33675


  • takysoft
    #8219
    keres, hatha tud roluk vki vmit. regiek, de okos emberek vannak itt:)
    The Last Express
    Discworld 2 fullos 2cd valtozat, nem az underdogos vack
    most ezek jutottak szembe.
  • pluhi
    #8218
    Ez állandóra lett feltéve a kérések gyakorisága miatt.
  • takysoft
    #8217
    ja, es a LucasArts.Classic.Gems.Deluxe.WinAll.Proper.rar is maradhatna meg egy-ket napig
  • takysoft
    #8216
    nem tudom, akaja e torolni vki, de az indiana jones, last crusade fmtowns maradjon meg picit. thx
  • Atomreaktor
    #8215
    A 80 nap alatt a FÖld körült viszont várom, ígéretes;)
  • Atomreaktor
    #8214
    Van pár kép is róla: http://www.adventuregamers.com/gallery.php?id=666
  • Atomreaktor
    #8213
    Én is hallotam már, hát nem t'om az Adventure Company futószalagon nyomja lassan a kalandokat, de nem mind sikerül a legjobbra. Azér' Journey to the center of the earth nem volt olyan rossz, bár nekem a túlmisztikázott dolgok nem jönnek be. Meglátjuk;)
  • Lord Myn
    #8212
    Én is hallottam a hírt és ugyanettől a cégtől készül a 80 nap alatt a Föld körül is. Úgy látszik Verne-re specializálódtak...
  • Axon
    #8211
    Egy hírecske:

    Újabb Verne feldolgozás készül

    Journey to the Center of the Moon címmel egy újabb Jules Verne feldolgozás készül. A The Adventure Company (Európában Dreamcatcher) kiadásában megjelenő kalandjáték az Utazás a Holdba című regényét dolgozza fel. Főhősünk egy tudós, Michel Ardan lesz, akivel az űrkapszulától a Hold felszínén, ősi templomokon és titokzatos romokon keresztül vezetnek kalandjaink, egészen a Hold belsejében élő Selenite City-ig, a korábban ott élő intelligens civilizáció fővárosáig.
  • Axon
    #8210
    Az nagyon jó lenne, ha előkerülne valahonnan és fel tudnád tölteni. Régebben a Warcraft 3-at végig vittem, de ez a folytatás valahogy kimaradt. Nemrég töltöttem le hozzá a szinkronos magyarítást és neki akartam fogni, de ezzel a fránya rip verzióval nem működik.
  • pluhi
    #8209
    Nekem megvan valahol.
  • Axon
    #8208
    A vicctől függetlenül továbbra is érdekelne a Warcraft III: Frozen Throne, ha megvan valakinek.
  • Axon
    #8207
    :)))))
    Értékelem a jó viccet :-)
  • Atomreaktor
    #8206
    Na jó, de "odakünn" nem lehet tüzet csinálni;)
    Éljen a tavasz, meg az ősz!
    Lassan meg úgyis megváltoznak, eltűnnek a mostani évszakok...)
  • M.A.D.
    #8205
    Péntek? :)))

    csak viccvót
  • M.A.D.
    #8204
    Légkondi van bent a melóhelyen. Otthon sajnos ki kéne cserélni a közel 20 éves hálozatot...és az órát. :( Plusz az ablakok cseréjét is el kéne végezni. Szóval...filléres meló lenne.
  • Axon
    #8203
    Nincs meg valakinek véletlenül a Warcraft III: Frozen Throne?
    Nekem megvan, de sajnos csak rip-ben és ezzel nem működik a magyarra lefordított-szinkronos telepítő.
  • Axon
    #8202
    Légkondi. Bár elég egészségtelen.
  • RaveAir
    #8201
    Szerintem meg inkább tél. Ha hideg van, akkor lehet tüzet csinálni, de nyáron nem lehet a hőség elől menekülni.
  • M.A.D.
    #8200
    Igaz! Inkább az eső. Nem szeretem nyáron, ha a szobában otthon plusz 35 fok van este 11-kor. Brrr...2 éve bizony..:((
  • Axon
    #8199
    Én most értem be nemrégen a melóhelyemre (délutános vagyok) és én is esernyővel jöttem. Mondjuk én szeretem az esőt, főleg 2003 nyara óta, amikor egész nyáron egy szem eső sem esett és a hőségtől el lehetett pusztulni.
  • M.A.D.
    #8198
    Nos, én fociztam pár évig többször esőben, amit szerettem is, de most így, ingben, vasalt nadrágban...hiába lenne nálam még ernyő...szakadt a "szemétje". Én is akkor jöttem ma dolgozni, mikor jól esett!
  • Axon
    #8197
    El sem tudom képzelni miért nem tudsz törölni. Mindegy. Töröltem a 2 cd-nyi anyagot.
  • Atomreaktor
    #8196
    Hát mikor a kilométeres kocsisor mellett tekertem reggel és venni akartam egy mély, "friss" lélegzetet... Ennyit a biciklizés jótékony hatásairól egy városban:)
  • IMYke2.0.0.0
    #8195
    A szmogot legalább lenyomja a béka s**ge alá...

    ===============================
    .:i2k:. melóból
  • Atomreaktor
    #8194
    Nálunk is esik. Reggel óta. Sőt, tegnap este is esett;)
    Én is elvagyok vele, habár a biciklizésben meggátol:)
    De a levegő jó, az idő sem hideg, szép az élet, rügyeznek a fák, bimbóznak a virágok, who wants to live forever, éljen a munka, no meg a szmog, mikor érek már haza. Kb. ennyi jutott eszembe a mai napról, meg az esőről;))
  • via_mala
    #8193
    Nem tudok törölni a szerverről, mint ahogy feltölteni sem. :(
    Úgyhogy csak jelzem: a BS3_cd2, és a Myst3_cd4 törölhető.
  • takysoft
    #8192
    en szeretem az esot. komolyan. itt is esik, de tok jo.
  • IMYke2.0.0.0
    #8191
    Pécsett is szemerkél... itt sem lesz más a vége: szakadni fog és azt utáloooooooooom!

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
    Munkahelyi gép: Hewlett-Packard HP Compaq dc 7100 CMT .:|:. Intel® 915 G chipset .:|:. Intel Pentium 4 540 (3200 MHz, FSB 800) .:|:. 512 DDR (400 MHz) RAM .:|:. 80 GB SATA .:|:. Intel® Graphics Media Accelerator 900 (integrált) .:|:. Intel Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet for HP (integrált) .:|:. 340W-os táp - Aktív PFC .:|:. Windows XP HUN SP2 .:|:. HP 1730 LCD (17", 25ms, 1280*1024/75Hz, analóg/DVI, Pivot-képes).
  • M.A.D.
    #8190
    Off:Jobbreggelt! Itt szakad az eső! :(
  • Atomreaktor
    #8189
    El lehet vele lenni azért;)
    Kicsit "B" kategória szagú, de abból is a jobbik;)
  • takysoft
    #8188
    most en is forditgatok, de hogy mit, legyen meglepetes.
  • RaveAir
    #8187
    A Démonsztónnál majd kérek esetleges hibajavítási javaslatokat!
  • Lord Myn
    #8186
    Igazából a Post Mortemmel nem játszottam, mivel az ilyen "panoráma-kamerás" kalandjáték sosem volt a szívem csücske, ettől függetlenül, ha jó a sztori lehet adok neki egy esélyt, csak annyit tudtam, hogy Gus McPherson mindkettőben főszereplő.
  • Lord Myn
    #8185
    Köszönet érte!
  • pluhi
    #8184
    Indi 3 felért.
  • Atomreaktor
    #8183
    Hm, sok évig átkoztam a készítőt, hogy így megrekedt 2%-nál:) Nem tudtam, hogy Te vagy:) Átok visszavon, Gamehunter meg istencsászár;)

  • pluhi
    #8182
    Az. Felrakom.
  • M.A.D.
    #8181
    :)) Láttam. Meg a Démon Sztónnak is. :))) Amúgy én most 1000L a Thief II-őt húzom le (ismét), mert kijött egy 655MB-os addon hozzá.
  • Axon
    #8180
    A magyaritasok.hu -n kint van a Broken Sword 1 fordítása. Érdemes megnézni. Már csak azért is mivel ez volt az egyetlen program, aminek a fordításába magam is belekezdtem. A fordítók kérésére elküldtem nekik az elkészült munkát (kb. 2 %-os volt). Aztán visszaírtak, hogy az egységesség miatt újrafordítják az elejétől kezdve. Ez persze egy picit sem lombozott le, örültem, hogy valakik fordítják a játékot. Végre elkészült.