33675


  • Axon
    #8619
    Ezt a starfuckert feltolhatnád a szerverre. Szívesen kipróbánám mert nekem is van 1-2 játékom aminél állandóan le kell húzgálni a dvd meghajtóról a kábelt.
  • Wanted
    #8618
    Nálam a DVD és a cd olvasó külön ide csatornán van. Egy gombnyomás a starfuckeren simán letiltja mindkettőt. Egy másik kattintás visszahozza. A 0.82-essel még sohasem fagyott.
  • mandm
    #8617
    Persze, hogy várjuk, de hááát......
    aki fordítana tudná.........
    az mindig mást fordít......
    ugye........
    meg elment dolgozni.......
    meg barátnője van......... azzal sétálgat........
    fordítás helyett............
    pedig az illető egy JóMunkásEmber!
    Teccik érteni!!
  • pluhi
    #8616
    Azzal eddig is ment. Nálam az a rendes, mikor nem kell kifagyasztani az egész másodlagos IDE csatornát, hanem csak játszani. Utána is néztem, nincs még ilyen crack.
  • Axon
    #8615
    Mint a Messiást
  • Axon
    #8614
    Látom végre sikerült :-)
    Aranyos a macskusz
    Egyébként nálam csak IE-vel jelenik meg az oldal, a Firefox egy rakás zagyva karakterrel tölti meg a képernyőt.
  • Wanted
    #8613
    rendesen = fut szépen, starfucker-rel.
  • kirol
    #8612
    Legalábbis ezt a játékot nem.
  • kirol
    #8611
    Nem sajnos. Csak kérdeztem, de az illető, tudja, miért. :) :)
  • szotyimutyi
    #8610
    :)
  • Atomreaktor
    #8609
    :D
  • Atomreaktor
    #8608
    Héééj, a mi macsekunk is majdnem ilyen, csak ő rövidszőrű. Azért a Tied is szép;) Na jó, tényleg nagyon szép!;)
  • szotyimutyi
    #8607
    szotyi
  • szotyimutyi
    #8606
  • LezLee
    #8605
    Mi vaaaaaaaaaan?
    Há mé nem ezzel kezdted? Há várjuk biza, mint a messiást!

    Tán csak nem fordítónak teccik lenni? :))
  • szotyimutyi
    #8604
    http://www.uw.hu/admin/webftp/PHPFTP_main.php?phpftp_cmd=get&phpftp_file=AAAA0034.JPG
  • IMYke2.0.0.0
    #8603
    Tedd fel csak a kérdést nekik... :)

  • kirol
    #8602
    És szerinted itt várják a honosítást???
  • IMYke2.0.0.0
    #8601
    A "másiknak" meg férje van...

  • Randal
    #8600
    Naz autó nem jön be. De a másik...(kezd eltéríteni az exemtől...)
  • IMYke2.0.0.0
    #8599
    Ja, csak átverés...

  • kirol
    #8598
    A The Longest Journey -vel játszik valaki, vagy a topik címe csak megtévesztés???
  • Lord Myn
    #8597
    Egy .exe és egy .dll file, hogy a demoé-e azt nem tudom, de állítólag a single működik vele.
  • Lord Myn
    #8596
    Az SQ7-t a Sierra '98-ban leállította, mivel anyagilag már nem láttak a kalandjátékokban fantáziát. 2001-ben egy amatőr/félprofi társulat elkezdte készíteni, azóta is készítik, de mivel freeware project, ki tudja mikor készül el, ill. elkészül-e valaha... (www.sq7.org) Viszont jó hír, hogy a King's Quest 9 trilógiának az első része 2005 végére/2006 elejére készen lesz (www.kq9.org).
  • pluhi
    #8595
    Az a 24 megás cucc, amiben a demo exe-je van?
  • Lord Myn
    #8594
    Nekem is van hozzá crack, ami állítólag egyjátékos módban tökéletesen működik, de kipróbálni nem tudtam, mivel nincs meg a játék.
  • pluhi
    #8593
    Mi a "rendesen"? SF Nightmare nélkül?
  • Axon
    #8592
    A Space Quest 7-ről tudtok valamit? Én most néztem meg egy videot, amolyan trailert a SQ7-ről. Elkészült? Készül? Készült, de abbahagyták? Kamu? :-)
  • szotyimutyi
    #8591



    Ez itt pedig a Szotyi' (remélem, sikerül) :)
  • Axon
    #8590
    Ez mindenesetre jó hír. A Space Hack-et már régóta szeretném beszerezni. Na persze először meg kell várnunk, hogy legyen hely a szerveren.

    Kíváncsi vagyok hányan töltöttük le a Myst 4-et és még hányan akarják letölteni.
  • Wanted
    #8589
    A Space Hack magyar verzió.
    A Cossacks 2 a Carbon féle clone cd-s, de leszedtem hozzá egy cracket, amivel elindul rendesen. Kipróbáltam vele egy hadjáratot, működött.
  • Axon
    #8588
    Ez szomorú... A demo nagyon bejött.
  • pluhi
    #8587
    Cossacks 2-höz továbbra sincs crack. Ill. ami van, az túró.
  • Axon
    #8586
    Rögtön két kérdés.
    A Cossack 2 az crack-elt verzió, vagy még mindig a Clone cd-s?
    A Space Hack az a magyar verzió?
  • Axon
    #8585
    Amint lesz hely a szerveren, rögtön kérünk :-)
  • Axon
    #8584
    Egyáltalán nem vettem kötekedésnek. Én szeretek mindent kiírni dvd-re és mivel nagyon sok anyagom van, ezért próbálom minél kisebb helyre bezsúfolni őket, mert különben belefulladok a sok cd, dvd lemezbe.
    Ne sajnáld, hogy csak "sima" dvd-t tudsz írni. A DL-es dvd írók ára már barátinak mondható, de a dvd9-es lemezek ára csillagászati, na és persze hihetetlen nehéz beszerezni őket. Itt debrecenben egyáltalán nem lehetett kapni és egy számtek boltos barátom szerzett valohonan nekem 5 db-ot púltalól. Most már lehet kapni pl. az ő boltjában 2500 Ft-ért, de pl. nagyáruházakban Tesco, Mediamark, stb. még egyáltalán nem láttam. Na mondjuk ott akár naponta változhat a helyzet én meg azokba ritkán járok.
  • mandm
    #8583
    Persze, értelek. Távol állt tőlem a kötözködés. Akkor most egy becsomagolt ISO-t írsz ki DVD-re, és ha kell akkor kibontod a vinyóra és mountolod? Végül is, mivel full installt raksz fel csak vészhelyzetre kell az eredeti. Sajna én csak "sima" dvd-t tudok írni, tehát mindenképp kettő lesz
  • RaveAir
    #8582
    Imádom a jó kis házi túrót!
  • Wanted
    #8581
    Sziasztok!
    Jött pár új cucc. A listát feltettem az ftp-re. Ha valamelyiket töltsem, írjatok.
  • Axon
    #8580
    Elég nagy péró vagyok....
    Mikor fent volt a szerveren a Real Myst, akkor szépen letöltöttem. Nem vettem észre, hogy az akkor még feltöltés alatt állt, így a vége lemaradt :-(
    Ha majd egyszer lekerül a szerverről a Myst 4, akkor ezt a programot is hozzáteszem a kívánságok listájához.