33675


  • Axon
    #8419
    Nem hiszem, hogy bármi is lenne benne, amit nem találsz meg a neten.
    Még a hozzá adott teljes játékok beszerzése sem gond ;-)
  • Atomreaktor
    #8418
    Tony 2 képz: http://www.gamestar.hu/kepek.php?cmd=jatekmutat&jatek_id=1194

    Milyen mostanában a Gamestar? Régebben előfizető voltam és nagyon bejött a lap.
    Lehet el kéne mennem a könyvtári olvasóterembe?;)

  • Axon
    #8417
    Most olvasom a gamestarban, hogy készítik a Tony Tough második részét.
    Ez már nem rajzfilmszerű grafikát kap hanem teljesen mást. Egyetlen képet mutatnak és az engem a Black Mirror grafikájára emlékeztet. A cikkíró nagyon bizakodó.
  • Axon
    #8416
    Szerintem is ez lenne az ésszerű megoldás. Az 1. dvd 3,5 giga méretű volt. Kíváncsi vagyok mekora lesz a 2. dvd mérete. Talán fel tudjuk préselni. Kár, hogy Macsekot nem sikerült elcsípnem. Tett a múltkorában némi ködös utalást arra, hogy esetlegesen nyújtózkodhatunk nagyobbra is a szerveren.
  • Atomreaktor
    #8415
    Hát, ha mindenki gyorsan lekapja:) De úgyis lesz olyan aki nem tudja leszedni és akor tölthetjük vissza az 1. dvd-t megint. Én arra szavazok, hogy legyen fenn mind2 dvd.
  • Axon
    #8414
    Ha felmegy a Myst 4 első dvd-je, akkor marad még 1,5 giga szabad helyünk.
    Vagy törlünk annyi anyagot, hogy elférjen a 2. dvd is, vagy megvárjuk míg mindenki leszedi az első dvd-t és azután lesz feltöltve a második dvd.
  • Axon
    #8413
    Kezdjetek el gondolkozni egy megoldáson, hogy miként töltse fel Gareth, a Myst4 2. dvd-jét. Mivel az elsőt le kell törölni, hogy elférjen a második.

    Gareth: Számold már össze, hogy körül-belül, hány mega lehet a 2. dvd mérete.
  • Axon
    #8412
    Én is nekikezdtem lecibálni. Addig lent is lesz, mire fölér az az utolsó 100 megás állomány.
  • LezLee
    #8411
    Naon helyes! Ennyi kan között igazán elfér egy nőnemű.
  • MIMACSKA
    #8410
    Csak mert most borzasztóan elfoglalt vagyok, de majd ha beállnak a dolgok, megint itt fogok lógniám! :)
  • Atomreaktor
    #8409
    Én a nyomodban jártam, úgyhogy este már ott fog csücsülni nálam is;)
    Dehát még jön a második is, nem?;)
  • Gareth
    #8408
    Mindjárt nyomom fel az utolsó fájlt, aztán lehet szedni a cuccot! Ez most kicsit lassan megy majd fel, mert most fogok mellette letölteni is, de alig 100 megát kell csak felraknom már :)
  • szotyimutyi
    #8407
    Szia! Persze, csak hiányolunk. Mindenkit érdekel a business! De hát úgy látszik, kimaradunk belőle!!! :)
  • MIMACSKA
    #8406
    Sziasztok!
    Élek ám csak leköt a business. Itt minden rendben? :o
  • Atomreaktor
    #8405
    Én a nyugalom és a türelem mintapéldánya vagyok, úgyhogy ne rágd magad. Ráérünk arra még;)
  • Gareth
    #8404
    Fent van a második monszta fájl! Töltöm a maradékot. Kár, hogy hajnalban volt valami gebasz a netemmel, így ugyanis nem fog felérni a cucc ma, de éjjel talán igen.
  • Axon
    #8403
    Én anno a Tomb Raider 2-vel voltam így. Valami vizsga közben nyomtam és nem bírtam abbahagyni. Na persze nem azért mert olyan rettenetesen jó volt, hanem mert annyira felidegesített és ezért fanatikusan végig akartam vinni.
    Talán ma már jóval könnyeben végig vinném, köszönhetően a jó pár éves tapasztalatnak.
    Az elmúlt években 2 alkalommal használtam chet-et. Az egyik alkalommal elítélendő módon egy általam sehogy sem teljesíthető pályát csináltam meg egy sérthetetlenségi chet-el. A másik viszont egy jóval ártatlanabb cheat. Egy játék eleji unalmas részt lehet vele átugrani, amit előtte már számtalanszor megcsináltam és már nem akartam újra.
    Magammal szemben nagyon kritikus vagyok a cheat-ekkel szemben.
  • Axon
    #8402
    Mostmár én is emlékszem, hogy kettő volt.
  • RaveAir
    #8401
    Vizsgaidőszakban esten neki a játéknak hülye fejjel... Nem lehetett benne menteni. Felmásztam valahová 3/4 óra alatt, és egyszer véletlenül leestem. Nem pusztultam el, mert víz volt alul. Annyira mérges lettem, hogy nekikezdtem csítelni (amúgy nem szokásom), és valahogy úgy vittem végig. Bár végig bosszantóan idegesítő volt, de ha valamit elkezdek, akkor szeretem befejezni.
  • Atomreaktor
    #8400
    Asszem kettő ilyen jelent meg és a második az egész jól sikerült a leírások szerint, sőt. Szal ha folytatják a javulást, akkor még vmi egészen jó is kerekedhet belőle.
    Nekem már egy jó kis rpg hiányzik, mondjuk jöhetne már a Dungeon Siege 2;)
    (Bétát nem próbálta vki?)
  • Axon
    #8399
    Már emlékszem, hogy jelent meg néhány éve egy Indiana Jones kalandjáték (lehet, hogy nem is egy) ami egy Tomb raider klón volt. Negyed óra után töröltem. Pedig szeretem magát az akció kaland stílust, de az a program valami szörnyen idegesítő volt.
    Akkor lehet, hogy ez is hasonló lesz...
  • Atomreaktor
    #8398
  • Atomreaktor
    #8397
    Ez sztem sajnos ilyen Tomb Raider-es "izé" lesz. (Bocsi Lara rajongók, bocsi)
  • Axon
    #8396
    Itt:
    http://www.pcdome.hu/news.php?id=9134
    Arról írnak, hogy jön egy újabb Indiana Jones kalandjáték. sajnos egyelőre csak konzolra.
  • Axon
    #8395
    Mivel még munkaidő van, így ez az egy sőr is elegendő. Ráadásul tényleg nagyon megéreztem, ami röhelyes egy sörrel kapcsolatban.
  • Axon
    #8394
    Feltétlenül ;-)
  • Atomreaktor
    #8393
    Ilyenkor jobban is üt:)
    Már nem mintha egy sör ütne, de ha rádobnál egy-két felest, hamarabb érkezne a "Kánaán", mint máskor;)
  • Atomreaktor
    #8392
    :DD
    És milyen álláspontra jutottál? Megb...megbeszéljük?:)
  • Axon
    #8391
    Na, megvizuáltam a bugyis tündérkét ;-)
  • Axon
    #8390
    4,5 deci. A szokásos :-)
    Most dobtam be egy sört, ilyenkor az szó szerint életmető.
  • Atomreaktor
    #8389
    Ha nagyon unatkoztok, akkor nézzétek meg ezeket a képeket (77 db): http://www.gamespot.com/pc/adventure/longestjourney2wt/screenindex.html?page=1
    Egy részüket már láthattuk, de van jópár új kép is.
  • Atomreaktor
    #8388
    Gyors volt;)
    Én nem éltem volna túl:)
    Mennyivel csapoltak meg?
  • Axon
    #8387
    Na túléltem
  • szotyimutyi
    #8386
    Egy kis Vámpírkodás?......:))
  • Atomreaktor
    #8385
    :D
  • LezLee
    #8384
    Ha azt kérdezik a véradásnál, hogy:
    "Van-e közeli hozzátartozója?",
    akkor lépj le!
  • Axon
    #8383
    Na elmentem vért adni, ha nem jelentkezem néhány napig, akkor leszívták az összest :-)
  • Gareth
    #8382
    Valamiért bontódott a kapcsolatom... folytatom a feltöltést. Ezzel kb. 5 óra ment kárba, de még így is talán felér ma. Ebből még van kb. 500 mega, aztán van egy kb. 520 megás mappa és egy kb. 130 megás mappa, aztán kész. Majd szólok, ha megvan teljesen.
  • Atomreaktor
    #8381
    Kamiooooooooooooooon!! VÁááááááááááááááá
    Végre egy igazán jó hír. Azt hiszem szép napunk lesz ma, nem igaz?;)
  • RaveAir
    #8380
    A #8368 hozzászólásban már említettem. Csodálkoztam is, hogy még senki nem vette észre...