33675


  • Atomreaktor
    #8699
    Hoppsz:)))
    #8680
  • takysoft
    #8698
    na ujra itt vok. szép hosszu hetvege volt.
    myst4 dvd2 melyik konyvtarban van?
    nem találom
  • Atomreaktor
    #8697
    Egy jó kis ingyenes kalandra bukkantam, ami ráadásul 2002-es, szóval tessék kipróbálni! Én már töltöm;)
    Itt van egy-két kép róla, hogyha nem akartok az ismeretlenbe belevágni:)
  • mandm
    #8696
    Csak ezt, vagy elötte külön az első részt is?
  • Axon
    #8695
    Ok! Köszi!
  • pluhi
    #8694
    Rivenbe besegitek majd én is.
  • Axon
    #8693
    Toljuk ezt a Rivent át a jövőhétre. Addig jöjjenek a fontosabb kérések.
  • Gareth
    #8692
    Nekem az is meg van eredetiben, ha kell, akkor fel tudom tölteni ugyanúgy, mint a Myst 4-et. Elég jó és nagy a kihívás benne.

    Köszi az Amerzone-t! Remélem tényleg olyan jó, mint mondják.
  • Axon
    #8691
    Nekem így már csak a Myst 2. része hiányzik, de az 5 cd-s, ezért kicsit későbbre halasztom a beszerzését, ne foglalja a helyet a szerveren. Bár remélem másoknak is kelleni fog.
  • Axon
    #8690
    Ez a Myst sorozat első részének felújított verziója. Érdemes megnézni.
  • Axon
    #8689
    Köszi már nem kell. Elküldték emailben.
    Köszi a Real Myst-et. Félelmetesen gyors vagy :-)
  • M.A.D.
    #8688
    Real Myst is megvót valamikor. Lehet az URU-val (kiegészítőivel) együtt letöltöm megint. :)
  • M.A.D.
    #8687
    #8679 és #8682:gondolom a biztonsági másolatokra gondolsz. :) -szóismétlés rulla-
  • mandm
    #8686
    Ez a Real Myst tk. micsoda? Rágni kell, vagy nyalogatni?
  • Gareth
    #8685
    Big thx, már a 4. cd-t rángatom lefele.
  • Wanted
    #8684
    Csak kicsomagolva tudom már feltenni. Úgy mehet?
  • Wanted
    #8683
    Felért.
  • Axon
    #8682
    Valaki fel tudná nekem tölteni a Real Myst-et? Ez csupán egy cd-s.
  • Axon
    #8681
    Hajnali 1 órára felért az Amerzone. Lehet tölteni.
  • Axon
    #8680
    Mivel hétfő volt az utolsó határidő a Myst 4-el kapcsolatban és senki nem kalimpál így törlöm.
    Végre mehetnek felfele újra a cuccok.
    Én elkezdem feltölteni az Amerzone-t.
  • Axon
    #8679
    Egy haverom elhozta a Cossack 2-t. Ez még a régi Carbon féle verzió. A nagy gondom az, hogy lemaradt az egyik file.
    A neve:
    car-ck2a.r06
    Nincs meg véletlenül valakinek? Ez az egy file kellene. Különben szerezhetem be megint az egészet.
  • M.A.D.
    #8678
    Megkeresem a 2 Anachronox cd-t.
  • Gareth
    #8677
    Ha senki másnak nincs meg rendesen, akkor ez is jó lesz, persze. Köszi!
  • Axon
    #8676
    Az Amerzone nekem is megvan. Azt én feltöltöm. Holnap kezdem a feltöltést. M.A.D. meg addig hátha előássa neked valahonnan az Anachronox-ot.
  • M.A.D.
    #8675
    Ááá, Anachronox is megvan, de csak felinstallálva. :( Viszont a legújabb (2003-as) update patch-csel, amit rajongók készítettek. Ha kell majd az...
  • M.A.D.
    #8674
    Amerzone nekem megvan az egyik vinyómon, mind a 4 cd-je. Nem törtöltem, mert kell neki a játékban, sorban, egymás után.
  • Gareth
    #8673
    Thx. Első körben az Amerzone-nak örülnék nagyon (mondjuk, ahogy átnéztem a listákat, elég szép kollekcióitok vannak), illetve nem láttam senkinél, de ha netán valakinek meg lenne az Anachronox és fel tudná tölteni az királyos lenne... Anno kölcsönadtam egy srácnak, akit ma már nem ismerek és így ugrottak a cédék. Pedig akár meg is venném, ha kapható lenne, de jellemző, hogy ezek nem érhetőek el ebben az országban :(
  • Axon
    #8672
    Pont akartam javasolni a pénteket, mint az alkalomhoz legmegfelelőbb napot ;-)
  • M.A.D.
    #8671
    Ok! Valamelyik pénteki nap feltöltöm az Ízisz szemét. :)
  • Axon
    #8670
    Említetted, hogy neked már megvolt az Átok - Izisz szeme. Ha látnád valahol, akkor egy letöltés erejéig feltétlenül gondolj ránk.
  • Axon
    #8669
    Helyesen teszed. Én mind a százegynéhány eredeti kalndjátékomról örzök egy biztonsági másolatot :-)
  • Axon
    #8668
    Azt a Cossacks Antology-t már én is fontolgatom egy ideje. Amikor megjelent még 9990 Ft volt. Most viszont már egészen baráti az ára.
  • IMYke2.0.0.0
    #8667
    Most már tényleg időszerű lenne megcsinálnom a gépemet... időtlen idők óta nem láttam a szervert... :(
    S akkor napi 500 MB-os korlát ide vagy oda, tudnék feltölteni is - ha csak darabokban is.

  • IMYke2.0.0.0
    #8666
    Ja, elfelejtettem dicsekedni... Ezt vettem meg a MediaMarktban a Myst 4 helyett: Cossacks Anthology - 3.990 Ft.

  • IMYke2.0.0.0
    #8665
    Csak azért írtam, hogy meggondold: megéri megvenni boltban - kisebb vesződség.
    De te tudod... a BM jó dolog

  • M.A.D.
    #8664
    Nekem csak a "biztonsági másolat" miatt kellett a 2 dvd. Természetesen megvettem. Ráadásul nem most, mikor már jóval olcsóbb, hanem még a megjelenés előtt, dupla áron a nepperektől. :) A hülyének is megéri.
  • MrDevil
    #8663
    Hali !!
    Nem tudja valaki megmondani hogy honnan tudnám megszerezni a a longest journey-t??? elöre is köszi a válaszokat!
  • kirol
    #8662
    Nincs semmi félreértés, én arra gondoltam!!!
  • IMYke2.0.0.0
    #8661
    A félreértéseket elkerülendő: Myst 4 Revelation - Magyar felirattal - DVD. 4.490 Ft.




  • IMYke2.0.0.0
    #8660
    MediaMarkt - Pécs.