33675


  • Atomreaktor
    #8139
    Akkor egy Watchmaker rendel;))

    Off: Dungeon Lords-ot próbálta már esetleg vki? Érdemes belekezdeni?
  • szotyimutyi
    #8138
    Engem érdekelne a Watchmaker.
  • Atomreaktor
    #8137
    Amenophis mehet törlésre, ha másnak már nem kell.
  • Atomreaktor
    #8136
    Hát én a Watchmakert szívesen látnám, de azért még dobjon rá vki szavazatot;)
  • Atomreaktor
    #8135
    Mindenképp érdemes beszerezned!
  • moonster
    #8134
    ez a Scumm egy áldás
  • Lacc
    #8133
    Igazatok van, ScummVM-el tökéletesen megy. Thnx!
  • Lord Myn
    #8132
    Köszönöm a DN-t, már le is szedtem. Rakjak fel vmit?
  • Axon
    #8131
    Közben látom, hogy felért a Disc World Noir. lord Myn jó töltögetést.
    Flért a BS3 2. cd je és a Myst3 4. cd-je is. via_mala, ha leszedted őket, rögtön törölheted is.
  • Axon
    #8130
    Na kicsit utána nézve megjavult a dolg. a norton antivírus tűzfala gondolta úgy, hogy "na majd ő megmutatja, hogy mit is lehet és mit nem!". Aztán jól képen vágtam :-)
    Gyorsan húzom is lefele a cuccost.
  • Axon
    #8129
    Előre is köszi!
    Éppen keresztapámnál állítom be az új adsl kapcsolatát és gyorsan felnéztem ide.
    Mondjuk érdekes, de innen nem tudom elérni az ftp szerverünket. Imyke jutott rögtön eszembe, aki hasonló problémával kűzd.
  • RaveAir
    #8128
    Íme egy gyorsan összedobott kalandjáték lista, amelyeket a '90-es évek közepén szedtem még össze. Ez azonban még koránt sem teljes, mivel a játékokat tartalmazó lemezek jelenleg öcsémnél vannak (tehát idővel bővíteni fogom).
    Újabbak azért nincsenek a listán, mert nem nagyon van időm mostanság ilyesmikkel játszani. Valahogy jelenleg jobba leköt a hülye szokásom, a (főleg szerepjátékok) fordítás...

    A lista:
    Alone in th dark
    Alone in th dark 2
    Darkseed
    Day of the Tentacle
    Discworld
    Discworld 2
    Dragon's Lair
    Dune
    Gabriel Knight
    Goblins
    Goblins 2
    Goblins 3
    Leisure suit larry 1-7
    Legend of Kyrandia
    Legend of Kyrandia 2
    Little Big Adventure
    Maniac Mansion
    Monkey Island
    Monkey Island 2
    Police Quest
    Sam & Max
    Space Quest

    Nem kalandjátékok, amikkel nagyon szívesen játszottam:
    Lands of Lore
    Eye of the beholder sorozat
    Wizardry 7
  • Lord Myn
    #8127
    Jött 1 kis update, de csak korlátozott ideig, mert nem biztos, hogy megtartom őket, szóval akinek kell vmelyik, az 1-2 héten belül szóljon:

    Bad Mojo Redux
    Darkseed
    Harvester 3CD
    Post Mortem 2CD
    The Watchmaker
  • M.A.D.
    #8126
    Sorry! Lúzer! Zeleg.2CD. :))
  • M.A.D.
    #8125
    ja, és a Myst (URU) updatettel vigyázzatok, mert nekem az ingyenes kiegészítő újra akarta telepeíteni az egész cd-s könyvtárat. :( Ja, és törölte is automatikusan a másfél gigát...anno.
  • M.A.D.
    #8124
    A Zelenghorn-nak tudtommal nincs második része (még).
  • M.A.D.
    #8123
    Szolgálati közlegény:) Axon:Nem ellenőrizve rar file, TC3 feltöltés most. (700 kb/sec). :Hmm...:)))

    On:
    Szépjónapot.
  • pluhi
    #8122
    Mountoltam én is. De a scummVM biztosan segit, ha más nem.
  • Lord Myn
    #8121
    Használj ScummVM-t és akkor nem kell semmi crack.
  • Lacc
    #8120
    És te kiirtad, vagy csak mountoltad te is?
  • pluhi
    #8119
    Nálam semmi gond nem volt (azért néha irkált ki hülyeségeket az install alatt). Winsword.exe-vel simán megy.
  • Lacc
    #8118
    Végre sikerült megszereznem a Broken Sword 1-et, isoban. Nektek már biztos van vele tapasztalatotok, nem tudjátok hogy lehet elindulásra birni? Felraktam full installal, daemon toolsal mountolva az isokat, és mikor inditanám, kéri az első cd-t. Sehol semmi crack, vagy hasonló, neten se találtam semmi ilyesmit. Ti hogy oldottátok meg?
  • pluhi
    #8117
    Feltöltöttem a frissitett listámat, az egyszerűség érdekében.
    Nincs meg valakinek a Zelenhgorm második CDje?
  • pluhi
    #8116
    Ráhibáztál
  • szotyimutyi
    #8115
    Most kezdett működni.Nem tudom, hogyan. Azért köszi.
  • Lord Myn
    #8114
    Mit értesz az alatt, hogy nem működik?
  • Lord Myn
    #8113
    A Myst első részéről nagyon sok bőrt lehúztak: '94-ben adták ki a játékot először (Win 3.1) utána kiadták '98-ban a ME-t, ami tök ugyanaz a renderelt képes verzió volt, csak feljavított képpel/hanggal/Win9x támogatással, majd ezután jött 2000-ben a RealMyst, ami már teljes 3D-s volt (ki is akasztotta az akkori gépeket...). Úgyhogy a Myst ME és a RealMyst az 2 különböző kiadása az első résznek.
  • szotyimutyi
    #8112
    Tud valaki segíteni? A Daemon szórakozik, nem akar elindulni. Feltelepíteni lehet, de nem működik. Mi lehet a probléma?
    Akkor milyen játék mehet a listára?
  • Axon
    #8111
    Akkor kicsit becsapós a név mivel az egyik cd áruház oldalán pont ezen a néven árulják a trilogy-t is. Azt hittem, hogy a Myst felújított verzióját Real Myst néven adták ki és az is benne van a listádban. Mindegy. A Riven-re továbbra is vadászok.
    Bár gyorsan átnézem Pluhi listáját, mert mindjárt lepenget, hogy neki már vagy 5 éve megvan és miért nem kértem eddig tőle :-)
  • Lord Myn
    #8110
    Köszi, hogy felrakod a DN-t. A Myst ME, az csak az első rész '98-ban felújított verziója, amiről te beszélsz az a Myst Trilogy, abban van benne a Riven meg az Exile, de ez(ek) sajnos nincsenek meg nekem.
  • Lord Myn
    #8109
    Hali!
  • Axon
    #8108
    Ha jól emlékszem..... hmmm... nem biztos, hogy jól emlékszem. Mintha hangokat és zenéket tartalmazott volna. Én csak kipróbáltam, aztán letöröltem, de lehet, hogy valaki másnak még megvan.
  • Axon
    #8107
    Nekem megvan a magyar verzió. Fel tudom tölteni. Nincs bent a melóhelyemen, így csak kedden tudom feltölteni.
    Egyébként kötelező darab.
  • takysoft
    #8106
    ha ismeritek legalább annyit, hogy érdemes-e megvenni?
  • takysoft
    #8105
    ja, és van egy játék amit keresek, bár sokat nem tudok róla.
    3 skulls of the toltecs
    asszem megjelent magyarul is.
    3 koponya, avagy a toltekek kincse

    tescoban asszem kaphato. nincs meg vkinek? csak mert ha le tudom tölteni, nem fizetek érte. ezzel már úgysem a készítőket támogatnám, hanem a tescot.
  • takysoft
    #8104
    Axon: LBA1 addonja? erről pár szót...
  • Axon
    #8103
    Átnézve a listádat látom, hogy főleg a régebbi kalandok vannak túlsúlyban. Majd mazsolázgatunk.
  • Axon
    #8102
    Nyugodtan beleírhatod a listádba az akció kaland-okat is. Egy Alone in the dark vagy egy Blair Witch is a kaland témakörébe tartozik, legfeljebb nem minden kalandjátékos merül el benne.
    Egyébként itt az LBA1 és LBA2 nem számít ritkaságnak, sokunknak megvan, sőtt még az LBA1 add-onja is ami már tényleg ritkaság, bár sok értelme nincs :-)
    Általában mindent itt a fórumon beszélünk meg, úgyhogy valószínűleg nem sok levelet kapsz majd az email címekre.
  • takysoft
    #8101
    nincs 100 :(((
    94-et sikerült összeírnom.
    Ha nem nagy baj, belevettem a kedvenc játékom, az LBA-t is, pedig az inkébb akció/kaland. De aki a játékot ismeri, megbocsát majd:)
    Rajtam kívül nem sok ember van az országbanakinek megvan az LBA 1-2-ből a teljec CD-s verzió.
    na mindegy itt a lista.
    nézzétek meg, és a kéréseket hétfőig mellőzzétek, mert nem leszek gépközelben(ahogy hétvégén általában.) a kéréseket ide várom, vagy emailben, de a címem csak priviben adom meg. írhattok a másodlagos címemre , azt is olvasgatom, de ide halom spam jön, szal inkább privi. írhattok a harmadlagosra is, de az csak képeknek van efftartva. ezt használom regisztrációkkor, ha olyan helyre megyek ahova muszáj a letöltés miatt.
  • Axon
    #8100
    Nem ijedünk ám meg a nagy számoktól ;-)