33675


  • MerlinW
    #8539
    én is offolok, megszületett az új családtag:)

  • Gareth
    #8538
    6. video fent :) már csak kettő van, az egyik mérete 494mb (ez megy most), a másiké 84mb.
  • LezLee
    #8537
    Hmmm,izé..... most ezen a képen mit kell nézni? :))
    Egyik szebb, mint a másik! :)))
  • MIMACSKA
    #8536
  • MIMACSKA
    #8535


    :o
  • CrucifX
    #8534
    Koszonom a Classic Gem tartogatasat, leert - ujfent rajottem, hogy a film utan a ScummVM a fold legnagyobb talalmanya :) Simon the Sorcerer nincs vkinek?
  • MerlinW
    #8533
    12 nap 18 óra 9 perc múlva :D
  • Gareth
    #8532
    Hajh, behalt a cucc! Mi történt?
  • IMYke2.0.0.0
    #8531
    Nem létezik GTA4.
    Amit annak hiszel - GTA: San Andreas - az meg június 10-én jelenik meg hivatalosan. DVD-n.

  • takysoft
    #8530
    1-2 nap csuszas.
  • takysoft
    #8529
    ja, DOTT forditas csuszik picit, mert kiderult, hogy 2 verzo van, gey europai, meg egy US.
    de max 1-2 nap
  • takysoft
    #8528
    gyors kerdes? NAGYON offtopic!
    GTA4 kijött már PC-re?
  • Axon
    #8527
    Akkor a hétfő reggeli munkakezdésem jó hangulatú lesz :-)
  • Atomreaktor
    #8526
    Megbocsátok:)
  • Gareth
    #8525
    Nah, már a 6. video megy. Holnap estére fent lesz minden.
  • Axon
    #8524
    Az attól függ, hogy megfelelő mennyiségű lesz-e a poligonszám a kiemelt helyeken :-)
  • Axon
    #8523
    Remélhetőleg. Az első kalandal, már a vége felé járok. Elvileg hétfőn lesz a kulcsátadás, ha nem jön közbe valami.
  • MIMACSKA
    #8522
    ugyan már.... Az April is volt ennyire trendi. Majd a személyisége lenyűgöz titeket... :D
  • mandm
    #8521
    Jobban megnézve: tényleg egy anorexiás topmodel
  • IMYke2.0.0.0
    #8520
    Nekem már nem tetszik ez a túl trendi főszereplő csajszi! Sorry, ez van.

  • Atomreaktor
    #8519
    Beindult az Indigo Prophecy weboldal. Egész pofás, a képek pedig valami nagyon újat mutatnak nekünk, ez lehet az év kalandja is akár (vagy buktája...).
    A story pedig nagy húzás, mert mi leszünk a gyilkosok!
  • Atomreaktor
    #8518
    Itt pedig található pár TLJ2 kép, amiket eddig még nem láthattunk.
  • Atomreaktor
    #8517

    Újab Half Life 3 képek bukkantak elő az E3 után;)
    http://www.gamestar.hu/kep.php?pic=apix/0505/hl31.jpg
    http://www.gamestar.hu/kep.php?pic=apix/0505/hl32.jpg
    http://www.gamestar.hu/kep.php?pic=apix/0505/hl33.jpg
  • Atomreaktor
    #8516
    Na ja:)
  • takysoft
    #8515
    az elözönek se a grafikájával volt gondom
  • Gareth
    #8514
    4. video fent.
  • MerlinW
    #8513
    hehe:D
  • Atomreaktor
    #8512
    Szóval lesz folytatása is a kalandjátékodnak;))
  • Axon
    #8511
    Annak lenne egy kis pikantériája és rosszhiszemű pletykákra adna okot ;-)

    Az autóvásárlási szándékaim pedig 1-2 éven belűliek. Remélhetőleg.
  • MIMACSKA
    #8510
    Nem, szerintem ha nem vadiúj, akkor biztosan kipróbálhatod. Ha elég komolynak tűnnek a szándékaid... :o

    Most mondjam, hogy próbáld ki az enyémet? :D
  • pluhi
    #8509
    Hardverhiba. Javitani mindent lehet, csak alkatrész kell meg páka.
  • LezLee
    #8508
    Van kábeltv-m. És valószínűleg nincs isolátorom. Ez azt jelenti hogy végképp gallyra ment a tv-out, vagy vissza lehet hozni valahogy? (lehet, hogy hülye kérdés)
  • Atomreaktor
    #8507
    Runaway 2 shots: http://www.worthplaying.com/article.php?sid=25706&mode=thread&order=0
    Egész jók, sőt szépek!
    (Mondjuk nekem az egy nem jött be annyira, de bizakodó vagyok;)
  • pluhi
    #8506
    Van ötlet, ha van kábelTV-d és nincs isolátorod. Ha úgy dugtad rá a gépre a TV-t, hogy a kábelTV is rá volt kötve, akkor kisüthetted a TVOUT-ot.
  • LezLee
    #8505
    Hát ez az, én hiába nyitom meg a megjelenítők panelt, a TV mellett egy fehér csatlakozó van, piros vonallal áthúzva, tehát nem érzékeli a TV-met, pedig jól van bedugva minden. Esetleg ötlet?
  • pluhi
    #8504
    Nálam S-video->kompozit átalakitó van, RCA kábel a TV-ig. Rádugom és megnyitva a megjelenitők panelt már látszik is, hogy észrevette a TVt. Nem kell bekapcsolva lennie.
  • Gareth
    #8503
    3. videó fent.
  • LezLee
    #8502
    Hát igen, nekem meg mindössze egy s-video kábellel van összekötve, és biztos, hogy minden megfelelően van bedugva, mert rca kábellel is próbáltam, az eredmény sajnos ugyanaz. Amúgy az ATI tökéletesen működik, nem tudom,hogy létezik-e olyan, hogy csak a tv-out-ja megy tönkre.
  • Atomreaktor
    #8501
    Akkor egy cipőben járunk, mert én szintén TV-n néztem gépről videókat, aztán félreraktam a dolgot egy hónapra. Mikor újra összekötöttem, már nem érzékelte, hogy a TV is ott van és így nem is tudtam rá átváltani. (Nekem meg Geforce-om van.) Lehet csak valamit rosszul dugaszoltam össze, de elég idegesítő, mert nálam ötszázezer dróttal van megcsinálva ez a sza*.:)
    Hát ezzel most nem sokat segítettem, sőt!:) Én is várom, hátha jön valami felmentő ötlet.
  • Atomreaktor
    #8500
    Én is azt használom. Tudja folytatni a megszakadt dolgokat rendesen.