a feltöltődroidokat;)
    Amint lesz időm én is kérek pár dolgot;)
  • Lord Myn
    #8065
    Az a baj, mint írtam, új szereplő, új sztori, úgyhogy nem igazán folytatás. Inkább a Quest for Glorykhoz hasonlít és 3D-s, hasonló grafja van, mint a GK3-nak, de azért annál picit rosszabb.
  • Axon
    #8064
    Rendben.
    Az elő 7 rész után úgy érzem, hogy ez kötelező darab :-)
  • Lord Myn
    #8063
    Ez a King's Quest: Mask of Eternity, tulajdonképpen félig kaland, félig RPG és vadiúj szereplő van, ha jól emléxem, Connor of Daventry. Most töltöm a Still Life-ot, ha végeztem, akkor feltöltöm, ok?
  • Axon
    #8062
    Nem is tudtam, hogy a King's Quest-nek van nyolcadik része. Ezt feltölthetnéd a szerverre.
  • Axon
    #8061
    Akkor szerintem ezt a Cossack 2 ügyet pihentessük még egy ideig, hátha lesz normális crack hozzá. Ha néhány hét múlva sem lesz tört verzió és még nem törölted le, na és persze lesz még rá igény rajtam kívül akkor majd visszatérhetnénk erre a Cossack 2 ügyre. A Demo-ját azóta is kisebb-nagyobb renszerességgel nyüstölöm. Igazán remek lett.
  • Axon
    #8060
    Értem