33675


  • LezLee
    #8499
    Bocs, hogy megint offolok, de sajna megint van valami gáz a gépemmel.
    Na szóval az a helyzet, hogy már elég régóta össze van kötve a gépem a tv-vel. Volt 1 hét amikor nem használtam a TV-t, és utána amikor avi-t akartam nézni TV-n, akkor az ATI nem érzékelte. Akkor azt hittem, hogy a TV-vel van gond, azóta le is cseréltem egy újra, de sajnos a probléma továbbra is fenn áll, pedig régebben jó volt. S-video kábellel van összekötve, az egyik vége az ATI Tv-outján, a másik pedig a TV-ben. Mégis, amikor a Tulajdonságok/Megjelenítés/Speciális és azon belül a "Megjelenítő eszközök" gombra klikkelek, nem tudom beállítani a másodlagos képernyőt (TV-t), mert azt írja nem aktív, és az ikonja mellett látok egy csatlakozót, piros vonallal áthúzva. Már végigfutottam az XP hibaelhárítóját, de az sem adott választ a problémára. Esetleg létezik olyan, hogy egy videokártyának csak a tv-kimenetje megy tönkre, vagy valami más probléma lehet? Kérném az ötleteket a hozzáértőktől, remélem sokan vagytok! :))

    A válaszokat előre is köszönöm.
  • M.A.D.
    #8498
    total commanderrel? mert én a munkatársam gépén azt használom. :))
  • Atomreaktor
    #8497
    Le lehet húzni ami már felkerült, mert ugyanúgy lehet folytatni később is.
  • Axon
    #8496
    Nem probléma. Lesz még azután is hétvége :-)
    A fő, hogy fent legyen a szerveren.
  • M.A.D.
    #8495
    Ááá...a 2.dvd-t most kezdtem lehúzni. Akkor stop lesz.
  • mandm
    #8494
    Ok. Köszi. Időközben hazaugrottam és eleresztettem a bájtokat, úgyhogy most süvítenek lefelé.
  • Gareth
    #8493
    Ja, egyébként már csak a videókat töltöm fel, 1-től 8-ig van a számozás és a 3. megy fel épp, de csak szólok, hogy például a 6. mérete 1.31 giga :D A többi átlagosan 500-700 mega körül van.
  • Gareth
    #8492
    Inkább szombat... sőt, lehet, hogy csak vasárnap. Sokat kell még feltölteniem.
  • Axon
    #8491
    Szerintem ez volt a hét beszólása :-)))
  • Axon
    #8490
    A Myst 4 még fel sem ért, úgyhogy nem kell félned, hogy töröljük :-)
    Csak az első dvd-t húzd le, mert a 2. még töltés alatt áll. Ha gareth jól halad vele, akkor talán holnap estére, de inkább szombatra lesz fent.
    Legalább hétvégén be lehet repülni :-)
  • Axon
    #8489
    Majd szólsz ha szükséged lesz rá sé feltöltjük.
  • Axon
    #8488
    Mivel DC-t (sajnos) nem tudok használni, így ez nem jelent gondot.
  • Atomreaktor
    #8487

    (Na nem Neked...)
  • takysoft
    #8486
    barátnöm szerint viccesek vagytok, szal nem haragszom
  • Gareth
    #8485
    Szerintem nem is vesztettél vele semmit, én legalábbis csalódtam benne.
  • mandm
    #8484
    Sziasztok!

    Rég jártam erre (új melóhely, új feladatok, néhány maszek munka = nem volt időm kalandozni) Most látom (mikor is látnám??), hogy a MYST 4 fent van az ftp-n, de már letörölnétek. Ha még lehet, akkor maradjon egy csöppet. Délután nekiereszteném az otthoni gépet (most már 2 megás letöltéssel).

    Előre is kössz!
    Ymikét külön üdvözlöm újra!
  • takysoft
    #8483
    amugyse baj, hogy nem tudtam leszedni a still life-ot, mert nem érnék rá jáccani
  • takysoft
    #8482
    szerverugyben lehet hasznalni no-ip.com-ot is asszem ha dinamikus ip-d van, nem kell érte külön fizetni.
  • Atomreaktor
    #8481
    Nálam is van ez a 24 óránkénti megszakítás, dehát újratárcsa beállítva aztán kalap. Bár DC-n ilyenkor elveszik az értékes slot;)
  • pluhi
    #8480
    Ezért cool a kábelnet...
  • Axon
    #8479
    Mikor a melóhelynek megrendeltem az ADSL (jó pár évvel ezelőtt), akkor minket is íjesztgettek ezzel a 24 óránkénti lekapcsolással. A kapcsolattartó linux szervert éppen ezért kőkeményen bebiztosítottam mindenféle kapcsolatmegszakadás ellen. A napló fájlokat nézegetve viszont nem tapasztaltam soha megszakítást. 2-3 havonta szokott lenni egy esetleg két kapcsolatszakadás, az sem a 24 órás-ból való, hanem néhány perces műszaki hiba. Amint él a kapcsolat, a szerver rögtön visszaépíti a kapcsolatot.
    Nem tudom milyen módon netezel, de ha otthonról és csak a te géped csatlakozik közvetlenül az adsl routerhez - tehát a te géped a kapcsolat tartó - akkor van rá mód, hogy ha megszakad a pacsolat, akkor a géped megpróbálja újra felépíteni a kapcsolatot, amint a szolgáltatód újra visszakapcsolja jelet. A letöltő programod pedig simán tudja folytatni a feltöltést/letöltést.
  • Axon
    #8478
    Egy próba körre szivesen kipróbálnám. Bár gondolom az autókereskedésekben van erre mód, de szerintem csak akkor, ha előtte megvillantottam a pénzköteget :-)
  • Gareth
    #8477
    Ja, valszeg akkor jár le a 24. óra...
  • M.A.D.
    #8476
    "Public" barátnő tesztelése felőlem OK! :))
  • MIMACSKA
    #8475
    Imádom a kocsimat! Komolyan az utsó "szögig" minden tökéletes benne, úgyhogy csak ajánlani tudom mindenkinek!
  • Axon
    #8474
    Érdekes, hogy a szolgáltatód, mindig hajnali 4.50-kor megszakítja a kapcsolatot. Mindig látszik melyik volt az utolsó file amit éppen töltöttél felfele, mert annak 4.50 a feltöltési ideje.
  • Axon
    #8473
    Ezzel az a gond, hogy senki nem jelzett vissza hiába kérdezgettem. Ha letöröljük a Myst 4 első dvd-jét, akkor rögtön felbukkan valaki, aki még tölti. Így jobbnak láttam fent hagyni és mást törölni. így törlődött a Still Life is, amit jeleztél, hogy te még nem töltöttél le. Ha lement ez a Myst 4 letöltögetés (szerintem két hét) azután vissza lesz téve minden amire szükség van - a Still Life is.
    Na meg ott lesz még Gareth kívánság listája is :-)
  • Axon
    #8472
    Ha kész van, örömmel kipróbálom. Éppen most viszem végig a Maniac Manson magyar változatát. Már nem sok van hátra. Azután jöhet a DOTT, ami elvileg egy folytatás lenne.

    Ja, és az a közreadott barátnő...... hát én is felíratkoznék a listára ;-)
    Csak a feleségem meg ne tudja :-)
  • Atomreaktor
    #8471
    :D
    Köszönjük Taky, ez egy igazán gáláns cselekedet;))
  • RaveAir
    #8470
    Miután letesztelted a barátnődet utána közreadod? ;)

    Jól értem? :D
  • Gareth
    #8469
    Megy a cucc! Durva, hogy ezen a dvd-n szinte csak videók vannak...
  • Atomreaktor
    #8468
    Nem t'om:) Én már túlvagyok rajta:)
  • takysoft
    #8467
    amúgy sokat várni nem kell.
    a múlt megvan(pici ékezetesítés még hiányzik, de hamar meglesz)
    jelen kb fele megvan.
    jövö kiadva a Harmath Dénesnek... mejd meglátjuk, remélem hamar befelyezi
    Minden egyéb(intro, játék vége, mikor egybenőnek, stb, interface) kész van.
    most a jelen készül. kb 50% megvan, ez eddig 4 péntek óta.
    szerintem jövö hétre teljesen kész lesz. talán hétfő, kedd. onnét még persze gyors itthoni teszt barátnömmel, aztán közreadom.
  • takysoft
    #8466
    kérdés!
    van valaki, aki még nem szedte le a myst4dvd1-et?
  • Atomreaktor
    #8465
    Turbózott változat: csmovie.hu/s/csmovie/image/25/csmovie_hu-2529_l.jpg ;)
  • Axon
    #8464
    Megvan a hely. Töltheted nyugodtan felfele.
  • M.A.D.
    #8463
    Én nemrég kezdtem letölteni az első dvd-t, még 6 óra, azt lenn van. :)
    Ja, kiabálok:mehet a törlés az adott progik kárára.
    Felőlem. :)

  • Axon
    #8462
    Érezhető volt rajta, hogy nem a kazettás magnóra mondja fel valaki a szövegeket a barátnőjével :-)
    Remélem sikerül is nekik befejezni a teljes szinkront. Igazi kurriózum lesz.
  • IMYke2.0.0.0
    #8461
    Így van. Igazi színészek adják a hangjukat és UV a színház hangosítója (hangmérnöke), mellesleg pedig már nem egy hivatalos magyar szinkron legyártója.

  • Axon
    #8460
    Készítik a Sillent Hill 2 szinkronizált változatát. Már két trailer is letölthető belőle. Hihetetlenül f@sza lesz! :-)
    Komolyan mondom, mintha profi szinkronstúdióban készülne az anyag profi szinkronszínészekkel.
    Mondjuk lehet, hogy tényleg így van...