33675


  • Axon
    #8579
    Ajaj, méregdrága volt az a kutya :-)
    Mondjuk mi tényleg 2 db 1,5 literes üvegnyi házi tejet adtunk érte. Van 3 fejős tehén a családban, ami isteni finom tejet ad.
    Morzsi persze nincs megsértődve azon, hogy milyen alacsony volt a piaci értéke :-)
  • Axon
    #8578
    Jól mondta Imyke. Mindkét ok stimmel.
    Egyébként nem úgy írom ki a dvd9-re, hogy az iso-ból csinál egy működő install dvd-t, hanem simán azt az egyetlen iso filét írom ki a dvd-re, amit aztán daemontools-al mountolok fel, így bőven marad még hely a dvd-n más programnak is.

    Egyébként kész vagyok a tömörítéssel (kb. 4 óra 10 percig tartott).
    A 7.668 megás ISO file-ból, csinált egy 6.409 megás rar állományt. 1.259 mega nyereség. Tehát több mint 1 giga helyet nyertem vele. Szerintem mindenképpen megérte betömöríteni.
    Azt se felejtsétek el, hogy ha letöröljük az ftp-ről a Myst4-et, valamikor biztos kelleni fog valakinek. Akkor majd sokkal jobb lesz feltölteni egy 6.4 gigás állományt mint 8 gigát - na mondjuk a 6,4 giga feltöltése sem lesz egy leányálom :-)
  • MerlinW
    #8577
    Mienk 280 liter dobozostejbe került:D
  • takysoft
    #8576
    én pl betomoritettem a dott-ot mer a fele lett a mérete.
    maugy letoltheto a honlapomrol:
    adventuregames.atw.hu/
    igy kisebb. de telleg minek, ha 4 gigasra uccse fer fel,9-re meg amugy. ugy még játsztható is
  • IMYke2.0.0.0
    #8575
    1. mert maximalista
    2. mert tenni akar még valamit mellé

  • mandm
    #8574
    Szerintem, pont a grafikus állományok miatt nem tudod igazán jól tömöríteni. Valószínű, hogy ezek már eleve vmilyen tömörített formátumban vannak (JPEG, MPEG).
    De, miért is akarod még jobban összetenni, ha ráfér egy 9G-s lemezre?
  • Axon
    #8573
    Sikerült végre kipróbálnom a King's Quest 8-at. Igazán remek. Engem egy kicsit a Drakan-ra emlékeztet.
  • Axon
    #8572
    A Myst 4-ből csináltam egy tökéletesen működő 7.5 gigás ISO-t. Így már simán felmegy egy 8,5 gigás dvd-re és még mellé tudom tenni például a RealMyst-et.
    Mondjuk nem egyszerű ekkora állományokat kezelni. Most még megpróbálom betömöríteni. A hatalmas grafikus állományok miatt, lehet, hogy több száz megát is össze lehet nyomni... de lehet, hogy nem :-)
    Számításaim szerint, akár 5 óráig is eltarthat 7,5 giga betömörítése. Meló után itt hagyom a gépet, had dolgozzon. Még szerencse, hogy a winrar-ban van kikapcsolás funkció.

    Mivel egy rengeteg helyet elfoglaló anyagról van szó, így próbáljuk viszonylag rövidebb ideig fenttartani a szerveren. Szerintem még a héten legyen fent, aztán megkérdezzük, hogy kell-e még valakinek és ha nem akkor le lehet törölni.
    Aztán a felszabadult - viszonylag - nagy helyre mehetnek fel a már régebben kért anyagok, kiemelten kezelve Gareth kéréseit :-)
  • Atomreaktor
    #8571
    Tényleg elég érdekes:) Sokminen kiderül belőle és semmise. Mindig elkapták mielőtt rájöhetett volna valamire az ember. Az biztos, hogy újításokban nem lesz hiány...
  • Axon
    #8570
    Egyébként egyből az 1.02-es verziót telepíti fel. Bár úgy tudom, hogy az utolsó az 1.03-as. Nem tudom, hogy a magyar verzióhoz van-e 1.03-as patch, vagy használható hozzá az angol verzió is. Bár szerintem nem is nagyon van rá szükség.
  • Axon
    #8569
    Feltelepítettem és elindítottam a Myst 4-et. Szuper jó. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
  • Atomreaktor
    #8568
    :))
  • Axon
    #8567
    Pumival nagy haverságban van morzsi, a másik cicát meg eltűri a kedvünkért :-)
  • szotyimutyi
    #8566
    Hogy jönnek ki egymással?
  • Axon
    #8565
    Pumukli

  • Axon
    #8564
    Macska is van kettő is. Az egyik egy gyönyörű hatalmas vörös ördög. Róla is van valahol egy kép, megkeresem.
  • Axon
    #8563
    Meseszép az a kutya. Gondolom ilyenkor az ár is jelentős. A mienket 3 liter házitejért cseréltük :-)
  • Axon
    #8562
    Legközelebb már a zoknimat is megmutatom ;-)
  • szotyimutyi
    #8561
    Uru : Ages beyond myst magyarosítás megjelent.
    Axon: gyönyörű az a kutya! Már csak az én macskámmaé "vetekszik". :) Majd meglátod!!!
  • Gareth
    #8560
    Köszi! Ki is néztem pár játékot magamnak... :)
  • CrucifX
    #8559
    Hmm...erdekes :)

    ftp://ftp2.minstrum.net/minstrum/dreamfall_e32005_it.wmv
  • MerlinW
    #8558
    Axel, 7hetes, Németjuhász nemesi díjnyertes német Ravenwolf család sarja. Postástól jelenleg még fél:)

    itt az apja
  • Atomreaktor
    #8557
    Kösziiii
    Télleg nem kis meló volt, lassan kezdhetsz minket bombázni a kérésekkel;)
  • Atomreaktor
    #8556
    Ott a cipője, nem elég?:)
  • LezLee
    #8555
    És az hogy lehet, hogy Te egyik képen se vagy rajta? :))))
    Ne légy szégyenlős!
  • Axon
    #8554
    Köszönet érte. Pont úgy lett ahogy megjósoltam. Mire hétfőn beértem a melóba, már fent is van az anyag. Ha jól látom 6.44-kor ért fel. Jöhettem volna hamarabb is dolgozni :-)
  • Axon
    #8553
    balról a fiam babakocsija, jobbról pedig a cipőm :-)
  • Axon
    #8552
    Itt van a mi morzsink:



    4 éves, hortobágyi terelő kutya, hajadon :-)
  • Axon
    #8551
    Az az igazi, emberevő fajta

    (név, neme, fajtája, életkora, legyilkolt postások száma ???) :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #8550
    Én Téged néztelek - a nagyszemű békára rá se pillantottam, becsszó [na jó, egy kicsit]...

  • Axon
    #8549
    Remek kép!
    Illetek egymáshoz
  • mandm
    #8548
    Köszönjük
  • Gareth
    #8547
    Fent van minden! Huhh, kemény meló volt :)
  • MIMACSKA
    #8546
    igenigen, Axonnak mutattam a "béékanyááálmetáááált" <-ez a neve
  • Gareth
    #8545
    Valami karbantartásféleség lehetett, mert egy órája van kb. újra netem...
  • Atomreaktor
    #8544
    Ari;))
  • MerlinW
    #8543
    én nemtom
  • mandm
    #8542
    Most megállt a feltöltés? 13:32 óta semmi sem változott
  • IMYke2.0.0.0
    #8541
    Én se a fémet néztem... azt kellett volna?

  • MerlinW
    #8540
    Jah hogy itt a kocsit kell nézni... így már értem:DD