33675


  • kirol
    #8659
    Melyik bótba kerül 4490 HUF -ba??
  • Axon
    #8658
    takysoft: szólj ha sikerült leszedned a Myst 4-et. Ha lehúztad, akkor töröljük.
  • IMYke2.0.0.0
    #8657
    4.490 Ft-ért meg lehet venni a bótban...

  • M.A.D.
    #8656
    Ok! Letöltötte hétvégén a 2 dvd-t (myst 4). Szóval felőlem lehet törölni.
  • pluhi
    #8655
    Végülis még mindig nem kapott NUKE-ot. Szal ki tudja...
  • Axon
    #8654
    Akkor marad továbbra is a várakozó álláspont.
  • pluhi
    #8653
    Elég bizonytalan a dolog. Szerintem nem jó. Azt irja egy srác az nforce forumán, hogy nem lehet menteni vele, és nem minden rész játszható. Egy másik meg azt mondja okés. Szerintem az csak azt nézte, hogy indul-e.
  • Axon
    #8652
    Ezt találtam ma az nforce-on:

    2005-06-05 Cossacks II: Napoleonic Wars (c) CDV DARKLIGHT 102x15 MB

    Elvileg kész van a Cossack 2 törése. Ha valakinek sikerülne beszereznie ezt a verziót, az ossza meg velünk, hogy tényleg simán működik-e.
  • Axon
    #8651
    A win98 kompatibilitási mód tényleg segített, így már sikerült elindítani.
  • Axon
    #8650
    Természetesen jöhetnek a kéréseid. Amint lenyomtuk a szerverről a Myst 4-et, rögtön töltögetünk felfele.
  • Axon
    #8649
    Feltétlenül szólj ha lehúztad, mert akkor töröljük a Myst 4-et. Aztán újra mehet a töltögetés.
  • Axon
    #8648
    Köszönet a tippekért az Arthur's-al kapcsolatban. Mindjárt nekiállok próbálkozni vele újra.
  • mandm
    #8647
    Síri csend....és hullaszag
  • M.A.D.
    #8646
    Ezért, és más furmányságok miatt nem volt hozzá anno crack.
    A Myst IV-et épp most húzom lefelé. De most már totálba.
  • M.A.D.
    #8645
    Axon:Az Arthur's-nál én is így szívtam, aztán a daemon-ba a 2. cd-t kell bemountolni. :)
  • Gareth
    #8644
    Urak

    Jövő héten elkezdhetlek bombázni titeket a kéréseimmel? :D
  • pluhi
    #8643
    Win98 kompatibilitási módban megy.
  • Axon
    #8642
    Na eddig egy poros öreg gépet szereltem és win98-at telepítettem. El is csesztem vele az egész szombat délelőttömet. Na mindegy, így legalább hamarabb elment a munkaidő és már csak ezt a fél órát kell kibírnom délig.

    Arthur's Knights 2-vel kapcsolatban nincs valami infótok? Nálatok ment tökéletesen? Mert ha igen, akkor kipróbálom egy másik gépen is, hátha ebben a masinában nem tetszik neki valami.
  • thief82
    #8641
    Nem tudtok egy torrent oldalt ahol le lehetne tölteni a Longest Journeyt?
  • pluhi
    #8640
    Dreamfall E3 múvi a hardwireden...
  • Axon
    #8639
    Nektek működik az Artur's Knights 2?
    Nekem feltelepül, majd elindítom. Ezután kiír egy kérdőjelet meg egy egyest. Mintha megkérdezné, hogy biztos az első cd van bent? Ráklikkelek a pipára. Ezután megjelenik egy képernyő ahol pajzsok vannak, úgy 5-6 körül, de semmi szöveg. A pajzsokra klikkelve kéri az 1. vagy a 2. cd-t. Hiába adom be neki bármelyiket, visszalép a pajzsos képernyőre.
    Na hát hirtelen ennyi dióhéjban a problémám.
  • Wanted
    #8638
  • Wanted
    #8637
    Sajna nem. 2003 év végén, vagy 2004 év elején jött ki. Akkor nem nagyon tetszett. De most megszereztem a telómra. Ha várni kellett valahol, eljátszogattam vele, így megtetszett a gamma.
  • pluhi
    #8636
    Csak az momentán nincs itthon, azért kérdeztem.
  • Axon
    #8635
    Én iso-t készítettem belőle, de nem írtam ki. Nem tudom, hogy ellenőrzi-e a cd labelt. 2 dvd-re akarod kiírni? Mert akkor egy újraírható dvd-vel teszteld le.
  • Lord Myn
    #8634
    Tavalyi? Nekem van egy 2002-es remake, nem arra gondolsz?
  • mandm
    #8633
    Már megvan. Ráraktam az 1.02-eshez található cracket
  • mandm
    #8632
    Most akkor mit is kell tenni, hogyelinduljona Myst? Kéri a lemezt, pedig fullban telepítettem
  • Atomreaktor
    #8631
    Nekem csak volt, sorry.:( Nem tartottam érdemesnek megtartásra:) Egy darabig el lehet vele lenni, szal nem olyan rossz, pláne rajongóknak, de amúgy...
  • pluhi
    #8630
    Kiirta már valaki a Myst 4-et? A label fontos? Az legyen, ami a könyvtár neve?
  • pluhi
    #8629
    Olyan drága a porpisztoly?? Nekem tesóm csórja a cégtől. Ebben nem levegő van mondjuk, hanem cseppfolyós PB gáz. Kezelve van valamivel, hogy nem legyen annyira gyúlékony.
  • Wanted
    #8628
    Nekem is ilyen tápom van és nagyon jól teljesít eddig.
    Más: nincs meg valakinek a Defender of the Crown tavalyi remake-e?
  • mandm
    #8627
    Sürített levegő ingyen is van a tüdődben. Ne költs rá!

    Bocs
  • M.A.D.
    #8626
    Ja. épp ma veszek egy Azona 400 wattos tápot otthonra (5.500), és sűritett levegőt (1.600), mert nálam nincs burkolat a gépen, így 3 havonta portalanítás. :( Tehát ma hardware-napot tartok otthon. :(
  • M.A.D.
    #8625
    :) Köszönöm, hogy beosztod az időmet. :)
  • Axon
    #8624
    Fent marad természetesen. Addig pedig rengeteg időd marad beszerezhetetlen ritkaságok felkutatására :-)
  • M.A.D.
    #8623
    Tehát ketten maradtunk. :)
  • M.A.D.
    #8622
    Hopp! A MYST IV dvd2 nekem csak hétvégén jó. Szóval, ha lehet maradjon pár napot még.
  • Axon
    #8621
    Végre egy visszajelzés, hogy tölti még valaki :-)
    Rendben akkor fent marad. Szólj ha letöltötted.
  • takysoft
    #8620
    a myst4 dvd2 még maradjon egy picit. hetfon jovok vissza, addig nem tok tolteni