33675


  • Atomreaktor
    #8259
    Kiv. leszek én is az 5. részre. Remélem nem baltázzák el, mint a Settéers 5-öt...
  • Atomreaktor
    #8258
    Én ezt már nagyon várom, kivetettem rá a hálóm, mint a szomszéd csajra;)
  • Axon
    #8257
    Felraktam a szerverre az előzetes listámat. Ez még sima txt és az Excel táblázatosat folyamatosan készítem.
  • Axon
    #8256
    Ez a Cubert nekem megvolt. Emlékszem, hogy szórakoztam vele egy kicsit aztán letöröltem. Arra már nem emlékszem, hogy miért is töröltem le, de valószínű, hogy egy olyan gépre töltöttem le, ami melett egyszer unatkoznom kellett és aztán ott maradt azon a gépen, én meg szépen elfelejtettem.
  • Axon
    #8255
    Rendben. Bevizsgáljuk :-)
  • Axon
    #8254
    A videot még nem néztem meg, de számomra minden Heroes kötelező darab. 1. és 2. részt végig vittem. A 3. részt meg rongyosra játszottam az összes kiegészítőjével, összes single pályájával és a netről letöltött rakás pályával egyetemben. A 4. rész viszont már nagyobb lélegzetűre sikeredett (vagy nekem van kevesebb időm), de most is fent van a gépemen és néha előveszem, néhány kör erejéig.
  • takysoft
    #8253
    felert kozben a cubert, nezzetek meg! egy pillantast mindenkeppen meger.
  • Axon
    #8252
    Én már hallottam róla. Engem erősen emlékeztet a Soldiers of Anarchi-ra. esetleg nyakon öntve egy csipetnyi fallouttal. na mondjuk ez még nem jelenti azt, hogy nem lehet majd kiválló game.
  • Axon
    #8251
    Ez remek hír! Most van hely az ftp is. Legalább ki tudom próbálni a magyar szinkronos verziót.
  • szotyimutyi
    #8250

    Láttátok már ezt a játékot? Jónak látszik.

    http://www.the-fall.com/e/index.php
  • pluhi
    #8249
    Megvan a WC3FT. Tolom fel.
  • Atomreaktor
    #8248
    Na meg ez sem rossz;)
    http://www.pcdome.hu/news.php?id=9103
  • Atomreaktor
    #8247
    Axon: http://www.gamestar.hu/kommentek.php?sid=16570. Kötelező csekk;)
  • takysoft
    #8246
    most mar csak 5-6-7 kb/s. biztos sokan toltenek.
  • takysoft
    #8245
    feltoltok egy jatekot. pici 11 mb. neve: cubert badbone PI
    ha ismeritek, akkor lehet torolni, ha nem tacik akkor is, de nekem bejott. nem hosszu, de le lehet vele lenni 1 delutan.
    ti is csak 11-12k-val tudtok feltoteni?
  • Atomreaktor
    #8244
    Tesóm már látta;)
    Éjféli premierre elment, pedig ma reggel vizsgája volt. Fanatikus:)
  • takysoft
    #8243
    nekem igy jo lesz, csak az uj jatekok maradjanak legalabb szerdaig, mert csak hetfon tudok tolteni. T-internetem savszelesseget novelt, szal 1 megabites vagyok.
  • Axon
    #8242
    Utána néztem a Disc World Noirt Lord Myn kérte, de már leszedte így törlöm. A Stronghold 2-t is törlöm. A necronomicont pedig délután törlöm ha addig nem szól senki.

    szotyimutyi: töltheted fel az anyagot, van hely
  • Axon
    #8241
    Bocs, de valamit elb...sztam.... és kétszer küldtem el
  • Axon
    #8240
    Jelenleg 9,5 gigánál járunk. Jelenleg legfeljebb a 3 koponya mehet fel, mivel az kb. 300 mega, de az most nincs itt nálam. A többihez törölni kell.

    Javaslat:
    Disc World Noir
    Necronomicon
    Stronghold 2

    Most visszaolvasok mert volt ezekről szó mostanában, melyiket hagyjuk még és melyiket törölhetjük.
  • RaveAir
    #8239
    Ezt láttátok már, vagy próbáltátok: http://www.battleon.com/default.asp ?

    Elvileg ingyenes...

    OFF:
    Már alig várom, hogy láthassam az új SW filmet... egész nap ezen agyalok.
  • Axon
    #8238
    Jelenleg 9,5 gigánál járunk. Jelenleg legfeljebb a 3 koponya mehet fel, mivel az kb. 300 mega, de az most nincs itt nálam. A többihez törölni kell.

    Javaslat:
    Disc World Noir
    Necronomicon
    Stronghold 2

    Most visszaolvasok mert volt ezekről szó mostanában, melyiket hagyjuk még és melyiket törölhetjük.
  • Axon
    #8237
    Na hirtelen összeszedtem az eddigi kéréseket:

    The Last Express
    Discworld 2
    3 koponya
    Sherlock Holmes Earrings

    Megnézem mennyi hely van és mit lehetne törölni, aztán megbeszéljük a sorrendet.
  • szotyimutyi
    #8236
    Watchmakerben a mentésre megyek és kilép a játékból. Másnál is?
  • szotyimutyi
    #8235
    Most jó sok minden van fent, meg már beszéltek néhányan feltöltésekről. A sorrend miatt ajánlottam. Én kérem, hogy nekem szóljatok, ha feltehetem, jó? :)
  • Axon
    #8234
    Meg bizony. Erre vadászunk már néhányan egy ideje.
  • Axon
    #8233
    Igazából nem engem kell. A szerverhez mindenkinek egyforma jogosultsága van. Bárki megszámolhatja mekkora a feltett anyag és mit érdemes törölni. Én mondjuk szívesen karbantartom a szervert, de bárki más is megnézheti, hogy van-e hely és ha igen, akkor mehet a cuccos felfele.
    Most egyébként eléggé teleröffentettük anyaggal. Nem tudom mit lehet törölni és mit nem mert szóltak páran, hogy hagyjunk még fent ezt-azt.
  • szotyimutyi
    #8232
    Amennyit csúsznak a játékmegjelenések, ki tudja mikor lesz a birtokunkba. Amúgy erre a hétre ígérték a megjelenését.
  • szotyimutyi
    #8231
    Nekem az angol van meg. Magyarul is megjelent?
  • Atomreaktor
    #8230
    Ott ám! Csak a dínókat nem értem hogy kerülnek oda:)
    Dungeon Siege 2 is állat lesz ám!
  • szotyimutyi
    #8229
    A Sherlock Holmes Earrings 2.cd-s.Felteszem, ha kell és van hely, Axon-t kell megkérdezned.
  • M.A.D.
    #8228
    :))
  • Axon
    #8227
    Megvolt?? Jajjjjj! De jó lett volna. Ha valahol látod akkor szoríts egy kis helyet neki valamelyik helyhiányban köszködő vinyódon, legalább addig amíg felnyomod az ftp-re.
    Ja! és a péntek természetesen megfelelő :-)

    u.i: említettem már, hogy megjelent a TC5? ;-)
  • M.A.D.
    #8226
    Az Átok megvolt nekem. Alone in the Dark koppintás. Elmegy. Néha "beleütközöm". Valamelyik péntek esetleg?

    Na, kár volt megnéznem a Gothic III új képadagjait. Nagyon ott lesz.


  • Axon
    #8225
    Ja-ja. A Myst 4 HUN-ra már régóta fáj a fogam, csakúgy mint az Átok - Izisz szeme-re. Még csak véletlenül sem találkoztál velük file cserélőkön, vagy egyébb bűnös helyeiden? :-)
  • M.A.D.
    #8224
    Szépjóreggelit. Ja, ha már kuriózumok. Jekyll and Hyde 2000-es kaland? Asszem. Nehéz megszerezni.
    Pláne a Myst IV HUN-t.
  • Axon
    #8223
    Nkem is megvan a The Last Express és a DiscWorld 2 cd-s verziója is. Megvan a 3 koponya magyarul. Ha más nem kezdi el feltölteni őket, akkor én elkezdem.
  • Atomreaktor
    #8222
    Jó reggelt sztahanov elvtársak!;)
    Volt fenn a last express és én majd megkönyörülök rajtad;)
    Tex Murphy: http://www.justadventure.com/reviews/Overseer/Overseer_Review.shtm.
    Ez az ötödik része a sorozatnak és erre már nekem is fáj a fogam;)
    Drakula nagyon jó, pláne magyarul. AGON szintúgy(az is volt fenn nemrég). Ez a Pierrot kalandjtéka;) Drakula meg Agon sem point&click, de attól még jók;)
    Sherlock szintén nagyon jó, sőt!!
  • takysoft
    #8221
    pluhi: tex murphy, drakula, agon. ezek milyenek, par szot, ha lehetne.
    illetve nekem kellene a 3 koponya.
    szotyi: neked meg van vmi sherlock holmes earring jatekod vagy mi. az mekkora? fel tudnad tolteni?

    frissitettem a listat 1-2 lemaradt jatekkal(runaway, jazz&faust)
    raer amugy, mert hetfoig tavol leszek
  • LezLee
    #8220
    Ha jól tom, akkor nemrég volt fönn a Last Express, tehát biztosra veheted, hogy valaki megkönyörül rajtad, és teljesíti kívánságodat :)))