33675


  • MrDevil
    #8739
    Nemsokára fölér a nocturne!! Most már remélem nem lessz semmiféle fönn akadás!! :D
  • Axon
    #8738
    Mond csak, nem tudnál nyomni arra a vinyóra egy DIR parancsot és a kimenetét közvetlenül átirányítani ide a topicba? :-))
  • Axon
    #8737
    Az jó lenne, ha fel tudnád tölteni a szerverre.
  • M.A.D.
    #8736
    :))))) de...ha tényleg! ..:)
  • M.A.D.
    #8735
    Ráadásul most itt is van az a verzió, mert hazaugrottam délben a vinyómért. :)
  • Gareth
    #8734
    Még úgy 3 éve vittem végig... azóta nem vettem elő, de gondolom működik :).
  • Axon
    #8733
    Sikerült működésre bírnom a Mystery of the Nautilust. Tényleg gondja van egyes hangkártyákkal, vagy adio driverrel.
  • Axon
    #8732
    Ez jó hír.
    Mennyire merültél el benne? Mert nekünk is megvan egy verzió, de abban ha felveszel egy tárgyat, akkor nem látszik a tárgylistában. A másik bug pedig, hogy kifagy valahol a bolt körül. M.A.D. viszont azt állította, hogy az a verzió ami nála volt, abban tökéletesen látszanak a tárgyak és nem fagy ki. Úgy látszik két verzió is közkézen forog, ezért kérdeztem, hogy te tapasztaltál-e hasonló tüneteket.
  • Gareth
    #8731
    Nekem megvan a Necronomicon, csak nem tudom perpill, hogy hol. Ha nem lesz meg senkinek, feltölthetem.
  • Axon
    #8730
    A shareware programok esetében szokott lenni valami büntetés, például reklám csíkokat kell nézned egész idő alatt.
    Az AGON esetében ez a büntetés biztos az, hogy Pieró énekel folyamatosan az egész játék alatt :-)
  • mandm
    #8729
    És mi lehet az a shareware limitáció?

    Minden párbeszédből csak az első három szó hangzik el?
    vagy
    A megtalálandó tárgyaknak csak a felét lehet felvenni?
  • Axon
    #8728
    M.A.D.: Említetted, hogy neked megvan a kifagyásmentes Necronomicon, amiben a tárgyak is látszanak. Megvan ez még? Vagy esetleg már ezt is két hónapja.... :-)
  • Axon
    #8727
    Ez mindenesetre megfontolandó...
  • takysoft
    #8726
    "Download any episode for free. You will able to try them, but you will need a licence to unlock the shareware limitation."
  • Axon
    #8725
    Egy megdöbbentően érdekes hír.
    Ingyen letölthető az AGON első 3 epizódja:
    http://www.agongame.com/download
    A boltban pedig még mindig 8000 Ft-ért árulják.
  • Axon
    #8724
    Rendben. Köszönet taky nevében is. Én meg majd felteszem neki a Still Life második cd-jét. Aztán hamarosan be is telik megint a szerver :-)
  • Axon
    #8723
    Megvan #8671. Átok - Izisz szeme. Péntekre kiveszek egy nap szabit :-)
  • Axon
    #8722
    Most gyorsan vissza is keresem a topicban, hogy mit ígértél meg péntekre
  • Axon
    #8721
    Nem lehetne, hogy minden általad beszerzett kellemes gyöngyszemnél, megemlítsd itt a fórumban, hogy neked megvan? :-)
    A Nocturne-t már hónapok óta üldözzük itt a fórumtársakkal. Végre megvan, aztán jön M.A.D., és egy elegáns, de megfelelően laza mondattal mindig megemlíti, hogy már vagy 2 hónapja törlte a vinyójáról :-)
  • Atomreaktor
    #8720
    Én bevállalom. Este indítom a dolgokat.;)
  • MrDevil
    #8719
    na ha minden okés akkor 4 óra múlva már fönnt is van a 2.CD
  • M.A.D.
    #8718
    Nocturne-t. 2 hónapja töröltem a vinyómról, mert a hely ugye..:)) Jó kis game.
    Ja, az eye of kraken-t vagy mit én is kiszúrtam még télen. Azt hittem ismeritek.
    Sihaya-n fenn van. :)-sihaya.wo.to-
  • M.A.D.
    #8717
    Nálam is volt asszem ilyen gond, de megoldottam. Asszem a hardware-es hangbeállításnál.
  • Axon
    #8716
    Látom sikerült megoldanod a feltöltést.
    Közben elkezdtem feltölteni a TLJ-t. Most még kicsit lassabban megy felfele, mivel nem akarom lefoglalni a munkahely teljes kifelé menő sávszélességét, de 18.00 óra után már max. sebességgel fogom feltolni, így a kora hajnali órákra fent is lesz.
  • MrDevil
    #8715
    A nocturne 2. cdjét újra feltöltöm! úgyhogy azt ne töltse senki!!
  • Axon
    #8714
    Nektek működik a szerver? Én most tudok letölteni, de a Nocturne feltöltése megszakadt és nem enged feltölteni.
  • LezLee
    #8713
    Jól emlékszel!
    Én azóta vadászom rá, mióta megjelent. Már korábban ígérte valaki, de aztán nem lett belőle semmi.
  • Axon
    #8712
    Megvan valakinek a Myst 4 második dvd-je? Nekem sajnos nincs meg, mivel a 2 dvd-ből gyúrtam egyetlen nagy iso file-t. Arra gondoltam, hogy akinek megvan a 2. dvd az betömöríthetné pl. 20 megás állományokba és feltöltené taky-nak 1 gigás darabokban. Amint lehúzta, akkor törölné és jöhetne a következő giga. Ez csak egy ötlet volt, de szerintem működő.
  • Axon
    #8711
    Elkezdem feltölteni a TLJ-t. MrDevil kérte és amúgy is állandóan fent kellene lennie a szerveren... csak hát az a Myst 4 minden áldozatot megért :-)
  • Axon
    #8710
    Egy remek hír.
    MrDevil már tölti felfele a Nocturne-t. Úgy látom nemsokára fent lesz. ha jól emlékszem erre már többen is vadásznak elég régóta.
  • Axon
    #8709
    Ne sértődj meg. Óriási helyhiányban szenvedünk. Mindent visszatöltünk.

    Atomreaktor: Töltsd már vissza a Still life 2. cd-jét taky-nak.
  • Atomreaktor
    #8708
    Akkor asszem hagyom. Bízom benned:)
  • szotyimutyi
    #8707
    Köszönjük. Már töltöm is! :)
  • szotyimutyi
    #8706
    Nálam is lefagyott az elején. Azóta sem tudtam elindítani.
  • CrucifX
    #8705
    Ohm, minden idok egyik legrosszabb "jateka", bar elnezest, minden joerzesu szorakoztato termek megsertodne ha egy kalap ala vennem ezzel az izevel. Tessek vigyazni, csak gumikesztyuvel es vegyvedelmi ruhaban! :)
  • Atomreaktor
    #8704
    Héj, héj, nem kell annyira mellre szívni! Annyi jó játék van még és a ritkaságoknak annál jobban örül az ember, minél később kapja meg. (Na jó itt most nem egészen ez a helyzet áll fenn.) De azért Peace!! Úgyis visszatöltjük!!! Kitartás!! (Still Life cd2őt tudom rakni, indítsam?)

  • takysoft
    #8703
    #8620: mondom hétfőtől!!!!!
    #8658: nem szóltam
    erre most mit mondjak...
    Still Life CD2 83%-nál töröltétek.
    Most szedem a Real Mystet, KÖNYÖRGÖM NEEEEEEEE vágjátok le!!!
    myst4dvd2 meg mehetne vissza, ha nem vagyok tolakodó.
    persze ráér máskor is.
    ez kicsit szíven ütött. 4 napig töltöttem a dvd1-et.
    bocs, ha bunkó vagyok, de sztem megérdemlitek.
    mindegy
  • Axon
    #8702
    Nektek megy a The Mystery of the Nautilus? Nekem folyton kifagy az elején. Pedig rátettem a patch-et. Megnyomom a new game-t és a legelső mondat közben kifagy. Kipróbáltam, hogy nem teszem rá a patch-et. Így keresi az eredeti cd-t. Raktam rá egy crack-et. Így elindul. Egy folyosón vagyok és az első lépés után megint kifagy.
  • MrDevil
    #8701
    Hali!

    Day of the Tentacle
    Broken Sword 1-3-ig
    Runaway
    Sam & Max
    The Dig
    The Black Mirror
    Syberia 1-2
    Still Life
    Escape From Monkey Island 1-4
    Sherlock Holmes The Silver Earrings
    Full Thorttle
    Grim Fandango
    The 3 Skull
    Outcast
    Neverhood
    LBA 1-2
    Alone in to the Dark 1-4
    Discworld 1-2
    Gabriel Knight
    Touche
    King's Quest 8
    Ace Ventura

    Ezek a gamek volnának meg!! :D
  • Atomreaktor
    #8700
    Tin Soldiers: Julius Caesar game megszerzésében tudna vki segíteni? DC-n már kerestem, sehol semmi. Nézzetek rá létszi Ti is, hogy fellelhető-e esetleg valahol. Köszi